حقوقیوکیل

10 تا از بهترین وکیل حقوقی در شهر ری ⚖️【سال1403】

در جامعه کنونی مردم در مسائل حقوقی مربوط به خرید و فروش، امورات حسبی، خانوادگی، معاملات انجام شده میان اشخاص، امورات مربوط به شرکت ها، انعقاد عقود معین و نامعین، مطالبه ضرر و زیان و … دچار مشکلات متعددی می شوند و نیاز است یک وکیل حقوقی کاربلد به این قبیل امورات رسیدگی کند تا مشکلات از سر راه موکلین برداشته شود. در ادامه به ارائه توضیحات کاملی درباره بهترین وکیل حقوقی در شهر ری می پردازیم و خواهشمندم تا پایان مقاله در برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل حقوقی در شهرری کیست؟

بهترین وکیل حقوقی در شهر ری کیست؟

بهترین وکیل حقوقی در شهر ری به کسی گفته می شود که تخصص دانشگاهی و تجربی خود را بیشتر صرف موارد حقوقی می کند و برای اینکه وکیل، تخصص خود را مختص به دعاوی حقوقی نموده است، می بایست در رشته حقوق و گرایش حقوق خصوصی تحصیلات عالیه را داشته باشد و حداقل مدرک تحصیلی او کارشناسی ارشد یا دکترای حقوق خصوصی باشد. معمولاً تمامی ساکنان شهر ری با کمک گرفتن از بهترین وکیل شهر ری درصدد آن هستند که مشکلات حقوقی خود را در کوتاه‌ ترین برهه زمانی ممکن حل و فصل کنند.

بهترین وکیل حقوقی در شهر ری فردی است که تمرکز خود را بر روی امورات حقوقی که مختص به دو دسته اموال و اشخاص می باشد، صرف نموده است. برای آنکه یک وکیل به عنوان بهترین وکیل حقوقی شناخته شود، می بایست ضمن داشتن تسلط لازم بر قوانین حقوقی اعم از قانون آیین دادرسی مدنی، قانون صدور چک، قانون اجرای احکام، قانون مدنی، قانون تجارت، نظریات مشورتی قوه قضاییه، و …، بر روی امورات حقوقی نیز تسلط کافی داشته باشد تا بتواند در کار خود شهرت لازم را به دست آورد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل حقوقی در شهر ری می پردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتها در وبسایت حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل حقوقی در شهر ری سال 1403!

محمد خسرونژاد

محمد خسرونژاد بهترین وکیل حقوقی در شهر ری

آقای محمد خسرونژاد وکیل‌ پایه یک دادگستری، دانشجوی مقطع دکتری و دارای بیش از 10 سال سابقه وکالت در دعاوی مختلف حقوقی و کیفری می باشند. آقای خسرونژاد یکی از بهترین وکلای حقوقی در شهر ری هستند. کلیه پرونده های حقوقی از جمله دعاوی ملکی، خانواده، انواع قراردادها و دعاوی تجاری چک، سفته و …، پرونده های کیفری از جمله قتل، مواد مخدر، قاچاق، کلاهبرداری، جرایم پزشکی، سرقت، خیانت در امانت، آدم ربایی و … توسط ایشان پذیرفته می شود.

دارا بودن بیش از 10 سال تجربه کار حقوقی و وکالت صدها پرونده در دعاوی مختلف حقوقی، کیفری و خانواده منجر به تسلط آقای محمد خسرونژاد به امور مربوطه گشته و شانس موفقیت ایشان در پرونده‌های ارجاعی را به شدت افزایش داده است. تخصص و تسلط به امور حقوقی، کیفری و خانواده، اخلاق نیکو، اعتماد به نفس و احساس مسئولیت نسبت به امور موکلین از خصوصیات بارز آقای خسرونژاد به حساب می‌آیند.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای محمد خسرونژاد، با شماره های زیر با ایشان در ارتباط باشید:

تلفن هماهنگی با منشی (خانم پورجلالی): ۰۹۳۶۶۹۵۹۲۴۳
تلفن همراه: ۰۹۱۲۵۰۰۸۲۸۴
آدرس دفتر: شهر ری، خیابان رجایی جنوب (شهرک ۱۳ آبان)، بلوار رحیمی، پلاک۲۸۰، دفتر وکالت محمد خسرونژاد
ساعت کاری: ۲۴ ساعته و همه روزه حتی ایام تعطیل رسمی

فریبا محمد

فریبا محمد

سرکار خانم فریبا محمد وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر ری هستند. ایشان دارای بیش از 8 سال سابقه وکالت می باشند و به صورت تخصصی در حوزه های حقوقی، کیفری، خانواده، ثبتی و … فعالیت می کنند و به عنوان یکی از وکلای برتر در این شهر محسوب می شوند. ایشان سابقه بالایی در امر وکالت و پیگیری دعاوی مختلف دارند و خدمات متنوعی اعم از مشاوره به صورت حضوری و غیرحضوری و وکالت در پرونده های مختلف را به متقاضیان و موکلین خود ارائه می دهند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی ایشان:

 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، کلیه امورات و دعاوی ثبتی
 • متخصص در حوزه طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و …
 • متخصص در پرونده های کیفری اعم از قتل، سرقت، کلاهبرداری، جعل، درگیری، قاچاق مواد مخدر و …

آدرس دفتر: شهر ری، میدان هادی ساعی، مجتمع صدف، ورودی2، پلاک 5، واحد 5

شماره تماس: 09122962737

سمیه قبادی

سمیه قبادی

سرکار خانم سمیه قبادی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر ری می باشند. ایشان مشغول به فعالیت حقوقی در حوزه های ملکی، خانواده، طلاق، کیفری و … می باشند. ایشان در طول فعالیت خود ارتباط بسیار خوبی با موکلین برقرار می کنند و توانسته اند اعتماد عموم را بدست آورند. خانم سمیه قبادی به عنوان یکی از بهترین وکلای حقوقی در شهر ری شناخته شده است و مشاوره های حضوری و غیر حضوری کاربردی را در اختیار مردم و موکلین قرار می دهند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی ایشان:

 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان ها، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دیات، شرکت های تجاری، حدود، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، خانواده، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، ملکی، موجر و مستاجر، اجراییات، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، داوری و …

آدرس دفتر: شهر ری، روبروی بیمارستان فیروز آبادی، خیابان پیلغوش، پلاک 65، طبقه 4

شماره تماس: 09124086279

رضا آقا بزرگی

رضا آقا بزرگی

جناب آقای رضا آقا بزرگی وکیل دعاوی حقوقی در شهر ری می باشد و به کار وکالت مشغول می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکلا در شهر ری توسط مردم انتخاب شده اند و دارای نمونه پرونده های موفق بسیار زیادی هستند. آقای رضا آقا بزرگی داری تخصص و مهارت بسیار بالایی است و بهترین خدمات حقوقی را به مردم ارائه می دهد.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی ایشان:

 • وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • متخصص در حوزه اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان ها، فروش و انتقال مال غیر، سرقت، دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی خانواده، ارث و میراث، مواد مخدر، دیوان عدالت اداری، دیون، ثبت و احوال، اسناد رسمی و تجاری، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، ربا و …

آدرس دفتر: شهر ری، خیابان فدائیان اسلام، بلوار شهید کریمی، مجتمع میثم، فاز 1، بلوک 4

شماره تماس: 09126513110

مینو عبدالهی

مینو عبدالهی

سرکار خانم مینو عبداللهی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر ری هستند. ایشان بیش از 10 سال تجربه وکالت موفق را در کارنامه خود دارا می باشند و تا به امروز موفق شده اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با موفقیت به پایان برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 10 سال سابقه کار
 • ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی، عقود و معاملات، اعسار، تملک اپارتمان ها، شرکت های تجاری، مطالبه خسارت، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات، طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه، استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان و …

آدرس دفتر: شهر ری، خیابان 24 متری، خیابان مسلم ابن عقیل، پلاک 81، طبقه سوم

شماره تماس: 09125175535

سعیده عسکری

سعیده عسکری

سرکار خانم سعیده عسکری یکی دیگر از وکلای فعال در حوزه های حقوقی مختلف در شهر ری می باشند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و همواره در طول سال ها فعالیت خود علاوه بر داشتن تعهد کاری بالا، تسلط کاملی بر تمامی قوانین حقوقی داشته اند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • اخذ پرونده های حقوقی، نوشتن اوراق قضایی و ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی خانواده، تحصیل مال از طریق نامشروع، ارث و میراث، مواد مخدر، دیوان عدالت اداری، فروش و انتقال مال غیر، سرقت، دیون، ثبت و احوال، اسناد رسمی و تجاری، خیانت در امانت، ربا و …

آدرس دفتر: شهر ری، خیابان 24 متری، خیابان پیلغوش، پلاک 11، طبقه چهارم

شماره تماس: 09124343187

بهترین وکیل حقوقی در شهرری در چه زمینه هایی فعالیت می کند؟

بهترین وکیل حقوقی در شهر ری می تواند در یک سری امورات تخصصی نظیر دعاوی خانوادگی، دعاوی ملکی و ثبتی، دعاوی قراردادی و مالی، دعاوی تجاری و اسناد تجاری اعم از چک و سفته، دعاوی ارث و میراث، دعاوی شهرداری، دعاوی شرکت های تجاری و … مشاوره های لازم را در اختیار موکلین قرار دهد. در ادامه به توضیح حیطه کاری هر یک از وکلای حقوقی می پردازیم که عبارت است از:

وکیل خانواده: دعاوی خانواده از جمله دعاوی مهم حقوقی می باشد که بهترین وکیل خانواده در شهر ری می تواند با تسلط بر قوانین حمایت از حقوق خانواده از موکلین دفاع کند. از جمله دعاوی خانواده می توان به دعاوی مطالبه مهریه، تقسیط مهریه، انواع طلاق، ملاقات فرزند، مطالبه اجرت المثل، استرداد جهیزیه، نفقه و … اشاره نمود. بهترین وکیل حقوقی در شهر ری می بایست تمامی تلاش خود را در شروع کار به کار گیرد تا زوجین را به صلح و سازش تشویق کند.

بهترین وکیل حقوقی در شهرری در چه زمینه هایی فعالیت می کند؟

وکیل ملکی: یکی دیگر از انواع دعاوی حقوقی، دعاوی ملکی می‌ باشد. برای آنکه در یک پرونده ملکی موفقیت لازم حاصل گردد، حضور بهترین وکیل ملکی در شهر ری واجب و ضروری است، چرا که با استفاده از دانش و تجربه می تواند راهگشا باشد و به حاصل شدن نتیجه مطلوب کمک کند. بهترین وکیل حقوقی با تسلط بر جزئیات کار، قوانین حوزه ملک و املاک و همچنین با تسلط بر دعاوی حقوقی و ملکی، حقوق موکلین را حفظ کند. از جمله دعاوی ملکی رایج عبارت است از ابطال اسناد عادی، سرقفلی، خلع ید، تنظیم سند رسمی، دعاوی پیش فروش واحدهای ساختمان و … .

وکیل قرارداد: یکی از دعاوی حقوقی رایج، دعاوی قرارداد می باشد که به علت تخصصی بودن آن، حضور بهترین وکیل حقوقی در شهر ری در زمینه رسیدگی به امور قراردادها، واجب و ضروری می باشد. عقود و قراردادها در قوانین مدنی به دو دسته معین و نامعین تقسیم می شوند. منظور از عقود معین عقودی می‌ باشد که در قانون شرایط آن وابسته به اجاره نامه، مبایعه نامه، صلح نامه و … است و منظور از عقود غیر معین عقودی می باشد که مطابق توافق طرفین انجام می گردد.

معیار انتخاب بهترین وکیل حقوقی برای امور قضایی

بهترین وکیل حقوقی در شهر ری به وکیلی گفته می شود که به نیابت از موکل تمامی مسائل قضایی نظیر مسائل حقوقی و کیفری و امورات اداری مربوط به غیر قضایی را انجام می دهد. در هر مسئله قضایی که برای فرد مطرح می شود، قبل از انتخاب وکیل خوب باید حیطه قضایی پرونده در نظر گرفته شود. پرونده حقوقی باشد یا کیفری در انتخاب بهترین وکیل حقوقی در شهر ری بسیار مهم و تاثیرگذار است.

معیار انتخاب بهترین وکیل حقوقی برای امور قضایی

دومین معیار برای انتخاب بهترین وکیل حقوقی در شهر ری، انتخاب وکیل در شهر و کشور سکونت خود است. اگر در شهر ری زندگی می کند بهتر است از وکلای مجرب همان شهر به عنوان نماینده قانونی خود کمک بگیرد. اختیار وکیل در شهری دیگر به جز شهر سکونت خود، کاری اشتباه است. قانون اساسی در همه کشور به یک صورت و ماهیت است اما در برخی از موارد قاضی با توجه به مناسبات، فرهنگ و رسوم اجتماعی آن شهر حکمی را صادر می کند، وکیلی که  در آن شهر زندگی می کند آشنایی کاملی بر اجتماع و هم بر دادگاه و قضات آن شهر دارد.

کلام آخر

ممنونم از این که تا انتهای مقاله بهترین وکیل حقوقی در شهر ری همراه ما بودید. در این مقاله به معرفی وکلای مجرب در این منطقه از استان تهران پرداختیم تا اگر به دنبال وکیل هستید، انتخاب راحتی داشته باشید. امیدوارم مطالبی که در این مقاله بیان شد برای شما مفید باشد. چنانچه سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید لطفا برای ما کامنت نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − هشت =

دکمه بازگشت به بالا