خانوادهوکلا

✅ 10 تا از بهترین وکیل مهریه در اهواز ⚖️【سال1403】

در شرع، یکی از حقوقی که پس از جاری شدن عقد به زن تعلق می گیرد، مهریه است و مطالبه آن تنها محدود به زمان طلاق نمی گردد. با توجه به مشکلات ممکن حین این دادخواست، باید آگاهانه و با مهارت کافی این مسیر را طی کرد. لذا همواره حضور وکیل خبره و مختصص در خصوص پرونده های مهریه حس می شود. اگر ساکن شهر اهواز و بدنبال مشاور حقوقی قابل اعتماد هستید، سعی کرده ایم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل مهریه در اهواز بپردازیم، با ما در مجله برترین وکیل همراه باشید.

بهترین وکیل مهریه در اهواز

بهترین وکیل مهریه در اهواز کیست؟

زمان تصمیم گیری برای انتخاب وکیل، یکسری معیارهای مهم مطرح می شود. باید دقت شود فرد مورد نظر شما، مشاوری قابل اعتماد باشد چرا که تمامی اسناد و صحبت های شما برای دفاع در اختیار وی قرار می گیرد. پایبند بودن به زمان یکی دیگر از مسائل مهم است، چرا که طبق نظم دادگاه امور پیگیری می شود و در زمانی مناسب آنچه که حق شماست، وصول می یابد.

مشورت با یک فرد مجرب، ماهر و مسلط بر قوانین موجب پیش بردن پرونده شما در مطلوب ترین حالت می شود. انتخاب وکیل صبور باعث می شود به درستی سخنان شما توسط وی شنیده و در دادگاه از شما دفاع گردد همچنین فن بیان بالا و مهارت کلامی وکیل انتخابی شما، نیز نقش بسزایی در روند بهتر پرونده دارد، چرا که افراد هرچقدر هم دانش و تجربه داشته باشند اگر نتوانند از آن به وسیله ی کلام استفاده کنند، دفاع از شما در مقابل قاضی، حاصل خوبی ندارد.

مشاوره آسان با  بهترین وکیل اهواز  را از دست ندهید!

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

برای سهولت کار شما اهتمام ورزیده ایم تا به معرفی 10 تا از بهترین وکیل مهریه در اهواز به همراه شماره تماس و آدرس دفتر ایشان بپردازیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر، این مطلب را در سایت برترین وکیل دنبال کنید.

لیست 10 تا از بهترین وکیل مهریه در اهواز را بشناسید! ⚖️

دکتر سید ایمان موسوی

دکتر سید ایمان موسوی بهترین وکیل مهریه در اهواز

دکتر سید ایمان موسوی وکیل پایه یک دادگستری و مدرس دانشگاه با بیش از ۱۳ سال سابقه و در مجموع حدود پانصد پرونده جریانی و مختومه در حوزه های مختلف دعاوی خانواده، ملکی، کیفری و … که به لطف خداوند باریتعالی دربیش از ۹۹ درصد پرونده ها مورد وکالت موفقیت آمیز به پایان رسانده است.

از خصوصیات بارز ایشان تحلیل دقیق پرونده حقوقی با بهره مندی از رویه حاکم حقوقی و آخرین آرای صادره در خصوص پرونده شما و ارائه راهکار با در نظر گرفتن شرایط زمانی و مالی ست. ایشان به گونه ای به شما مشاوره میدهد که بهترین تصمیم را در خصوص روند پرونده و حتی ضرورت انعقاد قرارداد با وکیل بگیرید.

از دیگر شیوه های بدیع ایشان بهره مندی از متخصصین در امور مشکل و پیچیده حقوقی است بطور مثال در دعاوی پیچیده اراضی منابع طبیعی و تصادفات و … بهره مندی از نظرات کارشناسان متبحر و با تجربه حوزه اراضی منابع طبیعی و راهنمایی و رانندگی ست.

جهت اعطای وکالت و بهره‌مندی از مشاوره ایشان می توانید با شماره های زیر با ایشان در ارتباط باشید:

شماره تماس: 09163138751
لطفا جهت رزو تایم ملاقات به شماره فوق پیامک بدهید.
آدرس دفتر: خوزستان، اهواز، امانیه، خیابان منصفی غربی نبش پودات، مجتمع صدرا، طبقه چهارم، واحد ۸


گلچین آقایی

گلچین آقایی بهترین وکیل مهریه در اهواز

خانم گلچین آقایی از وکلای برجسته شهرستان اهواز و سایر شهرستان های استان خوزستان بوده که با حدود 8 سال سابقه وکالت و دفاع موثر کارنامه درخشانی در رزومه کاری خود دارند که عمده فعالیت ایشان مربوط به پرونده های طلاق، طلاق توافقی، مهریه، حضانت و ملاقات اطفال، چک و سفته، قمار و شرط بندی، رابطه نامشروع و مواد مخدر و…. بوده است.

شماره تماس 09120689771
آدرس دفتر: کیانپارس (جهت اخذ نوبت و آدرس دقیق تماس حاصل فرمائید)

جلیل مکوندی

جناب آقای جلیل مکوندی

جناب آقای مکوندی از وکلای پایه یک دادگستری در شهر اهواز می باشند. ایشان دارای مدرک کارشناسی حقوق قضائی به همراه 18 سال حضور فعال در حوزه وکالت پرونده های مهریه هستند. وکیل مکوندی با توجه به تجربه و سواد بالایی که دارند همواره توانسته اند قدم های موثری جهت رفع مشکلات موکلین خود بردارند.

افرادی که آقای مکوندی را به عنوان مشاوری حقوقی خود برگزیده اند، به ویژگی هایی همچون فن بیان خوب، تسلط و مهارت کافی، صداقت و کارکشته بودن در ایشان اشاره می کنند. از این رو می توان جناب آقای جلیل مکوندی را جزو وکیل مهریه شایسته در اهواز معرفی کرد.

آدرس دفتر: اهواز، خیابان بیست و چهار متری، روبروی پارک باغ معین، مجتمع اشکان، طبقه 5، واحد 8

شماره تماس: 09393003468

مژگان خدری

سرکار خانم مژگان خدری

خانم مژگان خدری وکیل پایه یک دادگستری در شهر اهواز می باشند. ایشان با مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و 13 سال حضور فعال در عرصه وکالت، سوابق موثری را در پرونده های مهریه دارا هستند. وکیل خدری با سواد بالا و تسلط کافی امور مربوطه را با توجه به اسناد و مدارک پیگیری می کنند تا نتیجه قابل قبولی را برای موکل خود اخذ نمایند.

محوریت کار خانم مژگان خدری بر صداقت، امانت داری، پایبندی به زمان و شکیبایی است. رضایت موکلین از سرکار خانم مژگان خدری موجب شده تا به عنوان یکی از وکیل مهریه ماهر در اهواز معرفی شوند.

آدرس دفتر: اهواز، کیانپارس، خیابان پهلوان شرقی (توحید)، بین اردیبهشت و جاده ساحلی، ساختمان پزشکی پهلوان، طبقه سوم

شماره تماس: 09169828703

صادق دادک

جناب آقای صادق دادک

آقای صادق دادک وکیل پایه یک دادگستری در شهر اهواز است. ایشان با مدرک کارشناسی علوم قضایی به همراه 14 سال سابقه کاری موثر در عرصه وکالت، توانسته اند پرونده های خانواده بسیاری از جمله مهریه را به نتایج مطلوب خود برسانند. تجربیات و آگاهی کامل آقای دادک سبب راهنمایی های موثر ایشان می شود.

مهارت ارتباطی بالا، صداقت، شکیبایی و تلاشگری وکیل دادک، موجب شده تا همواره افراد زیادی برای دادخواهی مسائل مطالبه مهریه خود، ایشان را به عنوان وکیل مدافع خود برگزینند. از این رو جناب آقای صادق دادک را می توان به عنوان وکیل مهریه خوب در اهواز معرفی کرد.

آدرس دفتر: اهواز، ملاثانی، بلوار امام خمینی، نبش خیابان دوم، طبقه فوقانی بانک سپه

شماره تماس: 09163002838

علی بیگ زاده

آقای علی بیگ زاده

جناب آقای علی بیگ زاده، وکیل پایه یک دادگستری در شهر اهواز هستند. ایشان با مدرک دکترای حقوق و سابقه تدریس، دارای بیش از 21 سال حضور فعال در حوزه وکالت می باشند. تجربیات و آگاهی آقای بیگ زاده موجب هموار شدن مسیر پرونده های خانواده مانند مهریه گشته است.

تسلط بر قوانین، صداقت و نکته سنج بودن از ویژگی هاییست که سبب شده جناب بیگ زاده با موفقیت در پرونده های خانواده مانند مهریه و تسریع روند آن ها، به عنوان وکیل مهریه حاذق در اهواز میان موکلین شناخته شوند.

آدرس دفتر: اهواز، کیانپارس، ابتدای خیابان سوم شرقی، مجتمع پارس، طبقه 5، واحد 4

شماره تماس: 09166041449

مولود اسدی

سرکار خانم مولود اسدی

خانم مولود اسدی وکیل پایه یک دادگستری در شهر اهواز است. ایشان دارای بیش از 13 سال سابقه کار در زمینه وکالت پرونده های مختلف حقوقی مانند مهریه می باشند. خانم اسدی فارغ التحصیل کارشناسی ارشد در رشته حقوق خصوصی هستند.

با توجه به تجربه های بسیار وکیل اسدی، در مشاوره پرونده های مهریه، همواره امور موکلین خود را با تسلط بر قوانین، شیوایی کلام بالا و پیگیری امور با علم به روز، به نتیجه مطلوبی می رسانند؛ از این رو توانسته اند به عنوان یکی از وکیل مهریه شایسته در اهواز شناخته شوند.

آدرس دفتر: اهواز، فلکه سوم کیانپارس، ساختمان پزشکان

شماره تماس: 09166662850


طریقه ی توقیف سهم الارث زوج برای مهریه چیست؟

یکی از راه هایی که باعث تسریع گرفتن حق قانونی شما یعنی مهریه می گردد توقیف سهم الارث است. اگر زوجه برای مطالبه مهریه خود بخواهد از طریق توقیف سهم الارث زوج اقدام کند، ابتدا باید تنظیم دادخواست مطالبه مهریه صورت گیرد و پس از آن شما می توانید درخواست توقیف سهم الارث زوج را به ثبت برسانید. برای انجام این کار می توانید به یکی از دفترهای خدمات قضایی مراجعه کنید.

دادگاه با بررسی دادخواست شما و همچنین در صورتی که سهم الارثی برای زوج وجود داشته باشد، امکان فروش و مزایده برای شما فراهم می گردد. توقیف ارث طبق قوانین، دارای شرایط خاصی می باشد. بر اساس ماده 1082 قانون مدنی پس از جاری شدن عقد، زوجه مالک مهریه خود می شود و به هر طریقی می تواند آن را تصرف کند.

همچنین طبق ماده 1 محکومیت های مالی اگر کسی طبق حکم، موظف به اعطای هر نوع مالی به شخص دیگر باشد، در صورتی که از انجام آن امتناع کند، عین آن مال گرفته شده و تقدیم شخص می شود اما اگر عین آن مال وجود نداشته باشد یا حکم اخذ عین مال صادر نشده باشد، چیزی معادل آن مال یا هم ارزش با آن، تقدیم شخص می شود.

لذا اگر زوج، از پرداخت مهریه که حق هر زوجه ای است، پرهیز کند می تواند از راه های دیگری مانند توقیف سهم الارث اقدام کند که از طریق اجرای ثبت امکان پذیر می باشد. برای راهنمایی بیشتر بهتر است با بهترین وکیل مهریه در اهواز مشورت کنید.

بهترین وکیل مهریه در اهواز

انواع مهریه، از نظر زمان مطالبه چیست؟

مطالبه مهریه از نظر زمان آن، انواع مختلفی دارد که در ادامه به شرح هر کدام خواهیم پرداخت. عندالمطالبه مهریه ای است که هر زمان زوجه آن را طلب کند مرد ملزم به پرداخت آن می گردد و بر اساس ماده 1085، زن قادر است تا زمانی که مهر به او تعلق نگرفته، هیچ یک از مسئولیت و وظایفی را که نسبت به زوج دارد، انجام ندهد.

اگر مرد توانایی پرداخت را نداشته باشد باید مدارکی به قصد اثبات عدم تمکن مالی خود آورده و یا تقاضای اعسار کند. در این مهریه اگر ازدواج قبل از نزدیکی، منجر به طلاق شود، نصف مهریه عندالمطالبه به زوجه تعلق می گیرد. مهریه عندالاستطاعه برای زمانی است که هرگاه مرد توانایی مالی را داشت، مقدار مهر معلوم پرداخت شود؛ در این شرایط زن باید تمکن و استطاعت زوج را اثبات کند.

موجل مهریه ای است که در آن برای پرداخت، زمان خاصی معین می گردد و قبل از آن زوجه حقی مبنی بر درخواست مهر را ندارد. در این نوع مهریه حق حبس وجود ندارد چرا که زن در حین عقد، مهر خود را مدت دار مشخص کرده لذا حق حبس خود را ساقط گردانیده است پس تا وقت مقرر شده قادر به مطالبه نیست. برای پیگیری بهتر مسائل خود می توانید از بهترین وکیل مهریه در اهواز کمک بگیرید.

بهترین وکیل مهریه در اهواز

کلام آخر

از توجه شما تا آخر این مطلب در مجله برترین وکیل سپاس گزاریم. امید است مطالب گفته شده از جمله معرفی بهترین وکیل مهریه در اهواز، طریقه ی توقیف سهم الارث زوج برای مهریه، انواع آن از نظر زمان مطالبه و شرح آن ها برای شما عزیزان مفید واقع گردیده باشد. انتقادات و پیشنهادات خود را در کامنت ها با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا