وکلا

10 تا از بهترین وکیل خرمشهر ⚖️【سال1403】

اکثر افراد دانش حقوقی لازم برای دفاع از پرونده خود در دادگاه را ندارند. همین عدم اطلاع کافی از قوانین و مقررات باعث می‎شود که حق و حقوق زیادی از آن‌ها ضایع شود. اینجاست که برای جلوگیری از خسارت محض، مراجعه به یک وکیل مجرب توصیه می‌شود؛ اما انتخاب وکیل مناسب و اطمینان به او نیز کار دشواری به دنظر می‌رسد. تعداد بالای وکلا نیز بر این سردرگمی اضافه می‌کند. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل خرمشهر آشنا کنیم تا با خیالی راحت‌تر اهداف خود در محاکم قضایی را دنبال کنید.

بهترین وکیل خرمشهر

بهترین وکیل خرمشهر کیست؟

بهترین وکیل خرمشهر کسی است که علاوه بر داشتن پروانه وکالت، در حوزه شغلی خود جزء سرآمدترین‌ها باشد. این وکیل دارای دانش لازم برای رسیدگی به پرونده‌های حقوقی است و در طی حضورهای متمادی در محاکم قضایی تجربیات لازم در این زمینه را نیز کسب کرده است. در واقع بهترین وکیل خرمشهر از دریافت پرونده‌های گوناگون و با موضوعات متفاوت خودداری می‎کند و تمام حواس خود را بر روی تخصصی که دارد معطوف می‌کند.

بهترین وکیل خرمشهر از کلیه قوانین اطلاع کافی دارد. او دارای شجاعت مثال‌زدنی است و با فن بیان بالا سعی می‌کند ادله و مستندات لازم برای پیروزی در پرونده را به دادگاه ارائه دهد تا نتیجه مطلوب حاصل شود. همچنین وکیل باید صداقت لازم را با موکل خود داشته باشد. از همان ابتدا به صورت شفاف درصد موفقیت در پرونده را اعلام کرده و از دادن وعده‌های غیرواقعی خودداری کند. بهترین وکیل خرمشهر کسی است که تمام توانایی خود را برای احقاق حق موکل خود انجام دهد و در این مسیر از هیچ تلاشی کوتاهی نکند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل خرمشهر بپردازیم. خواهشمندم جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل خرمشهر سال 1403!

سید علی معادی

سید علی معادی بهترین وکیل خرمشهر

آقای سیدعلی معادی، وکیل پایه یک دادگستری، کارشناس ارشدحقوق خصوصی، سابقه 10 سال وکالت با شماره پروانه۴۵۷۲۲ دارای 15سال سابقه حقوقی در سازمان بنادر و دریانوردی و اداره ثبت اسناد و املاک و کار و رفاه اجتماعی

برخی از تخصص ایشان:

 • دعاوی الزام به تنظیم سند رسمی ملک و سایر دعاوی مربوط به آن،
 • دعاوی فروش مال غیر
 • دعاوی ثبتی
 • دعاوی خلع ید و تصرف
 • ابطال سند رسمی
 • دعاوی خیانت در امانت
 • دعاوی انتقال منافع مال غیر
 • دعاوی تغییر کاربری زمین بدون مجوز
 • دعاوی اسناد جعلی که در خرید و فروش املاک و معاملات آن
 • دعاوی خانواده و هویت قانونی
 • دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم
 • دعاوی مالی، تجاری، قراردادها
 • چک، داوری، قراردادها، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، برات، فاکتور، رسید عادی و …
 • جرایم علیه شخصیت و هویت
 • افترا، توهین، اظهارات خلاف واقع، نشر اکاذیب، شهادت دروغ، هتک حرمت، تهدید و اجبار، اکراه، افشای سر، ایجاد مزاحمت

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای سید علی معادی، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 0916132434609122161227
آدرس دفتر:
خرمشهر، سایت اداری، جنب دادگستری، دفتر وکالت معادی

هنگامه طباخیان

هنگامه طباخیان وکیل خرمشهر

خانم طباخیان از وکلای پایه یک دادگستری در خرمشهر، مشاور حقوقی، متخصص در دعاوی حقوقی و کیفری با ابقه بالا می باشند. از جمله تخصص های ایشان در وکالت پرونده های ثبتی، حقوقی، کیفری، قراردادی، شرکت ها، مشاوره و خانواده است.

آدرس دفتر: خوزستان، خرمشهر، چهل متری، خیابان رودکی، روبروی دبستان ستاره شهر، پلاک 7

شماره تماس: 06153520539

حامد باوی

حامد باوی بهترین وکیل خرمشهر

آقای حامد باوی وکیل پایه یک دادگستری و تنها وکیل خرمشهری بوده که دارای تحصیلات دکتری حقوق خصوصی می باشد، وی دانش آموخته ی دانشگاه تهران بوده و در وکالت متخصص در امور حقوقی، دعاوی مالی و ملکی است.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای حامد باوی، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09163335054
آدرس دفتر:
خرمشهر، خیابان خیام، مجتمع وکلا

محبوبه معرفی

محبوبه معرفی وکیل خرمشهر

خانم معرفی وکیل پایه یک دادگستری در خرمشهر، مشاور حقوقی و متخصص در انواع دعاوی حقوقی و کیفری می باشند. ایشان با کسب سابقه بالا در حرفه وکالت و پذیرش دعاوی مختلف، تجارب بسیار ارزنده ای را به دست آورده اند.

آدرس دفتر: خرمشهر، میدان اله، پاساژ ستارگان، طبقه 3، دفتر خانم جلیلیان

شماره تماس: 09166741479

علی بچاری

علی بچاری وکیل در خرمشهر

جناب آقای علی بچاری وکیل پایه یک دادگستری و از وکلای خوب شهر خرمشهر می باشد. آقای بچاری در حوزه های حقوقی و خانواده بصورت تخصصی فعالیت میکند و مشاوره های تخصصی ارائه می دهد. ایشان پرونده های موفق زیادی در زمینه ی طلاق و مهریه و حضانت در سوابق خود دارد.

آدرس: خرمشهر، چهار راه مطهری، چهل متری روبروی بانک ملت، طبقه اول

شماره تماس: 0916630235


نکات مهمی که در انتخاب بهترین وکیل خرمشهر باید به آن‌ها توجه کنید

لازم به ذکر است که سن و جنسیت یک وکیل هیچ تأثیری در مهارت و توانایی‌های او ندارد. برای مثال ممکن است وکیلی جوان و پرتلاش بتواند وکیل مسن و باتجربه‌ای را در دادگاه مغلوب کند. از سوی دیگر، با توجه به اینکه وکالت شغل فیزیکی محسوب نمی‌شود، جنسیت در آن دخیل نیست. پس هرگز انتخاب بهترین وکیل خرمشهر را به زن یا مرد بودن او معطوف نکنید.

اگرچه داشتن پروانه وکالت به‌تنهایی برای شناختن بهترین وکیل خرمشهر کافی نیست، اما داشتن پروانه وکالت لازمه کار یک وکیل حرفه‌ای است. باید برای انتخاب یک وکیل مجرب و کاربلد به این نکته توجه کرده باشید که او مراحل سخت کانون وکلا برای دریافت پروانه وکالت را گذرانده باشد.

هیچ‌گاه تبلیغات را جدی نگیرید. ممکن است تبلیغات زیادی در تلویزیون و فضای مجازی از یک وکیل دیده باشید که در شما این تصور را به وجود آورده باشد که فلان وکیل جزو بهترین وکیل خرمشهر است. برای پی بردن به سوابق یک وکیل می‌بایست به کانون وکلای دادگستری مراجعه کرده و درباره او تحقیقات لازم را انجام داد.

اگر به محض مراجعه به یک وکیل، با وعده‌های پی در پی و عجیب او در خصوص موفقیت در پرونده مواجه شدید، بدانید که او شخص قابل اطمینانی برای سپردن پرونده نیست و فقط به دنبال بازارگرمی است. بهترین وکیل خرمشهر تمامی جوانب و عواقب پرونده را در نظر می‌گیرد و سپس احتمال موفقیت را به شما اعلام می‌کند.

از هیچ‌گونه تحقیق درباره سوابق بهترین وکیل خرمشهر فروگذار نکنید. لازم است که پیش از انتخاب وکیل مورد نظر و سپردن پرونده به او، اطلاعات کافی درباره حسن اخلاق، تجربه، شهرت و حق‌الوکاله به دست آورده باشید.

حسن اخلاق بهترین وکیل خرمشهر از اهمیت بالایی برخوردار است. در صورتی که وکیل قدرت ارتباط‌گیری با موکل خود را نداشته باشد، جوانب و جزئیات پرونده همواره ناشناخته باقی می‌ماند و همین موضوعات کوچک است که روند پیروزی یا شکست یک پرونده در دادگاه را تعیین می‌کند. حسن اخلاق بهترین وکیل خرمشهر به ارتباط نزدیک‌تر وکیل و موکل کمک شایانی می‌کند.

شهرت یک وکیل نیز از اولویت‌های مهم در انتخاب او است. در شهری مانند خرمشهر به‌راحتی و با یک تحقیق ساده می‌توان از توانایی بهترین وکیل خرمشهر اطلاع کسب کرد. موفقیت در پرونده‌های گوناگون باعث حاصل شدن شهرت برای یک وکیل کاربلد و متخصص خواهد شد.

انتخاب بهترین وکیل خرمشهر

حق‌الوکاله بهترین وکیل خرمشهر چقدر است؟

عقیده رایج و البته غلطی که در بین اکثریت جامعه در جریان است این است که وکلا دستمزد بالایی دریافت می‌کنند. از همین رو افراد زیادی سعی می‌کنند در دعاوی ملکی، خانواده، کیفری و… بدون داشتن وکیل به مسیر خود ادامه دهند. نباید فراموش کرد که واژه بهترین وکیل خرمشهر اصلاً به این معنا نیست که این افراد الزاماً دستمزد هنگفتی از شما طلب می‌کنند.

از طرفی باید به این نکته توجه داشته باشید که کمک نگرفتن از یک وکیل مجرب برای رسیدگی به پرونده، احتمال موفقیت را به شدت کاهش می‌دهد؛ زیرا افراد غالباً تجربه و دانش لازم برای دفاع از حقوق خود در دادگاه را ندارند. در این صورت است که شکست اتفاق می‌افتد و کسی نیست که نداند هزینه شکست در یک پرونده از هزینه استخدام یک وکیل بیشتر است.

دستمزد بهترین وکیل خرمشهر در زمان عقد قرارداد با موکل تعیین می‌شود؛ بنابراین شما نیز می‌توانید در تعیین آن دخل و تصرف داشته باشید. ذکر این نکته الزامی است که اگر در حین قرارداد صحبتی درباره حق‌الوکاله به میان نیامده باشد یا اینکه مبلغ دقیقی برای آن در نظر گرفته نشده باشد، مبلغ دستمزد وکیل بر اساس تعرفه قانونی پرداخت خواهد شد. این نکته را نیز نباید از خاطر برد که گران بودن حق‌الوکاله یک وکیل به هیچ عنوان به معنای بهترین بودن آن وکیل نیست.

در یک مورد وکیل از همه لحاظ دارای توانایی‌های بالاست و مبلغ زیادی نیز مطالبه می‌کند. در مورد دیگر وکیلی دستمزد بالایی را از شما طلب می‌کند بی آنکه تجربه و مهارت هم سطح با خواسته خود داشته باشد. این دو مورد با یکدیگر تفاوت چشمگیر دارند. برای انتخاب بهترین وکیل خرمشهر باید به جای حق‌الوکاله به مهارت‌ها توجه کرد.

لازم به ذکر است که حق‌الوکاله بهترین وکیل خرمشهر به نوع و پیچیدگی پرونده نیز وابسته است. در صورتی که روند دفاع از پرونده با پیچ و خم‌های بسیاری رو به رو باشد و به علاوه احتمال پیروزی در آن پایین باشد به مراتب حق‌الوکاله وکیل نیز بالاتر خواهد رفت. از سوی دیگر زمان مورد نیاز برای رساندن پرونده به موفقیت نیز عنصری مهم در تعیین حق‌الوکاله است.

فرض کنید بهترین وکیل خرمشهر با پرونده‌ای رو به رو باشد که شانس موفقیت در آن پایین است و از طرفی وکیل نیازمند دستیابی به جزئیات پرونده برای کسب ادله و مستندات لازم است. از طرف دیگر به وکیل پرونده‌ای پیشنهاد شده باشد که شانس پیروزی در آن بالاست و لازم نیست که بهترین وکیل خرمشهر زمان زیادی را صرف به ثمر نشستن آن کند. بدیهی است که حق‌الوکاله در پرونده اول به مراتب بیشتر از پرونده دوم است.

حق الوکاله بهترین وکیل خرمشهر

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم نام، مشخصات، تخصص و به طور کلی اطلاعات دقیقی از بهترین وکیل خرمشهر در اختیار شما قرار دهیم تا به شما در انتخاب وکیل مناسب کمک کرده باشیم. در ادامه مقاله نیز سعی کردیم نکاتی را ذکر کنیم که رعایت آن‌ها پیش از اطمینان به یک وکیل لازم است. همچنین در انتهای مقاله مباحثی را درباره هزینه استخدام وکیل مطرح کردیم که مطالعه آن‌ها خالی از لطف نبود. در پایان نیز از شما دعوت می‌کنیم تجربیات خود در این زمینه را با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

3.5/5 - (2 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا