وکیل

10 تا از بهترین وکیل اراک ⚖️【سال1402】

اراک یکی از کلان شهرهای ایران و از بزرگ ترین شهرهای مرکز ایران و مرکز استان مرکزی است. روزانه بر تعداد پرونده های موجود در دادگاه های این شهر افزوده می شود، بنابراین در این شرایط نیاز مردم به وکیل خوب در اراک بیشتر می شود، بسیاری از افراد که دچار دعاوی خانوادگی، حقوقی، کیفری، ملکی و … می شوند، به یک راهنمایی و مشاوره از سوی بهترین وکیل اراک نیاز دارند. در ادامه این مطلب تعدادی از وکلای شهر اراک را معرفی می کنیم. در مجله برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل اراک کیست؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل ایران

بهترین وکیل اراک کیست؟

در شهر اراک پیگیری پرونده های حقوقی و کیفری به وکیل خوب نیاز دارد. باید وکیلی انتخاب کنیم که تخصص و مهارت های کافی در زمینه دعاوی مختلف را داشته باشد. در جلسات مشاوره که با موکل برگزار می کند، حقیقت پرونده را به موکل بگوید حتی اگر نتیجه دادگاه به ضرر او باشد. وکیلی که در اراک به دنبال آن هستیم باید فردی متبحر در زمینه پرونده ما بوده و بهترین نتیجه را به دست آورد.

مطمئنا از میان تعداد زیادی وکیل که در شهر اراک زندگی می کنند، انتخاب یک نفر کار آسانی نیست، ما سعی کردیم تعدادی از وکلای خبره و مجرب شهر اراک را معرفی کنیم تا از میان آن ها انتخاب راحت تری داشته باشید. لطفا تا انتها در مقاله بهترین وکیل اراک ما را همراهی بفرمایید.

جناب آقای حامد رضایی

جناب آقای حامد رضایی

آقای رضایی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و متخصص در دعاوی حقوقی، کیفری و خانواده هستند. ایشان مدرک فوق لیسانس حقوق خصوصی دارند و بیش از 11 سال سابقه وکالت در اراک کسب نموده اند. سابقه کاری ایشان، سه سال فعالیت به عنوان وکیل در بانک و شهرداری اراک است.

آدرس دفتر: اراک، خیابان عباس آباد، روبروی مسجد حاج آقا صابر

شماره تماس: 09188636014

جناب آقای وحید صدیقی

جناب آقای وحید صدیقی

آقای صدیقی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری در استان اراک هستند. در زمینه انواه پرونده های خانوادگی، مهریه، طلاق، حضانت، دعاوی ملکی، کیفری، چک و … سابقه ای بیش از 8 سال دارند و اراء درخشانی را برای موکلین خود به دست آورده اند.

آدرس دفتر: اراک، بلوار جهان پناه، مجتمع آسا، طبقه 11

شماره تماس: 09120660402

سرکار خانم فرنوش سادات مهاجرانی

سرکار خانم فرنوش سادات مهاجرانی

خانم مهاجرانی وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، ثبت احوال، سرپرست و قیم، دعاوی کیفری، کلاهبرداری، جعل، تقلب، تزویر، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، ربا، فروش انتقال مال غیر، سرقت، دعاوی ملکی، اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیر منقول، املاک، منابع طبیعی و … می باشند.

آدرس دفتر: اراک، خیابان حسابی، نبش کوچه ملت، ساختمان پارس، طبقه 1

شماره تماس: 09185235909

جناب آقای محمد حسین شیرمحمدی

جناب آقای محمد حسین شیرمحمدی

آقای شیرمحمدی وکیل پایه یک در اراک و دارای سابقه ای بیش از 14 سال هستند. ایشان سوابق درخشانی در حل و پیگیری انواع دعاوی خانواده، حقوقی، کیفری و بین المللی، ثبتی، دعاوی مدنی و اقتصادی، دعاوی املاک و ساخت و ساز دارند. آقای شیرمحمدی کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی دارند و استاد دانشگاه بوده اند.

آدرس دفتر: اراک، میدان شریعتی، ساختمان ناهید (ساختمان تجاری دسینی)، طبقه 6

شماره تماس: 09128842040

جناب آقای سعید خانی فیجانی

جناب آقای سعید خانی فیجانی

آقای فیجانی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و متخصص در دعاوی خانواده، حقوقی، کیفری، ملکی و … هستند. آقای فیجانی کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی دارند و همچنین مولف کتاب سیاست جنایی اطفال بزهکار بوده اند. از دیگر سوابق آقای فیجانی عبارتند از، نماینده حقوقی سابق سازمان آب و فاضلاب روستایی استان مرکزی، رئیس شعبه دوم کمیسیون صلح و سازش کانون وکلای مرکز، دبیر کمیسیون پارلمانی و بین الملل دوره پنجم کانون وکلای مرکزی.

آدرس دفتر: اراک، شازند، خیابان تامین اجتماعی، نبش کوچه شهید جوکار

شماره تماس: 09185800020

جناب آقای سید ابوالفضل میرجوادی

جناب آقای سید ابوالفضل میرجوادی

آقای میرجوادی وکیل پایه یک دادگستری و دارای بیش از 9 سال سابقه در حرفه وکالت و مدیریت حقوقی و وصول مطالبات یکی از بانک ها ی بزرگ کشور هستند. به انواع دعاوی خانوادگی، کیفری، ملکی و … می پردازند و مشاور حقوقی شرکت ها در تنظیم قراردادهای تخصصی هستند. سایر دعاوی که توسط ایشان پیگیری و بررسی می شود شامل دعاوی انحصار وراثت، وصیت نامه، مطالبه طلاق، مهریه، نفقه، تمکین و حضانت، چک، سفته، کلاهبرداری، خیانت در امانت، سرقت تعزیزی، تنظیم انواع اوراق قضایی، دادخواست، لوایح، اظهارنامه و … است.

آدرس دفتر: اراک، خیابان شریعتی، نرسیده به میدان فرمانداری سابق، ساختمان باران، مجتمع باران

شماره تماس: 08634656249

جناب آقای حسین خدیو

جناب آقای حسین خدیو

آقای خدیو وکیل پایه یک دادگستری، متخصص در دعاوی خانواده، کیفری، قاچاق کالا، کمیسیون های پزشکی، تخلفات ساختمانی، اضافه بنا، دیوان عدالت اداری، کمیسیون های شهرداری، عوارض، تغییر کاربری، هیئت های رسیدگی به تخلفات اداری و انضباتی، دعاوی بیمه و تامین اجتماعی، امور ایثارگران و … هستند.

آدرس دفتر: اراک، خیابان ملک، جنب پاساژ دیدار

شماره تماس: 09388612252

ویژگی های وکیل خوب در اراک

همواره تمامی افراد به دنبال موفقیت در پرونده های حقوقی و کیفری خود هستند و همین موضوع موجب می شود تا به دنبال وکیل مجرب در شهر خود باشند. افرادی که در اراک زندگی می کنند برای حل مشکلات حقوقی و کیفری به وجود آمده باید با وکیلی خبره در اراک مشورت کنند و در صورت نیاز وکالت پرونده را به او واگذار نمایند.

با در نظر گرفتن این موضوع که افراد عادی اطلاعاتی از مباحث حقوقی ندارند، بنابراین نمی توانند اقداماتی در خصوص این پرونده ها انجام دهند. نیاز به بهترین وکیل اراک در این جا پررنگ تر می شود، وکیلی که با دانش و سابقه کافی، پرونده ها را به نتیجه برساند و از حقوق موکل خود دفاع کند.

ویژگی های وکیل خوب در اراک

متاسفانه برخی از وکلا مسئولیتی در مقابل موکل خود قبول نمی کنند و فقط به فکر دریافت حق الوکاله خود هستند اما وکیلی که در اراک به پرونده های خانوادگی می پردازد، باید فردی امین و قابل اعتماد و همینطور فردی توانا در کاهش صدمات وارده به موکل باشد، همچنین اگر در پرونده های مالی قبول وکالت نموده، باید علاوه بر دفاع از حقوق موکل خود، موجبات صلح را نیز برقرار سازد و فردی دلسوز برای موکل خود باشد.

در چه زمینه هایی می توان با وکیل مشاوره کرد؟

در تمامی دعاوی حقوقی و کیفری، مشاوره با وکیل باعث پیشبرد بهتر کارها می شود و تفاوتی ندارد که مشاوره به صورت تلفنی باشد و یا حضوری، در هر صورت دانستن حقایق حقوقی درباره پرونده موجب آگاهی بیشتر ما می شود. وکلا در زمینه های مختلفی به متقاضیان و موکلین خود، خدمات مشاوره در زمینه های مختلف اداری، کاری، امور تجاری و مسائل بین الملل و امور مربوط به مهاجرت ارائه می دهند.

وکیل خبره در اراک

مشاوره در زمینه دعاوی ملکی بسیار اهمیت دارد، این دعاوی معمولا پیچیدگی های خاصی دارند که دریافت توضیحات حقوقی در مورد آن ها لازم است. دعاوی ملکی انواعی دارد که در مقاله بهترین وکیل ملکی در مشهد به آن پرداخته ایم.

مشاوره با وکیل در دعاوی خانواده هم از آن جهت اهمیت دارد که این دعاوی بسیار حساس هستند و از این بابت که افراد در این دعاوی دچار تنش های بسیار و عدم توانایی در تصمیم گیری می شوند بنابراین مشاوره با وکیل و واگذاری وکالت پرونده به او، توصیه می شود.

مشاوره در دعاوی کیفری و پرونده های مربوط به جرم و جنایت، به متهم و شاکیان پرونده کمک می کند تا به ویژه پیش از صدور حکم، در مورد حقوق خود و روش های رسیدن به آن آگاه شوند.

کلام آخر

سپاس گزارم که تا انتهای مقاله بهترین وکیل اراک همراه ما بودید. در این مقاله به معرفی وکلای شهر اراک پرداختیم. همانطور که در مقاله اشاره کردیم، مشاوره و اعطای وکالت پرونده به وکیلی متخصص و مجرب یکی از کارهایی است که باعث انجام سریع و بهتر کارهای حقوقی و کیفری ما می شود. امیدوارم در این مقاله شما را در انتخاب وکیل کمک کرده باشیم. در صورتی که سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید، لطفا با ما به اشتراک بگذارید.

4.2/5 - (5 امتیاز)

زینب رحمانی

سلام، من در مجله برترین وکیل سعی در معرفی وکلای متخصص ایرانی و توضیح مسائل حقوقی دارم. خوشحال می شوم نظرات و پیشنهادهایتان را برای ما کامنت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا