وکلا

10 تا از بهترین وکیل مسجد سلیمان⚖️+آدرس و شماره☎️️【سال1403】

حضور موفق در محاکم قضایی برای رسیدگی به دعاوی مطرح شده نیازمند دانش حقوقی و آگاهی کامل از قوانین و مقررات است. در صورتی که فرد از تحصیلات آکادمیک و تخصص حقوقی برخوردار نباشد، با خسارات جبران ناپذیری رو به رو خواهد شد و چه بسا پرونده با شکست مواجه شود. استخدام یک وکیل خبره و مجرب می تواند در این زمینه راهگشا بوده و ضعف های حقوقی فرد را جبران نماید. در این مطلب سعی داریم شما را با بهترین وکیل مسجد سلیمان آشنا کنیم تا دیگر دغدغه ای از بابت دسترسی به وکلای شاخص نداشته باشید.

بهترین وکیل مسجد سلیمان

بهترین وکیل مسجد سلیمان کیست؟

تنها در صورتی می توان به نتایج مطلوب در دادگاه دست یافت که از وکلای شاخص و مطرح بهره برد. اما انتخاب وکلای مطرح به همین سادگی نیست و لازم است برای این کار متر و معیاری در اختیار داشت تا با اتکا به آن میزان مهارت وکلای مختلف را مورد ارزیابی قرار داد. بهترین وکیل مسجد سلیمان دانش آموخته یکی از مطرح ترین و معتبر ترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات آکادمیک خود را در رشته حقوق به اتمام رسانده است و توانسته مجوز ورود به محاکم قضایی را به دست آورد.

دسترسی سریع و مشاوره آسان با بهترین وکیل خوزستان

بهترین وکیل مسجد سلیمان به عنوان وکیل پایه یک دادگستری تسلط بالایی بر قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی حقوقی و کیفری دارد و می تواند با بهره بردن از دانش حقوقی خود بهترین راهکار را در اختیار موکل قرار دهد. او به طور مستمر تغییرات قوانین را تحت رصد قرار می دهد تا علم خود را به روز نگه دارد. بهترین وکیل مسجد سلیمان سال های متمادی مشغول رسیدگی به پرونده های مختلف بوده است و توانسته در این زمینه تجربیات گران بهایی را به دست آورد و آن ها را در حل اختلافات به کار بگیرد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص در پرونده های حقوقی و کیفری در شهر مسجد سلیمان به شما مخاطبان ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای نام برده شده سوابق و تخصص آن ها را مورد بررسی قرار دهید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکیل همراه ما باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل در مسجد سلیمان سال 1403!

مسعود حفیظی

جناب آقای مسعود حفیظی وکیل و مشاور پایک یک دادگستری با بیش از 20 سال سابقه کاری در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده در استان خوزستان (مسجد سلیمان) وکالت میکند.ایشان با توجه به سابقه درخشان خود پرونده های موفق بسیاری داشته اند و با تبحر کافی و دانش حقوقی خود به موکلین و مراجعین مشاوره ارائه میدهد.

شماره تماس: ۰۹۱۶۱۸۱۱۴۳۹

آدرس دفتر: مسجد سلیمان، خیابان آزادی، کوچه پزشکان

یلدا بابادی

خانم یلدا بابادی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی امور وکلا با بیش از 16 سال سابقه در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده در مسجد سلیمان وکالت می کند.
ایشان پرونده های زیادی اعم از امورات بانکی، مطالبات ( دیه، مهریه ونفقه)، تنظیم قرارداد، اسناد تجاری و دیگر زمینه های حقوقی،کیفری، ملکی و خانواده را با تلاش و مهارت های لازمه به سرانجامی خوش رسانده است. همچنین او با تجاربی که دارد یکی از بهترین انتخابات برای مشاوره می باشد.

شماره تماس: ۰۹۱۶۶۸۱۰۱۳۷

آدرس دفتر: مسجدسلیمان، خیابان آزادی،روبروی داروخانه شفا

سمیه شهنی دشتگلی


خانم سمیه شهنی دشتگلی وکیل پایه یک دادگستری در مسجد سلیمان است.دارای تخصص حقوقی بالا در انواع دعاوی کیفری،حقوقی،ملکی و خانواده می باشد. همینطور بیش از 14 سال سابقه وکالت و پیگیری پرونده های مختلف هم چون طلاق توافقی، خلغ ید، اسناد رسمی و … را دارد. در تمامی مراحل از تجربیات و دانش خود برای موفقیت موکل ها در دادگاه استفاده می کند.

شماره تماس: ۰۹۳۶۵۰۶۳۳۴۹

آدرس دفتر: مسجد سلیمان، خیابان آزادی جنب کلینیک سپاه، ساختمان نادر، طبقه فوقانی داروخانه دکتر شهریاری

مریم عباس پور

سرکار خانم مریم عباس پور با بیش از 9 سال سابقه وکالت در مسجد سلیمان مشغول وکالت می باشد. ایشان در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی وکالت می پذیرد، همچنین او در تمامی زمینه ها به صورت تخصصی به مراجعین مشاوره خواهند داد.

شماره تماس: ۰۹۱۶۶۸۱۲۸۲۲

آدرس دفتر: مسجد سلیمان، سه راه مخابرات، روبه روی مغازه های مصلی

مهدی حسین پور

آقای مهدی حسین پور یکی از وکلای نام دار مسجد سلیمان می باشد. ایشان در تمامی حوزه های حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده به مراجعین مشاوره می دهد، همچنین در دعاوی خانواده پرونده های موفق بسیاری دارد.

شماره تماس: ۰۹۱۶۳۱۰۱۶۲۴

آدرس دفتر: مسجدسلیمان خ آزادی کوچه پزشکان مجتمع ثامن(ع) طبقه اول واحد ۴

ضرورت مشاوره حقوقی با وکیل خبره در مسجد سلیمان

به طور کلی دعاوی مطرح شده در محاکم قضایی را می توان به دو دسته دعاوی حقوقی و دعاوی کیفری دسته بندی کرد. برای شروع دعاوی حقوقی لازم است دادخواست تنظیم شده و آن را به دفاتر خدمات الکترونیک قوه قضائیه ارائه دهید. اما برای اقامه دعاوی کیفری نیاز به تنظیم و ارسال شکواییه است. در واقع بسیاری از افراد ترجیح می دهند از همان ابتدای مواجه شدن با دعاوی حقوقی و کیفری روی کمک های بهترین وکیل مسجد سلیمان حساب باز کنند و تا پایان اعلام رای قطعی دادگاه با او همراه باشند.

در این بین ممکن است افرادی وجود داشته باشند که تمکن مالی مورد نیاز برای استخدام بهترین وکیل مسجد سلیمان را در اختیار نداشته باشند. این افراد ترجیح می دهند از مشاوره حقوقی استفاده کنند. همچنین ممکن است دلایل افراد برای دریافت مشاوره حقوقی متفاوت باشد. این امکان وجود دارد که فرد اندکی با مباحث حقوقی آشنایی داشته باشد و تسلط وی بر قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی مطرح شده به میزان قابل قبولی باشد. از سوی دیگر ممکن است فرد احساس کند که پرونده پیچیدگی بالایی ندارد و خود او می تواند از عهده آن برآید.

مشاوره حقوقی به مراجعه کننده کمک می کند تا قدم های مثبتی برای حل و فصل اختلافات بردارد و از بروز عواقب ناگوار جلوگیری کند. در واقع بهترین وکیل مسجد سلیمان تلاش دارد تا سریع ترین راهکار برای رسیدن به اهداف را در اختیار مراجعه کننده قرار دهد تا دقت او در رسیدن به اهداف افزایش پیدا کرده و بتواند به کسب موفقیت در دادگاه امیدوار باشد. لازم است برای کسب مشاوره حقوقی به دنبال آن دسته از وکلا باشید که در زمینه دعاوی مطرح شده متخصص هستند و سابقه بالایی نیز دارند.

علاوه بر روش های سنتی ارائه مشاوره حقوقی نظیر مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی حضوری، متقاضیان می توانند از طریق آنلاین نیز مشاوره حقوقی با وکیل مورد نظر را تجربه کنند. نتیجه به دست آمده از مشاوره حقوقی حضوری قابل اعتماد تر است. زیرا در آن امکان بررسی مدارک و مستندات توسط وکیل وجود دارد. اما در مقابل هزینه دریافت مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین بسیار کمتر است. هر یک از افراد بسته به شرایطی که دارند می توانند یکی از روش ها را برای جبران ضعف های حقوقی خود انتخاب نمایند.

بهترین وکیل مسجد سلیمان

حق الوکاله وکیل خبره در مسجد سلیمان چقدر است؟

به طور دقیق نمی توان در خصوص مبلغ حق الوکاله تمامی وکلا اظهار نظر کرد. زیرا حق الوکاله هر وکیل بسته به توانایی و مهارت های وی و پرونده ای که در اختیار دارد متفاوت است. حق الوکاله در واقع میزان دستمزدی است که باید به یک وکیل در ازای انجام امورات حقوقی نظیر رسیدگی به پرونده، ارائه دفاعیات در دادگاه، تنظیم لایحه قضایی و… پرداخت شود. وکالت از جمله مشاغل آزاد است و دستمزد مربوط به حق الوکاله بر اساس توافق میان بهترین وکیل مسجد سلیمان و موکل تعیین می شود.

برای تعیین حق الوکاله در ابتدا لازم است وکیل مورد نظر را با استناد به تحقیقات انجام شده انتخاب کنید. در ادامه لازم است با دفتر وی تماس گرفته و از او برای جلسه ملاقات حضوری وقت بگیرید. در این جلسه می بایست تمامی خواسته و دغدغه های خود در خصوص پرونده را مطرح کرده و از او کسب تکلیف نمایید. در این مرحله بهترین وکیل مسجد سلیمان ابعاد مختلف پرونده را تحت رصد قرار داده و بر اساس پیچیدگی و زمان بر بودن پرونده مبلغ مورد نظر خود در خصوص حق الوکاله را اعلام می کند.

در صورت دستیابی به توافق در خصوص حق الوکاله و سایر مباحث لازم است قراردادی میان دو طرف به امضا برسد. در این قرارداد لازم است زمان و نحوه پرداخت حق الوکاله را به دقت در متن بگنجانید. همچنین لازم است مشخص شود که مبلغ پرداختی در ازای دریافت چه نوع خدماتی از سوی وکیل به او پرداخت می شود. امضای قرارداد از بروز اختلافات در آینده جلوگیری می کند. در صورتی که از ابتدا قراردادی بین دو طرف به امضا نرسیده باشد، میزان حق الوکاله وکیل مورد نظر بر اساس تعرفه وکالت تعیین خواهد شد.

بهترین وکیل مسجد سلیمان

کلام آخر

از اینکه صبوری به خرج دادید و تا انتهای مقاله ما را همراهی کردید از شما صمیمانه تشکر می کنیم! در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل مسجد سلیمان آشنا کنیم تا در کمترین زمان بتوانید به گزینه های شاخص دسترسی داشته باشید. در ادامه تلاش کردیم نکات مهمی را در خصوص ضرورت دریافت مشاوره حقوقی از وکلای خبره و مجرب به شما ارائه دهیم. در انتهای مطلب نیز هزینه حق الوکاله وکیل برای قبول وکالت در پرونده های مختلف را مورد ارزیابی قرار دادیم. اکنون از شما دعوت می کنیم که اگر نظر و یا تجربه ای در این خصوص دارید آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

4.5/5 - (2 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا