ملکیوکلا

10 تا از بهترین وکیل ملکی در کرمان ⚖️【سال1403】

تمامی ساکنین شهر کرمان علی الخصوص اشخاصی که دارای ملک و املاک در این شهر هستند، در صورت مواجه شدن با یک مشکل ملکی، به دنبال یافتن بهترین وکیل ملکی در کرمان خواهند بود. در هر یک از مسائل ملکی ممکن است ضرر و زیان یا سود و منفعت شامل حال مالکان شود، لذا نیاز است از یک شخص کاربلد کمک گرفته شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، تا پایان مقاله در وب سایت برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل ملکی در کرمان کیست؟

بهترین وکیل ملکی در کرمان کیست؟

به طور معمول دعاوی ملکی جزوء آن دسته از دعاوی مهم در حوزه ملک و املاک است که نیازمند کمک گرفتن از یک وکیل دعاوی ملکی می باشد. بر طبق آمار و ارقام موثق، نزدیک به 50 درصد از دعاوی دادگاه ها به دعاوی و اختلافات ملکی مربوط می شود و به عنوان مهم ترین و پیچیده ترین پرونده های دادگاه ای به حساب می آیند.

قوانین و مقررات متنوع و مختلفی که بر ملک و املاک حاکم است، موجب شده است که آن دسته از اشخاصی که معتقدند بدون استفاده از وکیل تخصصی دعاوی ملکی می توانند نتایج پرونده را به نفع خود به اتمام برسانند، شکست بخورند و ملک و املاک خود را از دست بدهند.

وکلای ملکی با در نظر گرفتن کلیه مشکلات رخ داده در حوزه مسائلی نظیر دعاوی اموال غیر منقول، می توانند به شکل کاملا تخصصی به حل و فصل مشکلات مربوطه بپردازند. لازم به ذکر است بگوئیم منظور از اموال غیر منقول در واقع اموالی مانند زمین، مسکن و … می باشد که به هیچ عنوان امکان نقل و انتقال آن وجود ندارد.

انتخاب بهترین وکیل ملکی نیازمند توجه به سوابق تحصیلی و اجرایی وکلای شناخته شده است. مسئله مهمی که وجود دارد این است که وکلای ملکی جهت رسیدگی به پرونده های ملکی نیازمند کسب اطلاعات، دانش، تجربه حداکثری، اشراف کامل بر قوانین ملکی و آیین های مربوطه می باشند تا به آسانی بتوانند حق و حقوق موکل را پس بگیرند.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل کرمان

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

به همین سبب در این مقاله سعی کرده ایم بهترین وکیل ملکی در کرمان را معرفی کنیم تا آشنایی کاملی با آن ها داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر در مورد وکلای ملکی در کرمان همراه ما باشید:

لیست 10 تا از بهترین وکیل ملکی در کرمان ⚖️ + آدرس و تلفن ☎️️

شهاب یحیی پور

دکتر شهاب یحیی پور بهترین وکیل ملکی در کرمان

آقای شهاب یحیی‌پور وکیل پایه یک دادگستری در کرمان، عضو کمیسیون صیانت از وکلا، عضو فعال جامعه حقوقدانان ایران و بالغ بر ۳۰ سال تجربه حقوقی دارند.

برخی از تخصص های آقای شهاب یحیی پور:

  • پرونده های ملکی : (خلع ید، رفع تصرف عدوانی، اجرت المثل ایام تصرف، دستور تخلیه و …)
  • پرونده های ثبتی : (صدور اجرائیه مهریه، اسناد تجاری، اعتراض به ثبت و …)
  • پرونده های خانواده : ( طلاق، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه، فسخ نکاح و …)
  • پرونده های کیفری : (جرائم اقتصادی، جرائم سایبری، پولشویی، کلاهبرداری، مواد مخدر، قاچاق، خیانت در امانت، جعل ، انتقال مال غیر، پرونده های پزشکی، دیه، تجاوز، توهین و افترا و …)
  • و …

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت آقای شهاب یحیی پور، با شماره زیر در تماس باشید:

شماره تماس: 09131420670
آدرس دفتر:
کرمان، نبش بلوار کشاورز 6، ساختمان همراه، واحد 4


سعید سالاری

جناب آقای سعید سالاری

جناب آقای سعید سالاری وکیل پایه یک دادگستری می باشد و به عنوان یکی از وکلای کاربلد دعاوی ملکی در شهر کرمان به حساب می آید. ایشان به ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری می پردازند و همچنین دارای قابلیت نگارش انواع اوراق قضایی می باشد. دیگر حوزه های تخصصی ایشان عبارت است از: دعاوی ملکی، پزشکی، خانواده، اقتصادی، اثبات و ابطال سند، دعاوی قاچاق، دعاوی حمل و نقل، اجرای احکام مدنی و … .

آدرس دفتر: کرمان، خیابان هزار و یک شب، کنار کوچه 8، ساختمان هزار و یک شب، طبقه دوم، واحد سوم

شماره تماس: 09133877646

اشکان نجمائی

جناب آقای اشکان نجمائی

جناب آقای اشکان نجمائی وکیل پایه یک دادگستری می باشد و به عنوان یکی از وکلای موفق شهر کرمان شناخته شده است. ایشان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه بو علی سینای همدان است و توانسته است رتبه های برتر علمی و حقوقی را کسب کند. از جمله حوزه های تخصصی ایشان عبارت است از: دعاوی ملکی، خانواده، کیفری، مالیات، ثبت اسناد و مدارک، بیمه و … .

آدرس دفتر:  کرمان، خیابان شریعتی، بعد از چهارراه کاظمی، شریعتی 13، مجتمع برنا، طبقه اول، واحد 4

شماره تماس: 09135824743

فاطمه افشار منش

سرکار خانم فاطمه افشار منش

سرکار خانم فاطمه افشار منش وکیل پایه یک دادگستری می باشد که در حوزه دعاوی ملکی متخصص هستند و توانسته اند درصد موفقیت بسیار زیادی را در پرونده های قضایی مختلف بدست آورند. دیگر حوزه های تخصصی ایشان عبارت است از: دعاوی قاچاق، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دعاوی خانواده، دعاوی اقتصادی و … .

آدرس دفتر: کرمان، چهارراه کاظمی، خیابان قدس، نبش قدس 2، ساختمان وکلا، طبقه دوم، واحد 10

شماره تماس: 09131483007

محمود مسعودی

جناب آقای محمود مسعودی

جناب آقای محمود مسعودی وکیل پایه یک دادگستری می باشد و به عنوان مشاور حقوقی در شهر کرمان مشغول به فعالیت است. ایشان دارای 18 سال سابقه وکالت است و توانسته اند موفقیت های بسیار زیادی را بدست آورند. برخی از حوزه های تخصصی ایشان عبارت است از: دعاوی ملکی، دعاوی خانواده، ثبتی، حقوقی و کیفری و … .

آدرس دفتر: کرمان، ابتدای خیابان فلسطین (صمصمام)، نبش کوچه 4، طبقه اول، واحد 2

شماره تماس: 09132429546

ساره سالاری گوغری

سرکار خانم ساره سالاری گوغری

سرکار خانم سالاری وکیل پایه یک دادگستری می باشد و دارای بیش از 5 سال سابقه وکالت می باشد. برخی از حوزه های تخصصی ایشان عبارت است از: دعاوی ملکی، شهرداری، اسناد رسمی، شرکت های تجاری، ارث و وصیت، دعاوی نظام مهندسی، صادرات و واردات و … .

آدرس دفتر: کرمان، خیابان امام، پایین تر از مصلی

شماره تماس: 09139466094

سمانه مرزبان

سرکار خانم سمانه مرزبان وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری کرمان می باشند. وی دارای کارشناس ارشد حقوق خصوصی و به صورت تخصصی در زمینه هایی همچون دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده و … فعالیت می کنند.

آدرس دفتر: کرمان، میدان قرنی، خیابان امام خمینی، نبش کوچه یک، ساختمان آفتاب

شماره تماس: 09177830024

هاتف صباحی

وکیل ملکی در کرمان

جناب آقای هاتف صباحی یکی از بنام ترین فعالان در زمینه پذیرش کلیه دعاوی حقوقی و کیفری در کرمان و بندرعباس می باشد که با ارائه خدمات با کیفیت به محبوبیت زیادی دست یافته است. از تخصص های ایشان می توان به پذیرش کلیه دعاوی حقوقی و کیفری (ارث، خانواده، ملکی،ثبتی، موادمخدر، تصادفات٫ …) اشاره نمود.

آدرس دفتر: کرمان، چهارراه ابن سینا، ساختمان ابن سینا، طبقه همکف دفتروکالت صباحی

شماره تماس: 09120249297


مزایای مشاوره با یک وکیل ملکی خوب

نکته مهمی که وجود دارد این است که پیش از مراجعه به وکلای ملکی و گرفتن مشاوره از آنها، می بایست به دانشنامه حقوقی و میزان تجربه هر یک توجه شود. با درنظر گرفتن این مسئله که حوزه وکالت املاک بسیار گسترده می باشد و شامل انواع مختلف دعاوی اعم از حقوقی،کیفری و ثبتی می باشد. نیاز است هر یک از وکلای ملکی به تمامی امورات قانونی املاک مسلط باشند.

از دیگر خصایص و ملاک های مهم در انتخاب یک وکیل ملکی می توان به تجارب ملکی اشاره نمود. مدت زمان فعالیت و سوابق اجرایی وکلای ملکی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، چرا که وکیل ملکی با سابقه کاری بالا، احتمال اینکه فرد را به موفقیت نزدیک تر کند، بالا می برد. همواره می بایست توجه نمود که وکیل ملکی انتخابی باید ملاک های فوق ذکر را دارا باشد تا بتواند به بهترین شکل ممکن از امورات ملکی افراد در دادگاه دفاع کند.

مسئله ای که واضح و مشخص است، این است که همواره امکان ضایع شدن حق و حقوق افراد در رابطه با اموالی که به آنها تعلق دارد، وجود خواهد داشت. جهت جلوگیری از بروز ضرر و زیان غیر قابل جبران، می بایست از افراد خبره در این حوزه کمک گرفته شود. دعاوی ملکی مختلفی اعم از فسخ قرارداد، سرقفلی، تخلیه املاک مسکونی، دعاوی تصرف عدوانی و … وجود دارند که با ضایع شدن حق افراد در هر یک از آنها، فرد دچار ضرر و زیان مالی سنگینی می شود.

تمامی افراد به منظور رسیدگی به این گونه دعاوی می بایست به یک وکیل ملکی متخصص و مجرب مراجعه کنند. مسئله دیگری که وجود دارد این است که یک وکیل مجرب و کاردان در حوزه دعاوی ملکی قادر است راهگشای تمامی مسائل و مشکلات افراد در این زمینه شود.

مزایای مشاوره با یک وکیل ملکی خوب

اصلی ترین خصوصیات یک وکیل ملکی خوب

جهت بررسی اصلی ترین خصوصیات و ویژگی های وکیل دعاوی ملکی و ثبتی می بایست نکات بسیار ریزی را مورد توجه قرار داد که از جمله آنها میزان تجربه و سوابق اجرایی وکلا می باشد. چرا که تجربه در این شاخه حقوقی بسیار مهم است و واضح است که دعاوی ملکی بسیار مهم و پر هزینه است. با توجه به افزایش قیمت سرسام آور ملک و املاک، اهمیت وکالت دعاوی ملکی چندین برابر شده است.

چیزی که واضح و مشخص است، این است که هر چه وکیل ملکی و اراضی در این حوزه تجارب بیشتری داشته باشد، دفاع دقیق تر و مقتدرانه تری را ارائه خواهد نمود. البته باید اشاره کرد که محدوده پیش روی وکیل ملکی توسط موکل مشخص می شود، بدین معنی که موکل مشخص می کند در چه حوزه ای از حقوق وی دفاع شود.

در این گونه مسائل و مشکلات پیش آمده است که یک وکیل ملکی و ثبتی می تواند کارگشای افراد باشد. چگونگی و استراتژی طرح دعوا از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و در پروسه دادرسی و تعیین نمودن محدوده حقوق طرفین دعوا اثر بسیار مهمی خواهد داشت.

در نتیجه اینگونه می توان گفت که برای اینکه دعوا در روال خود با مشکلی مواجه نشود و یا دچار مشکلات نشات گرفته از بی تجربگی نشود، نیاز است که موضوعات و دعاوی ملکی را فردی طرح ریزی و پیگیری کند که دارای علم و دانش کافی در این زمینه باشد.

اصلی ترین خصوصیات یک وکیل ملکی خوب

کلام آخر

بسیار از شما همراهان گرامی سپاس گزاریم که تا پایان مقاله همراه ما بودید. ما در این مقاله تمام تلاش خود را کردیم تا اطلاعات مهمی را درباره بهترین وکیل ملکی در کرمان در اختیارتان قرار دهیم. امیدواریم نهایت استفاده را برده باشید. خواهشمندم نظرات و پیشنهادات خود را برایمان کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − شش =

دکمه بازگشت به بالا