وکیل

10 تا از بهترین وکیل زاهدان ⚖️【سال1402】

بهترین وکیل زاهدان عنوان مقاله ای است که می خواهیم درباره ی آن توضیحاتی را در اختیارتان قرار دهیم، همراه ما باشید. افراد جامعه زمانی که به مشکل حقوقی برخورد می کنند به دلیل نداشتن آگاهی کافی درباره ی قوانین و مقررات، ترجیح می دهند برای حل مشکلات حقوقی خود از یک نفر به عنوان وکیل که در امور حقوقی کارکشته و خبره است یاری طلبند. برای پیدا کردن یک وکیل خوب در زاهدان ما را در سایت برترین وکیل دنبال کنید.

بهترین وکیل زاهدان

تقسیم بندی وکیل ها

وکیل مدنی

برای انجام امور حقوقی و یا اداری فردی را به عنوان وکیل مدنی بر می گزینند. این مرحله راه های قانونی خاص خود را دارد. وکیل باید به همراه موکل خود به دفتر اسناد رسمی برود و وکالتنامه ای را بر حسب موضوع مورد نظر خودشان تنظیم کنند. وکالت مدنی مانند، خرید و فروش خانه، فسخ اجاره و رسیدگی به امور سازمان ها و ادارات دولتی، وکالت برای طلاق و … می باشد.

وکیل دادگستری

به شخصی که تحصیلات خود را در رشته های حقوق، مبانی و فقه در مقاطع لیسانس یا بالاتر گذرانده باشد وکیل گفته می شود. برای این اشخاص آزمونی تحت عنوان آزمون کانون وکلای دادگستری برگزار می شود که اگر این اشخاص در این آزمون ها با رتبه ی بالا قبول شوند و بعد از گذراندن دوره ی کارآموزی، پروانه ی وکالت کسب می کنند و می توانند به پرونده های حقوقی گوناگون رسیدگی نمایند.

تقسیم بندی وکیل ها

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل زن ایران

وکیل مع الواسطه

در برخی موارد مانند حبس، موکل نمی تواند وکیل خود را انتخاب کند و این کار را به عهده ی فرد دیگری محول می کند تا از طرف او وکیل انتخاب کند. در این صورت معمولا وکیل برای رسیدگی به امور جزایی و یا محکومیت های مالی انتخاب می شود. به وکیلی که از طرف فرد دیگری انتخاب می شود وکیل مع الواسطه گفته می شود.

بهترین وکیل زاهدان کیست؟

مسائل حقوقی دارای پیچیدگی های بسیار زیادی می باشد و هر شخصی قادر نیست به تنهایی از عهده ی مشکل حقوقی خود بر بیاید. انتخاب وکیل خوب برای مسائل حقوقی به جهت موفق شدن پرونده ی خود، امری بسیار مهم و حیاتی می باشد. ما در ادامه ی این مقاله به معرفی 10 نفر از بهترین وکیل زاهدان می پردازیم.

جناب آقای محمد زارعی ایرندگانی

جناب آقای محمد زارعی ایرندگانی

جناب آقای محمد زارعی ایرندگانی یکی از بهترین وکیل های پایه یک دادگستری زاهدان هستند. وی دانشجوی دکترای حقوق خصوصی و عضو کانون وکلا می باشد. جناب آقای زارعی ایرندگانی در زمینه های پرونده های کیفری و حقوقی بسیار متبحر هستند.

آدرس دفتر: زاهدان، خیابان امیرالمومنین شش، مجتمع نعیم، طبقه ی سوم، واحد 8

شماره تماس: 09155414938

جناب آقای علی نجیبیان

جناب آقای علی نجیبیان

یکی دیگر از کارکشته ترین و بهترین وکیل های زاهدان جناب آقای علی نجیبیان است. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و همچنین عضو کانون وکلا هستند. تخصص ایشان در وکالت پرونده های خانواده، حقوقی، کیفری، ملکی می باشد.

آدرس دفتر: زاهدان، خیابان آزادی، تقاطع امام خمینی، پاساژ برادران، طبقه ی اول، واحد 4

شماره تماس: 09151226840

جناب آقای علی روانان

جناب آقای علی روانان

آقای روانان یکی دیگر از وکیل های پایه یک زاهدان می باشد. عضو هیات علمی دانشگاه و عضو کانون وکالت دادگستری هستند. وی در پرونده های دعاوی حقوقی و کیفری بسیار متبحر و متخصص هستند.

آدرس دفتر: زاهدان، میدان امام علی، نبش امیرالمومنین ۳، مجتمع سپید

شماره تماس: ۰۹۱۵۳۴۱۱۵۲۶

جناب آقای بابک وثوقی فرد

جناب آقای بابک وثوقی فرد

یکی دیگر از وکیل های پایه یک زاهدان که در کار خود بسیار کارکشته و متخصص می باشد، جناب آقای بابک ‌وثوقی فرد است. همچنین ایشان عضو هیات علمی دانشگاه و عضو وکلای دادگستری هستند و در زمینه های دعاوی کیفری و حقوقی در حال فعالیت می باشند.

آدرس دفتر: زاهدان، بلوار فراری، فراری سوم، پلاک ۳

شماره تماس: ۰۹۱۲۴۸۳۰۱۸۱

سرکار خانم آزاده ترابی دلشاد

سرکار خانم آزاده ترابی دلشاد

سرکار خانم ترابی دلشاد یکی دیگر از وکیل های خبره در زاهدان هستند که با تلاش های خود توانستند درجه ی وکالت پایه یک را اخذ کنند. همچنین ایشان عضو کانون وکلا دادگستری نیز می باشند. وی متخصص در پرونده های دعاوی کیفری و حقوقی هستند.

آدرس دفتر: زاهدان، زابل، خیابان امام خمینی

شماره تماس: ۰۹۱۲۴۱۷۳۰۷۱

سرکار خانم فاطمه موسوی آرا

سرکار خانم فاطمه موسوی آرا

یکی از وکیل های پایه یک دادگستری در زاهدان سرکار خانم فاطمه موسوی آرا می باشد. ایشان عضو کانون وکلا دادگستری هستند. متخصص در امور قراردادها و در زمینه های دعاوی حقوقی و کیفری بسیار متخصص است.

آدرس دفتر: زاهدان، خیابان امیرالمومنین، نبش خیابان 35، ساختمان سپیده

شماره تماس: 09195663227

سرکار خانم سمانه شکیبا

سرکار خانم سمانه شکیبا

سرکار خانم شکیبا یکی از وکیل های درجه یک و متخصص در کار خود در شهر زاهدان می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلا هستند. وی در پرونده های حقوقی، ملکی، خانواده، کیفری بسیار کارکشته و متخصص می باشد.

آدرس دفتر: زاهدان، خیابان امیرالمومنین، نبش امیرالمومنین 3، مجتمع سپیده، طبقه ی چهارم

شماره تماس: 09151913561

جناب آقای صدرا شکوری

جناب آقای صدرا شکوری وکیل پایه یک دادگستری، مشاوره حقوقی در شهر زاهدان می باشد که وی به صورت تخصصی در پرونده های دعاوی کیفری، ملکی، خانواده، و … بسیار حرفه ای می باشد.

آدرس دفتر: زاهدان، خیابان موسوی، مولوی ١٢، مجتمع پویان واحد 6

شماره تماس: 09122893506

جناب آقای حسین صبوری

جناب آقای حسین صبوری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی زاهدان، دارای 15 سال سابقه درخشان وکالت که در این مدت با فن بیان شیوا، امانت داری نسبت به پرونده موکل، آشنایی به قوانین توانسته خود را بین بهترین وکلای زاهدان قرار دهد. دارای پروانه وکالت است که در سال 1386 از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است.

آقای صبوری پرونده‌های بسیاری در زمینه دعاوی خانواده (طلاق، طلاق توافقی، دریافت مهریه، استرداد جهیزیه و …)، دعاوی ملکی (دعوی الزام به فک رهن و سندهای ضمانتی، دعوی الزام تنظیم سند رسمی ‌برای املاک، دعوی درخواست دریافت مطالبه‌‌ اجرت المثل، دعوی فسخ قراردادها و…)، دعاوی حقوقی و ثبتی داشته که با تلاش و پشتکار خود توانسته در بهترین مسیر پرونده را به پایان برساند.

آدرس دفتر: زاهدان، تقاطع خیابان بهشتی و مصطفی خمینی، طبقه دوم بانک پاسارگاد

شماره تماس: 09151431311

جناب آقای محمدرضا مالکی

جناب آقای محمدرضا مالکی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی زاهدان، دارای چند سال سابقه درخشان وکالت، آشنایی به قوانین توانسته خود را بین بهترین وکلای زاهدان قرار دهد. آقای مالکی پرونده‌های بسیاری در زمینه دعاوی خانواده (طلاق، طلاق توافقی، دریافت مهریه، استرداد جهیزیه و …)، دعاوی ملکی (دعوی الزام به فک رهن و سندهای ضمانتی، دعوی درخواست دریافت مطالبه‌‌ اجرت المثل، دعوی فسخ قراردادها و…)، دعاوی حقوقی و ثبتی داشته که با تلاش و پشتکار خود توانسته در بهترین مسیر پرونده را به پایان برساند.

آدرس دفتر: زاهدان، تقاطع امام خمینی وآزادی، پاساژ برادران، طبقه اول، واحد چهارم

شماره تماس: 09151417515

انواع وکالتنامه

وکالتنامه در واقع قراردادی می باشد که بین وکیل و موکل بسته می شود و بر اساس آن موضوع و اختیارات وکیل ذکر می شود. به طور کلی وکالتنامه به دو نوع طبقه بندی می شود، وکالتنامه عادی و وکالتنامه رسمی و محضری.

وکالت برحسب نوع به وکالت مقید، وکالت مطلق، وکالت قضایی، وکالت غیرقضایی، وکالت ساده، وکالت بلاعزل، وکالت تام الاختیار، وکالتنامه رسمی و وکالتنامه عادی تقسیم می شود. که به تعریف هریک می پردازیم.

وکالت مقید: در این وکالت، موکل طی عقد قراردادی، انجام امور خاص و مقیدی را به وکیل می سپارد. در واقع وکیل اختیار انجام کار مشخص شده توسط موکل را دارد.

وکالت مطلق: وکیل از طرف موکل اجازه ی انجام تمام امور مربوط به موضوع مورد توافق را دارد. در واقع موکل، وکالت کلیه ی امور مربوط به کار خود را به وکیل می سپارد.

وکالت قضایی: در این نوع وکالت، انجام امور قضایی موکل که نیازمند دانش و تخصص کافی برای انجام آن است به وکیل دادگستری سپرده می شود.

وکالت غیرقضایی: موکل پیگیری امور اداری خود را به شخص دیگری محول می کند.

وکالت ساده: در این گونه وکالت، موکل می تواند وکیل را از انجام امور سپرده شده به او در زمان دلخواه اخراج کند.

انواع وکالتنامه

وکالت بلاعزل: در این نوع وکالت بر خلاف وکالت ساده که پیش تر درباره ی آن صحبت کردیم، موکل اجازه ی فسخ قرارداد و عزل وکیل را ندارد.

وکالت تام الاختیار: وکیل برای انجام و اجرای هر یک از امور مشخص شده به وی، نیازی به اجازه از موکل ندارد.

وکالتنامه رسمی: این نوع وکالتنامه بین وکیل و موکل به صورت رسمی و محضری عقد می شود و در دفاتر اسناد رسمی ثبت می شود.

وکالت نامه عادی: در این نوع وکالتنامه نیازی به مراجعه به دفاتر اسناد رسمی و ثبت قرارداد نیست. این نوع وکالتنامه بین طرفین بسته می شود مانند قولنامه یا قرارداد.

کلام آخر

بسیار سپاس گزارم از شما همراهان گرامی که تا این قسمت از مقاله ما را همراهی کردید. امیدوارم در مقاله ی بهترین وکیل زاهدان توانسته باشیم اطلاعات جامع و مفیدی را در اختیارتان قرار دهیم. لطفا نظرات و پیشنهادهای خود را برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا