ملکیوکلا

10 تا از بهترین وکیل ملکی در شهر ری ⚖️【سال1403】

گاهی در هنگام خرید و فروش و یا اجاره و همچنین تقسیم ارث ممکن است اختلافاتی بر سر ملک و املاک پدیدار شود. در صورتی که عمق اختلافات زیاد باشد، حل و فصل آن ها به دادگاه سپرده می شود. حضور در دادگاه و دفاع از منافع مستلزم بهره مندی از دانش حقوقی درباره دعاوی ملکی است. عموم جامعه از چنین دانشی بی بهره هستند و تنها مراجعه به یک وکیل متخصص می تواند این ضعف را جبران کند. اما یافتن وکلای خبره و کاربلد هم کار دشوار و پیچیده ای است. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل ملکی در شهر ری آشنا کنیم تا دغدغه ای از جانب وکیل نداشته باشید. در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل ملکی در شهر ری

بهترین وکیل ملکی در شهر ری کیست؟

تعدد وکلا در سطح شهر ری باعث شده است تا یافتن یک وکیل مناسب برای رسیدگی به پرونده های ملکی قدری سخت و پیچیده به نظر برسد. حال آن که برای کسب نتایج خاص نیاز به گزینه های خاص دارید. لازم است متر و معیار مناسبی در اختیار داشته باشید تا با اتکا به آن ها بتوانید بهترین ها را استخدام کنید. بهترین وکیل ملکی در شهر ری دانش آموخته رشته حقوق در یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور است. تحصیلات او در واقع به منزله کلید پیروزی شما در دادگاه است.

بهترین وکیل شهر ری سال های زیادی از عمر خود را صرف رسیدگی به پرونده های ملکی کرده است و در تمامی این سال ها توانسته تجربیات خود را اضافه کند. سابقه کاری بهترین وکیل ملکی در شهر ری گویای تجربه و مهارت او است. بهترین وکیل ملکی در شهر ری از قوانین و مقررات آگاه است و می تواند با استناد به همین قوانین در دعاوی ملکی حضوری موفق داشته باشد. او همواره تغییرات قانون را نیز مورد بررسی قرار می دهد تا علم خود را به روز نگه دارد و از رقبا عقب نماند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی وکلای خبره در زمینه پرونده های ملکی در شهر ری بپردازیم. برای اطلاعات بیشتر درخصوص آدرس دفتر و شماره تماس وکلای متخصص، در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در شهر ری سال 1403!

محمد خسرونژاد

محمد خسرونژاد بهترین وکیل حقوقی در شهر ری

آقای محمد خسرونژاد وکیل‌ پایه یک دادگستری، دانشجوی مقطع دکتری و دارای بیش از 10 سال سابقه وکالت در دعاوی مختلف حقوقی و کیفری می باشند. آقای خسرونژاد یکی از بهترین وکلای ملکی در شهر ری هستند. کلیه پرونده های حقوقی از جمله دعاوی ملکی، خانواده، انواع قراردادها و دعاوی تجاری چک، سفته و …، پرونده های کیفری از جمله قتل، مواد مخدر، قاچاق، کلاهبرداری، جرایم پزشکی، سرقت، خیانت در امانت، آدم ربایی و … توسط ایشان پذیرفته می شود.

دارا بودن بیش از 10 سال تجربه کار حقوقی و وکالت صدها پرونده در دعاوی مختلف حقوقی، کیفری و خانواده منجر به تسلط آقای محمد خسرونژاد به امور مربوطه گشته و شانس موفقیت ایشان در پرونده‌های ارجاعی را به شدت افزایش داده است. تخصص و تسلط به امور حقوقی، کیفری و خانواده، اخلاق نیکو، اعتماد به نفس و احساس مسئولیت نسبت به امور موکلین از خصوصیات بارز آقای خسرونژاد به حساب می‌آیند.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای محمد خسرونژاد، با شماره های زیر با ایشان در ارتباط باشید:

تلفن هماهنگی با منشی (خانم پورجلالی): ۰۹۳۶۶۹۵۹۲۴۳
تلفن همراه: ۰۹۱۲۵۰۰۸۲۸۴
آدرس دفتر: شهر ری، خیابان رجایی جنوب (شهرک ۱۳ آبان)، بلوار رحیمی، پلاک۲۸۰، دفتر وکالت محمد خسرونژاد
ساعت کاری: ۲۴ ساعته و همه روزه حتی ایام تعطیل رسمی

نیلوفر عرب براقی

نیلوفر عرب براقی وکیل ملکی در شهر ری

خانم نیلوفر عرب براقی از وکلای ملکی در شهر ری هستند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز، مشاور حقوقی و دارای سابقه حقوقی بالا در امر وکالت هستند. رسدگی به انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی توسط خانم عرب براقی انجام می شود.

آدرس دفتر: شهر ری، انتهای خیابان ۲۴ متری، کوچه تهرانی، پلاک ۲۰، طبقه سوم

شماره تماس: ۰۹۱۲۱۷۷۸۳۵۶

جواد رضایی آشتیانی

جواد رضایی آشتیانی وکیل ملکی در شهر ری

آقای جواد خیابانی آشتیانی از وکلای متخصص دعاوی ملکی در شهر ری می باشند. ایشان به عنوان وکیل پایه یک دادگستری دارای بیش از 10 سال سابقه وکالت در پرونده های مختلف حقوقی و کیفری و به ویژه دعاوی ملکی هستند. ارائه مشاوره در زمینه دعاوی ملکی توسط ایشان ارائه می شود.

آدرس دفتر: شهر ری، خیابان قم، نرسیده به میدان شهدای شاملو، پاساژ وکیل، طبقه اول، پلاک ٥٩

شماره تماس: ٠٩١٢٨٠١١١٨٩

عباس جعفری

عباس جعفری وکیل ملکی در شهر ری

آقای عباس جعفری وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز، مشارو حقوقی و وکیل ملکی متخصص در شهر ری هستند. ایشان سابقه وکالت بالایی در رسیدگی به دعاوی مختلف حقوقی و کیفری دارند و رسیدگی به پرونده های ملکی یکی از تخصص های ایشان می باشد.

آدرس دفتر: شهر ری، میدان شهر ری، اول خیابان ۲۴ متری، مجتمع اداری نگین، طبقه ۴، واحد ۱۷

شماره تماس: ۰۹۱۲۱۷۸۷۸۸۶

ایرج سلیمان تبار

ایرج سلیمان تبار وکیل

آقای ایرج سلیمان تبار وکیل پایه یک دادگستری در شهر ری، متخصص در دعاوی ملکی، مشاور حقوقی خبره و عضو کانون وکلای مرکز هستند. ایشان سابقه حقوقی بالا در امر وکالت دارند و انواع دعاوی ملکی توسط ایشان پذیرفته می شود.

آدرس دفتر: شهر ری، میدان ساعی، مجتمع صدف، ورودی d، طبقه ۱، واحد ۵

شماره تماس: ۰۹۱۲۴۷۶۶۴۷۹

شهرام رضایی

شهرام رضایی وکیل ملکی در شهر ری

آقای شهرام رضایی وکیل پایه یک دادگستری در شهر ری هستند. ایشان مشاور حقوقی در زمینه انواع دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانوادگی و … می باشند. آقای شهرام رضایی به واسطه سابقه حقوقی بالای خود تجارب ارزشمندی دارند و بهترین نتایج را برای پرونده موکل خود کسب می کنند.

آدرس دفتر: شهر ری، خیابان حرم، کوچه شهید زارع، بن بست میزان، پلاک ۷، طبقه ۱

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۳۶۰۱۹۹

از چه روش هایی می توان وکیل ملکی خبره در شهر ری پیدا کرد؟

دقت داشته باشید که مباحث مربوط به دعاوی ملکی بسیار پیچیده است و برای کسب پیروزی در دادگاه لازم است به دنبال بهترین وکیل ملکی در شهر ری باشید. وکیل مورد نظر می بایست در تمامی حوزه ها از نظر مهارتی و توانایی سرآمد باشد تا بتواند احتمال موفقیت در پرونده را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. یک وکیل خبره را می توان به روش های مختلفی جستجو کرد. در ادامه سعی داریم به برخی از مهم ترین روش های مطمئن برای انتخاب وکیل ملکی اشاره کنیم:

مجلات و سایت های معتبر حقوقی: یکی از روش های مطمئن برای انتخاب وکیل ملکی خوب در شهر ری، مراجعه به مجلات حقوقی معتبر است. در این مجلات می توانید تخصص و زمینه کاری وکیل مورد نظر را بررسی کرده و اطلاعاتی درباره مشخصات محل کار او به دست بیاورید. این مجلات فرآیند انتخاب را برای شما ساده خواهند کرد. مجله حقوقی برترین وکیل سعی دارد استانداردهای مناسبی برای انتخاب بهترین ها داشته باشد و برترین وکلا را به شما مراجعه کنندگان معرفی کند.

پرسش از افراد آگاه: انتخاب یک وکیل توانا می تواند نتیجه دادگاه را به نفع شما تغییر دهد و از بروز خسارت ها و عواقب ناگوار جلوگیری نماید. یکی از راه های انتخاب بهترین وکیل ملکی در شهر ری، پرس و جو از افراد مطلع در خصوص مسائل حقوقی است. دقت داشته باشید که شهرت یک وکیل می تواند عنصر مهمی برای انتخاب او باشد. می توانید تحقیقات خود در این زمینه را افزایش دهید و وکیلی را انتخاب نمایید که در طی سال ها توانمندی در رسیدگی به پرونده ها، مشهور شده است.

موسسات حقوقی: اگر قدمی در خیابان های شهر ری بزنیم با دفاتر و موسسات حقوقی بسیاری رو به رو می شویم که هر یک از آن ها آمادگی پاسخگویی به نیازهای حقوقی و قضایی ما هستند. می توانید به این موسسات حقوقی مراجعه کرده و در خصوص پرونده به تبادل نظر بپردازید و در پایان از آن ها کسب تکلیف نمایید. این موسسات به دلیل تجربه ای که دعاوی مختلف دارند، می توانند با در نظر گرفتن موضوع پرونده بهترین گزینه برای حل اختلافات پیش آمده را به شما معرفی کنند.

روش های انتخاب وکیل

چرا باید از وکیل متخصص در دعاوی ملکی در شهر ری استفاده کرد؟

وکلای پایه یک دادگستری از نظر قانونی مجوز حضور در تمامی دعاوی حقوقی و کیفری را در اختیار دارند. در واقع شما برای حل اختلافات مطرح شده می توانید به وکلای مختلف با تخصص های گوناگون مراجعه کنید. اما لازم است این نکته را مد نظر داشته باشید که برای کسب پیروزی و افزایش احتمال موفقیت می بایست به دنبال وکلایی باشید که در زمینه ملک و املاک تخصص دارند و سال های زیادی از عمر خود را صرف رسیدگی به چنین پرونده هایی کرده اند.

بهترین وکیل زن در شهر ری در مقطعی از سابقه کاری خود متوجه این موضوع شده است که در برخی از دعاوی مطرح شده در دادگاه می تواند کارایی بیشتری از خودش بروز دهد و احتمال موفقیتش نیز به مراتب بیشتر است. از این رو، ترجیح وکیل نیز بر این است که در زمینه هایی که در آن تخصص دارد وکالت پرونده ها را قبول نماید. تجربه نشان داده است که مراجعه به وکیل متخصص در زمینه دعاوی ملکی می تواند نتایج بهتری را برای موکل در دادگاه به همراه داشته باشد.

توجه داشته باشید که یک وکیل ملکی با موضوعاتی نظیر تصرف عدوانی، مزاحمت ملکی، تغییر کاربری زمین کشاورزی، ساخت و ساز غیر قانونی، فروش سر قفلی، فروش مال غیر و… سر و کار دارد. حال آن که برای مثال یک وکیل متخصص در زمینه های کیفری سعی در حل و فصل پرونده هایی نظیر قتل، سرقت، ضرب و جرح و… دارد که در آن ها جرم و جنایتی رخ داده است. بدیهی است که ابتدا باید موضوع پرونده را در نظر بگیرید و بر اساس آن به دنبال بهترین وکیل ملکی در شهر ری باشید.

لزوم مراجعه به وکیل متخصص در دعاوی ملکی

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما تشکر می کنیم! در این مقاله سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل ملکی در شهر ری آشنا کردیم تا دیگر دغدغه ای در خصوص یافتن بهترین ها نداشته باشید. همچنین تلاش مان بر این بود تا روش های مختلف برای انتخاب وکیل را به شما معرفی کرده و اطلاعات شما در این زمینه را افزایش دهیم. در پایان نیز ضرورت استفاده از وکلای متخصص در زمینه ملکی برای کسب پیروزی در دادگاه را گوشزد نمودیم. اکنون از شما دعوت می کنیم که اگر نظر یا تجربه ای در این زمینه دارید آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 14 =

دکمه بازگشت به بالا