وکیل

10 تا از بهترین وکیل آبادان ⚖️【سال1402】

گاهی عمیق بودن مشکلات حقوقی و کیفری باعث می شود تا حل و فصل آن ها به مراجع قضایی سپرده شود. رسیدگی به پرونده در دادگاه نیازمند دانش حقوقی است و در صورتی که از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی حقوقی و کیفری بی اطلاع باشیم ممکن است خسارات جبران ناپذیری به ما تحمیل شود. در واقع یک وکیل کمک می کند تا بتوانید حضور موفقی در محاکم قضایی داشته باشید و حقوق از دست رفته خود را احقاق کنید. در این مطلب سعی داریم شما را با بهترین وکیل آبادان آشنا کنیم تا با بررسی مهارت های هر یک از آن ها بتوانید بهترین انتخاب را برای رسیدگی به پرونده خود داشته باشید.

بهترین وکیل آبادان

بهترین وکیل آبادان کیست؟

گاهی ممکن است سوء رفتار دیگری حقوقی را از شما ضایع کند و قصد داشته باشید با کشاندن ماجرا به محاکم قضایی برای حل و فصل آن ها چاره اندیشی کنید. همچنین ممکن است اتهامی به شما وارد شده باشد و قصد داشته باشید با حضور در محاکم قضایی از خود دفاع نمایید. در تمامی این موارد نیاز است تمامی اقدامات خود را با یک وکیل مطرح هماهنگ کنید. بهترین وکیل آبادان از جسارت و شجاعت لازم برای رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری برخرودار است و می تواند در تمامی مراحل رسیدگی به پرونده از حقوق موکل دفاع نماید.

بهترین وکیل آبادان در تلاش است تا نسبت به تمامی قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی مطرح شده آگاهی حاصل نماید تا بتواند با شناخت کامل تری در دادگاه حضور پیدا کرده و در صورت لزوم بتواند راهکارهای موثر به موکل خود پیشنهاد دهد. بهترین وکیل آبادان سابقه زیادی در رسیدگی به پرونده های مختلف دارد و موفق شده است در این راه تجربیات گران بهایی را کسب نماید. تجربیات وکیل خوب در آبادان کلید حل مشکلات پیش آمده است و می تواند در این راه موکل را برای حل اختلافات پیش آمده یاری کند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص در پرونده های حقوقی و کیفری در شهر آبادان به شما مخاطبان ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای نام برده شده سوابق و تخصص آن ها را مورد بررسی قرار دهید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکیل همراه ما باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل آبادان سال 1402!

مرجان حلاج

مرجان حلاج وکیل خبره آبادان

خانم مرجان حلاج وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای دادگستری خوزستان، وکیل و مشاور حقوقی شرکت بیمه البرز و یکی وکلای موفق، خبره و کاربلد در شهر آبادان میباشند مشاوره های حضوری و غیره را به مردم ارائه می دهد.

برخی از تخصص ایشان:

 • متخصص در دعاوی حقوقی و خانواده
 • ملکی و وصول مطالبات
 • دعاوی کیفری
 • ثبت احوال
 • قراردادها
 • اعسار از پرداخت محکوم به
 • اسناد تجاری (چک، سفته)

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره خانم مرجان حلاج، با شماره زیر تماس بگیرید:

تلفن تماس: 09168797310
آدرس دفتر:
آبادان، خیابان امیری، مجتمع اداری زانوس، طبقه ی 6، واحد3

ماجد شریف کنعانی

ماجد شریف کنعانی

آقای ماجد شریف کنعانی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای سابقه وکالت بالا در پذیرش انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و … و یکی از وکلای شهر آبادان می باشند. ایشان با ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیرحضوری آماده کمک و راهنمایی به متقاضان و موکلین هستند.

آدرس دفتر: آبادان، بین چهارراه امیری امام، مجتمع متین، طبقه دوم، واحد۴

شماره تماس: 09381259663

فاطمه زارع

فاطمه زارع وکیل خوب آبادان

خانم فاطمه زارع دارای مدرک تحصیلی فوق لیسانس و 7 سال سابقه کاری و وکالت است وکیل پایه یک دادگستری ایشان مشاوره های حضوری و غیر حضوری در اختیار مردم آبادان قرار میدهد و با داشتن سابقه کافی و درخشان، به موکلین خود در زمینه مهارت و تخصص خود خدمات ارائه می دهد.

آدرس دفتر: آبادان، خیابان امیری، روبروی داروخانه هندیجانی، ساختمان پارسیان، طبقه4، واحد16

منا سبتاوی

منا سبتاوی بهترین وکیل آبادان

خانم منا سبتاوی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دانشجوی دکتری و یکی از وکلای خبره در وکالت انواع دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده و … می باشند. ایشان با تخصص و دانش حقوقی بالای خود، بهترین خدمات حقوقی را به موکلین خود ارائه می دهد.

برخی از تخصص ایشان:

 • وکالت تخصصی در انواع دعاوی حقوقی
 • وکالت تخصصی در انواع دعاوی کیفری
 • وکالت تخصصی در انواع دعاوی ملکی

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره خانم منا سبتاوی، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09166338631
آدرس دفتر:
آبادان، خیابان دبستان، ابتدای خیابان امام، مجتمع ضیا، طبقه سوم، واحد یک


ضرورت مشاوره حقوقی با وکیل مجرب در آبادان

بسیاری از افراد ترجیح می دهند از همان ابتدای طرح دعوا، برای تنظیم شکایت و یا دادخواست به بهترین وکیل آبادان رجوع کنند و رسیدگی پرونده را تا زمان اعلام رای قطعی به او بسپارند. چنین افرادی در تلاش هستند تا از همان ابتدا به گونه ای قدم بردارند که دچار کمترین تنش با قانون شوند و همین مسئله باعث خواهد شد که احتمال کسب پیروزی برای آن ها به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کند. اما عده ای دیگر بنا به دلایلی که در ادامه اشاره می کنیم ترجیح می دهند از مشاوره حقوقی بهره مند شوند.

برخی از افراد ممکن است تا حدودی با قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی مطرح شده آشنا باشند. در واقع دانش حقوقی این افراد به میزان قابل قبولی است و احساس می کنند که می توانند عهده دار رسیدگی به پرونده های خود در محاکم قضایی باشند. این افراد تنها به دنبال کسب مشاوره حقوقی از بهترین وکیل آبادان هستند تا ضعف های خود در این زمینه را پوشش دهند و حضور موفقی در دادگاه داشته باشند. از سوی دیگر ممکن است افراد به دلیل عدم تمکن مالی مناسب وکالت پرونده را به وکیل واگذار نکنند.

از سوی دیگر این امکان نیز وجود دارد که فردی متوجه این موضوع شده باشد که پرونده ای که در دست دارد از پیچیدگی بالایی برخوردار نیست و شانس او برای کسب پیروزی در دادگاه بسیار بالا است. در این شرایط نیز ممکن است فرد به دریافت مشاوره حقوقی روی آورده و نیازهای حقوقی خود در این زمینه را جبران نماید. مسئله هر چیز که هست باید ضرورت دریافت مشاوره حقوقی برای افراد مشخص شود و به طور قطع از این روش استقبال نمایند. زیرا مشاوره حقوقی از بروز خسارات جلوگیری می کند.

امروزه مشاوره حقوقی علاوه بر روش های سنتی خود نظیر مشاوره حقوقی حضوری و مشاوره حقوقی تلفنی، به روش های آنلاین نیز توسط بهترین وکیل آبادان ارائه می شود. در صورتی که پاسخگویی به سوالات شما در خلال پرونده به بررسی ادله و مستندات و نیز مدارک نیازمند است، می بایست مشاوره حقوقی حضوری دریافت نمایید. همچنین اگر زمان و هزینه لازم برای دریافت مشاوره حقوقی حضوری را در اختیار ندارید می توانید مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین دریافت نمایید.

بهترین وکیل آبادان

اهمیت ملاقات حضوری با وکیل خبره در آبادان

در ابتدا لازم است متر و معیارهای مختلفی را در اختیار داشته باشید تا با استفاده از آن ها بتوانید مهارت و توانایی وکلای مختلف را مورد ارزیابی قرار دهید. پس از انجام تحقیقات لازم، می بایست با دفتر بهترین وکیل آبادان تماس گرفته و جلسه ای را برای ملاقات حضوری با وکیل تدارک ببینید. لازم است در ملاقات حضوری دقت ویژه ای بر روی شاخصه ها و ویژگی های وکیل مورد نظر داشته باشید تا از انتخاب خود مطمئن شوید و وکالت پرونده حقوقی و کیفری خود را به او واگذار نمایید.

در این جلسات می بایست مهم ترین دغدغه ها و خواسته های خود در خصوص پرونده را با بهترین وکیل آبادان به اشتراک بگذارید و او را از اهدافی که در سر دارید مطلع سازید. همچنین لازم است در خصوص زوایای پنهان پرونده به تبادل نظر پرداخته تا به نقطه نظر مشترکی دست پیدا کنید. در صورتی که توافقات اولیه با وکیل مورد نظر انجام شد لازم است از میزان حق الوکاله وکیل برای قبول پرونده نیز اطلاع حاصل کنید. زیرا حق الوکاله به صورت توافقی میان طرفین تعیین می گردد و رقم مشخصی را برای آن نمی توان مشخص کرد.

در زمانی که تمامی توافقات به طور کامل انجام شد، لازم است قراردادی بین طرفین به امضا برسد. امضای قرارداد از بروز اختلافات بین وکیل و موکل جلوگیری می کند. در این قرارداد باید تمامی تعهدات دو طرف به دقت ذکر گردد. باید مشخص شود که دستمزد وکیل در ازای دریافت چه نوع خدماتی به او پرداخت می شود. همچنین لازم است نحوه پرداخت و زمان پرداخت حق الوکاله نیز در متن قرارداد گنجانده شود. در واقع با ملاقات حضوری، علاوه بر سنجش مهارت های وکیل می توانید رسیدگی به پرونده را نیز آغاز کنید.

بهترین وکیل آبادان

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل آبادان آشنا کنیم تا دیگر دغدغه از بابت دسترسی به حقوقدانان مطرح نداشته باشید. در ادامه مطلب تلاش کردیم تا ضرورت استفاده از مشاوره حقوقی را گوشزد نماییم. در انتهای مقاله نیز نکات مهمی در خصوص ملاقات حضوری با وکیل خبره و مجرب ذکر کردیم که به کار گرفتن آن ها ضروری است. در پایان از شما دعوت می کنیم که اگر نظر یا تجربه ای در خصوص مطالب بالا دارید آن را در قسمت دیگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

4.5/5 - (2 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − شش =

دکمه بازگشت به بالا