وکیل

10 تا از بهترین وکیل زاهدان ⚖️【سال1403】

بهترین وکیل زاهدان عنوان مقاله ای است که می خواهیم درباره ی آن توضیحاتی را در اختیارتان قرار دهیم، همراه ما باشید. افراد جامعه زمانی که به مشکل حقوقی برخورد می کنند به دلیل نداشتن آگاهی کافی درباره ی قوانین و مقررات، ترجیح می دهند برای حل مشکلات حقوقی خود از یک نفر به عنوان وکیل که در امور حقوقی کارکشته و خبره است یاری طلبند. برای پیدا کردن یک وکیل خوب در زاهدان ما را در سایت برترین وکیل دنبال کنید.

بهترین وکیل زاهدان

بهترین وکیل زاهدان کیست؟

مسائل حقوقی دارای پیچیدگی های بسیار زیادی می باشد و هر شخصی قادر نیست به تنهایی از عهده ی مشکل حقوقی خود بر بیاید. انتخاب وکیل خوب برای مسائل حقوقی به جهت موفق شدن پرونده ی خود، امری بسیار مهم و حیاتی می باشد.ما در ادامه ی این مقاله به معرفی 10 نفر از بهترین وکیل زاهدان می پردازیم.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

به همین سبب در این مقاله سعی کرده ایم بهترین وکیل زاهدان را معرفی کنیم تا آشنایی کاملی با آن ها داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر در مورد وکلای زاهدان همراه ما باشید:

لیست 10 تا از بهترین وکیل زاهدان ⚖️ + آدرس و تلفن ☎️️

دکتر سعید فیروزی

دکتر سعید فیروزی بهترین وکیل زاهدان

آقای دکتر سعید فیروزی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای دکتری حقوق جزا و جرم شناسی، دارای ۵ سال سابقه کار وکالت و بیش از ۱۱ سال سابقه کار حقوقی می باشند. یکی از کارکشته ترین و بهترین وکیل های زاهدان جناب آقای دکتر سعید فیروزی است که وکالت در انواع پرونده های حقوقی، کیفری (مواد مخدر)، ملکی، خانواده و … را می پذیرند.

برخی از تخصص آقای دکتر سعید فیروزی:

 • دعاوی کیفری: قتل، جعل، کلاهبرداری، خیانت در امانت، روابط نامشروع و زنا، سرقت اعم از مسلحانه، کیف قاپی و سرقت های ساده، تهدید کردن با سلاح، ضرب و جرح، توهین و فحاشی، و…
 • دعاوی حقوقی: مطالبه وجه، اثبات وقوع بیع، الزام به تنظیم سند رسمی، بطلان و ابطال قرارداد، تنفیذ مبایعه نامه و صلح نامه، ..
 • دعاوی خانواده: (انواع طلاق؛ طلاق توافقی، طلاق از طرف زوج یا زوجه، طلاق غیابی، الزام به نفقه، اجرت المثل، مطالبه مهریه، اعسار از پرداخت مهریه، الزام به تمکین، اجرت المثل،استرداد هدایای نامزدی، استرداد جهیزیه)
 • دعاوی ثبتی: (ثبت احوال و ثبت اسناد، مانند پرونده‌های ملکی و فاقد شناسنامه، منع خدمات شناسنامه‌ای)
 • متخصص در وکالت پرونده‌های مرتبط با حمل، نگهداری و فروش مواد مخدر و مشروبات الکی
 • متخصص در دعاوی ضبط ملک، خودرو ناشی از فروش و حمل مواد مخدر
 • دعاوی تحت صلاحیت تعزیرات حکومتی
 • دعاوی مرتبط به اخذ دیه و سایر پرونده‌ها

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت آقای دکتر سعید فیروزی با شماره زیر در تماس باشید:

شماره تماس: ۰۹۱۵۱۴۰۹۱۲۶
آدرس دفتر: زاهدان، خیابان بهشتی، نبش بهشتی 20، ساختمان مهران، طبقه 1، واحد ۸


محمود جهان تیغ

محمود جهان تیغ بهترین وکیل زاهدان

آقای محمود جهان تیغ یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری، عضوء هییت مدیره مرکز وکلای استان سیستان و بلوچستان دارای 17 سال سابقه وکالت و صدهای پرونده موفق در زمینه های حقوقی، ملکی، کیفری، شناسنامه، چک، سفته، دیه و مواد مخدر، خانواده و ایشان را در زمره متبحرترین و حرفه ای ترین وکلای زاهدان و استان سیستان و بلوچستان قرار داده است.

برخی از تخصص آقای محمود جهان تیغ:

 • طرح و پیگیری شکایات و دعاوی مرتبط با اخذ دیه به طرفیت شرکت های بیمه و صندوق تامین خسارات بدنی (حوادث رانندگی )
 • دعاوی علیه ادارات ثبت احوال با موضوعات تایید تابعیت و منع خدمات سجلی
 • پرونده های مرتبط با مواد مخدر (اعلام وکالت از متهمین و مالکین خودروهای توقیفی، ورود یا اعتراض به آرا مصادره و ضبط اموال “ملک و خودرو” ناشی از حمل و نگهداری مواد مخدر
 • دعاوی اموال غیر منقول (املاک)
 • سازمان تعزیرات
 • خانواده
 • و سایر دعاوی حقوقی و کیفری

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت آقای محمود جهان تیغ، با شماره زیر در تماس باشید:

شماره تماس: 09151408602
شماره تماس جهت تعیین وقت مشاوره: 09156713245
آدرس دفتر:
زاهدان خیابان شهید بهشتی، بهشتی 20، ساختمان مهران، طبقه اول، واحد دوم


زهرا بامدی گریزپا

زهرا بامدی گریزپا

خانم زهرا بامدی گریزپا وکیل پایه یک دادگستری در زاهدان، مشاور حقوقی و دارای سابقه بیش از 17 سال در حرفه وکالت می باشند. ایشان عضو سابق هیئت مدیره مرکز وکلا سیستان و بلوچستان می باشند. وکالت در انواع پرونده های کیفری، حقوقی و به خصوص خانواده توسط ایشان انجام می شود.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت خانم زهرا بامدی گریزپا، با شماره زیر در تماس باشید:

شماره تماس: ۰۹۱۵۱۴۱۴۴۵۳
آدرس دفتر:
زاهدان، خیابان بهشتی، نبش بهشتی 20، مجتمع مهران، واحد ۲


علی اصغر فلاح

علی اصغر فلاح بهترین وکیل زاهدان

آقای علی اصغر فلاح وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و متخصص در پرونده های حقوقی، کیفری، خانواده، هستند.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاره آقای علی اصغر فلاح، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09113894756
آدرس دفتر:
زاهدان ، نبش بهشتی ۲۰ ، ساختمان مهران ، طبقه اول ، واحد ۶


محمد زارعی ایرندگانی

جناب آقای محمد زارعی ایرندگانی

جناب آقای محمد زارعی ایرندگانی یکی از بهترین وکیل های پایه یک دادگستری زاهدان هستند. وی دانشجوی دکترای حقوق خصوصی و عضو کانون وکلا می باشد. جناب آقای زارعی ایرندگانی در زمینه های پرونده های کیفری و حقوقی بسیار متبحر هستند.

آدرس دفتر: زاهدان، خیابان امیرالمومنین شش، مجتمع نعیم، طبقه ی سوم، واحد 8

شماره تماس: 09155414938

علی روانان

جناب آقای علی روانان

آقای روانان یکی دیگر از وکیل های پایه یک زاهدان می باشد. عضو هیات علمی دانشگاه و عضو کانون وکالت دادگستری هستند. وی در پرونده های دعاوی حقوقی و کیفری بسیار متبحر و متخصص هستند.

آدرس دفتر: زاهدان، میدان امام علی، نبش امیرالمومنین ۳، مجتمع سپید

شماره تماس: ۰۹۱۵۳۴۱۱۵۲۶

بابک وثوقی فرد

جناب آقای بابک وثوقی فرد

یکی دیگر از وکیل های پایه یک زاهدان که در کار خود بسیار کارکشته و متخصص می باشد، جناب آقای بابک ‌وثوقی فرد است. همچنین ایشان عضو هیات علمی دانشگاه و عضو وکلای دادگستری هستند و در زمینه های دعاوی کیفری و حقوقی در حال فعالیت می باشند.

آدرس دفتر: زاهدان، بلوار فراری، فراری سوم، پلاک ۳

شماره تماس: ۰۹۱۲۴۸۳۰۱۸۱

آزاده ترابی دلشاد

سرکار خانم آزاده ترابی دلشاد

سرکار خانم ترابی دلشاد یکی دیگر از وکیل های خبره در زاهدان هستند که با تلاش های خود توانستند درجه ی وکالت پایه یک را اخذ کنند. همچنین ایشان عضو کانون وکلا دادگستری نیز می باشند. وی متخصص در پرونده های دعاوی کیفری و حقوقی هستند.

آدرس دفتر: زاهدان، زابل، خیابان امام خمینی

شماره تماس: ۰۹۱۲۴۱۷۳۰۷۱


مشاوره حقوقی با وکیل زاهدان برای چه افرادی مناسب تر است؟

به طور کلی تمامی افراد نیازمند این موضوع هستند که با اطلاعات کامل در محاکم قضایی حضور پیدا کنند. این دانش حقوقی را تنها می توان از بهترین وکیل زاهدان دریافت کرد. چرا که وکیل مورد نظر توانسته است از طریق تحصیل در رشته حقوق و کسب تجربه با دریافت وکالت پرونده های مختلف، تسلط خود بر علم حقوق را افزایش دهد. دقت داشته باشید که هر گونه اقدام غلط در خصوص پرونده های قضایی می تواند منجر به شکست شده و موکل را به طور جبران ناپذیری تنبیه نماید.

در صورتی که دانش حقوقی اندکی برای حضور در مراجع قضایی و دفاع از پرونده را دارید، می توانید با مراجعه به وکیل بر دانش و تجربیات خود بیافزایید و با دستی پر مقدمات کسب موفقیت را فراهم کنید. از سوی دیگر لازم به ذکر است که هزینه های دریافت مشاوره حقوقی کمتر از زمانی است که قصد دارید وکالت پرونده خود را به وکیل بسپارید. از این رو، مشاوره حقوقی می تواند برای آن دسته از افراد درگیر در پرونده های حقوقی و کیفری که توان مالی مناسبی ندارد، مناسب باشد.

تقسیم بندی وکیل ها

تقسیم بندی وکیل ها

وکیل مدنی

برای انجام امور حقوقی و یا اداری فردی را به عنوان وکیل مدنی بر می گزینند. این مرحله راه های قانونی خاص خود را دارد. وکیل باید به همراه موکل خود به دفتر اسناد رسمی برود و وکالتنامه ای را بر حسب موضوع مورد نظر خودشان تنظیم کنند. وکالت مدنی مانند، خرید و فروش خانه، فسخ اجاره و رسیدگی به امور سازمان ها و ادارات دولتی، وکالت برای طلاق و … می باشد.

وکیل دادگستری

به شخصی که تحصیلات خود را در رشته های حقوق، مبانی و فقه در مقاطع لیسانس یا بالاتر گذرانده باشد وکیل گفته می شود. برای این اشخاص آزمونی تحت عنوان آزمون کانون وکلای دادگستری برگزار می شود که اگر این اشخاص در این آزمون ها با رتبه ی بالا قبول شوند و بعد از گذراندن دوره ی کارآموزی، پروانه ی وکالت کسب می کنند و می توانند به پرونده های حقوقی گوناگون رسیدگی نمایند.

وکیل مع الواسطه

در برخی موارد مانند حبس، موکل نمی تواند وکیل خود را انتخاب کند و این کار را به عهده ی فرد دیگری محول می کند تا از طرف او وکیل انتخاب کند. در این صورت معمولا وکیل برای رسیدگی به امور جزایی و یا محکومیت های مالی انتخاب می شود. به وکیلی که از طرف فرد دیگری انتخاب می شود وکیل مع الواسطه گفته می شود.

انواع وکالتنامه

انواع وکالتنامه

وکالتنامه در واقع قراردادی می باشد که بین وکیل و موکل بسته می شود و بر اساس آن موضوع و اختیارات وکیل ذکر می شود. به طور کلی وکالتنامه به دو نوع طبقه بندی می شود، وکالتنامه عادی و وکالتنامه رسمی و محضری.

وکالت برحسب نوع به وکالت مقید، وکالت مطلق، وکالت قضایی، وکالت غیرقضایی، وکالت ساده، وکالت بلاعزل، وکالت تام الاختیار، وکالتنامه رسمی و وکالتنامه عادی تقسیم می شود. که به تعریف هریک می پردازیم.

وکالت مقید: در این وکالت، موکل طی عقد قراردادی، انجام امور خاص و مقیدی را به وکیل می سپارد. در واقع وکیل اختیار انجام کار مشخص شده توسط موکل را دارد.

وکالت مطلق: وکیل از طرف موکل اجازه ی انجام تمام امور مربوط به موضوع مورد توافق را دارد. در واقع موکل، وکالت کلیه ی امور مربوط به کار خود را به وکیل می سپارد.

وکالت قضایی: در این نوع وکالت، انجام امور قضایی موکل که نیازمند دانش و تخصص کافی برای انجام آن است به وکیل دادگستری سپرده می شود.

وکالت غیرقضایی: موکل پیگیری امور اداری خود را به شخص دیگری محول می کند.

وکالت ساده: در این گونه وکالت، موکل می تواند وکیل را از انجام امور سپرده شده به او در زمان دلخواه اخراج کند.

وکالت بلاعزل: در این نوع وکالت بر خلاف وکالت ساده که پیش تر درباره ی آن صحبت کردیم، موکل اجازه ی فسخ قرارداد و عزل وکیل را ندارد.

وکالت تام الاختیار: وکیل برای انجام و اجرای هر یک از امور مشخص شده به وی، نیازی به اجازه از موکل ندارد.

وکالتنامه رسمی: این نوع وکالتنامه بین وکیل و موکل به صورت رسمی و محضری عقد می شود و در دفاتر اسناد رسمی ثبت می شود.

وکالت نامه عادی: در این نوع وکالتنامه نیازی به مراجعه به دفاتر اسناد رسمی و ثبت قرارداد نیست. این نوع وکالتنامه بین طرفین بسته می شود مانند قولنامه یا قرارداد.

کلام آخر

بسیار سپاس گزارم از شما همراهان گرامی که تا این قسمت از مقاله ما را همراهی کردید. امیدوارم در مقاله ی بهترین وکیل زاهدان توانسته باشیم اطلاعات جامع و مفیدی را در اختیارتان قرار دهیم. لطفا نظرات و پیشنهادهای خود را برای ما کامنت کنید.

4.2/5 - (6 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 11 =

دکمه بازگشت به بالا