وکلا

10 تا از بهترین وکیل ساری ⚖️ + شماره تلفن ☎️【سال1403】️

انتخاب بهترین وکیل ساری یکی از دغدغه های اصلی افراد در شهر ساری می باشد که با چالش های حقوقی دست و پنجه نرم می کنند. شهر ساری یکی از پرجمعیت ترین شهر های مازندران می باشد. ساری یکی از شهر هایی است که روزانه بر تعداد پرونده های حقوقی در دادگاه های آن افزوده می شود و افراد زیادی برای حل مشکلات خود از یک وکیل یاری می طلبند. اگر به دنبال بهترین وکیل ساری هستید ما را در سایت برترین وکیل دنبال کنید.

 بهترین وکیل ساری

وکیل خوب ساری

وکیل در لغت به معنی جانشین و نماینده می باشد که از طرف شخص دیگری به موجب عقد وکالت برای انجام کاری مامور می شود. یک وکیل خوب و با تجربه علاوه بر پروانه و مجوز وکالت، باید ویژگی های اخلاقی و فنی لازم را نیز داشته باشد. در این صورت است که می تواند از حق موکل خود دفاع کند و در پیشبرد عدالت و دادرسی عادلانه موثر باشد.

دسترسی سریع و آشنایی با بهترین وکیل مازندران

برای این که یک وکیل خوب را بشناسیم، فقط توجه به پروانه ی وکالت و مجوز از مرکز امور مشاوران حقوقی یا کانون وکلا کافی نیست. بهترین وکیل ساری ویژگی های بسیاری دارد که قصد داریم در این مقاله به آن اشاره کنیم. یکی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل متخصص و ماهر، راز داری او می باشد. یک وکیل نباید اسرار موکلش را حتی بعد از اتمام پرونده پیش هیچ کسی افشا کند.

یک وکیل کار کشته علاوه بر رازدار و امانت دار بودن باید اطلاعات به روز و از قوانین و آیین نامه های جدید آگاهی کافی داشته باشد. همچنین از گفتن توانایی های غیر قانونی و کذب برای گرفتن حق الوکاله پرهیز کند. با دادن قول صددرصد، سعی در فریب موکل خود نداشته باشد.

وکیل خوب ساری

بهترین وکیل ساری کیست؟

همان طور که می دانید انتخاب بهترین وکیل در هر حوزه، بسیار مهم می باشد. زیرا انتخاب یک وکیل با تجربه و متخصص برای پرونده خود، در سرنوشت پرونده بسیار تاثیرگذار است. همچنین انتخاب یک وکیل کم تجربه ممکن است صدمات جبران ناپذیری به همراه داشته باشد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

به همین سبب در این مقاله سعی کرده ایم بهترین وکیل ساری را معرفی کنیم تا آشنایی کاملی با آن ها داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر در مورد وکلای سار همراه ما باشید:

لیست 10 تا از بهترین وکیل ساری را بشناسید!

محمد کلانتری

محمد کلانتری بهترین وکیل ساری

جناب آقای محمد کلانتری وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای دادگستری مازندران، مشاور حقوقی و یکی از بهترین وکلای مطرح در سطح استان مازندران می باشد. زمینه فعالیت ایشان متمرکز در امور حقوقی بوده و سابقه فعالیت گسترده و موفق در امور ملکی، ثبتی، انحصار وراثت و دعاوی خانواده دارند.

جهت اعطای وکالت و بهره‌مندی از مشاوره آقای محمد کلانتری می توانید با شماره های زیر با ایشان در ارتباط باشید.

شماره تماس: 09111510717
آدرس دفتر: ساری، میدان راه آهن، ابتدای خیابان مازیار، ساختمان ونوس، طبقه 5


فاطمه خلیلی پالندی

فاطمه خلیلی پالندی بهترین وکیل ساری

خانم فاطمه خلیلی پالندی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، تحصیلات کارشناس ارشد حقوق خصوصی، دارای سابقه وکالت بالا در انواع دعاوی و به خصوص دعاوی ملکی و ثبتی می باشند. ایشان موفق به گذراندن دوره های تخصصی مدرک معتبر داوری از وزارت علوم و تحقیقات و فناوری شده اند.

موضوعات تخصصی که توسط ایشان پذیرفته می شود:

 • دعاوی ملکی، داوری ثبت اسناد شهرداری موجر و مستاجر، تخبیه ملک، رهن و اجاره، سرقفلی املاک،
 • دعاوی خانواده، نفقه، حضانت، طلاق، مهریه، تمکین، اجرت المثل، انحصار وراثت ارث
 • دعاوی کیفری، مواد مخدر، شرب و خمر

جهت اعطای وکالت و بهره مندی ار خدمات مشاوره خانم فاطمه خلیلی پالندی، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: ‎09113266012
آدرس دفتر:
مازندران، ساری، خیابان شیخ طبرسی، بین طبرسی ۳ و ۵، ساختمان روستیک، طبقه ی چهارم، واحد ۱۰


ثمینه بابائی

سرکار خانم ثمینه بابائی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، وی دارای سابقه پروانه وکالت از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است، می‌باشد. در مدت چند سال سابقه وکالتی خویش پرونده‌های متعدد بسیاری را در خصوص دعاوی ملکی (اثبات مالکیت، تسلیط یا وضع ید، الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی و غیره)

خانوادگی (طلاق، طلاق توافقی، طلاق از طرف زوجه یا مرد، حضانت فرزند، مطالبه مهریه، نفقه، ترک انفاق، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت و غیره)، ثبتی، حقوقی، کیفری و غیره به نتیجه عالی و مورد نظر موکل رسانده است.

آدرس دفتر: ساری، خیابان فرهنگ، ابتدای خیابان ۱۵ خرداد، ساختمان برج سفید طبقه 4 واحد ۸

شماره تماس: 09112584732


الهام پیشگر

الهام پیشگر بهترین وکیل ساری

الهام پیشگر وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای دادگستری استان مازندران، دارای 13 سال سابقه وکالت و مدرس دانشگاه است. وکیل الهام پیشگر در زمینه شکایات کیفری (مانند جرایم مالی، خیانت در امانت، سرقت، فروش مال غیر، روابط نامشروع و…)،دعاوی خانوادگی (مانند طلاق از جانب زوج و زوجه، طلاق توافقی ،مهریه، نفقه،تمکین و به طور کلی دعاوی خانوادگی)، دعاوی ملکی، ثبتی و …. فعالیت می‌کنند.

برخی از سوابق و تخصص ایشان:

 • عضو کانون وکلای دادگستری استان مازندران
 • مدرس دانشگاه
 • ۱۳ سال سابقه وکالت
 • سابقه وکالت برای بانکهای ملت ،ملی ،تجارت و پست بانک
 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • وکالت در زمینه دعاوی خانوادگی
 • شکایات کیفری
 • منابع طبیعی، جهاد کشاورزی،زمین شهری و اوقاف، دعوی تصرف عدوانی اراضی ملی دعوی خلع ید متصرفین اراضی ملی اعتراض به تشخیص ملی بودن زمین و …

جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با خانم الهام پیشگر می‌توانید از طریق شماره تماس زیر اقدام نمایید.

شماره تماس: 09112230668
آدرس دفتر:
ساری، خیابان مازیار، مازیار 2 مجتمع وکیل
طبقه ۴ واحد ۱۷


سجاد موسوی

سجاد موسوی بهترین وکیل ساری

وکیل سجاد موسوی وکیل مجرب و توانمند با بیش از چندین سال سابقه کار حقوقی در عرصه وکالت و دانش آموخته ممتاز حقوق از دانشگاه دولتی علامه طباطبائی تهران می باشد. ایشان مقالات متعدد علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و بین المللی را در رزومه خویش دارند. کارنامه علمی درخشان، حسن شهرت و تجربه عملی ایشان در پرونده های مطروحه در محاکم قضایی، منجر به کسب رضایتمندی موکلین گردیده است.

دفتر وکالت آقای موسوی متعهد به ارائه بهترین و باکیفیت ترین خدمات حقوقی، جهت جلب رضایت کامل موکلین خود می باشد. از جمله خدمات وکیل آقای موسوی عبارتند از:

 • وکالت اداره کار و بیمه
 • وكالت در کلیه دعاوی حقوقی اعم از ملکی، سرقفلی، مصادره اموال، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، وصیت، ارث، خانوادگی، طلاق، اختلافات پیمانکاری، الزام به تنظیم سند، فسخ قرارداد، ابطال قرارداد، خلع ید
 • وکالت در کلیه دعاوی کیفری اعم از کلاهبرداری، اختلاس، ارتشاء، قاچاق کالا وارز، جرم مواد مخدر، جرائم تعزیرات حکومتی پولشویی، مطالبه دیه، قتل، جرائم رایانه ای، جرائم پزشکی
 • وکالت در دیوان عالی کشور و دیوان عدالت اداری
 • داوری در کلیه قراردادهای داخلی بین اشخاص و شرکت ها
 • وکالت در کمیسیون های ماده صد شهرداری و کمیسیون های مالیاتی
 • تنظیم قراردادهای مشارکت در ساخت و قراردادهای تجاری و بازرگانی و کلیه قراردادهای داخلی و بین المللی

تلفن دفتر: 01144420762
تلفن همراه: 09119104966

پریا متولیان شاه رضایی

سرکار خانم پریا متولیان شاه رضایی

خانم پریا متولیان شاه رضایی یکی از وکیل های خوب ساری می باشد. وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، عضو رسمی کانون وکلای مازندران می باشد. آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی است و حوزه ی فعالیت ایشان در امور حقوقی، کیفری، خانواده و امور ثبتی می باشد.

آدرس دفتر: ساری، خیابان مازیار، مازیار 16، مجتمع مازیار، طبقه ی پنجم، واحد 16

شماره تماس: 09118025673

جواد حبیبی

جناب آقای جواد حبیبی

آقای جواد حبیبی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی ساری است. وی دارای چندین سال سابقه در حوزه ی وکالت در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده و دارای سابقه پروانه وکالت از مرکز وکلای قوه ی قضایی می باشد. ایشان در زمینه ی اخذ پرونده، نوشتن اوراق قضایی، تنظیم شکواییه،مشاوره ی حضوری و غیر حضوری بسیار متخصص می باشد.

آدرس دفتر: ساری، بلوار طالقانی، روبروی شرکت گاز، ساختمان روزنامه بشیر

شماره تماس: 09113232336

غلامرضا میرزایی نژاد

جناب آقای غلامرضا میرزایی نژاد

جناب آقای میرزایی نژاد یکی از بهترین وکیل های پایه یک دادگستری هستند و با ۱۱ سال سابقه در حوزه ی وکالت بسیار خوش درخشیده اند. وی دارای مدرک د‌کترای تخصصی حقوق جزا و جرم شناسی و همچنین حوزه ی وکالتی ایشان در دعاوی کیفری می باشد و در این حوزه بسیار خوش درخشیده اند. او دارای پرونده های متعددی در این زمینه می باشد و پرونده های بسیاری را به سرانجام رسانده است.

آدرس دفتر: ساری، خیابان امیر مازندرانی، نرسیده به سه راه شهبند، طبقه ی سوم

شماره تماس: ۰۹۱۱۳۷۷۵۶۸۴


تفاوت وکیل پایه یک و وکیل پایه دو دادگستری

اشخاص برای تسریع در روند رسیدگی به پرونده های خود، معمولا وکیل اختیار می کنند. برخی از وکلا دارای پروانه وکالت پایه یک و برخی دارای پروانه وکالت پایه دو می باشند. در ادامه به توضیح شرایط اعطای پروانه ی وکالت به وکلای دادگستری می پردازیم.

کارشناسان حقوق برای اینکه بتوانند به درجه ی وکالت، مشاوره حقوقی، تنظیم لایحه حقوقی برای موکل، تنظیم دادخواست و کلیه ی امور حقوقی، بعد از آزمون وکالت، فعالیت کنند، باید طبق قانون وکالت مصوب ۱۳۱۵ قانون اخذ پروانه دادگستری ۱۳۷۶ و قانون استقلال کانون وکلا ۱۳۳۳ پروانه وکالت اخذ نماید.

تفاوت وکیل پایه یک و دو به دلیل تفاوت در نحوه ی اخذ پروانه ی وکالت می باشد. این پروانه به دو صورت متفاوت در اختیار متقاضیان قرار می گیرد. تمامی وکلایی که دارای پروانه ی وکالت پایه یک و پایه دو دادگستری هستند، می توانند به انجام فعالیت هایی در زمینه های امور حقوقی بپردازند.

تفاوت وکیل پایه یک و پایه دو این است که، وکیل پایه یک دادگستری اجازه دارد در تمامی محاکم حقوقی و کیفری بدون محدودیت حضور داشته باشد و در سراسر کشور به فعالیت در امور حقوقی بپردازد. اما وکیل پایه دو دادگستری فقط حق شرکت در بعضی از جرایم کیفری که به جرایم تعزیری می پردازد مانند حبس کمتر از ۱۰ سال، جزای نقدی و شلاق و … را دارد.

تمامی وکلایی که از طریق کانون وکلای دادگستری اقدام به اخذ پروانه وکالت می نمایند، باید به مدت دو سال کارآموزی کنند. علاوه بر آن می توانند زیر نظر وکیل سرپرست خود، در پرونده ی حقوقی اقدام به دفاع از موکل نمایند.

تفاوت وکیل پایه یک و وکیل پایه دو دادگستری

نکات مهمی که باید در انتخاب وکیل ساری جدی گرفته شود!

این موضوع را در نظر داشته باشید که سابقه بهترین وکیل ساری اصلی ترین معیاری است که باید در انتخاب وکیل ند نظر قرار گرفته شود. هرگز اجازه ندهید که پرونده های حقوقی و کیفری که شما در اختیار دارید تبدیل به محل آزمون و خطای وکلای تازه کار شود. بلکه باید شما باید به سراغ وکلای با تجربه ای بروید که در این زمینه به تجربیات قابل قبولی دست پیدا کرده اند و می توانند با استفاده از همین تجربیات گره های موجود در بخش های مخحتلف پرونده را حل و فصل نموده و موفقیت احتمالی را با تلاش های مستمر کسب نمایند.

علاوه بر این باید به این موضوع توجه داشته باشید که تخصص وکلا با یکدیگر متفاوت است. در واقع بازدهی وکیل در برخی از دعاوی بیشتر از دعاوی دیگر است و باید در نظر داشته باشیم که با استخدام وکلای متخصص در زمینه پرونده می توانیم یک گام بلند به سوی پیروزی احتمالی برداریم. فضای فکری یک وکیل خانواده درگیر موضوعاتی نظیر طلاق و نفقه است و در عوض یک وکیل کیفری با موضوعاتی مانند قتل، تجاوز، مجازات و… مواجه است. باید وکیل متخصص برای دعاوی مطرح شده انتخاب کنید.

کلام آخر

از تک تک شما عزیزان بسیار سپاس گزارم که تا انتهای مقاله بهترین وکیل ساری همراه ما بودید. در این مقاله برای آشنایی بیشتر شما بزرگواران با وکلای ساری، تعدادی از آن ها را معرفی کردیم تا انتخاب راحتی داشته باشید. همچنین در ادامه مقاله به توضیحاتی درباره ی تفاوت وکیل پایه یک و وکیل پایه دو دادگستری پرداختیم. امیدواریم این مطالب برای شما مفید بوده و شما را برای انتخاب وکیل یاری نماید. لطفا نظرات و پیشنهاد های خود را جهت بهبود مقاله برای ما ارسال کنید.

4/5 - (4 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 11 =

دکمه بازگشت به بالا