وکیل

10 تا از بهترین وکیل شهرری ⚖️【سال1402】

موضوع مقاله ی پیش رو درباره ی بهترین وکیل شهرری می باشد. قصد داریم اطلاعات مفیدی را درباره ی این موضوع در اختیارتان قرار دهیم، همراه ما باشید. انتخاب وکیل خوب در شهرری یکی از مهم ترین موضوع ها برای کسانی است که پرونده های حقوقی و کیفری در دادسرا های شهرری دارند. بهترین روش برای انتخاب یک وکیل توجه به ویژگی ها و خصوصیات اوست. اگر به دنبال بهترین وکیل شهرری هستید ما را در وب سایت برترین وکیل دنبال کنید.

 بهترین وکیل شهرری

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل ایران

بهترین وکیل شهرری کیست؟

همان طور که پیش تر گفته شد، انتخاب بهترین وکیل در میان تعداد بی شماری از وکلای ماهر کاری بسیار دشوار است. بهترین روش برای انتخاب وکیل از بین همه ی این وکلای ماهر، توجه به ویژگی های آن ها است. از جمله مهم ترین ویژگی های وکلا این است که رازدار باشد و اسرار و مدارکی که موکلش در اختیار او قرار داده است را پیش هیچ کس فاش نکند و رازدار باشد.

از ویژگی های مهم دیگر وکلا اطلاعات به روز آن ها می باشد. یک وکیل ماهر و کارکشته باید اطلاعات خود را با قوانین و تبصره های جدید به روز کند تا در هنگام دفاع از موکلش دچار مشکل نشود. ما در این مقاله قصد داریم ۱۰ نفر از بهترین وکیل شهرری را معرفی کنیم همراه ما باشید.

سرکار خانم الهام آبروشن

سرکار خانم الهام آبروشن

یکی از بهترین وکیل های شهرری سرکار خانم الهام آبروشن است. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری هستند. متخصص در پرونده های حقوقی و کیفری می باشد و در این حوزه ها زبان زد و ماهر هستند.

آدرس دفتر: شهرری، میدان نارنج، خیابان یوسفی نژاد، پلاک ۲۴، طبقه ی سوم غربی

شماره تماس: ۰۹۱۲۱۷۹۲۲۵۷

سرکار خانم سمیه آریا اصل

سرکار خانم سمیه آریا اصل

سرکار خانم آریا اصل از بهترین وکیل های پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای مرکزی هستند که در شهرری در حال فعالیت می باشند. زمینه های کاری ایشان در پرونده های حقوقی و کیفری است که در این حوزه ها بسیار درخشیده اند.

آدرس دفتر: شهرری، میدان هادی ساعی، مجتمع صدف، ورودی ۲۱

شماره تماس: ۰۹۱۰۲۱۴۰۴۴۵

جناب آقای رشید آقا آزرمی

جناب آقای رشید آقا آزرمی

جناب آقای آقا آزرمی مشاور حقوقی، وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری که در شهرری در حال فعالیت هستند. وضعیت اشتغال او بازنشسته ی نیرو های مسلح می باشد. ایشان در زمینه های پرونده های حقوقی و کیفری بسیار ماهر و در این زمینه ها فعالیت می کنند.

آدرس دفتر: شهرری، خیابان دیلم شمالی، مجتمع جهاد، بلوک ۱۶ شرقی

شماره تماس: ۰۹۱۲۱۳۳۵۶۰۰

سرکار خانم مریم احمدی نژاد

سرکار خانم مریم احمدی نژاد

خانم احمدی نژاد یکی دیگر از بهترین وکیل های شهرری می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری هستند. زمینه ی کاری ایشان در حوزه های دعاوی کیفری و حقوقی می باشد.

آدرس دفتر: شهرری، بین میدان شهدای شاملو( فرمانداری) و میدان ساعی، جنب حوزه علمیه فاطمه الزهرا، پلاک ۱۴، طبقه ۱، واحد ۱

شماره تماس: ۰۹۱۲۵۷۰۴۶۶۸

جناب آقای علی اصغر نیک نهاد

جناب آقای علی اصغر نیک نهاد

یکی دیگر از وکلایی که در شهرری در حال فعالیت می باشد و در کار خود بسیار ماهر و متخصص هستند، جناب آقای علی اصغر نیک نهاد می باشد. ایشان وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری هستند و در حوزه های دعاوی حقوقی و کیفری بسیار خوش درخشیده اند.

آدرس دفتر: شهرری، میدان شهرداری، جنب شهرداری، منطقه ی ۲۰، پلاک ۱۲

شماره تماس: 09121393835

سرکار خانم سمیه قبادی

سرکار خانم سمیه قبادی وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی، دارای کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و همینطور وکالت تمام دعاوی از جمله دعاوی کیفری (مطالبه خسارت، قصاص، تعزیرات و مجازات های بازدارنده)، خانواده، ملکی (اعسار، عقود و معاملات، موجر و مستاجر، اجراییات) و دیوان عدالت به صورت تخصصی فعالیت می کنند.

آدرس دفتر: شهرری، روبروی بیمارستان فیروز آبادی، خیابان پیلغوش، پلاک ۶۵، طبقه ۴

شماره تماس: 09124086279

سرکار خانم زهرا خوش نظر

سرکار خانم زهرا خوش نظر وکیل پایه یک دادگستری، مشاوره حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری با بیش از چند سال سابقه وکالت در زمینه های مختلفی از جمله دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده، و … فعالیت می کنند که می توان وی را یکی از وکیل های مجرب شهرری نامیده.

آدرس دفتر: شهرری، ابتدای خیابان ٢٤ متری، روبروی اداره ثبت، بن بست تهرانی پلاک ٢٠ طبقه ٤ واحد ٨

شماره تماس: 09121720548

جناب آقای رضا آقا یزرگی

وکیل شهر ری

جناب آقای رضا آقا بزرگی وکیل پایه یک دادگستری، مشاوره حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در شهر ری توسط مردم انتخاب گردیده است و دارای نمونه پرونده های موفق زیادی می باشد. آقای رضا آقا بزرگی داری تخصص و مهارت بسیار بالایی است و بهترین خدمات حقوقی را به مردم ارائه می دهد.

آدرس دفتر: شهرری، خیابان فدائیان اسلام، بلوار شهید کریمی، مجتمع میثم فاز ١، بلوک ٤، واحد ١٠

شماره تماس: 09126513110

چه نکاتی را هنگام انتخاب وکیل باید رعایت کنیم؟

احتمالا شما هم همنگام دعوا یا شکایت و یا امور کیفری و حقوقی خود به دنبال بهترین وکیل بوده اید تا بتواند با استفاده از تخصص و ماهرت خود حق شما را احیا کند. برای انتخاب یک وکیل خوب باید دقت لازم را داشته باشیم زیرا ممکن است حقی که کامل از بین رفته را وکیل خوب می تواند دوباره احیا کند و در نتیجه، نتیجه ی دادگاه را به نفع شما تغییر دهد.

در این صورت وکیل با توجه به تخصص و تجربه ی خود و یا راه های دیگر مانند استناد به یک رای وحدت رویه و یا مواردی مانند آن، میتواند به مجاب قاضی بپردازد تا حکم را به نفع شما صادر کند. همه ی این کار ها نیازمند اطلاعات کامل و به روز او در زمینه های حقوقی و کیفری دارد.

یک وکیل بعد از کشف واقعیت با ارائه دلایل و مدارک مناسب و مطابق مقررات قانونی به قاضی برای صدور رای عادلانه کمک می کند. به دلیل این که قوانین همواره در معرض اصلاح یا تغییر است، لازم است که وکیل مطالعات مستمر داشته باشد یعنی اطلاعات خود را مطابق مباحث حقوقی و کیفری به روز کند. زیرا اگر وکیلی به اطلاعات قبلی خود اتکا کند، قطعا این موضوع به زیان او و موکل خواهد بود.

چه نکاتی را هنگام انتخاب وکیل باید رعایت کنیم؟

وکیل موظف است نسبت به قاضی، دادگاه و همکاران طرف مقابل با احترام برخورد کند. در واقع شجاع و بی پروا بودن، با گستاخی نسبت به شان دادگاه و قاضی متفاوت است. یک وکیل خوب اگر آرامش و سعه ی صدر نداشته باشد، نمی تواند به شما کمک کند. این موضوع بسیار مهم است که باید در نظر داشته باشیم. آرامش و تمرکز در جلسات نقش بسیار مهمی را ایفا می کند.

به طور کلی لازم است وکلا علاوه بر تخصص و تجربه ای که دارند از ویژگی های اخلاقی مناسب و مناعت طبع نیز برخوردار باشد. به دلیل این که وکلا باید در شرایط پیچیده و دشوار دادرسی یا در زمان شدت گرفتن اختلافات طرفین دعوا، آرامش خود و موکلش را حفظ کند.

در چه جرائمی حضور وکیل الزامی است؟

طبق ماده ی ۳۴۸ قانون آیین دادرسی کیفری در جرائم موضوع بند های (الف)، (ب)، (پ) و (ت) ماده ی ۳۰۲ این قانون، جلسه ی رسیدگی بدون حضور وکیل متهم تشکیل نمی شود. اگر متهم خود وکیل معرفی نکند یا وکیل او بدون اعلام عذر موجه در دادگاه حاضر نشود، تعیین وکیل تسخیری الزامی است و اگر وکیل تسخیری نیز بدون اعلام عذر موجه در جلسات رسیدگی حاضر نشود، دادگاه علاوه بر عزل او، وکیل تسخیری دیگری را انتخاب می کند. حق الوکاله وکیل تسخیری از محل اعتبارات قوه قضائیه پرداخت می شود.

هر گاه وکیل بدون عذر موجه در دادرسی حضور نداشته باشد، دادگاه مراتب را به مرجع صالح به منظور تعقیب وکیل متخلف اعلام می دارد. هر گاه پس از تعیین وکیل تسخیری، متهم وکیل تعیینی به دادگاه معرفی کند، وکالت تسخیری منتفی می شود. تقاضای وکیل تسخیری توسط متهم فقط یک بار قابل پذیرش است.

در چه جرائمی حضور وکیل الزامی است؟

در امور کیفری در جرایمی که مجازات آن سلب حیات یا حبس ابد است، اگر متهم اقدام به معرفی وکیل در مرحله ی تحقیقات مقدماتی نکند، بازپرس برای او وکیل تسخیری معرفی می کند. تبصره ی ۲ ماده ی ۱۹۰ قانون آیین دادرسی کیفری.البته بازپرس می تواند هم نسبت به اصیل، خوده فردی که علیه او جرم اعلام شده است و هم نسبت به وکیل او، قرار عدم دسترسی به پرونده را صادر کند.

کلام آخر

بسیار از شما همراهان گرامی سپاس گزاریم که تا این قسمت از مقاله همراه ما بودید. ما در این مقاله تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا اطلاعات مهم و مفیدی را درباره ی بهترین وکیل شهرری در اختیارتان قرار دهیم. امیدواریم مثمر ثمر واقع باشد. لطفا تظرات و پیشنهاد های خود را جهت بهبود مقاله برای ما کامنت کنید.

2.5/5 - (4 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا