کیفریوکلا

10 تا از بهترین وکیل کیفری در شهر ری ⚖️【سال1403】

مواجه شدن با جرایم و مسائل کیفری مختلف نظیر کلاهبرداری، سرقت و … بی شک حداقل یکبار در طول زندگی تمامی افراد، برای خود آن ها یا هر یک از اعضای دور و نزدیک خانواده آن ها رخ می دهد و با توجه به میزان دشواری و حساسیت مسائل و موضوعات کیفری، بهتر است که در خصوص اینگونه موارد از یک وکیل کیفری خوب و کاربلد کمک گرفته شود. در ادامه به ارائه توضیحاتی درباره بهترین وکیل کیفری در شهر ری می پردازیم و خواهشمندم تا پایان مقاله در برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل کیفری در شهرری کیست؟

بهترین وکیل کیفری در شهر ری کیست؟

انتخاب بهترین وکیل کیفری در شهر ری از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و به صورت کلی می تواند موجب شود رای نهایی دادگاه به نفع موکل تغییر کند. در نتیجه نقش او در پرونده های حقوقی و کیفری بسیار تاثیر گذار است و کمک های بسیاری به افرادی که دچار مشکلات حقوقی می شوند می کند. به همین دلیل انتخاب بهترین وکیل شهر ری باید با حساسیت و دقت بسیار بالایی انجام شود تا بتوان به نتایج مطلوب و قابل توجهی دست پیدا نمود.

بهترین وکیل کیفری در شهر ری باید علاوه بر تحصیلات عالیه، تجربه و سوابق بالایی کاری بالایی نیز داشته باشد. در واقع تجارب کاری و تحصیلات در کنار هم معنا پیدا می کنند و هر یک از آن ها به تنهایی نمی تواند دلیلی بر خوب بودن یک وکیل باشد. علاوه بر تمامی این موارد، داشتن فن بیان قوی برای یک وکیل، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد، چرا که در شغل وکالت فن بیان و نفوذ کلامی بالای یک وکیل است که می تواند در دادگاه، باعث تغییر رای در دادگاه گردد و یا جان یک انسان را نجات دهد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل کیفری در شهر ری می پردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتها در وبسایت حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل کیفری در شهر ری سال 1403!

محمد خسرونژاد

محمد خسرونژاد

آقای محمد خسرونژاد وکیل‌ پایه یک دادگستری، دانشجوی مقطع دکتری و دارای بیش از 10 سال سابقه وکالت در دعاوی مختلف حقوقی و کیفری می باشند. آقای خسرونژاد یکی از بهترین وکلای کیفری در شهر ری هستند. کلیه پرونده های حقوقی از جمله دعاوی ملکی، خانواده، انواع قراردادها و دعاوی تجاری چک، سفته و …، پرونده های کیفری از جمله قتل، مواد مخدر، قاچاق، کلاهبرداری، جرایم پزشکی، سرقت، خیانت در امانت، آدم ربایی و … توسط ایشان پذیرفته می شود.

دارا بودن بیش از 10 سال تجربه کار حقوقی و وکالت صدها پرونده در دعاوی مختلف حقوقی، کیفری و خانواده منجر به تسلط آقای محمد خسرونژاد به امور مربوطه گشته و شانس موفقیت ایشان در پرونده‌های ارجاعی را به شدت افزایش داده است. تخصص و تسلط به امور حقوقی، کیفری و خانواده، اخلاق نیکو، اعتماد به نفس و احساس مسئولیت نسبت به امور موکلین از خصوصیات بارز آقای خسرونژاد به حساب می‌آیند.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای محمد خسرونژاد، با شماره های زیر با ایشان در ارتباط باشید:

تلفن هماهنگی با منشی (خانم پورجلالی): ۰۹۳۶۶۹۵۹۲۴۳
تلفن همراه: ۰۹۱۲۵۰۰۸۲۸۴
آدرس دفتر: شهر ری، خیابان رجایی جنوب (شهرک ۱۳ آبان)، بلوار رحیمی، پلاک۲۸۰، دفتر وکالت محمد خسرونژاد
ساعت کاری: ۲۴ ساعته و همه روزه حتی ایام تعطیل رسمی

افسر شمیرانی

افسر شمیرانی

سرکار خانم افسر شمیرانی یکی دیگر از وکلای صاحب نام در شهر ری می باشند. ایشان در طول سالها فعالیت خود به خوبی توانسته است اعتماد موکلین خود را جلب کند و نتایج حقوقی بسیار موفقی را بدست آورد.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی ایشان:

 • دارای بیش از 10 سال سابقه کار
 • دارای پروانه وکالت از سوی قوه قضاییه
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی کیفری، دعاوی مالی و اقتصادی، دعاوی خانواده، حدود، مطالبه خسارت، دعاوی ملکی، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، عقود و معاملات، موجر و مستاجر و …

آدرس دفتر: شهر ری، ابتدای اتوبان شهیدکریمی، نبش خ مصطفی خمینی، روبروی اداره گذرنامه، پلاک 320، طبقه 2

شماره تماس: 09127122460

مینو عبداللهی

مینو عبداللهی

سرکار خانم مینو عبداللهی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر ری هستند. ایشان در طول سال ها فعالیت درخشان خود توانسته است از طریق پشتکار و توانایی خویش، مسلط بودن بر کلیه قوانین و همچنین ارائه مشاوره های آگاهانه به موکلین، به یکی از بهترین وکلای شهرری تبدیل شوند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی ایشان:

 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف و تنظیم شکوائیه
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی کیفری، دعاوی حقوقی، دعاوی ملکی، دعاوی خانواده، استرداد جهیزیه، درخواست طلاق از سوی زن، طلاق توافقی و …

آدرس دفتر: شهر ری، خیابان 24 متری، خیابان مسلم ابن عقیل، پلاک 81، طبقه 3

شماره تماس: 09125175535

دکتر شهرام سلطانی

دکتر شهرام سلطانی

دکتر شهرام سلطانی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر ری هستند. ایشان به عنوان یکی از موفق ترین وکلای این شهر به ویژه در حوزه دعاوی کیفری به حساب می آیند. آقای دکتر سلطانی دارای رزومه درخشانی هستند و تا به امروز توانسته اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با موفقیت به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی ایشان:

 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف
 • دارای پروانه وکالت از سوی قوه قضاییه
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، قصاص، ارث و میراث، موجر و مستاجر، اعسار، اجراییات و …

آدرس دفتر: شهر ری، میدان ساعی، ساختمان صدف، ورودی 3، طبقه 3

شماره تماس: 09122090879

زهرا خوش نظر

زهرا خوش نظر

سرکار خانم زهرا خوش نظر یکی از وکلای مجرب در شهر ری می باشد که دارای چندین سال سابقه وکالت در حوزه پرونده‌های حقوقی و کیفری هستند. خانم خوش نظر تا به امروز موفق شده است پرونده های بسیار زیادی را با نتایج قابل قبول به اتمام برساند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی ایشان:

 • وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی کیفری، سرپرست و قیم، دعاوی ثبت احوال، دعاوی مالی، دعاوی کیفری، دعاوی ملکی، فاکتور، مناقصات، اختلافات مالی و …

آدرس دفتر: شهر ری، ابتدای خیابان 24 متری، روبروی اداره ثبت، بن بست تهرانی، پ 20، طبقه 4، واحد 8

شماره تماس: 09121720548


انواع مختلف جرایم کیفری در شهر ری

انواع مختلفی از جرایم کیفری در شهر ری وجود دارد که می بایست برای حل هر یک از این جرایم از بهترین وکیل کیفری در شهر ری کمک گرفته شود. برخی از این جرایم عبارت است از:

جرایم کیفری شخصی: منظور از جرایم شخصی در واقع دسته ای از جرایم می باشد که موجب وارد شدن آسیب جسمی یا روحی به اشخاص دیگر می‌ گردد. این دسته از جرایم شامل دو زیر مجموعه اصلی یعنی قتل و دیگر جرایم خشونت‌ آمیز اعم از تجاوز جنسی، ضرب و شتم، آدم‌ ربایی، آتش‌سوزی و کودک‌ آزاری می باشد.

جرایم کیفری مالی: منظور از جرایم مالی در واقع دسته ای از جرایم است که موجب فریب یا کلاهبرداری می گردد و از نمونه های بارز آن می توان به جرایم یقه سفید، فرار مالیاتی، اختلاس، کلاهبرداری، جرایم سایبری، پول‌ شویی و باج‌ گیری اشاره نمود. اینگونه جرایم در شهرری رایج هستند و می بایست از بهترین وکیل کیفری در شهر ری کمک گرفته شود.

جرایم کیفری علیه اموال: جرایم علیه اموال عمدتا به دسته ای از جرایم گفته می شود که یکی از لازمه‌ های انجام آن دخالت در اموال افراد دیگر است و به سبب آن، فرد صاحب مال از استفاده از آن محروم می گردد و یا نمیتواند از استفاده از آن لذت ببرد. این گروه از جرایم شامل مواردی نظیر خیانت در امانت، انتقال و فروش مال غیر، جعل، کلاهبرداری و سرقت می باشد.

جرایم کیفری سایبری: جرایم سایبری و جرایم اینترنتی به جرایمی گفته می شود که از طریق اینترنت و در بستر مجازی رخ می دهند. در صورت بروز هرگونه جرایم کیفری در شهر تهران می توانید به مقاله بهترین وکیل کیفری تهران مراجعه کنید و به انتخاب وکیل مدنظر خود بپردازید.

جرایم کیفری رایانه ای: منظور از جرایم کیفری رایانه‌ ای در واقع نوعی از جرایم هستند که از طریق کامپیوتر صورت می گیرند و بدین شکل به اطلاعات افراد و حریم خصوصی آنها به شکل غیرقانونی دسترسی پیدا می شود. انواع جعل کامپیوتری، جرایم علیه عفت و اخلاق، جاسوسی‌ کامپیوتری و کلاهبرداری‌ کامپیوتری از جمله نمونه های این دسته از جرایم هستند.

انواع مختلف جرایم کیفری در شهرری

راه های شناخت ویژگی های بهترین وکیل کیفری در شهر ری

یکی از دغدغه های رایج افرادی که دچار مشکلات حقوقی و کیفری در حوزه های مختلف می شوند، این است که چگونه می توان یک وکیل خوب و ماهر را پیدا نمود و سپس به او اعتماد کرد تا پرونده حقوقی خود را به او واگذار کنیم. روش های مختلفی برای یافتن بهترین وکیل کیفری در شهر ری وجود دارد که می بایست به هر یک از آنها توجه شود.

یکی از راه های مناسب جهت اعتماد به وکیل، مراجعه به موسسه های حقوقی می باشد که در شهرری وجود دارند. موسسات حقوقی در این خصوص و در رابطه با موضوع پرونده های حقوقی، شما را راهنمایی می کنند، مشاوره های لازم را در اختیار قرار می دهند و بهترین وکیل کیفری در شهر ری را با توجه به تخصصی که دارد در اختیارتان قرار می دهند. البته نکته مهمی که وجود دارد این است که موسسه حقوقی باید معتبر باشد، مجوز داشته باشد و سپس به او مراجعه شود.

یکی دیگر از راه های موجود برای اخذ بهترین وکیل کیفری در شهر ری، مراجعه به مجلات حقوقی معتبر و سایت های حقوقی معتبری است که تخصص اصلی آن ها در معرفی وکلا است. البته پس از انتخاب یک وکیل خوب از این سایت ها و یا مجلات حقوقی، می توان به وب سایت شخصی این وکلا نیز مراجعه نمود و در مورد آن ها به شناخت بیشتر و بهتری دست یافت. تحقیقات درباره رزومه وکلا باید در اولویت قرار بگیرد و سپس اخذ و انتخاب آن برای پرونده حقوقی انجام پذیرد. بهترین وکیل کیفری در شهرری دارای یک سری ویژگی ها است که برخی از آنها عبارت است از:

 • وقت شناس بودن
 • داشتن قدرت بیان بالا
 • حفظ تمامی اسرار موکلین
 • منظم بودن در انجام امورات وکالتی
 • داشتن اعتماد به نفس و عرت نفس بالا
 • امانتدار بودن در حفظ اسناد و مدارک موکلین
 • تجزیه و تحلیل درست و اصولی برای مشکلات پرونده
 • مسلط بودن بر تمامی قانون، قوانین و تبصره های حقوقی
راه های شناخت ویژگی های بهترین وکیل کیفری در شهرری

کلام آخر

ممنونم از این که تا انتهای مقاله بهترین وکیل کیفری در شهر ری همراه ما بودید. در این مقاله به معرفی وکیلای مجرب در این منطقه پرداختیم تا اگر به دنبال یک وکیل کیفری خوب هستید، انتخاب راحتی داشته باشید. در ادامه مقاله گفتیم که بهترین وکیل چه ویژگی هایی دارد و چندین نوع جرایم کیفری وجود دارد. امیدوارم مطالبی که در این مقاله بیان شد برای شما مفید باشد. چنانچه سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید لطفا برای ما کامنت نمایید.

5/5 - (2 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 4 =

دکمه بازگشت به بالا