وکیل

10 تا از بهترین وکیل ایذه ⚖️【سال1403】

قانون سعی دارد تا رفتار افراد در سطح جامعه را کنترل کند تا به این شکل حقی از دیگری ضایع نشود؛ اما با این حال ممکن است افراد با قانون شکنی، دسترسی دیگران به منافع شان را مختل کنند و در این حالت است که باید با مراجعه به محاکم قضایی مراتب تنظیم دادخواست یا شکواییه را فراهم کرده و دعوایی را علیه دیگری اقامه کنید. دقت داشته باشید در صورتی می توانید به حقوق قانونی خود دست پیدا کنید که با مواد قانونی و تبصره های مربوط به آ آشنایی کامل داشته باشید و روند رسیدگی به پرونده های قضایی را بشناسید. استفاده از یک وکیل مجرب و خبره در این زمینه می تواند راهگشا باشد. در این مقاله سعی داریم به معرفی بهترین وکیل ایذه بپردازیم تا نیازهای حقوقی خود را با مراجعه به او حل و فصل نمایید. با ما همراه باشید.

بهترین وکیل ایزه

بهترین وکیل ایذه کیست؟

قانون این حق را به عموم جامعه داده است تا در دادگاه حضور پیدا کرده و نسبت به دفاع از حقوق خود اقدامات لازم را انجام دهند؛ اما گاهی پیچیدگی دعاوی مطرح شده به گونه ای است که جز با مراجعه به بهترین وکیل ایذه نمی توان امید چندانی به کسب پیروزی داشت. چرا که مردم به طور معمول اطلاعات حقوقی کمی در اختیار دارند و جز با مراجعه به بهترین وکیل پایه یک دادگستری در ایذه نمی توان احتمال کسب پیروزی در دادگاه را افزایش داشت. در واقع برترین وکیل ایذه به دنبال تامین منافع موکل خود است.

وکیل خوب در ایذه در تلاش است تا دانش حقوقی خود را در مسیری کنترل کند که منجر به جاری شدن عدالت در حق موکل شود و هیچ حقی از او ضایع نشود. بهترین وکیل ایذه در تلاش است تا در جلساتی که لازم است از حقوق موکل خود دفاع نماید، مدارک و مستنداتی را به دادگاه ارائه دهد که با استفاده از آن ها بتواند قضات را به صدور رای عادلانه ترغیب نماید. بهترین وکیل زاهدان در ایذه از تجربیات خود برای ارائه راهکارها و دستورالعمل هایی موثر استفاده می کند که در نهایت حل مشکلات را در پی دارد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص در زمینه دعاوی کیفری و حقوقی در ایذه را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل ایذه سال 1403

داود ابراهیمی

داود ابراهیمی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری ایذه

آقای داود ابراهیمی وکیل ومشاور پایه یک دادگستری با دانش حقوقی و بیش از 16 سال سابقه وکالت در ایذه به صورت حرفه ای مشغول وکالت می باشد و به مراجعین به صورت حضوری مشاوره ارائه میدهد. ایشان یکی از وکلا نام دار و فعال در زمینه دعاوی حقوقی ،کیفری ،خانواده و ملکی هستند. وی پرونده های مهم و متعددی را به موفقیت رسانده است.

آدرس دفتر: ایذه، میدان امام علی، کوچه جنب بانک ملی مرکزی

شماره تماس: ۰۹۱۶۶۹۱۱۸۵۲

مازیار مظفری

مازیار مظفری وکیل و مشاور پایه یک دادگستری ایذه

آقای مازیار مظفری وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری یکی از وکلا توانا در ایذه می باشد. ایشان در تمامی مراحل پرونده نهایت همکاری را برای موفقیت و رسیدن حق به حق دار با قاضی محترمه را به عمل می آورد. او به صورت حرفه ای در زمینه های مختلفی وکالت می پذیرند. برای دریافت مشاوره از ایشان می توان با تعیین وقت قبلی و به صورت حضوری به دفتر ایشان مراجعه کرد.

آدرس دفتر: ایذه، خیابان امام علی، کوچه پرورش، خیابان سیمرغ

شماره تماس: ۰۹۱۲۱۳۹۷۷۵۹

ابوالقاسم اکبر زاده

ابوالقاسم اکبر زاده وکیل و مشاور پایه یک دادگستری ایذه

آقای ابوالقاسم اکبر زاده وکیل و مشاور پایه یک دادگستری یکی از وکلا نام دار در ایذه به صورت حرفه ای و تخصصی وکالت می پذیرد. ایشان بیش از 14 سال سابقه وکالت در زمینه دعاوی حقوقی ، کیفری، خانواده و ملکی دارد و به مراجعین به صورت حضوری مشاوره ارائه مید. ایشان برای روند بهتر پرونده و دفاع از موکل خود قبل از شروع جلسات دادگاه به جمع آوری مستندات مهم و محکمه پسند می گردد.

آدرس دفتر: ایذه، خیابان امام خمینی (ره)، طبقه فوقانی عکاسی سایه

شماره تماس: ۰۹۱۱۱۵۵۴۵۱۰

مجید مرادیان

مجید مرادیان وکیل و مشاور پایه یک دادگستری ایذه

آقی ر وکیل خبره و توانا در ایذه و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری به صورت حرفه ای در حوزه دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده فعایت دارد. ایشان به صورت حضوری از تجارب خود در اختیار مراجعین قرار می دهد و به آنان برای موفقیت پروندشان کمک می کند و همچنین بیش از 13 سال سابقه وکالت دارد.

آدرس دفتر: ایذه، خیابان امام، بن بست روبروی حسینیه اعظم

شماره تماس: ۰۹۱۶۶۱۵۰۴۴۹

پروانه لیموچی تاراجی

پروانه لیموچی تاراجی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری ایذه

خانم پروانه لیموچی تاراجی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری یکی از وکلا توانا و محبوب بین بانوان ایذه به صورت حرفه ای وکالت می پذیرد. ایشان در تمامی حوزه های حقوقی، کیفری، خانواده ومکلکی پرونده عهده دار بوده اند و موفقیت های چشمگیری در این زمینه ها داشته اند و به مراجعین با توجه به سختی و پیچیدگی پرونده مشاوره ارائه می دهند.

آدرس دفتر: ایذه، خیابان حافظ جنوبی، روبروی هلال احمر، طبقه فوقانی فروشگاه بعثت

شماره تماس: ۰۹۱۶۱۹۰۰۸۳۵

زهرا بندانی سوسن

زهرا بندانی سوسن بهترین وکیل ایذه

سرکار خانم زهرا بندانی سوسن یکی از وکلا نام دار و حرفه ای در شهرستان ایذه به صورت تخصصی و حرفه ای در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری ،خانواده و ملکی فعالیت دارد و پرونده های متعددی را به پایانی خوش رسانده است. ایشان با توجه به سابقه چندین سالشان به صورت حرفه ای به مراجعین مشاوره ارئه می دهند.

آدرس دفتر: شهرستان ایذه، بلوار چویل، روبروی بلوار اداره بنیاد، شهید کوچه شهید رستمی

شماره تماس: ۰۹۱۶۰۰۳۶۱۱۰

مزایای مشاوره حقوقی با بهترین وکیل ایذه

لازم است همواره این موضوع را در نظر داشته باشید که کسب نتایج مطلوب در دادگاه زمانی محقق می شود که از پیش تحقیقات لازم را در خصوص انتخاب بهترین وکیل ایذه انجام داده باشید. در این صورت است که می توانید همکاری و تعامل موثری با وکیل داشته باشید و از او راهکارهایی عملی برای حل و فصل دعاوی مطرح شده دریافت کنید. دقت داشته باشید که تعامل با وکیل از دو طریق استخدام و دریافت مشاوره حقوقی از حقوقدان مورد نظر ممکن است که هر یک از آن ها تابع شرایطی است.

در استخدام وکیل شما در صورت تمایل برای اقامه دعوی در محاکم قضایی و نیز الزام به دفاع از خود در دادگاه وکالت پرونده های حقوقی و کیفری را به بهترین وکیل ایذه می سپارید و با او قدم به قدم تا کسب پیروزی و رسیدن به اهداف تعیین شده حرکت می کنید. این در حالی است که در مشاوره حقوقی وظیفه رسیدگی به پرونده اعم از حضور در جلسات دادگاه، تنظیم لایحه دفاعیه، جمع آوری مدارک و مستندات و… بر عهده خود موکل است و او باید شخصا در این مسیر گام بردارد.

فرد با مراجعه به وکیل برای دریافت مشاوره حقوقی سعی می کند ضعف های حقوقی خود را جبران کرده و پاسخی منطقی برای پرسش های حقوقی خود پیدا کند. وکیل نیز با در نظر گرفتن شرایط حاکم بر پرونده قضایی سعی می کند موثرترین دستورالعمل را برای موکل تجویز نماید و او را در این مسیر راهنمایی کند. باید دقت داشته باشیم که هزینه کسب مشاوره از وکیل به مراتب کمتر از استخدام وکیل است و همین موضوع یک مزیت مهم به شمار می آید.

روش های مختلفی برای دریافت مشاوره حقوقی وجود دارد که شامل مشاوره حقوقی آنلاین، مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی حضوری می شود. در مشاوره حقوقی حضوری به وکیل این امکان داده می شود تا نظر خود را پس از بررسی پرونده و مستندات مربوط به آن اعلام کند؛ بنابراین می توان گفت که نتایج به دست آمده از مشاوره حقوقی حضوری در مقایسه با دیگر روش ها دقیق تر و قابل استناد تر خواهد بود.

بهترین وکیل ایزه

سه معیار مهم که شما را به بهترین وکیل ایذه میرساند!

انتخاب چشم بسته و عجولانه بهترین وکیل ایذه به هیچ عنوان نمی تواند در مسیر رسیدگی به پرونده های قضایی کارساز باشد. در واقع لازم است تمام تلاش خود را به کار بگیرید و میزان توانایی و مهارت گزینه های مختلف را ارزیابی کنید تا در نهایت بتوانید از میان انبوه گزینه ها، زبده ترین آن ها را به خدمت بگیرید. در این خصوص معیارهایی وجود دارد که شما با دنبال کردن آن ها می توانید عیار وکلای مختلف را در نظر تجسم کنید. در ادامه به سه مورد از مهم ترین این معیارها اشاره خواهیم داشت.

فن بیان قوی یک وکیل از مهم ترین معیارها است: در ابتدا لازم است دقت داشته باشید که فن بیان یک وکیل مهم ترین سلاح او برای نبرد در میدان دادگاه و کسب نتایج دلخواه است. همواره لازم است در جلساتی که برای ملاقات با وکیل تدارک دیده اید به این موضوع دقت داشته باشید که آیا وکیل مورد نظر توانایی انتقال مفاهیم حقوقی به شما را دارد یا خیر. در واقع فن بیان و قدرت نفوذ کلام بهترین وکیل زن در زاهدان در دادگاه به او این امکان را می دهد تا دفاعیات قابل قبولی را از حقوق موکل خود داشته و منافع او را تامین کند.

وکیل باید دارای سابقه درخشانی باشد: وکیلی که قصد دارید او را به عنوان نماینده قانونی خود به دادگاه معرفی کنید می بایست دارای سابقه ای درخشان باشد. در واقع با توجه به سابقه یک وکیل می توانید کارنامه او را در نظر گرفته و میزان تجربیاتی که او در طی سال های متمادی به دست آورده است را مورد مطالعه قرار دهد. دقت داشته باشید که منظور از سابقه وکیل خوب در ایذه به هیچ عنوان مسن بودن او نیست.

تخصص وکیل را لحاظ کنید: یکی دیگر از معیارهای مهمی که لازم است در انتخاب وکیل مورد نظر قرار بگیرد، تخصصی است که حقوقدان مورد نظر در آن بازدهی بیشتری دارد. توجه داشته باشید که علم حقوق بسیار گسترده است و امکان اینکه هر وکیلی بتواند در تمامی بخش های آن به مهارت بالا برسد وجود ندارد و یا اینکه بسیار کم اتفاق می افتد؛ بنابراین لازم است با توجه به موضوع پرونده مربوط به دعاوی مطرح شده به سراغ وکلای متخصص در همان زمینه بروید.

بهترین وکیل ایزه

کلام آخر

تشکر می کنیم که تا پایان مقاله در کنار ما بودید. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و مشخصات بهترین وکیل ایذه آشنا کنیم تا در کمترین زمان بتوانید گزینه های معتبری را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. در ادامه مزایای مشاوره حقوقی با وکیل در زمینه های مختلف را مورد ارزیابی قرار دادیم و در پایان نیز سه معیار مهم در انتخاب وکیل بررسی شد. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما همراهان گرامی درخواست می کنیم که تجربیات و نظرات خود در خصوص مطالب ذکر شده را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (3 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × دو =

دکمه بازگشت به بالا