وکیل

10 تا از بهترین وکیل اراک ⚖️【سال1403】

اراک یکی از کلان شهرهای ایران و از بزرگ ترین شهرهای مرکز ایران و مرکز استان مرکزی است. روزانه بر تعداد پرونده های موجود در دادگاه های این شهر افزوده می شود، بنابراین در این شرایط نیاز مردم به وکیل خوب در اراک بیشتر می شود، بسیاری از افراد که دچار دعاوی خانوادگی، حقوقی، کیفری، ملکی و … می شوند، به یک راهنمایی و مشاوره از سوی بهترین وکیل اراک نیاز دارند. در ادامه این مطلب تعدادی از وکلای شهر اراک را معرفی می کنیم. در مجله برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل اراک کیست؟

چگونه بهترین وکیل اراک را شناسایی کنیم؟

امروزه تعداد زیادی از وکلا در سطح شهر اراک دفتر دارند و مشغول به ارائه خدمات حقوقی در زمینه‌های مختلف هستند. هر وکیلی نمی‌تواند شما را به خواسته‌هایتان نزدیک کند چرا که نتایجی که در محاکم قضایی به دست می‌آورید به میزان زیادی به توانایی و مهارت بهترین وکیل اراک بستگی دارد. برای این کار لازم است دنبال آن دسته از وکلایی بگردید که در زمینه کاری خود سرآمد هستند و می‌توانند مشکلات پیش آمده را در کمترین زمان ممکن با ارائه راهکارهای درست حل و فصل نمایند.

برای این کار لازم است متر و معیارهایی را مشخص کنید و با استفاده از آنها مهارت و توانایی‌هایی که گزینه‌های مختلف در اختیار دارند را مورد سنجش قرار دهید.برای مثال می‌توانید دانش حقوقی و میزان تجربه و سابقه‌ای که وکلای مختلف در اختیار دارند را بررسی کنید تا از میان گزینه‌های موجود معتبرترین و کارآمدترین گزینه را به خدمت بگیرید. تنها در این صورت است که می‌توانید به کسب موفقیت در خصوص دعاوی کیفری و حقوقی امید داشته باشید و اهداف تعیین شده را محقق کنید.

بهترین وکیل اراک کیست؟

در شهر اراک پیگیری پرونده های حقوقی و کیفری به وکیل خوب نیاز دارد. باید وکیلی انتخاب کنیم که تخصص و مهارت های کافی در زمینه دعاوی مختلف را داشته باشد. در جلسات مشاوره که با موکل برگزار می کند، حقیقت پرونده را به موکل بگوید حتی اگر نتیجه دادگاه به ضرر او باشد. وکیلی که در اراک به دنبال آن هستیم باید فردی متبحر در زمینه پرونده ما بوده و بهترین نتیجه را به دست آورد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

مطمئنا از میان تعداد زیادی وکیل که در شهر اراک زندگی می کنند، انتخاب یک نفر کار آسانی نیست، ما سعی کردیم تعدادی از وکلای خبره و مجرب شهر اراک را معرفی کنیم تا از میان آن ها انتخاب راحت تری داشته باشید. لطفا تا انتها در مقاله بهترین وکیل اراک ما را همراهی بفرمایید:

لیست 10 تا از بهترین وکیل اراک ⚖️ + آدرس و تلفن ☎️️

فرنوش سادات مهاجرانی

فرنوش سادات مهاجرانی وکیل زن در اراک

خانم مهاجرانی وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، ثبت احوال، سرپرست و قیم، دعاوی کیفری، کلاهبرداری، جعل، تقلب، تزویر، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، ربا، فروش انتقال مال غیر، سرقت، دعاوی ملکی، اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیر منقول، املاک، منابع طبیعی و … می باشند.

برخی از سوابق خانم مهاجرانی عبارتند از:

 • مدیر موسسه حقوقی داوری نیک محور از سال ۹۲
 • سابقه وکالت از سال ۹۳
 • ۱۰ سال سابقه کار وکالت و حقوقی

جهت اعطای وکالت و انجام مشاوره می‌توانید با اطلاعات زیر با ایشان تماس بگیرید:

شماره تماس: 09185235909
آدرس دفتر: اراک، خیابان شریعتی، ابتدای چهارراه گردو، مجتمع خلیج فارس، طبقه دوم


وحید صدیقی

وحید صدیقی بهترین وکیل اراک

جناب آقای وحید صدیقی وکیل پایه یک دادگستری در اراک و رتبه یک آزمون کانون وکلای دادگستری استان مرکزی در سال ۱۳۹۳ هستند. ایشان با مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و همراه بیش از 9 سال تجربه در زمینه های مختلف حقوقی از جمله پرونده های خانواده دارای حضور مستمر در عرصه وکالت می باشند.

آقای صدیقی با تسلط بر قوانین، نکته سنجی، پیگیری دلسوزانه و متکی به آزموده های کسب شده همواره سعی بر این داشته اند تا موکلین خود را به نتیجه مطلوبی برسانند. با توجه به نظر موکلین ایشان، آقای وحید صدیقی در زمینه وکالت های مختلف، از جمله مسائل مربوط به خانواده، مهریه، طلاق، نفقه و … جزو وکیل خانواده شایسته در اراک محسوب می شوند.

برخی از تخصص ایشان:

 • تخصص در انواع دعاوی خانواده، طلاق، مطالبه مهریه، نفقه، ارث و انحصار وراثت و …
 • تخصص در انواع دعاوی کیفری، کلاهبرداری، خیانت در امانت، سرقت و …
 • وکالت در انواع دعاوی ملکی، الزام به تنظیم سند، خلع ید، تصرف عدوانی و …
 • مشاور حقوقی شرکت ها در تنظیم قراردادهای تخصصی
 • تنظیم انوع اوراق قضایی، دادخواست، لوایح، اظهارنامه و …

جهت اعطای وکالت و بهره مندی ازخدمات مشاوره و وکالت آقای وحید صدیقی، با شماره زیر در تماس باشید:

شماره تماس: 09120660402
آدرس دفتر:
 اراک، بلوار جهان پناه، مجتمع آسا، طبقه ۱۱، دفتر وکالت وحید صدیقی


سعید خانی

سعید خانی وکیل اراک

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و به عنوان بهترین وکیل در اراک شناخته شده است و یکی از بهترین و شاخص ترین وکلای با تجربه ی شهر اراک با بیش از ۱۵ سال سابقه درخشان در امور وکالتی و حقوقی می باشند و دارای تجربه موفقیت و بسیار عالی در پرونده های متعدد با موضوعات پرونده های املاک ، سرقفلی و حق کسب و پیشه و تجارت ، املاک وقفی و اوقافی ، کمیسون ماده صد ۱۰۰ شهرداری ، قتل عمد و غیر عمد ، کلاهبرداری ، رمز ارزها ، دعاوی دیوان عالی کشور و دیوان عدالت اداری ، اراضی ملی و منابع طبیعی و کشاورزی ، امور پیمان ها و قراردادها ، ارث و وصیت ، تصرف عدوانی ، حقوق محیط زیست ، تصادفات ، قاچاق کالا ، دعاوی مالی ، حقوقی و کیفری ، خانوادگی ، مهریه ، طلاق ، اعسار ، تمکین و .. آماده ی در اختیار گذاشتن تجربه و تخصص بالای خویش ، در حل مشکلات و دعاوی مردم می باشند.

تخصص و مهارت:

 • بیش از ۱۵ سال سابقه ی بسیار ممتاز و درخشان در امور وکالتی و حقوقی
 • دبیر رسمی کیمسیون پارلمانی و امور بین الملل دوره پنجم کانون وکلای استان مرکزی 
 • عضو رسمی کمیسیون آموزش دوره هفتم کانون وکلای استان مرکزی
 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی با رتبه ممتاز
 • عضو رسمی کمیسیون حقوقی و تدوین دوره هشتم کانون وکلای استان مرکزی
 • نویسنده کتاب تخصصی دادرسی کیفری در خصوص بزهکاری اطفال در سال ۱۳۹۰
 • رئیس شعبه صلح و سازش شکایات دوره ششم کانون وکلای استان مرکزی 
 • تالیف مقالات فراوان علمی ، آموزشی و حقوقی
 • برگزاری کنفرانس های علمی با موضوع اجراییه چک و ابطال اجراییه

شماره تماس: 09185800020
آدرس:
اراک، خیابان امام، نرسیده به چهار راه دکتر حسابی، جنب رستوران لوکس نقره ای و بانک گردشگری، پلاک ۷۷، ساختمان پزشکان مهر، طبقه دوم، دفتر وکالت سعید خانی
لینک سایت شخصی وکیل سعید خانی: saeidkhani.ir


سید ابوالفضل میرجوادی

جناب آقای سید ابوالفضل میرجوادی

آقای سید ابوالفضل میرجوادی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و دارای بیش از 9 سال سابقه در حرفه وکالت و مدیریت حقوقی و وصول مطالبات یکی از بانک های بزرگ کشور هستند.

برخی از تخصص و حوزه وکالتی آقای میرجوادی:

 • تخصص در انواع دعاوی خانوادگی، طلاق، مطالبه مهریه، نفقه، ارث و انحصار وراثت و …
 • تخصص در انواع دعاوی کیفری، کلاهبرداری، خیانت در امانت، سرقت و …
 • وکالت در انواع دعاوی ملکی، الزام به تنظیم سند، خلع ید، تصرف عدوانی و …
 • مشاور حقوقی شرکت ها در تنظیم قراردادهای تخصصی
 • تنظیم انواع اوراق قضایی، دادخواست، لوایح، اظهارنامه و …

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای سید ابوالفضل میرجوادی، با شماره زیر تماس بگیرید:

تلفن دفتر: 08634064875
تلفن همراه: 09181604860
آدرس دفتر:
اراک، خیابان شریعتی، جنب مجتمع قصایی جرایم غیر عمد، مجتمع باران، طبقه ۴


رفعت سادات موسوی فرد

رفعت سادات موسوی فرد بهترین وکیل اراک

خانم رفعت سادات موسوی فرد بهترین وکیل پایه یک دادگستری اراک که در زمینه دعاوی مختلف مشغول به فعالیت می‌باشد ،در مشاوره‌های حضوری و غیرحضوری و در پرونده هایی که وکالت دارد بسیار حرفه‌ای بوده و راهکارهای اصولی و کاربردی ارائه می‌دهد.

کارشناس قضایی دادگستری اراک‌بوده و بعد از 14 سال سابقه کار در دادگستری وارد وکالت شده است و تاکنون پرونده‌های متعددی را با موفقیت مختومه کرده است. خانم موسوی فرد وکیل منصف و دلسوزی است که همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را به موکلین و مراجعه کنندگان ارائه نماید.

تلفن همراه: 09183492438
جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت خانم رفعت سادات موسوی فرد، با شماره های بالا تماس بگیرید.


مجید احمدی

مجید احمدی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری اراک

آقای مجید احمدی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری اراک یکی از وکلا خبره و توانا در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی هستن و به صورت تخصصی در و با تعیین وقت قبلی به افراد مشاوره ارائه می دهد. ایشان یکی از وکلا نامدار در اراک هستند و از سال 88 به صورت حرفه ای وکالت می پذیرد. وی هیچ گاه خارج از قوانین وکالت عمل نکرده و همیشه رساندن حق به حق دار را سر لوحه کار خود قرار داده است.

آدرس دفتر: اراک، خیابان دکتر حسابی، مجتمع دکتر حسابی، طبقه سوم، واحد ۴

شماره تماس: ۰۹۱۸۳۶۳۱۱۸۷

مرجان نوازنی

مرجان نوازنی بهترین وکیل اراک

سرکار خانم مرجان نوازانی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با بیش از 6 سال سابقه وکالت به صورت تخصصی در حوزه های حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی فعالیت دارد. ایشان پرونده های موفق متعددی در سابقه خود جای داده است و همچنین پرونده های متعددی را در زمینه ثبتی و شهرداری به موفقیت رسانده، از این رو افراد بعد از دریافت مشاوره بدون درنگ به ایشان اعطای وکالت می کنند. از ویژگی های فردی ایشان می توان نویسندگی در زمینه حقوقی و شرکتی اشاره کرد.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت خانم مرجان نوازانی، با شماره زیر بگیرید.

شماره تماس: 09120086438
آدرس دفتر: اراک، ‎خيابان عباس آباد، بالاتر از ٣ راه ارامنه، روبروی داروخانه دکتر سوسن آبادی، جنب بيمه تامين اجتماعى، ساختمان تخصصى پزشكان اراک، طبقه ۴


دکتر حمید جودکی

دکتر حمید جودکی بهترین وکیل اراک

دکتر حمید جودکی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، عضو هیئت علمی دانشگاه، دانش آموخته دکتری حقوق خصوصی، عضو انجمن حقوق مالکیت فکری ایران، داور برگزیده اتاق ایران، برگزیده بیش از ده کنفرانس داخلی و بین المللی، مولف کتب حقوقی، با بیش از 20 سال سابقه فعالیت حقوقی.

برخی از تخصص ایشان:

 • دعاوی حقوقی
 • بانکی
 • بورس
 • ملکی
 • مهاجرت

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای دکتر حمید جودکی، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09120685404
آدرس دفتر:
اراک، خیابان شهید رجایی


محمد حسین شیرمحمدی

جناب آقای محمد حسین شیرمحمدی

آقای شیرمحمدی وکیل پایه یک در اراک و دارای سابقه ای بیش از 14 سال هستند. ایشان سوابق درخشانی در حل و پیگیری انواع دعاوی خانواده، حقوقی، کیفری و بین المللی، ثبتی، دعاوی مدنی و اقتصادی، دعاوی املاک و ساخت و ساز دارند. آقای شیرمحمدی کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی دارند و استاد دانشگاه بوده اند.

آدرس دفتر: اراک، میدان شریعتی، ساختمان ناهید (ساختمان تجاری دسینی)، طبقه 6

شماره تماس: 09128842040


اهمیت مشاوره حقوقی با وکیل اراک در دعاوی حقوقی و کیفری

دقت داشته باشید که تمامی افراد جامعه امکان تحصیل در رشته حقوق و به دست آوردن تجربیات لازم در این زمینه را ندارند. از سوی دیگر اگر فرد دانش حقوقی لازم در زمینه های مختلف را در اختیار نداشته باشد و نتواند در دادگاه به مواد قانونی مختلف استناد کند، شانس چندانی برای کسب پیروزی نخواهد داشت. مشاوره حقوقی ابزاری است که فرد می تواند با استفاده از آن مشکلاتی که با آن ها در مسیر پرونده رو به رو است را برطرف کرده و در نهایت سوالات خود را به شیوه ای حقوقی پاسخ بگوید.

بهترین وکیل اراک آماده ارائه خدمت در زمینه مشاوره حقوقی به روش های مختلف به متقاضیان است. دقت داشته باشید که همواره می توانید از روش های آنلاین، تلفنی و حضوری برای جبران ضعف های حقوقی خود استفاده کرده و با دریافت مشاوره حقوقی مهیای حضوری پر قدرت در دادگاه شوید. نتایجی که از مشاوره حقوقی حضوری به دست می آید به مراتب دقیق تر از روش های دیگر است. اما بایذ در نظر داشته باشید که اگر امکان ملاقات حضوری وکیل را ندارید، می توانید از روش های دیگر استفاده کنید.

ویژگی های وکیل خوب در اراک

همواره تمامی افراد به دنبال موفقیت در پرونده های حقوقی و کیفری خود هستند و همین موضوع موجب می شود تا به دنبال وکیل مجرب در شهر خود باشند. افرادی که در اراک زندگی می کنند برای حل مشکلات حقوقی و کیفری به وجود آمده باید با وکیلی خبره در اراک مشورت کنند و در صورت نیاز وکالت پرونده را به او واگذار نمایند.

با در نظر گرفتن این موضوع که افراد عادی اطلاعاتی از مباحث حقوقی ندارند، بنابراین نمی توانند اقداماتی در خصوص این پرونده ها انجام دهند. نیاز به بهترین وکیل اراک در این جا پررنگ تر می شود، وکیلی که با دانش و سابقه کافی، پرونده ها را به نتیجه برساند و از حقوق موکل خود دفاع کند.

متاسفانه برخی از وکلا مسئولیتی در مقابل موکل خود قبول نمی کنند و فقط به فکر دریافت حق الوکاله خود هستند اما وکیلی که در اراک به پرونده های خانوادگی می پردازد، باید فردی امین و قابل اعتماد و همینطور فردی توانا در کاهش صدمات وارده به موکل باشد، همچنین اگر در پرونده های مالی قبول وکالت نموده، باید علاوه بر دفاع از حقوق موکل خود، موجبات صلح را نیز برقرار سازد و فردی دلسوز برای موکل خود باشد.

ویژگی های وکیل خوب در اراک

در چه زمینه هایی می توان با وکیل مشاوره کرد؟

در تمامی دعاوی حقوقی و کیفری، مشاوره با وکیل باعث پیشبرد بهتر کارها می شود و تفاوتی ندارد که مشاوره به صورت تلفنی باشد و یا حضوری، در هر صورت دانستن حقایق حقوقی درباره پرونده موجب آگاهی بیشتر ما می شود. وکلا در زمینه های مختلفی به متقاضیان و موکلین خود، خدمات مشاوره در زمینه های مختلف اداری، کاری، امور تجاری و مسائل بین الملل و امور مربوط به مهاجرت ارائه می دهند.

مشاوره در زمینه دعاوی ملکی بسیار اهمیت دارد، این دعاوی معمولا پیچیدگی های خاصی دارند که دریافت توضیحات حقوقی در مورد آن ها لازم است. مشاوره با وکیل در دعاوی خانواده هم از آن جهت اهمیت دارد که این دعاوی بسیار حساس هستند و از این بابت که افراد در این دعاوی دچار تنش های بسیار و عدم توانایی در تصمیم گیری می شوند بنابراین مشاوره با وکیل و واگذاری وکالت پرونده به او، توصیه می شود.

مشاوره در دعاوی کیفری و پرونده های مربوط به جرم و جنایت، به متهم و شاکیان پرونده کمک می کند تا به ویژه پیش از صدور حکم، در مورد حقوق خود و روش های رسیدن به آن آگاه شوند.

وکیل خبره در اراک

کلام آخر

سپاس گزارم که تا انتهای مقاله بهترین وکیل اراک همراه ما بودید. در این مقاله به معرفی وکلای شهر اراک پرداختیم. همانطور که در مقاله اشاره کردیم، مشاوره و اعطای وکالت پرونده به وکیلی متخصص و مجرب یکی از کارهایی است که باعث انجام سریع و بهتر کارهای حقوقی و کیفری ما می شود. امیدوارم در این مقاله شما را در انتخاب وکیل کمک کرده باشیم. در صورتی که سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید، لطفا با ما به اشتراک بگذارید.

3.9/5 - (10 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا