وکلا

10 تا از بهترین وکیل زن در شهر ری ⚖️【سال1403】

برای حضور موفق در محاکم قضایی و دفاع از حقوق قانونی خود لازم است از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی مختلف آگاهی کامل داشته باشید. عدم بهره مندی از دانش حقوقی ممکن است عواقب ناگواری برای فرد به همراه داشته باشد و خسارات جبران ناپذیری را به او تحمیل کند. استخدام یک وکیل مجرب و کاربلد می تواند به فرد کمک کند تا رسیدگی به پرونده با دقت و سرعت بالاتری انجام شود. در این بین بسیاری از افراد ترجیح می دهند وکالت پرونده خود را به وکلای زن بسپارند. در این مطلب سعی داریم شما را با بهترین وکیل زن در شهر ری آشنا کنیم تا دغدغه ای از بابت انتخاب مطلوب ترین وکلای زن نداشته باشید. در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل زن در شهر ری

بهترین وکیل زن در شهر ری کیست؟

اگر قدمی در خیابان های شهر ری بزنیم تا دفاتر پر تعدادی از وکلای خانم رو به رو می شویم که همین مسئله کار را برای انتخاب بهترین ها سخت می کند. در واقع باید برای انتخاب گزینه مطلوب، متر و معیار مناسبی در اختیار داشته باشیم. بهترین وکیل زن در شهر ری دانش آموخته یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور است. او که تحصیلات خود را در رشته حقوق به پایان رسانده است می تواند شما را در رسیدن به مقصود یاری کند.

بهترین وکیل شهر ری با قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی مختلف آشنایی کامل دارد و می تواند با استناد به همین قوانین، دفاع موثری از موکل خود در دادگاه داشته باشد. او همواره سعی می کند تا تغییرات قوانین را نیز مورد بررسی قرار دهد تا خود را از لحاظ علمی به روز نگه داشته و از رقبای خود عقب نماند. بهترین وکیل زن در شهر ری در طی سال های متمادی توانسته تجربیات زیادی کسب نماید و این تجربیات کلید حل مشکلات حقوقی و کیفری است.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل زن در شهر ری می پردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتها در وبسایت حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل زن در شهر ری سال 1403!

فریبا رحیمی

فریبا رحیمی وکیل زن در شهر ری

خانم فریبا رحیمی وکیل پایه یک دادگستری در شهر ری، مشاور حقوقی، متخصص در پرونده های حقوقی، کیفری، خانواده، ثبتی و … و از وکلای متخصص در شهر ری هستند. ایشان سابقه بالایی در حرفه وکالت دارند و به انواع دعاوی در زمینه های مختلف رسیدگی می کنند. ارائه مشاوره حضوری و تلفنی یکی از خدماتی است که به متقاضیان ارائه می دهند.

آدرس دفتر: شهر ری، میدان هادی ساعی، مجتمع صدف، ورودی d، طبقه دوم، واحد ۱۲

شماره تماس: 09125096296

اکرم عسکری کچوسنگی

اکرم عسکری کچوسنگی وکیل زن در شهر ری

خانم اکرم عسکری وکیل پایه یک دادگستری در شهر ری، مشاور حقوقی و وکیل متخص در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانوادگی، ملکی، ثبتی، تنظیم قرارداد و … هستند. خانم عسکری بیش از 12 سال سابقه وکالت دارند و تجارب بسیار ارزشمندی را در این زمینه به دست آورده اند.

آدرس دفتر: شهر ری، میدان فرمانداری، مجتمع ایران سیلندر گلایل سه، طبقه همکف، واحد ۱

شماره تماس: ۰۹۱۲۲۷۲۶۸۸۷

الهام آب روشن

الهام آب روشن وکیل زن در شهر ری

خانم الهام آب روشن وکیل پایه یک دادگستری در شهر ری، وکیل زن متخصص در دعاوی حقوقی، کیفری، خانواگی، ثبتی، امور قراردادها، تنظیم شکواییه و … در شهر ری هستند. ایشان سابقه وکالت بالایی در زمینه های دعاوی مختلف دارند و در انواع پروند های قبول وکالت می نمایند. مشاوره حقوقی حضوری و تلفنی توسط ایشان ارائه می شود.

آدرس دفتر: شهر ری، میدان نارنج، خیابان یوسفی نژاد، پلاک ٣ غربی

شماره تماس: ٠٩١٢١٧٩٢٢٥٧

مریم ابراهیمی حور

مریم ابراهیمی حور وکیل زن در شهر ری

خانم مریم ابراهیمی حور وکیل زن متخصص در شهر ری هستند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، متخصص در پرونده های حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی، قراردادها، تنظیم دادخواست و شکواییه و … هستند. قبول وکالت در تمامی دعاوی توسط ایشان انجام می شود.

آدرس دفتر: شهر ری، سه راه ورامین، خیابان ورامین، پلاک ٢٢٣

شماره تماس: ٠٩١٣٣٠٦٠١٤٦

فریبا محمد

فریبا محمد وکیل زن در شهر ری

خانم فریبا محمد وکیل پایه یک دادگستری در شهر ری، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز، مدرس دانشگاه، دارای بیش از 11 سال سابقه وکالت در انواع پرونده های حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی و … هستند. سایر فعالت ایشان در زمینه تنظیم انواع قرارداد، مشارکت در ساخت و … است.

آدرس دفتر: شهر ری، میدان هادی ساعی مجتمع صدف ورودی 2 پلاک 5 واحد 5

شماره تماس: 09122962737

مزایای استفاده از وکلای زن در شهر ری برای رسیدگی به پرونده

وکلای زن دارای احساسات قوی تری در مقایسه با مردان هستند. این احساسات به آن ها کمک می کند تا خود را در قامت موکل قرار داده و شرایط پرونده را از دید او ببینند. همین موضوع باعث می شود تا درک درست تری از خواسته های موکل داشته باشند و بتوانند راهکارهای درست تری برای حل اختلافات پیشنهاد بدهند. بهترین وکیل زن در شهر ری تمام تلا ش خود را به کار خواهد بست تا موکل را به سر منزل مقصود برساند.

بهترین وکیل زن در شهر ری از فن بیان بسیار بالایی برخوردار است. قدرت کلام در خانم ها امکانی را فراهم می کند تا صحبت هایشان در ذهن قضات تاثیر بیشتری داشته باشد. در واقع فن بیان مهم ترین سلاح یک وکیل برای ارائه دفاعیات است. دانش یک وکیل هر چقدر هم که بالا باشد، باز هم برای بهره مندی از آن به یک کلام گیرا و پر نفوذ نیاز دارد. یک وکیل زن خبره و کاربلد می تواند از استعداد ذاتی خود برای کسب موفقیت استفاده نماید.

لازم است بهترین وکیل زن در شهر ری ارتباط نزدیکی با موکل خود برقرار کند. تجربه نشان داده است که ارتباط نزدیک میان وکیل و موکل در پرونده های مختلف می تواند امکانی را فراهم کند که فرد بتواند دغدغه ها و خواسته های خود را به راحتی بیان کرده و اهداف خود را برای وکیل به طور کامل شرح دهد. البته لازم به ذکر است که این ارتباط نزدیک بین وکیل و موکل می بایست با رعایت کامل تمامی اصول حرفه ای صورت بگیرد.

یک وکیل زن با استفاده از ویژگی های زنانه خود موقعیتی را فراهم می کند تا موکل بتواند با آرامش خیال به او اعتماد کند. اطمینان به وکیل باعث می شود تا دست وکیل برای رسیدگی به پرونده بازتر باشد و بتواند هر آن چیزی که برای کسب پیروزی در پرونده مورد نیاز است را فراهم کند. با اعتماد به وکیل می تواند از دخالت های بی جا در اموری که در آن تخصص نداریم بکاهیم و همین موضوع باعث می شود تا شانس پرونده برای موفقیت افزایش پیدا کند.

مزایای استفاده از وکلای زن

انتخاب یک وکیل زن در شهر ری مطلوب تر است یا وکیل مرد؟

بسیاری از افراد ترجیح می دهند در پرونده های مختلف به وکلای زن اعتماد کنند و برای حل دعاوی مطرح شده از آن ها کمک بخواهند. این موضوع تا حد زیادی به سلیقه فرد باز می گردد و به هیچ عنوان نمی توان به آن خرده ای گرفت. در واقع فرد حق دارد برای حل و فصل اختلافات پیش آمده به سراغ هر وکیلی که تمایل دارد برود. اما مشکل اینجاست که برخی از افراد برای انتخاب وکیل تنها به جنسیت او توجه می کنند!

دقت داشته باشید که جنسیت و سن یک وکیل هیچ تاثیری در میزان مهارت ها و توانایی های او ندارد. در واقع زن بودن یا مرد بودن یک وکیل به هیچ عنوان نمی تواند تضمین کننده نتیجه پرونده باشد. در صورتی که به دنبال استخدام بهترین وکیل کیفری در شهر ری هستید لازم است جدای از جنسیت، معیارهای دیگری را نیز مد نظر قرار دهید تا از میان گزینه های موجود، بهترین ها را برای حل دعاوی کیفری انتخاب کنید.

بسیار دیده شده است که معمولا در دعاوی خانواده نظیر طلاق، مهریه، نفقه و حق حضانت فرزندان ترجیح عموم جامعه بر استفاده از بهترین وکیل زن در شهر ری بوده است. در مقابل مردم اغلب ترجیح می دهند در دعاوی کیفری نظیر سرقت، توهین، تجاوز، باج گیری، ضرب و جرح و کلاهبرداری از وکلای مرد استفاده کنند. این موضوع تا حد زیادی به تفاوت ذاتی میان مرد و زن بر می گردد و این انتخاب ها تا حدی سلیقه ای است.

علاوه بر این دیده شده است که خانم ها ترجیح شان بر این بوده است تا از وکلای زن استفاده کنند و مردها معمولا به وکلای مرد اعتماد بیشتری دارند. شاید دلیل اصلی انتخاب وکلای زن این باشد که عموم جامعه می توانند ارتباط بهتری با بهترین وکیل زن در شهر ری برقرار کنند و اهداف خود در خصوص پرونده را تشریح نمایند. مرد بودن یا زن بودن وکیل چندان مهم نیست. مهم توانمند بودن او است.

وکیل مرد یا زن؟

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل زن در شهر ری آشنا کنیم تا برای انتخاب وکیل زن از سوی شما قدمی برداشته باشیم. همچنین تلاش کردیم مهم ترین مزایای استفاده از وکلای زن در رسیدگی به پرونده های مختلف را مورد بررسی قرار دهیم تا انتخاب آن ها با اطمینان بیشتری انجام شود. در پایان نیز مقایسه ای میان وکلای مرد و زن داشتیم و مشخص کردیم انتخاب کدام یک برای به نتیجه رسیدن پرونده موثر تر است. اکنون از شما دعوت می کنیم که تجربیات خود را با سایر مخاطبان برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × یک =

دکمه بازگشت به بالا