وکیل

10 تا از بهترین وکیل جنوب تهران ⚖️【سال1402】

عموم جامعه دانش حقوقی لازم برای حضور موفق در محاکم قضایی را در اختیار ندارند. از این رو، لازم است برای دفاع از حقوق شخصی خود از یک وکیل مشورت گرفته و وکالت پرونده خود را به او بسپارند. یک وکیل از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی مختلف آگاه است و می تواند از بروز خسارات احتمالی جلوگیری کند. در صورتی که معیار مناسبی برای انتخاب نداشته باشیم ممکن است نتوانیم وکیل مناسبی را برای پرونده برگزینیم. در این مطلب سعی داریم شما را با بهترین وکیل جنوب تهران آشنا کنیم تا بتوانید با خیالی آسوده حل اختلافات حقوقی خود را به آن ها بسپارید. در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل جنوب تهران

بهترین وکیل جنوب تهران کیست؟

تعدد وکلا در جنوب تهران باعث شده است تا یافتن بهترین گزینه برای رسیدگی به پرونده قدری سخت باشد. برای انتخاب درست لازم است متر و معیاری در دست داشته باشیم تا بتوانیم به کمک آن مهارت های وکلا را ارزیابی کرده و آن ها را به خدمت بگیریم. بهترین وکیل جنوب تهران دانش آموخته رشته حقوق است. او تحصیلات خود را در یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور گذرانده و در زمان تحصیل خود از روند رسیدگی به پرونده و روال قانونی آن اطلاع حاصل کرده است.

بهترین وکیل تهران از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی کیفری و حقوقی آگاه است و می تواند بهترین راهکار را در اختیار موکل خود قرار دهد. او همواره تغییرات قانون در طی زمان را تحت رصد قرار می دهد تا علم خود را به روز نگه دارد. بهترین وکیل جنوب تهران سابقه درخشانی در رسیدگی به پرونده های مختلف دارد و از حل و فصل پرونده ها توانسته تجربیات گران بهایی جمع آوری نماید. همین تجربیات کلید موفقیت شما در محاکم قضایی است.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی بهترین وکیل جنوب تهران بپردازیم. برای اطلاعات بیشتر درخصوص آدرس دفتر و شماره تماس وکلای متخصص، در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل جنوب تهران سال 1402!

سعید نقدی

سعید نقدی بهترین وکیل جنوب تهران

جناب آقای سعید نقدی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری، دارای مدرک ارشد جزا و جرم شناسی، مدیر حقوقی شرکت پولیکا نوین، کارشناس حقوقی شرکت عمرانی ایران سازه می باشند. ایشان به صورت تخصصی در حوزه دعاوی کیفری و ملکی در تهران و شهرستان ها فعالیت دارند و پرونده های موفق متعددی در این زمینه دارند. آقای نقدی با سابقه کافی و درخشان در حوزه کیفری و ملکی به مراجعین و موکلین خود مشاوره ارائه می دهند. از افتخارات وی میتوان به گواهینامه دوره پولشویی اشاره کرد.

ایشان در وکالت دعاوی زیر تخصص دارند:

  • پرونده های حقوقی از جمله دعاوی ملکی، خانواده، انواع قراردادها و دعاوی تجاری چک، سفته و …
  • پرونده های کیفری از جمله قتل، تجاوز به عنف ، رابطه نامشروع ، مواد مخدر، قاچاق، کلاهبرداری، جرایم پزشکی، سرقت، خیانت در امانت، آدم ربایی و …

شماره تماس: 09129739424
آدرس دفتر1: تهران، شهران، فلکه دوم، کوچه پالیک، نبش کوچه بنفشه شرقی پلاک 1 طبقه 3 واحد 12
آدرس دفتر2: اسلامشهر، خیابان صیاد شیرازی، کوچه مدافعان سلامت 3، ساختمان عمارت مجد، طبقه اول

حسین فرحزادی

حسین فرحزادی وکیل جنوب تهران

آقای حسین فرحزادی وکیل پایه یک دادگستری در جنوب تهران و یکی از وکلای خبره در یافت آباد هستند. تخصص ایشان در پیگیری پرونده های خانواده، طلاق، مهریه، طلاق توافقی و … است. ارائه مشاوره حضوری و تلفنی یکی از خدماتی است که توسط ایشان ارائه می شود.

آدرس دفتر: یافت آباد، بلوار معلم، میدان معلم، مجتمع اداری ترنج، طبقه 3 شرقی، واحد 4

شماره تماس: 09358341459

راحله جوکار

راحله جوکار وکیل جنوب تهران

خانم راحله جوکار وکیل پایه یک دادگستری و یکی از وکلای متخصص در جنوب تهران هستند. ایشان وکیل متخصص در پرونده های ملکی و کیفری می باشند و سابقه بالایی در این حرفه کسب نموده اند. وکالت تخصص در انواع دعاوی کلاهبرداری، خیانت در امانت، قتل، آدم ربایی و … و همینطور وکالت در انواع دعاوی تخلیه و خلع ید، ملک مشاع، الزام به تنظیم سند رسمی و … توسط ایشان انجام می شود.

آدرس دفتر: شهرک ولی عصر، خیابان شهید بهرامی، جنب بانک صادرات، پلاک ١٦٧، طبقه ٣، واحد ١١

شماره تماس: 09125076701

رعنا فهیمی

رعنا فهیمی وکیل جنوب تهران

خانم رعنا فهیمی وکیل پایه یک دادگستری در جنوب تهران و محله افسریه هستند. بیش از 15 سال در حرفه وکالت سابقه موفق دارند، به انواع پرونده های خانوادگی، کیفری، ملکی، حقوقی، ثبیت، امور مرتبط با قراردادها و … رسیدگی می کنند. برای دریافت مشاوره حقوقی در زمینه های مختلف می توانید به خانم رعنا فهیمی مراجعه کنید.

آدرس دفتر: افسریه، ۱۵ متری ۲و۳، پاساژ صدف، طبقه ۱، پلاک ۵۲

شماره تماس: ۰۹۱۲۵۲۳۴۲۵۷

بهاره پریشانی

بهاره پریشانی وکیل جنوب تهران

خانم بهاره پریشانی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و محله شهرک فردوس هیتند. ایشان یکی از وکلای زن متخصص در دعاوی خانوادگی، حقوقی، کیفری، ملکی، ثبیت، امور مربوط به تنظیم انواع قرارداد و … می باشند و در حرفه وکالت بیش از 8 سال سابقه حرفه ای دارند. ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و تلفنی از خدماتی است که توسط ایشان ارائه می شود.

آدرس دفتر: فردوس، خیابان شهید مدافع حرم حسین امیدواری گلستان، بلوار معلم، پلاک ۱۴۹، طبقه۵، واحد ۱۸

شماره تماس: ۰۹۱۲۲۷۰۷۶۹۳


حق الوکاله وکیل کاربلد در جنوب تهران

حق الوکاله در واقع دستمزدی است که در ازای انجام امور حقوقی به وکیل پرداخت می شود. عموم مردم دانش حقوقی لازم برای حضور موفق در دادگاه و حل دعاوی مطرح شده را ندارند. از این رو در صدد بر می آیند تا با استخدام یک وکیل خبره این ضعف خود را جبران نمایند و در عوض مبلغی را به عنوان هزینه به بهترین وکیل جنوب تهران پرداخت نمایند. دقت داشته باشید که وکالت جزو مشاغل آزاد کشور محسوب می شود و از این رو، می تواند دستمزد خاص خود را طلب نماید.

در واقع میزان حق الوکاله وکیل به صورت توافقی میان او و موکل تعیین می گردد. این به آن معنا است که موکل نیز می تواند در مبلغ حق الوکاله دخل و تصرف داشته باشد و از میزان آن بکاهد. در ابتدا لازم است جلسه ای را برای ملاقات با بهترین وکیل پایه یک دادگستری تهران در نظر بگیرید. در این جلسه می بایست وکیل به مطالعه کامل پرونده بپردازد و صحبت های موکل را نیز به دقت گوش دهد تا از دغدغه ها و اهداف او نیز آگاه شود. همچنین لازم است طرفین در خصوص مسائل مختلف پرونده به تبادیل نظر مشغول باشند.

پس از مطالعه کامل پرونده، بهترین وکیل جنوب تهران مبلغی را به عنوان حق الوکاله پیشنهاد می کند. در مقابل موکل نیز می تواند نظر خود در خصوص رقم پیشنهاد شده را اعلام کند. در پایان لازم است طرفین پس از بحث و گفت و گو، به رقم واحدی به عنوان حق الوکاله توافق نمایند. پس از توافق بر سر هزینه دستمزد وکیل لازم است قراردادی میان طرفین به امضا برسد. در این قرارداد لازم است درباره میزان حق الوکاله و نحوه پرداخت آن به طور کامل صحبت به میان آمده باشد.

در صورتی که در ابتدا قراردادی بین وکیل و موکل به امضا نرسیده باشد، مبلغ حق الوکاله بهترین وکیل جنوب تهران بر اساس تعرفه وکالت تعیین می گردد. تعرفه وکالت در اصل باعث ایجاد وحدت رویه در دستمزد وکلای مختلف می شود. دقت داشته باشید که عوامل بسیاری در میزان حق الوکاله تاثیر گذار می باشد. پیچیدگی یک پرونده می تواند رقم درخواستی وکیل را افزایش دهد. از سوی دیگر میزان زمانی که لازم است وکیل برای موفقیت در پرونده صرف نماید نیز در این زمینه موثر است.

حق الوکاله وکیل به صورت تعیین می گردد؟

نکاتی که رعایت آن ها در انتخاب وکیل خبره در جنوب تهران الزامی است

انتخاب وکیل می بایست با تحقیق بسیاری انجام شود. می بایست اولویت هایی در ذهن خود داشته باشید تا بر اساس آن بتوانید مهارت های مختلف بهترین وکیل جنوب تهران را محک بزنید. توانمندی یک وکیل ارتباط مستقیمی با نتیجه به دست آمده از پرونده دارد. در صورتی که قصد دارید در یک پرونده به طور قطع پیروز شوید لازم است به وکلایی اعتماد کنید که از نظر توانایی و مهارت سرآمد هستند و می توانند با نبوغ خود پرونده را در مسیری قرار دهند که ایده آل شما است.

همواره باید شهرت وکیل حقوقی تهران را در انتخاب وی مد نظر قرار دهید. در واقع شهرت یک وکیل بر اثر توانمندی او بروز پیدا می کند. برای یافتن وکلای مشهور می توانید اندکی از افراد مطلع در این باره پرس و جو نمایید. دقت داشته باشید که شهرت یک وکیل کاملا متفاوت از تبلیغات پر رنگ و لعابی است که همه روزه در فضای مجازی از وکلای مختلف می بینیم. این تبلیغات پر سر و صدا فقط جنبه بازار گرمی دارند و مهارت یک وکیل هیچ نقشی در آن ندارد.

دقت داشته باشید که جنسیت و سن یک وکیل هیچ تاثیری در میزان توانایی های او ندارد. اگر به دنبال این هستید که حتما از یک وکیل زن یا مرد استفاده کنید، به سلیقه شما باز می گردد و نمی توان به آن خرده گرفت. مشکل آنجایی بروز پیدا می کند که تنها جنسیت وکیل را به عنوان معیار انتخاب قرار دهید. اگر به دنبال انتخاب وکیل زن هستید، می بایست در میان گزینه های موجود به دنبال بهترین آن ها باشید تا به این طریق علاوه بر دستیابی به گزینه مطلوب، نتیجه دادگاه را نیز به نفع خود تغییر دهید.

نکاتی که باید در انتخاب وکیل رعایت شود

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل جنوب تهران آشنا کنیم تا به این شکل توانسته باشیم قدم مثبتی در بهبود شرایط شما در دعاوی مطرح شده برداریم. در ادامه تلاش کردیم تا به بررسی حق الوکاله وکلای مختلف بپردازیم و نحوه محاسبه آن را به اختصار تشریح کنیم. در پایان نیز نکاتی در خصوص انتخاب وکیل مطرح کردیم که رعایت آن ها الزامی به نظر می رسد. اکنون که به پایان این مقاله رسیده ایم، از شما دعوت می کنیم که اگر نظر یا تجربه ای در این خصوص دارید، آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − نوزده =

دکمه بازگشت به بالا