خانوادهوکلا

10 تا از بهترین وکیل خانواده در ایران ⚖️【سال1403】

اگر در زمینه مسائل خانوادگی نظیر تقسیم ارث، انحصار وراثت، طلاق، مهریه، نفقه و غیره دچار مشکلات حقوقی شده اید، بهتین کار این است با یک وکیل ارتباط گرفته و اختلافات پیش آمده را با نظر مستقیم وی حل و فصل نمایید. برای این کار می توانید با استفاده از معیارهایی که در این کار وجود دارد مهارت و سطح توانایی گزینه های مختلف را محک زده و در نهایت مطلوب ترین تصمیم را اتخاذ نمایید. این کار به شما کمک می کند تا راه درستی برای بازگشایی گره های موجود در پرونده در پیش بگیرید. هدف ما در این مقاله این است تا بهترین وکیل خانواده در ایران را به شما معرفی کنیم. پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل خانواده در ایران

بهترین وکیل خانواده در ایران کیست؟

مشکلات حقوقی در زمینه دعاوی خانوادگی جزو آن دسته از پرونده هایی است که کوتاهی و دست کم گرفتن آن ها می تواند حقوق شما را به کلی مختل نماید. از این رو، به شما پیشنهاد می کنیم پیش از اینکه راه را با تصمیمات غلط اشتباه بروید، تلاش خود را به کار بگیرید تا با استفاده از توانمندی بهترین وکیل ایران به موفقیت و پیروزی برسید. تنها آن دسته از افرادی می توانند در این راه به پیروزی دست پیدا کنند که این دعاوی را جدی گرفته و برای حل و فصل آن ها به دنبال شاخص ترین ها باشند.

لازم به ذکر است که برترین وکیل خانواده در ایران به عنوان وکیل پایه یک دادگستری راه های مختلف برای حل مشکلات را می داند و به این درک رسیده است که موکل با دنبال کردن کدام راه در مدت زمان کمی به نتیجه مطلوب دست پیدا می کند. وکیل خانواده خوب در ایران شخصی است که بتواند از توانایی خود در جهت حل مشکلات موکل استفاده کرده و تمام پتانسیل خود را در محاکم قضایی برای کسب نتایج مطلوب به کار بگیرد؛ بنابراین باید از تصمیمات عجولانه دوری کرده و به بررسی گزینه های مختلف بپردازید.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص خانواده در ایران را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

10 تا از بهترین وکیل خانواده در ایران سال 1403!

مسعود اسلامی مهر

مسعود اسلامی مهر بهترین وکیل خانواده در ایران

جناب اقای مسعود اسلامی مهر وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری یکی از وکلا خبره با چندین سال سابقه وکالت در تهران به صورت تخصصی و حرفه ای در تمامی امور حقوقی، کیفری ،خانواده و ملکی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد و آنان را از چالش های موجود آگاه می سازد. ایشان در دعاوی خانواده پرونده های مهم و پیچیده ای را به ثمر رسانده همچنین باید گفت در موضوعات مهریه، نفقه، حضانت فرزند و … تبحر و تخصص مکفی دارند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان ظفر، خیابان مصدق (نفت) شمالی، خیابان دامغانی (یازدهم)، ساختمان 38، طبقه همکف، واحد2

شماره تماس: 09121932428

رضا حسینی برج

رضا حسینی برج بهترین وکیل خانواده در ایران

جناب آقای رضا حسینی برج وکیل شایسته و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با تبحر و دانش حقوقی مکفی در به صورت حرفه ای در دعاوی خانواده اعم از نفقه، طلاق توافقی، طلاق یکطرفه، مهریه و … وکالت می پذیرد. ایشان پرونده های موفق متعددی را در سابقه وکالت خود جای داده است از این رو افراد با سهولت خاطر به ایشان اعطای وکالت می کنند. آقای حسینی برج با ارائه ادله محکمه پسند در محضر دادگاه از موکل خود دفاع می کند.

آدرس دفتر: خراسان رضوی، مشهد، بلوار سجاد، چهارراه بهار، سجاد6 (جنب پیتزا نوشین)، پلاک220، طبقه 1

شماره تماس: 09156024004

محمدعلی قاسمی

محمدعلی قاسمی بهترین وکیل خانواده در ایران

آقای محمدعلی قاسمی وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با چندین سال سابقه موفق در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی به مراجعین با دانش حقوقی مکفی مشاوره ارائه می دهد.قابل ذکر است که ایشان به صورت تخصصی در دعاوی خانواده فعالیت دارد و برای احقاق حقوق موکلین خود در محضر دادگاه از قوانین وکالت به نحو احسن استفاده می کند تا حق را به حق دار برساند.

آدرس دفتر: شیراز ، خیابان ملاصدرا ، خیابان جمالی ، س پارسه ، طبقه ۴ ، واحد۱۸

شماره تماس : ۰۹۱۷۷۳۷۰۵۷۰

میترا بی ریایی

میترا بی ریایی بهترین وکیل خانواده در ایران

سرکار خانم میترا بی ریایی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با تبحر و تخصص مکفی در حوزه وکالت فعالیت دارد. ایشان در زمینه دعاوی خانواده اعم از حضانت فرزند، مهریه، نفقه، اجرت المثل و … پرونده های موفق متعددی را به ثبت رسانده است. ایشان بسته به سختی پرونده مراجعین به آنها مشاوره ارائه می دهد و بعد از بررسی دقیق پرونده میزان موفقیت را به او اعلام می کند.

آدرس دفتر: اصفهان، خیابان چهارباغ بالا، خیابان نیکبخت، روبروی دادگستری، ساختمان دیبا، طبقه پنجم، واحد ۹

شماره تماس: 09139081597

علیرضا دانشی

علیرضا دانشی بهترین وکیل خانواده در ایران

آقای علیرضا دانشی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با چندین سال سابقه موفق و درخشان در زمینه دعاوی خانواده توانسته جز وکلا نام دار در سراسر کشور شناخته شود. ایشان با تلاش و فن بیان شیوا در محضر دادگاه حق را به حق دار می رساند و با ارائه ادله محکمه پسند به روند مراحل پرونده سهولت می بخشد.

آدرس دفتر: تبریز، ولیعصر، خیابان قانون، بالاتر از دادگستری، مجتمع وکلای دادگستری، طبقه 6

شماره تماس: 09144892734


4 توصیه مهم در انتخاب وکیل خانواده در ایران

سابقه وکیل را به دقت مورد بررسی قرار دهید: لازم به ذکر است که بهترین وکیل خانواده در ایران می بایست دارای سابقه درخشان باشد. این سابقه به شما کمک می کند تا با تجربه بالاتری پرونده را دنبال کرده و برای حل آن از راهکارهای مطلوب تری پیروی نمایید. اگر سطح تجربیات وکیلی که به آن مراجعه کرده اید پایین باشد به طور قطع انتظارات شما برآورده نخواهد شد. از سوی دیگر می دانیم که هر تصمیم غلطی که از وکیل بی تجربه سر می زند می تواند تبعات سنگینی را برای موکل داشته باشد.

به تخصص وکیل دقت کنید: هر وکیلی نمی تواند ضامن حل شدن تمامی خواسته های حقوقی شما باشد. برای اینکه نتیجه بهتری را از میدان دادگاه به دست آورید لازم است به سراغ وکلای متخصص بروید. وکیل در صورت قبول پرونده های مربوط به دعاوی خانوادگی و تحصیل در این زمینه می تواند به تخصص برسد. نکته اینجاست که شانس شما برای کسب نتایج مطلوب با استفاده از وکلای متخصص افزایش پیدا می کند؛ بنابراین پیش از تصمیم گیری می بایست تخصص وکیل را بررسی نمایید.

از وکلای تازه کار استفاده نکنید: هیچ کس تمایل ندارد که در مسیر دادرسی با شکست رو به رو شود. از سوی دیگر می دانیم که کسب نتایج مطلوب در دادگاه تابع دارا بودن تجربیات کافی است. سعی کنید از وکیلی استفاده کنید که آزمون و خطای خود را در پرونده های قبلی انجام داده باشد. بهترین وکیل خانواده در ایران جزو با تجربه ترین های این عرصه است و می تواند با نبوغ و تجربه ای که از خود به نمایش می گذارد شما را در پیشبرد اهدافی که در سر دارید کمک کند.

مهارت های ارتباطی وکیل را محک بزنید: وکیل زمانی می تواند قدمی را برای حل مشکلات شما بردارد که ارتباط خوبی با افراد درگیر با پرونده داشته باشد. زمانی که با وکیل ملاقات می کنید لازم است این مورد را بررسی کنید که آیا حقوقدان می تواند راهی را برای ارتباط گرفتن با شما پیدا کند یا خیر؟ این مهارت باعث می شود تا صلح و سازش در پرونده ایجاد شود. از سوی دیگر وکیل برای ارتباط گرفتن با قاضی پرونده نیز به این مهارت نیاز دارد.

بهترین وکیل خانواده در ایران

مقدار و شیوه پرداخت حق الوکاله وکیل خانواده در ایران

حق الوکاله از جمله مهم ترین مسائلی است که برای تمامی افرادی که قصد استخدام بهترین وکیل خانواده در ایران را دارد به وجود می آید. در واقع حق الوکاله به معنای مقدار دستمزدی است که باید در ازای اعطای وکالت به وکیل خود پرداخت نمایید. این مقدار در بسیاری از پرونده های قضایی به صورت توافقی تعیین می شود؛ اما باید بدانیم که آیین نامه هایی که وجود دارند نیز در تلاش هستند تا رقم ثابتی را برای محاسبه دستمزد وکیل ارائه دهند.

می دانیم که وکالت از جمله مشاغل آزاد در دنیا محسوب می شود و همین مسئله از نظر قانونی دست وکیل را باز می گذارد تا در صورت تمایل طرفین، دستمزدش را به صورت توافقی تعیین نماید؛ بنابراین لازم است در ابتدا وکیل را با معیارهای مختلف انتخاب کنید و سپس در دفتر او حاضر شده و درباره حق الوکاله صحبت نمایید. در این صورت است که وکیل سعی می کند با در نظر گرفتن عوامل مختلف، پرونده را از نظر پیچیدگی و زمان بر بودن بررسی کرده و در نهایت نظر نهایی اش را به شما اعلام کند.

امکان اینکه شما نیز نظر خود را به بهترین وکیل خانواده در ایران اعلام کنید وجود دارد. شما می توانید چانه زنی کرده و از مقدار حق الوکاله کم نمایید. پیچیدگی پرونده باعث می شود تا وکیل انرژی بالاتری را برای حل و فصل پرونده به کار بگیرد و همین عاملی در افزایش دستمزدی است که وکیل از شما درخواست می کند. سابقه وکیل نیز عامل دیگری است که تاثیر مستقیم در میزان هزینه وکیل دارد. در نهایت باید اعلام کنیم که تقریبا جزئیات همکاری به توافقات طرفین بستگی دارد.

برای پرداخت حق الوکاله و شیوه آن نیز لازم است توافق کامل شکل بگیرد. برای مثال می تواند توافقات صورت گرفته به این شکل باشد که شما در دو یا سه قسط هزینه وکیل را پرداخت نمایید. تصور نکنید که لازم است حق الوکاله به صورت یکجا پرداخت شود. همه چیز به توافقات دو طرفه بستگی خواهد داشت؛ اما نکته ای که لازم است به آن دقت داشته باشید این است که پس از اینکه توافقات کامل شکل گرفت می بایست قراردادی امضا شود تا از اختلافات احتمالی به طور کامل جلوگیری شود و همکاری مطلوبی شکل بگیرد.

بهترین وکیل خانواده در ایران

کلام آخر

تشکر می کنیم از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید و ما را همراهی کردید. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و برخی دیگر از مهم ترین مشخصات بهترین وکیل خانواده در ایران آشنا کنیم تا برای پرونده های قضایی خود بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید. در ادامه نیز تلاش ما بر این بود تا چهار مورد از مهم ترین توصیه های موجود را به شما ارائه دهیم. پس از آن نیز در پایان مقاله سعی کردیم تا توضیحاتی را درباره حق الوکاله بدهیم. اکنون از شما تقاضا می کنیم که اگر نظر یا تجربه ای درباره مطلب بالا دارید آن را در قسمت دیدگاه با مخاطبان برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − دوازده =

دکمه بازگشت به بالا