طلاقوکیل

10 تا از بهترین وکیل طلاق توافقی در اصفهان ⚖️【سال1403】

در برخی موارد زن و مرد، بنا به دلایل مختلف، ممکن است تا تصمیم بگیرند بدون تنش و درگیری و با توافق در مورد تمام مسائل ناشی از زندگی مشترک، از یکدیگر جدا شوند. زوجین بعد از تصمیم گرفتن بر جدایی بحث این که چگونه جدا شوند برایشان پیش می آید. به دلیل تغییر یافتن برخی از قوانین حمایت خانواده مقررات سابق مربوط به طلاق افراد نیازمند یک فرد متخصص در این زمینه هستند. در این مقاله ما به بررسی بهترین وکیل طلاق توافقی در اصفهان پرداخته ایم. لطفا تا انتها در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل طلاق توافقی

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل طلاق در اصفهان

بهترین وکیل طلاق توافقی در اصفهان کیست؟

یکی از روش های طلاق که در سالهای اخیر بین زوجین رواج بسیاری یافته است طلاق توافقی است. زیرا در این روش به دلیل حصول توافقات در رابطه با حقوق مالی و غیر مالی طرفین از جمله مطالبه مهریه، نفقه، اجرت المثل، حضانت فرزندان و … راهی آسان تر و سریع تر برای صدور گواهی عدم سازش یا رای طلاق است.

آسان ترین راه حلی که برای جدایی زوجین وجود دارد، طلاق توافقی می باشد. به دلیل اینکه زمان زیادی برای دادرسی نیاز ندارد، رایج شده است. مراحل این طلاق معمولا بدون درگیری طرفین صورت می گیرد و دعاوی در آن کاهش خواهند داشت. بر اساس این نوع از جدایی، زن و مرد هر توافقی که با یکدیگر داشته باشند، برای محکمه محترم و قابل تأیید است.

حضور وکیل طلاق توافقی باعث می شود تا تمامی کارها طبق روال قانونی انجام گردد و نیازی به حضور زوجین در دادگاه نباشد. تنظیم اشتباه و یا ناقص دادخواست طلاق توافقی، موجب طولانی شدن پرونده می شود. بنابراین بهتر است برای جلوگیری از این کار به بهترین وکیل اصفهان در این زمینه طلاق توافقی مراجعه شود.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله به معرفی وکلای متخصص و متبحر در این پرونده ها می پردازیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر در وبسایت حقوقی برترین وکیل همراه مان باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل طلاق توافقی در اصفهان!

نجمه قیاسی

سرکار خانم نجمه قیاسی وکیل طلاق توافقی در اصفهان

سرکار خانم نجمه قیاسوند دانش آموخته رشته حقوق قضایی و ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه اصفهان، وکیل پایه یک دادگستری از وکلای جوان و متعهد گروه وکلای مهر اصفهان می باشد که به صورت تمام وقت پیگیری پرونده های حقوقی شما را برعهده می گیرد. وی همواره سعی بر این است که در کوتاه ترین زمان ممکن و با اخذ حق الوکاله مناسب پرونده های شما را به نتیجه مثبت برساند. وی با تجربه وکالت در پرونده های حقوقی،کیفری و خانواده و … را بر عهده دارند.

آدرس دفتر: اصفهان، خیابان بزرگمهر، چهار راه هشت بهشت، مجتمع مریم طبقه دوم

شماره تماس: 09133702380

حمیدرضا رحمانی

جناب آقای حمیدرضا رحمانی وکیل طلاق توافقی در اصفهان

جناب آقای حمیدرضا رحمانی وکیل پایه یک دادگستری با ارائه مشاوره حضوری در موسسه حقوقی خود و پذیرش پرونده با حق الوکاله مناسب، تمام تلاش خود را برای به نتیجه رسیدن عالی و مثبت پرونده موکل و نشان دادن مسیر صحیح به ایشان، می کند. از تخصص های وی نیز می توان به دعاوی مالی، تجاری، قراردادها شامل چک، داوری، قراردادها، اختلافات مالی، فاکتور، رسید عادی و … ، شرکت ها و مالکیت معنوی شامل اختلافات شرکا و هیئت مدیره، سهام، برند و علامت تجاری و … به صورت تخصصی ففعالیت می کنند.

آدرس دفتر: اصفهان، خیابان آمادگاه، جنب داروخانه سپاهان، بن بست سپاهان، مجتمع پزشکی سپاهان، 4 طبقه اول واحد 5

شماره تماس: 09132013584

میترا آزرم

سرکار خانم میترا آزرم وکیل طلاق توافقی در اصفهان

سرکار خانم میترا آزرم وکیل پایه یک دادگستری اصفهان می باشند. وی در سال 1373 با قبولی در آزمون وکالت کانون وکلای اصفهان شروع به فعالیت کرده است. با بیش از 17 سال سابقه وکالت در شهر اصفهان می باشند. ایشان در زمینه های مختلفی از جمله دعاوی خانواده و طلاق به صورت کاملا تخصصی فعالیت داشته و تاکنون پرونده های زیادی را در این زمینه به نتیجه مثبت رسانده اند.

آدرس دفتر: اصفهان، خیابان صارمیه، کوی شاداب (جویشاه)، پلاک 181، روبروی مجتمع نیکان طبقه سوم

شماره تماس: 09133033117

مهدی کشوری

جناب آقای مهدی کشوری وکیل طلاق توافقی در اصفهان

جناب آقای مهدی کشوری وکیل پایه یک دادگستری با بیش از 18 سال سابقه وکالت در دعاوی خانواده می باشند. ایشان تاکنون پرونده های زیادی را در حوزه طلاق توافقی به نتیجه مثبت رسانده اند و جزو یکی از بهترین وکیل طلاق توافقی در اصفهان می باشند. ایشان در زمینه های وکالتی دیگری نظیر ملکی، کیفری، معاملات، شرکت های تجاری و غیره نیز فعالیت دارند.

آدرس دفتر: اصفهان، خیابان نیکبخت، مجتمع ماکان 5، طبقه 5، واحد 53

شماره تماس: 09133195335

علی شیرزاده

جناب آقای علی شیرزاده وکیل طلاق توافقی در اصفهان

جناب آقای علی شیرزاده وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان می باشند ایشان تسلط کاملی بر قوانین و روند پیگیری پرونده های طلاق توافقی دارند. وی در زمینه های مختلفی مانند دعاوی کیفری، حقوقی، و خانواده نیز فعالیت می کنند و وی ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری در مورد این دعاوی نیز بر عهده دارند.

آدرس دفتر: اصفهان، خیابان نیکبخت، روبروی دادگستری، ساختمان دیبا، طبقه1، واحد 2

شماره تماس: 09131800200

تکلیف مهریه در طلاق توافقی

زمانی که زوجین هر دو تمایل به جدایی را دارند و تصمیم به طلاق می گیرند باید در مورد کلیه حقوق خود از جمله نفقه، مهریه، جهیزیه، حضانت فرزند و غیره با یکدیگر به تفاهم و نظر مشترک برسند. یکی از مهم ترین مسائلی که باید بر سر آن توافق کنند مهریه و نحوه پرداخت آن است از سمت مرد می باشد که اختلافات بسیاری را بین زوجین ایجاد می کند.

در ادامه هنگامی که زوجین با یکدیگر توافق می کنند و زن خواستار مطالبه است و مرد موظف به پرداخت مهریه در زمان مقرر می باشد و در صورت عدم پرداخت زن می تواند از طریق دادخواست مطالبه اقدام نماید. همچنین در صورتی که زوجین در قبال مهریه از زوج چک یا سند تجاری دریافت کرده باشد، در صورتی که در زمان مقرر وصول نشود، زوجه می تواند از طریق دادگاه مهریه خود را مطالبه نماید.

یکی دیگر از شرایط گرفتن مهریه آن است که اگر زوجین در دوران عقد به صورت توافقی از یکدیگر جدا شوند و زناشویی واقع شده باشد، زن می تواند تمام مهریه را دریافت کند. اما اگر زوجه باکره باشد، قبل از دادخواست طلاق می تواند توافق کند تمام مهریه را دریافت نماید. اما پس از درخواست طلاق و ثبت آن تنها نصف مهریه به زن تعلق خواهد گرفت.

بهترین وکیل طلاق توافقی در اصفهان

مزایای داشتن وکیل در طلاق توافقی

زوجین ممکن است در دادرسی ( مراحل رسیدگی به پرونده) به پرونده طلاق، چه در دادگاه و چه در مشاوره، حاضر نشوند. زن و مرد می توانند به صورت جداگانه با دادن وکالت به یک وکیل با تجربه و حرفه ای در این زمینه در هیچ یک از جلسات دادگاه و حتی مشاوره حضوری نداشته باشند. شما می توانید با داشتن یک وکیل پایه یک دادگستری مراحل قانونی طلاق توافقی را انجام دهید. از جمله محاسن داشتن یک وکیل سرعت بخشیدن به مراحل قانونی در طلاق و حفظ حقوق موکل در کار می باشد.

داشتن یک وکیل خوب و خبره برای دعاوی طلاق در بعضی موارد الزامی نیز می باشد. برای مثال زوج وکالت را به زوجه و یا شخص دیگری می دهد این وکالت می تواند به صورت وکالت نامه و حتی شرط عقد نکاح درج در سند ازدواج نیز باشد. در برخورد با این موارد شما باید برای طی مراحل قانونی، پرونده طلاق را به یک وکیل پایه یک دادگستری بسپارید.

بهترین وکیل طلاق توافقی در اصفهان

کلام آخر

از شما دوستان عزیزم ممنونم که تا انتهای این مقاله همراه ما بودید ما در این مقاله به بررسی و معرفی بهترین وکیل طلاق توافقی در اصفهان پرداخته ایم. در مطالبه گفته شده ما درباره بهترین وکیل طلاق توافقی در اصفهان کیست صحبت کرده ایم و در ادامه نیز به 10 تا از بهترین وکیل های طلاق توافقی اصفهان پرداختیم. در انتهای مقاله نیز به بررسی تکلیف مهریه در طلاق توافقی و همینطور مزایای داشتن وکیل در طلاق توافقی پرداختیم. امیدوارم که مطالبه گفته شده برایتان مفید بوده باشد.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو − دو =

دکمه بازگشت به بالا