وکیل

10 تا از بهترین وکیل زن در اهواز ⚖️【سال1402】

افراد گاهی با مسائل حقوقی مواجه می شوند که با توجه به موقعیت، وکیل زن را مناسب تر می دانند. از آنجایی که خانم ها بسیار ریزبین و جزئی نگر هستند می توانند در بررسی پرونده ها، دقیق عمل کنند و با تسلط بر قوانین راه حل صحیح را به موکلین خود ارائه دهند. اگر ساکن اهواز و در پی وکیل خانم خوب هستید تا انتهای این مطلب را دنبال کنید، سعی کرده ایم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل خانم در اهواز را به همراه آدرس و شماره تلفن، بپردازیم. با ما در مجله برترین وکیل همراه باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل اهواز

بهترین وکیل زن در اهواز کیست؟

از نکته های مهمی که افراد برای پیگیری بهتر پرونده های قضایی باید توجه داشته باشند، انتخاب وکیلی متخصص و خبره است. قرار گرفتن در جریان امور آن ها کار راحتی نیست و به سادگی نباید از آن گذشت. تسلط بر قوانین و تصمیمات آگاهانه درمورد این قضایا حرف اول را می زند. متاسفانه اغلب اشخاص، به دلیل عدم آشنایی کافی از روال پرونده های حقوقی، طی روند امور آن، با مشکلاتی مواجه می گردند که کار را سخت تر می کنند.

بهترین وکیل زن در اهواز

خوشبختانه شهر اهواز دارای وکلای زن ماهر و متخصص فراوانی است که افراد با راهنمایی و مشورت آنان همواره به نتایج مطلوبی رسیده اند. قبل از تصمیم برای یافتن وکیلی خوب باید ویژگی های آن را بدانیم. یکی از شروط مهم برگزیدن مشاور، داشتن سواد و دانش کافی آن در امور حقوقی می باشد؛ علاوه بر این توانایی وی برای دفاع از شما، با فن بیان و شیوایی کلام جزو پارامتر های پر اهمیت محسوب می گردد.

وقت شناسی و صبر وکیل شما، مسبب نظم در امور می شود؛ چرا که او با حوصله و دقت بسیار، سخنان موکل، اسناد و مدارک موجود را بررسی کرده سپس آماده دفاع از موکل خود در موعد مقرر می گردد. برای سهولت کار شما اهتمام ورزیده ایم شما را با 10 تا از بهترین وکیل زن در اهواز آشنا کنیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر، این مطلب را در سایت برترین وکیل دنبال کنید.

سرکار خانم مریم قاسم پور

سرکار خانم مریم قاسم پور

خانم مریم قاسم پور وکیل پایه یک دادگستری در شهر اهواز است. ایشان دارای بیش از 12 سال سابقه کار در زمینه وکالت پرونده های مختلف حقوقی می باشند. خانم قاسم پور با مدرک کارشناسی حقوق، عضو رسمی کانون وکلای دادگستری خوزستان هستند.

با توجه به تجربه های بسیار وکیل قاسم پور، در مشاوره پرونده های قضایی، همواره امور موکلین خود را با تسلط بر قوانین، شیوایی کلام بالا و پیگیری امور با علم به روز، به نتیجه مطلوبی می رسانند؛ از این رو توانسته اند به عنوان یکی از وکیل زن شایسته در اهواز شناخته شوند.

آدرس دفتر: اهواز، 24 متری، روبه روی باغ معین، مجتمع اشکان، طبقه 4، واحد 5

شماره تماس: 09161911371

سرکار خانم فریبا قلی زاده

سرکار خانم فریبا قلی زاده

خانم فریبا قلی زاده وکیل پایه یک دادگستری در شهر اهواز می باشند. ایشان وکیل متخصص با 8 سال سابقه فعال و مدرک کارشناسی حقوق قضائی، در زمینه های حقوقی مختلف هستند. خانم قلی زاده با توجه به تسلط کامل بر قوانین، فن بیان و کلام شیوا، تعهد، صداقت و برخورد مناسب در میان وکیل های زن ماهر در اهواز شناخته شده اند.

تخصص وکیل قلی زاده در زمینه پرونده های قضائی، موجب گشته است تا نتایج مطلوبی از پیگیری ایشان حاصل شود و رضایت موکلین خود را جلب نمایند.

آدرس دفتر: اهواز، خیابان شریعتی (سی متری)، خیابان شهید قنواتی، روبه روی بیمارستان اروند

شماره تماس: 09368221714

سرکار خانم زهرا عسگری

سرکار خانم زهرا عسگری

سرکار خانم زهرا عسگری وکیل پایه یک دادگستری در اهواز است. ایشان با اخذ کارشناسی حقوق، عضویت در کانون وکلای دادگستری خوزستان دارای بیش از 10 سال سابقه مستمر در حوزه وکالت، همواره توانسته اند پرونده های موکلین خود را به نتایج ارزنده ای برسانند.

تخصص خانم عسگری موجب شده تا با مهارت و اطلاعات کافی به امور پرونده های قضائی بپردازند. علاوه بر دانش کافی، ویژگی های اخلاقی مانند پایبند بودن به زمان، صداقت و برخورد مناسب باعث شده ایشان در کار خود موفق تر باشند. لذا سرکار خانم زهرا عسگری را می توان جزو وکیل زن خوب در اهواز معرفی کرد.

آدرس دفتر: اهواز، امانیه، میدان ساعت، جنب پمپ بنزین، دفتر علی محمد صالحی، طبقه 1

شماره تماس: 09166368709

سرکار خانم مریم گودرزی

سرکار خانم مریم گودرزی

سرکار خانم مریم گودرزی وکیل پایه یک دادگستری با بیش از 17 سال سابقه وکالت شهر اهواز می باشند و دارای موفقیت های بسیاری در حوزه های طلاق، ملکی، ثبتی، کیفری و … هستند. ایشان با مهارت، آگاهی، تسلط و فن بیان بالا موفق شده است تا جایگاه شغلی خیلی خوبی در بین مردم کسب کنند و به عنوان وکیل زن حاذق در اهواز شناخته شوند.

آدرس دفتر: اهواز، خیابان کیانپارس، بین 18 و 19 غربی، مجتمع رامین، طبقه چهارم، واحد 15

شماره تماس: 09163078571

سرکار خانم شیما صالحی وند

سرکار خانم شیما صالحی وند

سرکار خانم شیما صالحی وند وکیل پایه یک دادگستری در اهواز هستند. ایشان با مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی با بیش از 10 سال تجربه در زمینه های مختلف حقوقی از جمله پرونده های قضائی دارای حضور مستمر در عرصه وکالت می باشند. خانم صالحی با تسلط بر قوانین، نکته سنجی، پیگیری دلسوزانه و متکی به تجربه های کسب شده همواره سعی بر این داشته اند تا موکلین خود را به نتیجه مطلوبی برسانند.

با توجه به نظر موکلین ایشان، خانم شیما صالحی در زمینه وکالت های مختلف، جزو وکیل زن خوب در اهواز محسوب می شوند.

آدرس دفتر: اهواز، زیتون کارمندی، خیابان اصلی کمیل، روبروی پارک زیتون، ساختمان پاستور، طبقه 4

شماره تماس: 09163367128

چگونه وکیل می تواند بجای متهم در دادگاه حاضر شود؟

این امر در اغلب موارد ممکن است، مگر آن که دادگاه مصلحت و ضرورت را بر حضور متهم را لازم بداند که در این شرایط، وی حتما باید حضور به عمل آورد، لیکن همانطور که گفته شد شرکت کردن وکیل نیز در جلسات، بلامانع است که این عمل نیز دارای استثنائاتی می باشد، در ادامه به شرح آن ها می پردازیم.

بهترین وکیل زن در اهواز

اگر موکل در دادگاه احضار شود، حضور او در دادگاه الزامی است و طبق قانون بر او مکلف می باشد که در زمان تعیین شده، حضور به عمل آورد؛ در شرایطی که قادر نباشد، باید دلایل محکمه پسندی به دادگاه ارائه دهد. برخی از مواردی که تحت عنوان عذر موجه جهت عدم حضور در دادگاه شناخته می شوند، شامل فوت همسر یا یکی از اقوام درجه یک تا سه، بیماری سخت متهم یا والدین و همسر و فرزندان او و نرسیدن یا دیر رسیدن احضاریه، می شود.

طبق ماده 179 قانون مجازات اسلامی در صورتی که متهم بدون عذرموجه، در جلسه دادگاه غیبت کند بازپرس می تواند حکم جلب و بازداشت او را بدهد. در برخی پرونده ها شاهد فرار متهم بوده ایم و وی در هیچ کدام از جلسات دادرسی حاضر نمی شود. در این موارد بر اساس قانون با تعیین وقت رسیدگی به پرونده و ذکر نوع اتهام در یکی از روزنامه هایی که میان اغلب مردم شناخته شده و یا محلی است، دادگاه تصمیم بر صدور رای غیابی می گیرد.

لیکن توجه داشته باشید پس از صدور رای، متهم حق دفاع از و واخواهی را دارد. اگر چنین سوالاتی ذهن شما را جهت پیگیری پرونده تان درگیر کرده، بهتر است برای کسب اطلاعات دقیق و جامع تر از بهترین وکیل زن در اهواز راهنمایی بگیرید.

موارد عسر و حرج چیست؟

بنابر ماده 1130 قانون مدنی، به وضعیتی که ادامه زن با زوج خود همراه مشقت و سختی باشد و نتوان آن را تحمل کرد؛ عسر و حرج گویند. اگر در محکمه، عسر و حرج به اثبات برسد، دادگاه می تواند زوج را مجبور به طلاق نماید. در صورت داشتن چنین شرایطی، نمی توان تعیین کرد مقدار زمان لازم برای طلاق چقدر است چرا که همه چیز بستگی به شعبات رسیدگی، جلسات مشاوره و … دارد اما اگر زوجه توانسته باشد ادعای خود مبنی بر مصادیق عسر و حرج را به تایید دادگاه برساند، حدود 8 ماه تا 1 سال طول می کشد. شما می توانید برای پیگیری بهتر امور خود از بهترین وکیل زن در اهواز کمک بگیرید.

بهترین وکیل زن در اهواز

از مواردی که زوجه می تواند بابت آن تقاضای طلاق عسر و حرج کند، عبارتند از:

  • خودداری زوج از دادن نفقه زن به مدت 6 ماه
  • سوء رفتار یا سوء معاشرت زوج مانند فساد اخلاقی، آزارهای جسمی و بد رفتاری که زندگی زن را در مضیقه قرار دهد
  • ابتلاء زوج به بیماری های صعب العلاج زمانی که دوام زندگی زناشویی را در خطر قرار دهد
  • جنون زوج
  • محکومیت همسر به مدت 5 سال حبس
  • ترک زندگی خانوادگی توسط زوج بدون عذر موجه به مدت 6 ماه متوالی
  • زمانی که زوجه به دلیل عقیم بودن زوج یا سایر بیماری ها به مدت 5 سال، قادر به فرزندآوری نباشد
  • زوج بدون رضایت از زوجه همسری دیگر اختیار کند.

کلام آخر

از همراهی شما تا آخر این مقاله سپاس گزاریم. امید است توانسته باشیم برای کسب اطلاعات بیشتر شما در زمینه معرفی 10 تا از بهترین وکیل زن در اهواز، چگونگی حضور وکیل بجای متهم در دادگاه و موارد عسر و حرج قدم موثری برداشته باشیم. برای افزودن آگاهی خود می توانید مطالب مربوط به مسائل حقوقی را از مجله برترین وکیل دنبال کنید. انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در کامنت ها، درمیان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا