وکیل

10 تا از بهترین وکیل اراک ⚖️【سال1402】

اراک یکی از کلان شهرهای ایران و از بزرگ ترین شهرهای مرکز ایران و مرکز استان مرکزی است. روزانه بر تعداد پرونده های موجود در دادگاه های این شهر افزوده می شود، بنابراین در این شرایط نیاز مردم به وکیل خوب در اراک بیشتر می شود، بسیاری از افراد که دچار دعاوی خانوادگی، حقوقی، کیفری، ملکی و … می شوند، به یک راهنمایی و مشاوره از سوی بهترین وکیل اراک نیاز دارند. در ادامه این مطلب تعدادی از وکلای شهر اراک را معرفی می کنیم. در مجله برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل اراک کیست؟

بهترین وکیل اراک کیست؟

در شهر اراک پیگیری پرونده های حقوقی و کیفری به وکیل خوب نیاز دارد. باید وکیلی انتخاب کنیم که تخصص و مهارت های کافی در زمینه دعاوی مختلف را داشته باشد. در جلسات مشاوره که با موکل برگزار می کند، حقیقت پرونده را به موکل بگوید حتی اگر نتیجه دادگاه به ضرر او باشد. وکیلی که در اراک به دنبال آن هستیم باید فردی متبحر در زمینه پرونده ما بوده و بهترین نتیجه را به دست آورد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

مطمئنا از میان تعداد زیادی وکیل که در شهر اراک زندگی می کنند، انتخاب یک نفر کار آسانی نیست، ما سعی کردیم تعدادی از وکلای خبره و مجرب شهر اراک را معرفی کنیم تا از میان آن ها انتخاب راحت تری داشته باشید. لطفا تا انتها در مقاله بهترین وکیل اراک ما را همراهی بفرمایید:

فرنوش سادات مهاجرانی

سرکار خانم فرنوش سادات مهاجرانی

خانم مهاجرانی وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، ثبت احوال، سرپرست و قیم، دعاوی کیفری، کلاهبرداری، جعل، تقلب، تزویر، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، ربا، فروش انتقال مال غیر، سرقت، دعاوی ملکی، اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیر منقول، املاک، منابع طبیعی و … می باشند.

برخی از سوابق خانم مهاجرانی عبارتند از:

 • مدیر موسسه حقوقی داوری نیک محور از سال ۹۲
 • سابقه وکالت از سال ۹۳
 • ۱۰ سال سابقه کار وکالت و حقوقی

جهت اعطای وکالت و انجام مشاوره می‌توانید با اطلاعات زیر با ایشان تماس بگیرید:

شماره تماس: 09185235909
آدرس دفتر: اراک، خیابان شریعتی، ابتدای چهارراه گردو، مجتمع خلیج فارس، طبقه دوم

ابوالفضل فاضلی

جناب آقای ابوالفضل فاضلی وکیل اراک

جناب آقای فاضلی وکیل پایه یک دادگستری در اراک، رئیس شعبه چهارم صلح و سازش کانون وکلای مرکزی و تحصیلکرده مقطع کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از واحد علوم تحقیقات مرکزی هستند. ایشان به مدت 3 سال نماینده حقوقی دانشگاه آزاد بوده اند و بیش از 9 سال سابقه وکالت دارند. تخصص در کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و تقسیم ارث از ویژگی های ایشان است.

جهت اعطای وکالت و انجام مشاوره می‌توانید با اطلاعات زیر با ایشان تماس بگیرید:

شماره تماس: 09365184572
آدرس دفتر: اراک، خیابان شریعتی، چهارراه گردو، روبروی بانک صادرات، مجتمع پانیذ، طبقه چهارم، واحد 8، دفتر وکالت ابوالفضل فاضلی

سعید خانی

سعید خانی وکیل اراک

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و به عنوان بهترین وکیل در اراک شناخته شده است و یکی از بهترین و شاخص ترین وکلای با تجربه ی شهر اراک با بیش از ۱۵ سال سابقه درخشان در امور وکالتی و حقوقی می باشند و دارای تجربه موفقیت و بسیار عالی در پرونده های متعدد با موضوعات پرونده های املاک ، سرقفلی و حق کسب و پیشه و تجارت ، املاک وقفی و اوقافی ، کمیسون ماده صد ۱۰۰ شهرداری ، قتل عمد و غیر عمد ، کلاهبرداری ، رمز ارزها ، دعاوی دیوان عالی کشور و دیوان عدالت اداری ، اراضی ملی و منابع طبیعی و کشاورزی ، امور پیمان ها و قراردادها ، ارث و وصیت ، تصرف عدوانی ، حقوق محیط زیست ، تصادفات ، قاچاق کالا ، دعاوی مالی ، حقوقی و کیفری ، خانوادگی ، مهریه ، طلاق ، اعسار ، تمکین و .. آماده ی در اختیار گذاشتن تجربه و تخصص بالای خویش ، در حل مشکلات و دعاوی مردم می باشند.

تخصص و مهارت:

 • بیش از ۱۵ سال سابقه ی بسیار ممتاز و درخشان در امور وکالتی و حقوقی
 • دبیر رسمی کیمسیون پارلمانی و امور بین الملل دوره پنجم کانون وکلای استان مرکزی 
 • عضو رسمی کمیسیون آموزش دوره هفتم کانون وکلای استان مرکزی
 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی با رتبه ممتاز
 • عضو رسمی کمیسیون حقوقی و تدوین دوره هشتم کانون وکلای استان مرکزی
 • نویسنده کتاب تخصصی دادرسی کیفری در خصوص بزهکاری اطفال در سال ۱۳۹۰
 • رئیس شعبه صلح و سازش شکایات دوره ششم کانون وکلای استان مرکزی 
 • تالیف مقالات فراوان علمی ، آموزشی و حقوقی
 • برگزاری کنفرانس های علمی با موضوع اجراییه چک و ابطال اجراییه

شماره تماس: 09185800020
آدرس:
اراک، خیابان امام، نرسیده به چهار راه دکتر حسابی، جنب رستوران لوکس نقره ای و بانک گردشگری، پلاک ۷۷، ساختمان پزشکان مهر، طبقه دوم، دفتر وکالت سعید خانی
لینک سایت شخصی وکیل سعید خانی: saeidkhani.ir

سید ابوالفضل میرجوادی

جناب آقای سید ابوالفضل میرجوادی

آقای سید ابوالفضل میرجوادی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و دارای بیش از 9 سال سابقه در حرفه وکالت و مدیریت حقوقی و وصول مطالبات یکی از بانک های بزرگ کشور هستند.

برخی از تخصص و حوزه وکالتی آقای میرجوادی:

 • تخصص در انواع دعاوی خانوادگی، طلاق، مطالبه مهریه، نفقه، ارث و انحصار وراثت و …
 • تخصص در انواع دعاوی کیفری، کلاهبرداری، خیانت در امانت، سرقت و …
 • وکالت در انواع دعاوی ملکی، الزام به تنظیم سند، خلع ید، تصرف عدوانی و …
 • مشاور حقوقی شرکت ها در تنظیم قراردادهای تخصصی
 • تنظیم انواع اوراق قضایی، دادخواست، لوایح، اظهارنامه و …

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای سید ابوالفضل میرجوادی، با شماره زیر تماس بگیرید:

تلفن دفتر: 34064875
تلفن همراه: 09181604860
آدرس دفتر:
اراک، خیابان شریعتی، جنب مجتمع قصایی جرایم غیر عمد، مجتمع باران، طبقه ۴

رفعت سادات موسوی فرد

رفعت سادات موسوی فرد بهترین وکیل اراک

خانم رفعت سادات موسوی فرد بهترین وکیل پایه یک دادگستری اراک که در زمینه دعاوی مختلف مشغول به فعالیت می‌باشد ،در مشاوره‌های حضوری و غیرحضوری و در پرونده هایی که وکالت دارد بسیار حرفه‌ای بوده و راهکارهای اصولی و کاربردی ارائه می‌دهد.

کارشناس قضایی دادگستری اراک‌بوده و بعد از 14 سال سابقه کار در دادگستری وارد وکالت شده است و تاکنون پرونده‌های متعددی را با موفقیت مختومه کرده است. خانم موسوی فرد وکیل منصف و دلسوزی است که همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را به موکلین و مراجعه کنندگان ارائه نماید.

تلفن همراه: 09183492438
تلفن موسسه: 08632238117

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت خانم رفعت سادات موسوی فرد، با شماره های بالا تماس بگیرید.

وحید صدیقی

جناب آقای وحید صدیقی

آقای صدیقی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری در استان اراک هستند. در زمینه انواه پرونده های خانوادگی، مهریه، طلاق، حضانت، دعاوی ملکی، کیفری، چک و … سابقه ای بیش از 8 سال دارند و اراء درخشانی را برای موکلین خود به دست آورده اند.

آدرس دفتر: اراک، بلوار جهان پناه، مجتمع آسا، طبقه 11

شماره تماس: 09120660402

محمد حسین شیرمحمدی

جناب آقای محمد حسین شیرمحمدی

آقای شیرمحمدی وکیل پایه یک در اراک و دارای سابقه ای بیش از 14 سال هستند. ایشان سوابق درخشانی در حل و پیگیری انواع دعاوی خانواده، حقوقی، کیفری و بین المللی، ثبتی، دعاوی مدنی و اقتصادی، دعاوی املاک و ساخت و ساز دارند. آقای شیرمحمدی کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی دارند و استاد دانشگاه بوده اند.

آدرس دفتر: اراک، میدان شریعتی، ساختمان ناهید (ساختمان تجاری دسینی)، طبقه 6

شماره تماس: 09128842040

حسین خدیو

جناب آقای حسین خدیو

آقای خدیو وکیل پایه یک دادگستری، متخصص در دعاوی خانواده، کیفری، قاچاق کالا، کمیسیون های پزشکی، تخلفات ساختمانی، اضافه بنا، دیوان عدالت اداری، کمیسیون های شهرداری، عوارض، تغییر کاربری، هیئت های رسیدگی به تخلفات اداری و انضباتی، دعاوی بیمه و تامین اجتماعی، امور ایثارگران و … هستند.

آدرس دفتر: اراک، خیابان ملک، جنب پاساژ دیدار

شماره تماس: 09388612252

ویژگی های وکیل خوب در اراک

همواره تمامی افراد به دنبال موفقیت در پرونده های حقوقی و کیفری خود هستند و همین موضوع موجب می شود تا به دنبال وکیل مجرب در شهر خود باشند. افرادی که در اراک زندگی می کنند برای حل مشکلات حقوقی و کیفری به وجود آمده باید با وکیلی خبره در اراک مشورت کنند و در صورت نیاز وکالت پرونده را به او واگذار نمایند.

با در نظر گرفتن این موضوع که افراد عادی اطلاعاتی از مباحث حقوقی ندارند، بنابراین نمی توانند اقداماتی در خصوص این پرونده ها انجام دهند. نیاز به بهترین وکیل اراک در این جا پررنگ تر می شود، وکیلی که با دانش و سابقه کافی، پرونده ها را به نتیجه برساند و از حقوق موکل خود دفاع کند.

ویژگی های وکیل خوب در اراک

متاسفانه برخی از وکلا مسئولیتی در مقابل موکل خود قبول نمی کنند و فقط به فکر دریافت حق الوکاله خود هستند اما وکیلی که در اراک به پرونده های خانوادگی می پردازد، باید فردی امین و قابل اعتماد و همینطور فردی توانا در کاهش صدمات وارده به موکل باشد، همچنین اگر در پرونده های مالی قبول وکالت نموده، باید علاوه بر دفاع از حقوق موکل خود، موجبات صلح را نیز برقرار سازد و فردی دلسوز برای موکل خود باشد.

در چه زمینه هایی می توان با وکیل مشاوره کرد؟

در تمامی دعاوی حقوقی و کیفری، مشاوره با وکیل باعث پیشبرد بهتر کارها می شود و تفاوتی ندارد که مشاوره به صورت تلفنی باشد و یا حضوری، در هر صورت دانستن حقایق حقوقی درباره پرونده موجب آگاهی بیشتر ما می شود. وکلا در زمینه های مختلفی به متقاضیان و موکلین خود، خدمات مشاوره در زمینه های مختلف اداری، کاری، امور تجاری و مسائل بین الملل و امور مربوط به مهاجرت ارائه می دهند.

وکیل خبره در اراک

مشاوره در زمینه دعاوی ملکی بسیار اهمیت دارد، این دعاوی معمولا پیچیدگی های خاصی دارند که دریافت توضیحات حقوقی در مورد آن ها لازم است. دعاوی ملکی انواعی دارد که در مقاله بهترین وکیل ملکی در مشهد به آن پرداخته ایم.

مشاوره با وکیل در دعاوی خانواده هم از آن جهت اهمیت دارد که این دعاوی بسیار حساس هستند و از این بابت که افراد در این دعاوی دچار تنش های بسیار و عدم توانایی در تصمیم گیری می شوند بنابراین مشاوره با وکیل و واگذاری وکالت پرونده به او، توصیه می شود.

مشاوره در دعاوی کیفری و پرونده های مربوط به جرم و جنایت، به متهم و شاکیان پرونده کمک می کند تا به ویژه پیش از صدور حکم، در مورد حقوق خود و روش های رسیدن به آن آگاه شوند.

کلام آخر

سپاس گزارم که تا انتهای مقاله بهترین وکیل اراک همراه ما بودید. در این مقاله به معرفی وکلای شهر اراک پرداختیم. همانطور که در مقاله اشاره کردیم، مشاوره و اعطای وکالت پرونده به وکیلی متخصص و مجرب یکی از کارهایی است که باعث انجام سریع و بهتر کارهای حقوقی و کیفری ما می شود. امیدوارم در این مقاله شما را در انتخاب وکیل کمک کرده باشیم. در صورتی که سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید، لطفا با ما به اشتراک بگذارید.

3.8/5 - (6 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 9 =

دکمه بازگشت به بالا