وکیل

10 تا از بهترین وکیل شهر ری ⚖️【سال1402】

موضوع مقاله ی پیش رو درباره ی بهترین وکیل شهر ری می باشد. قصد داریم اطلاعات مفیدی را درباره ی این موضوع در اختیارتان قرار دهیم، همراه ما باشید. انتخاب وکیل خوب در شهر ری یکی از مهم ترین موضوع ها برای کسانی است که پرونده های حقوقی و کیفری در دادسرا های شهر ری دارند. بهترین روش برای انتخاب یک وکیل توجه به ویژگی ها و خصوصیات اوست. اگر به دنبال بهترین وکیل شهر ری هستید ما را در وب سایت برترین وکیل دنبال کنید.

 بهترین وکیل شهرری

بهترین وکیل شهر ری کیست؟

همان طور که پیش تر گفته شد، انتخاب بهترین وکیل در میان تعداد بی شماری از وکلای ماهر کاری بسیار دشوار است. بهترین روش برای انتخاب وکیل از بین همه ی این وکلای ماهر، توجه به ویژگی های آن ها است. از جمله مهم ترین ویژگی های وکلا این است که رازدار باشد و اسرار و مدارکی که موکلش در اختیار او قرار داده است را پیش هیچ کس فاش نکند و رازدار باشد

از ویژگی های مهم دیگر وکلا اطلاعات به روز آن ها می باشد. یک وکیل ماهر و کارکشته باید اطلاعات خود را با قوانین و تبصره های جدید به روز کند تا در هنگام دفاع از موکلش دچار مشکل نشود. اگر در زمینه دعاوی کیفری دچار مشکلاتی شده اید و نیاز به راهنمایی های وکیلی متخصص و خبره در این حوزه دارید، مراجعه به بهترین وکیل کیفری در شهر ری را پیشنهاد می کنیم.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

ما در این مقاله قصد داریم 10 نفر از بهترین وکیل شهر ری را معرفی کنیم در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید:

سمیه آریا اصل

سمیه آریا اصل بهترین وکیل شهرری

خانم سمیه آریا اصل وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهرری، دارای سابقه وکالت بالا و متخصص در انواع دعاوی حقوقی و خانوادگی هستند. از تخصص های ایشان وکالت در پرونده های طلاق، طلاق توافقی (در کوتاه ترین مدت و بدون حضور زوجین در دادگاه)، انحصار وراثت و … است.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره خانم سمیه آریا اصل، با شماره زیر با ایشان تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس: ۰۹۱۰۲۱۴۰۴۴۵
آدرس دفتر: شهرری، میدان هادی ساعی، مجتمع صدف، ورودی ۲۱

محمد خسرونژاد

محمد خسرونژاد بهترین وکیل شهرری

آقای محمد خسرونژاد وکیل‌ پایه یک دادگستری، دانشجوی مقطع دکتری و دارای بیش از 10 سال سابقه وکالت در دعاوی مختلف حقوقی و کیفری می باشند. آقای خسرونژاد یکی از بهترین وکلا در شهر ری هستند. کلیه پرونده های حقوقی از جمله دعاوی ملکی، خانواده، انواع قراردادها و دعاوی تجاری چک، سفته و …، پرونده های کیفری از جمله قتل، مواد مخدر، قاچاق، کلاهبرداری، جرایم پزشکی، سرقت، خیانت در امانت، آدم ربایی و … توسط ایشان پذیرفته می شود.

دارا بودن بیش از 10 سال تجربه کار حقوقی و وکالت صدها پرونده در دعاوی مختلف حقوقی، کیفری و خانواده منجر به تسلط آقای محمد خسرونژاد به امور مربوطه گشته و شانس موفقیت ایشان در پرونده‌های ارجاعی را به شدت افزایش داده است. تخصص و تسلط به امور حقوقی، کیفری و خانواده، اخلاق نیکو، اعتماد به نفس و احساس مسئولیت نسبت به امور موکلین از خصوصیات بارز آقای خسرونژاد به حساب می‌آیند.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای محمد خسرونژاد، با شماره های زیر با ایشان در ارتباط باشید:

تلفن هماهنگی با منشی (خانم پورجلالی): ۰۹۳۶۶۹۵۹۲۴۳
تلفن همراه: ۰۹۱۲۵۰۰۸۲۸۴
آدرس دفتر: شهر ری، خیابان رجایی جنوب (شهرک ۱۳ آبان)، بلوار رحیمی، پلاک۲۸۰، دفتر وکالت محمد خسرونژاد
ساعت کاری: ۲۴ ساعته و همه روزه حتی ایام تعطیل رسمی

مرتضی خان محمدی

مرتضی خان محمدی بهترین وکیل شهر ری

آقای مرتضی خان محمدی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، از سال 1382 پایه دو وکالت و از سال 1388 پایه یک وکالت دارند. وکالت در دعاوی مختلف اعم از پرونده های حقوقی، کیفری، خانوادگی و … توسط ایشان انجام می شود. ارائه خدمات وکالتی ایشان در تمام نقاط ایران، تهران و شهر ری به متقاضیان ارائه می گردد.

برخی از تخصص آقای خان محمدی:

  • کیفری (مواد مخدر، قتل، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، جعل، انتقال مال غیر، ضرب و جرح، دیه و …)
  • حقوقی (تنظیم انواع قراردادها، مشاوره تخصصی حقوقی به شرکت ها، مطالبه وجه چک و ….)
  • ارث (انحصار وراثت، تحریر ترکه، مهر و موم ترکه، تقسیم ترکه و …)
  • خانواده (طلاق، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه و …)

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات وکالت و مشاوره حقوقی آقای مرتضی خان محمدی، با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس: 09121998451 09123856232
آدرس دفتر: شهر ری، میدان هادی ساعی، بلوار شهید آوینی، کوچه شاهد، پلاک۳، طبقه۳، واحد ۱۵

الهام آبروشن

سرکار خانم الهام آبروشن

یکی از بهترین وکیل های شهرری سرکار خانم الهام آبروشن است. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری هستند. متخصص در پرونده های حقوقی و کیفری می باشد و در این حوزه ها زبان زد و ماهر هستند.

آدرس دفتر: شهرری، میدان نارنج، خیابان یوسفی نژاد، پلاک ۲۴، طبقه ی سوم غربی

شماره تماس: ۰۹۱۲۱۷۹۲۲۵

سمیه قبادی

سرکار خانم سمیه قبادی وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی، دارای کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و همینطور وکالت تمام دعاوی از جمله دعاوی کیفری (مطالبه خسارت، قصاص، تعزیرات و مجازات های بازدارنده)، خانواده، ملکی (اعسار، عقود و معاملات، موجر و مستاجر، اجراییات) و دیوان عدالت به صورت تخصصی فعالیت می کنند.

آدرس دفتر: شهرری، روبروی بیمارستان فیروز آبادی، خیابان پیلغوش، پلاک ۶۵، طبقه ۴

شماره تماس: 09124086279

زهرا خوش نظر

سرکار خانم زهرا خوش نظر وکیل پایه یک دادگستری، مشاوره حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری با بیش از چند سال سابقه وکالت در زمینه های مختلفی از جمله دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده و … فعالیت می کنند که می توان وی را یکی از وکیل های مجرب شهرری نامیده.

آدرس دفتر: شهرری، ابتدای خیابان ٢٤ متری، روبروی اداره ثبت، بن بست تهرانی پلاک ٢٠ طبقه ٤ واحد ٨

شماره تماس: 09121720548

چه نکاتی را هنگام انتخاب وکیل باید رعایت کنیم؟

احتمالا شما هم هنگام دعوا یا شکایت و یا امور کیفری و حقوقی خود به دنبال بهترین وکیل بوده اید تا بتواند با استفاده از تخصص و ماهرت خود حق شما را احیا کند. برای انتخاب بهترین وکیل حقوقی در شهر ری باید دقت لازم را داشته باشید زیرا ممکن است حقی که کامل از بین رفته را وکیل خوب می تواند دوباره احیا کند و در نتیجه، نتیجه ی دادگاه را به نفع شما تغییر دهد.

در این صورت وکیل با توجه به تخصص و تجربه ی خود و یا راه های دیگر مانند استناد به یک رای وحدت رویه و یا مواردی مانند آن، میتواند به مجاب قاضی بپردازد تا حکم را به نفع شما صادر کند. همه ی این کار ها نیازمند اطلاعات کامل و به روز او در زمینه های حقوقی و کیفری دارد.

یک وکیل بعد از کشف واقعیت با ارائه دلایل و مدارک مناسب و مطابق مقررات قانونی به قاضی برای صدور رای عادلانه کمک می کند. به دلیل این که قوانین همواره در معرض اصلاح یا تغییر است، لازم است که وکیل مطالعات مستمر داشته باشد یعنی اطلاعات خود را مطابق مباحث حقوقی و کیفری به روز کند. زیرا اگر وکیلی به اطلاعات قبلی خود اتکا کند، قطعا این موضوع به زیان او و موکل خواهد بود.

چه نکاتی را هنگام انتخاب وکیل باید رعایت کنیم؟

وکیل موظف است نسبت به قاضی، دادگاه و همکاران طرف مقابل با احترام برخورد کند. در واقع شجاع و بی پروا بودن، با گستاخی نسبت به شان دادگاه و قاضی متفاوت است. یک وکیل خوب اگر آرامش و سعه ی صدر نداشته باشد، نمی تواند به شما کمک کند. این موضوع بسیار مهم است که باید در نظر داشته باشیم. آرامش و تمرکز در جلسات نقش بسیار مهمی را ایفا می کند.

به طور کلی لازم است وکلا علاوه بر تخصص و تجربه ای که دارند از ویژگی های اخلاقی مناسب و مناعت طبع نیز برخوردار باشد. به دلیل این که وکلا باید در شرایط پیچیده و دشوار دادرسی یا در زمان شدت گرفتن اختلافات طرفین دعوا، آرامش خود و موکلش را حفظ کند.

در چه جرائمی حضور وکیل شهر ری الزامی است؟

طبق ماده ی ۳۴۸ قانون آیین دادرسی کیفری در جرائم موضوع بند های (الف)، (ب)، (پ) و (ت) ماده ی ۳۰۲ این قانون، بدون حضور وکیل متهم، جلسه ی رسیدگی به پرونده تشکیل نمی شود. اگر متهم خود وکیل معرفی نکند یا وکیل او بدون اعلام عذر موجه در دادگاه حاضر نشود، تعیین وکیل تسخیری الزامی است و اگر وکیل تسخیری نیز بدون اعلام عذر موجه در جلسات رسیدگی حاضر نشود، دادگاه علاوه بر عزل او، وکیل تسخیری دیگری را انتخاب می کند. حق الوکاله وکیل تسخیری از محل اعتبارات قوه قضائیه پرداخت می شود.

هر گاه وکیل بدون عذر موجه در دادرسی حضور نداشته باشد، دادگاه مراتب را به مرجع صالح به منظور تعقیب وکیل متخلف اعلام می دارد. هر گاه پس از تعیین وکیل تسخیری، متهم وکیل تعیینی به دادگاه معرفی کند، وکالت تسخیری منتفی می شود. تقاضای وکیل تسخیری توسط متهم فقط یک بار قابل پذیرش است.

در چه جرائمی حضور وکیل الزامی است؟

به گفته وکیل کیفری در شهر ری، در امور کیفری در جرایمی که مجازات آن سلب حیات یا حبس ابد است، اگر متهم اقدام به معرفی وکیل در مرحله ی تحقیقات مقدماتی نکند، بازپرس برای او وکیل تسخیری معرفی می کند. تبصره ی ۲ ماده ی ۱۹۰ قانون آیین دادرسی کیفری.البته بازپرس می تواند هم نسبت به اصیل، خوده فردی که علیه او جرم اعلام شده است و هم نسبت به وکیل او، قرار عدم دسترسی به پرونده را صادر کند.

کلام آخر

بسیار از شما همراهان گرامی سپاس گزاریم که تا این قسمت از مقاله همراه ما بودید. ما در این مقاله تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا اطلاعات مهم و مفیدی را درباره ی بهترین وکیل شهر ری در اختیارتان قرار دهیم. امیدواریم مثمر ثمر واقع باشد. لطفا تظرات و پیشنهاد های خود را جهت بهبود مقاله برای ما کامنت کنید.

3/5 - (6 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 7 =

دکمه بازگشت به بالا