وکلا

10 تا از بهترین وکیل بندر امام خمینی ⚖️【سال1403】

در مواجهه با مشکلات حقوقی و کیفری لازم است در محاکم قضایی حضور پیدا کرده و به پرونده های مربوط به دعاوی مطرح شده رسیدگی کنید. حضور موفق در مراجع قضایی مستلزم بهره مندی از دانش حقوقی و آگاهی کامل از قوانین و مقررات است. اما مشکل اینجا است که عموم جامعه سواد و تخصص حقوقی لازم را در اتیار ندارند و با روال قانونی رسیدگی به پرونده در محاکم قضایی آشنایی ندارند. در این بین استخدام یک وکیل مطرح و شاخص می تواند راهگشا باشد. در این مطلب سعی داریم شما را با بهترین وکیل بندر امام خمینی آشنا کنیم. پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل بندر امام خمینی

بهترین وکیل بندر امام خیمینی کیست؟

تعدد وکلا در بندر امام خیمینی باعث شده است تا یافتن یک گزینه مطمئن از میان انبوه وکلا کاری سخت و پیچیده به نظر برسد. حال اگر متر و معیار مناسبی برای سنجش توانایی و مهارت وکلای مختلف در اختیار نداشته باشیم ممکن است از استخدام مطرح ترین گزینه ها باز بمانیم. بهترین وکیل بندر امام خمینی دانش آموخته یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات آکادمیک خود را در رشته حقوق به اتمام رسانده و مجوز حضور در محاکم قضایی را به دست آورده است.

بهترین وکیل بندر امام خمینی به عنوان وکیل پایه یک دادگستری تسلط بالایی بر قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی حقوقی و کیفری دارد و می تواند با استفاده از دانش حقوقی خود راهکار مناسب را به موکل پیشنهاد دهد. بهترین وکیل خوزستان همواره در تلاش است تا تغییرات قوانین را تحت رصد قرار دهد تا علم خود را به روز نگه دارد. بهترین وکیل بندر امام خمینی از جسارت و شجاعت مثال زدنی در حل و فصل اختلافات در دادگاه برخوردار است و در این زمینه تجربیات گران بهایی را کسب نموده است.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی وکلای خبره در زمینه پرونده های مختلف در بندر امام خمینی بپردازیم. برای اطلاعات بیشتر درخصوص آدرس دفتر و شماره تماس وکلای متخصص، در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل در بندر امام خمینی سال 1403!

بیژن یوسفی

بیژن یوسفی

بیژن یوسفی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در بندر امام خمینی فعالیت دارد.ایشان در حوزه دعاوی ملکی،خانواده حقوقی و کیفری وکالت می پذیرد در چندین سال سابقه خود با توجه به مهارت های لازمه و موفقیت های پی در پی در پرونده ها توانسته نام خود را بین بهترین وکلا بندر امام خمینی جای دهد. ایشان با تعیین وقت قبلی از تجارب خود در خصوص پرونده های مراجعین مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: خوزستان , ماهشهر , بندر امام خمینی

شماره تماس: ۰۹۱۶۱۵۱۴۱۹۷

اعظم روحی کلاسر

وکیل اعظم روحی کلاسر

خانم اعظم روحی کلاسر وکیل و مشاور پایه یک دادگستری دربندر امام خمینی آماده وکالت حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی می باشد ایشان با تبحر و دانش حقوقی کامل درمحضر دادگاه از موکل خود دفاع می کند. با تعیین وقت قبلی می توان از مشاوره های ایشان بهره برد.

آدرس دفتر: بندر امام خمینی، بلوار آیت اله خامنه ای، فاز سه، سر چهر راه ساختمان پاپی، طبقه اول

شماره تماس: 09125703589

مصطفی محمدپور

مصطفی محمدپور

جناب آقای مصطفی محمدپور وکیل پایه یک دادگستری در حوزه های کیفری، حقوقی، ملکی و خانوده فعالیت دارد.او پرونده های زیادی را با موفقیت پشت سر گذاشته است همچنین در دعاوی مختلف به صورت تخصصی با تعیین وقت قبلی برای مشاوره به مراجعین آماده است.

آدرس دفتر: خوزستان، بندرماهشهر، بندر امام خمینی بلوکیا، خیابان سعیدی، نبش سعیدی ۴

شماره تماس: 09121192348

سمیه فعلی

سمیه فعلی

سمیه فعلی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در بندر امام خمینی به صورت حرفه ای در زمینه دعاوی ملکی، خانواده کیفری و حقوقی فعالیت می کند. ایشانوکیلی توانا در حوزه های مختلف می باشد وبا توجه به سابقه درخشانش در زمینه های ملکی و خانوده توانسته جز وکلای نام دار این بندر شود. او در تمامی دعاوی به صورت حرفه ای مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر:سر بندر بلوکیها( ۷۰۰دستگاه)، خیابان شهید آزاده، روبروی بانک مهر

شماره تماس: ۰۹۱۶۳۵۳۵۷۹۶

سید عادل طباطبائی نسب

سید عادل طباطبائی نسب

آقای سید عادل طباطبائی نسب وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در بندر امام خمینی مشغول وکالت است ایشان در تمامی حوزه های دعاوی وکالت می پذیرد همچنین در مشاوره های خود دلسوزانه عمل می کند.او در محضر دادگاه با ادله های جمع آوری شده تلاش برای دفاع صادقانه از موکل خود دارد.

آدرس دفتر: شهرستان بندر امام خمینی، خیابان سعیدی، نبش سعیدی ۵

شماره تماس: ۰۹۱۶۳۵۳۵۹۲۶

لزوم توجه به سابقه و تخصص در انتخاب وکیل در بندر امام خمینی

همواره لازم است در انتخاب وکلای مختلف معیارهای مناسبی را در اختیار داشته باشیم تا با استفاده از آن بتوانیم وکلای شاخص را شناسایی کرده و برای رسیدگی به پرونده و ارائه دفاعیات در جلسات دادگاه از آن ها استفاده کنیم. دقت داشته باشید که انتخاب بهترین وکیل بندر امام خمینی به میزان زیادی بر نتیجه به دست آمده از دادگاه موثر است. در واقع یک وکیل می تواند با استفاده از دانش حقوقی خود پرونده را در مسیری قرار دهد که منافع موکل تامین شده و او بتواند به اهداف تعیین شده اش دست پیدا کند.

تفاوتی ندارد که در پرونده های کیفری یا حقوقی به دنبال وکیل هستید. تنها لازم است به سابقه و تخصص وکیل مورد نظر به عنوان دو معیار مهم در انتخاب حقوقدان مطرح توجه داشته باشید. تخصص و سابقه وکیل دو معیار مهم در انتخاب وکیل هستند که با استفاده از آن ها می توانید تا حد زیادی از مهارت و توانایی های وکیل در کسب نتایج مطلوب در دعاوی اقامه شده در دادگاه اطمینان حاصل نمایید. لازم است با مراجعه به لیست وکلای درج شده در بالا به بررسی این دو معیار در وکلای معرفی شده بپردازید.

هر وکیلی در مقطعی از عمر کاری خود به این نتیجه می رسد که بازدهی بیشتری در برخی از دعاوی خاص دارد. در واقع ترجیح بهترین وکیل بندر امام خمینی بر این است تا در زمینه تخصصی خود پرونده قبول کرده و به انجام امور حقوقی بپردازد. لازم است در انتخاب وکیل به دنبال آن دسته از وکلای شاخص باشید که در موضوع مربوط به پرونده شما تخصص لازم را دارند. این موضوع باعث می شود تا احتمال کسب موفقیت برای موکل به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کند و فرد بتواند به اهداف تعیین شده دست یابد.

سابقه یک وکیل نیز از مهم ترین معیارهایی است که در انتخاب وکیل باید مد نظر قرار دهید. در واقع سابقه بهترین وکیل بندر امام خمینی به میزان زیادی تجربه وی را نمایان می کند. هر چه سابقه یک وکیل بیشتر باشد، می توانید با خیالی آسوده تر به او برای رسیدگی به پرونده اعتماد کنید. یک وکیل در طی سال های فعالیت تجربه های با ارزشی را از حل و فصل اختلافات به دست آورده است. او می تواند در صورت مواجهه با مشکلات مشابه، از این تجربیات برای گره گشایی و حل اختلافات کمک بگیرد.

بهترین وکیل بندر امام خمینی

سه تصور غلط در خصوص حق الوکاله وکیل بندر امام خمینی

حق الوکاله به میزان دستمزدی اطلاق می شود که برای انجام امور حقوقی و رسیدگی به پرونده لازم است به وکیل پرداخت شود. در این خصوص تصورات غلطی در سطح جامعه وجود دارد که قصد داریم به چند مورد از آن ها اشاره ای مختصر داشته باشیم. بسیاری از افراد به غلط تصور می کنند که حق الوکاله بهترین وکیل بندر امام خمینی رقم بسیار بالایی است. در حالی که بسیاری از وکلای معتبر و شاخص نیز هستند که وکالت پرونده را با دریافت رقم معقولانه ای قبول کرده و برای حل و فصل اختلافات اقدام می کنند.

تصور غلط دیگر این است که افراد دخیل در یک پرونده بر این باورند که حق الوکاله تنها در صورت کسب پیروزی به وکیل پرداخت می شود و در صورت شکست در دادگاه مقداری از حق الوکاله تعیین شده کاسته می شود. دقت داشته باشید وکیل مامور به وظیفه است و به نتیجه به دست آمده از دادگاهی توجه ندارد. در واقع لازم است وکیل تمامی مهارت و توانایی خود را برای کسب موفقیت به کار بگیرد. اما ممکن است در این مسیر با شکست رو به رو شود. در این صورت نیز لازم است حق الوکاله وی به طور کامل پرداخت شود.

دقت داشته باشید که حق الوکاله بهترین وکیل بندر امام خمینی بر اساس توافق طرفین تعیین شده و به او پرداخت می شود. بسیاری از مردم جامعه تصور می کنند که موکل هیچ نقشی در میزان حق الوکاله ندارد. حال آن که در ابتدا وکیل با بررسی جوانب ناپیدای پرونده نظر خود را در خصوص حق الوکاله درخواستی اعلام می دارد. در این مرحله موکل نیز می تواند در رقم پیشنهادی دخل و تصر داشته باشد و حق الوکاله مورد نظر خود را پیشنهاد دهد. در نهایت دو طرف بر سر رقم واحدی به تفاهم خواهند رسید.

بهترین وکیل بندر امام خمینی

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل بندر امام خمینی آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید به گزینه های مطلوب دسترسی داشته باشید. در ادامه ضرورت توجه به تخصص و سابقه وکیل در انتخاب وی را گوشزد نمودیم. در انتهای مقاله نیز سه تصور غلط در خصوص حق الوکاله وکیل حقوقی و کیفری را تشریح نمودیم. اکنون از شما دعوت می کنیم که نظرات و تجربیات خود در خصوص مطالب ذکر شده را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − دو =

دکمه بازگشت به بالا