وکیل

10 تا از بهترین وکیل ساری ⚖️【سال1402】

انتخاب بهترین وکیل ساری یکی از دغدغه های اصلی افراد در شهر ساری می باشد که با چالش های حقوقی دست و پنجه نرم می کنند. شهر ساری یکی از پرجمعیت ترین شهر های مازندران می باشد. ساری یکی از شهر هایی است که روزانه بر تعداد پرونده های حقوقی در دادگاه های آن افزوده می شود و افراد زیادی برای حل مشکلات خود از یک وکیل یاری می طلبند. اگر به دنبال بهترین وکیل ساری هستید ما را در سایت برترین وکیل دنبال کنید.

 بهترین وکیل ساری

وکیل خوب ساری

وکیل در لغت به معنی جانشین و نماینده می باشد که از طرف شخص دیگری به موجب عقد وکالت برای انجام کاری مامور می شود. یک وکیل خوب و با تجربه علاوه بر پروانه و مجوز وکالت، باید ویژگی های اخلاقی و فنی لازم را نیز داشته باشد. در این صورت است که می تواند از حق موکل خود دفاع کند و در پیشبرد عدالت و دادرسی عادلانه موثر باشد.

برای این که یک وکیل خوب را بشناسیم، فقط توجه به پروانه ی وکالت و مجوز از مرکز امور مشاوران حقوقی یا کانون وکلا کافی نیست. یک وکیل خوب ویژگی های بسیاری دارد که قصد داریم در این مقاله به آن اشاره کنیم. یکی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل متخصص و ماهر، راز داری او می باشد. یک وکیل نباید اسرار موکلش را حتی بعد از اتمام پرونده پیش هیچ کسی افشا کند.

یک وکیل کار کشته علاوه بر راز دار و امانت دار بودن باید اطلاعات به روز و از قوانین و آیین نامه های جدید آگاهی کافی داشته باشد. همچنین از گفتن توانایی های غیر قانونی و کذب برای گرفتن حق الوکاله پرهیز کند. با دادن قول صددرصد، سعی در فریب موکل خود نداشته باشد.

در این راستا بیشتر بخوانید: بهترین وکیل ایران

وکیل خوب ساری

بهترین وکیل ساری کیست؟

همان طور که می دانید انتخاب بهترین وکیل در هر حوزه، بسیار مهم می باشد. زیرا انتخاب یک وکیل با تجربه و متخصص برای پرونده خود، در سرنوشت پرونده بسیار تاثیرگذار است. همچنین انتخاب یک وکیل کم تجربه ممکن است صدمات جبران ناپذیری به همراه داشته باشد. ما در این مقاله به معرفی 10 نفر از بهترین وکیل ساری می پردازیم، همراه ما باشید.

جناب آقای محمد کلانتری

جناب آقای محمد کلانتری

جناب آقای محمد کلانتری وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای دادگستری، مشاور حقوقی و یکی از بهترین وکیل ساری می باشد. دارای چندین سال سابقه ی وکالت در زمینه های ملکی، حقوقی، ثبتی و خانواده می باشد. از جمله خدمات وکالتی آقای محمد کلانتری می توان به اخذ پرونده، نوشتن اوراق قضایی، مشاوره ی حضوری و غیر حضوری اشاره کرد.

آدرس دفتر: ساری، خیابان مازیار، ساختمان ونوس، طبقه ی پنجم،

شماره تماس: 09111510717

سرکار خانم پریا متولیان شاه رضایی

سرکار خانم پریا متولیان شاه رضایی

خانم پریا متولیان شاه رضایی یکی از وکیل های خوب ساری می باشد. وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، عضو رسمی کانون وکلای مازندران می باشد. آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی است و حوزه ی فعالیت ایشان در امور حقوقی، کیفری، خانواده و امور ثبتی می باشد.

آدرس دفتر: ساری، خیابان مازیار، مازیار 16، مجتمع مازیار، طبقه ی پنجم، واحد 16

شماره تماس: 09118025673

جناب آقای جواد حبیبی

جناب آقای جواد حبیبی

آقای جواد حبیبی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی ساری است. وی دارای چندین سال سابقه در حوزه ی وکالت در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده و دارای سابقه پروانه وکالت از مرکز وکلای قوه ی قضایی می باشد. ایشان در زمینه ی اخذ پرونده، نوشتن اوراق قضایی، تنظیم شکواییه،مشاوره ی حضوری و غیر حضوری بسیار متخصص می باشد.

آدرس دفتر: ساری، بلوار طالقانی، روبروی شرکت گاز، ساختمان روزنامه بشیر

شماره تماس: 09113232336

جناب آقای غلامرضا میرزایی نژاد

جناب آقای غلامرضا میرزایی نژاد

جناب آقای میرزایی نژاد یکی از بهترین وکیل های پایه یک دادگستری هستند و با ۱۱ سال سابقه در حوزه ی وکالت بسیار خوش درخشیده اند. وی دارای مدرک د‌کترای تخصصی حقوق جزا و جرم شناسی و همچنین حوزه ی وکالتی ایشان در دعاوی کیفری می باشد و در این حوزه بسیار خوش درخشیده اند. او دارای پرونده های متعددی در این زمینه می باشد و پرونده های بسیاری را به سرانجام رسانده است.

آدرس دفتر: ساری، خیابان امیر مازندرانی، نرسیده به سه راه شهبند، طبقه ی سوم

شماره تماس: ۰۹۱۱۳۷۷۵۶۸۴

سرکار خانم کتایون عسکری

سرکار خانم کتایون عسکری

سرکار خانم عسکری وکیل پایه یک دادگستری و همچنین مشاور حقوقی می باشد. دارای ۱۱ سال سابقه ی وکالت در پرونده های حقوقی اعم از دعاوی ملکی، ثبتی، منابع طبیعی، اداره ی کار، تقسیم ترکه و …، دعاوی کیفری مانند قتل، مواد مخدر، سرقت، خیانت در امانت، روابط نامشروع و …، دعاوی خانوادگی مانند طلاق، مطالبه ی مهریه، نفقه، اجرت المثل و … بسیار متخصص و متبحر هستند.

آدرس دفتر: ساری، خیابان فرهنگ، فرهنگ چهارم، ساختمان نارون

شماره تماس: ۰۹۱۲۷۳۲۲۲۴۹

سرکار خانم الهه عسگری

سرکار خانم الهه عسگری

یکی دیگر از وکیل های خوب ساری، سرکار خانم الهه عسگری می باشد. وی وکیل پایه یک دادگستری و همچنین مشاور حقوقی ساری است. سرکار خانم عسگری عضو کانون وکلا دادگستری و دارای سابقه ی درخشان چندین ساله در حوزه ی وکالت دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی می باشد.

آدرس دفتر: ساری، خیابان شیخ طبرسی، ساختمان البرز، طبقه ی دوم

شماره تماس: ۰۹۱۱۱۵۴۴۶۷۵

سرکار خانم فاطمه احمدی خطیر

سرکار خانم فاطمه احمدی خطیر وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی می باشند که به دلیل تجریه، مهارت و همچنین آشنایی کامل به قوانین حقوقی در زمره بهترین وکلای ساری قرار دارند و در طی مدت فعالیت خود در این حوزه توانسته اند نتیجه دعاوی ملکی، خانوادگی، ثبتی و غیره که در دست داشته اند را براساس چارچوب قانون به نتیجه مورد نظر موکل خود برسانند.

آدرس دفتر: ساری، خیابان قارن، کوی آزادگان، ساختمان وفا

شماره تماس: 09389941601

جناب آقای مسلم عباسپور

جناب آقای مسلم عباسپور، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی ساری، که دارای سابقه پروانه وکالت از مرکز وکلای قوه قضایی است. از خدمات وکالتی آقای عباسپور می‌ توان به اخذ پرونده، نوشتن اوراق قضایی، تنظیم شکواییه، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد. داشتن چنین نظری باعث شده ایشان در بین بهترین وکیل ساری جای بگیرد. دارای 9 سال سابقه درخشان وکالت در زمینه‌ دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده است که در این مدت پرونده‌های بسیاری به ایشان واگذار شده که با درصد بالایی توانسته آنها را به نتیجه مثبت برساند.

آدرس دفتر: ساری، خیابان خیام، مجتمع تجاری خیام، بلوک غربی، طبقه دوم، واحد ۲۰۸

شماره تماس: 09111551785

سرکار خانم الهام پیشگرد

سرکار خانم ثمیئه بابایی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری مازندران می باشند که با بیش از 10 سال سابقه وکالت در زمینه های دعاوی ملکی، ثبتی، امور ثبتی، اختلاف کارگر و کارفرما، خانواده، امور حسبی و ثبت احوال، کیفری و … به صورت تخصصی فعالیت می‌کنند و همینطور مدرس دانشگاه هم می باشند..

آدرس دفتر: ساری، خیابان مازیار، پشت مازیار 2

شماره تماس: 09112230668

سرکار خانم ثمینه بابائی

سرکار خانم ثمینه بابائی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، وی دارای سابقه پروانه وکالت از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است، می‌باشد. در مدت چند سال سابقه وکالتی خویش پرونده‌های متعدد بسیاری را در خصوص دعاوی ملکی (اثبات مالکیت، تسلیط یا وضع ید، الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی و غیره)

خانوادگی (طلاق، طلاق توافقی، طلاق از طرف زوجه یا مرد، حضانت فرزند، مطالبه مهریه، نفقه، ترک انفاق، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت و غیره)، ثبتی، حقوقی، کیفری و غیره به نتیجه عالی و مورد نظر موکل رسانده است.

آدرس دفتر: ساری، خیابان فرهنگ، ابتدای خیابان ۱۵ خرداد، ساختمان برج سفید طبقه 4 واحد ۸

شماره تماس: 09112584732

تفاوت وکیل پایه یک و وکیل پایه دو دادگستری

اشخاص برای تسریع در روند رسیدگی به پرونده های خود، معمولا وکیل اختیار می کنند. برخی از وکلا دارای پروانه وکالت پایه یک و برخی دارای پروانه وکالت پایه دو می باشند. در ادامه به توضیح شرایط اعطای پروانه ی وکالت به وکلای دادگستری می پردازیم.

کارشناسان حقوق برای اینکه بتوانند به درجه ی وکالت، مشاوره حقوقی، تنظیم لایحه حقوقی برای موکل، تنظیم دادخواست و کلیه ی امور حقوقی، بعد از آزمون وکالت، فعالیت کنند، باید طبق قانون وکالت مصوب ۱۳۱۵ قانون اخذ پروانه دادگستری ۱۳۷۶ و قانون استقلال کانون وکلا ۱۳۳۳ پروانه وکالت اخذ نماید.

تفاوت وکیل پایه یک و دو به دلیل تفاوت در نحوه ی اخذ پروانه ی وکالت می باشد. این پروانه به دو صورت متفاوت در اختیار متقاضیان قرار می گیرد. تمامی وکلایی که دارای پروانه ی وکالت پایه یک و پایه دو دادگستری هستند، می توانند به انجام فعالیت هایی در زمینه های امور حقوقی بپردازند.

تفاوت وکیل پایه یک و وکیل پایه دو دادگستری

تفاوت وکیل پایه یک و پایه دو این است که، وکیل پایه یک دادگستری اجازه دارد در تمامی محاکم حقوقی و کیفری بدون محدودیت حضور داشته باشد و در سراسر کشور به فعالیت در امور حقوقی بپردازد. اما وکیل پایه دو دادگستری فقط حق شرکت در بعضی از جرایم کیفری که به جرایم تعزیری می پردازد مانند حبس کمتر از ۱۰ سال، جزای نقدی و شلاق و … را دارد.

تمامی وکلایی که از طریق کانون وکلای دادگستری اقدام به اخذ پروانه وکالت می نمایند، باید به مدت دو سال کارآموزی کنند. علاوه بر آن می توانند زیر نظر وکیل سرپرست خود، در پرونده ی حقوقی اقدام به دفاع از موکل نمایند.

کلام آخر

از تک تک شما عزیزان بسیار سپاس گزارم که تا انتهای مقاله بهترین وکیل ساری همراه ما بودید. در این مقاله برای آشنایی بیشتر شما بزرگواران با وکلای ساری، تعدادی از آن ها را معرفی کردیم تا انتخاب راحتی داشته باشید. همچنین در ادامه مقاله به توضیحاتی درباره ی تفاوت وکیل پایه یک و وکیل پایه دو دادگستری پرداختیم. امیدواریم این مطالب برای شما مفید بوده و شما را برای انتخاب وکیل یاری نماید. لطفا نظرات و پیشنهاد های خود را جهت بهبود مقاله برای ما ارسال کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا