وکلا

10 تا از بهترین وکیل شوشتر ⚖️【سال1403】

گاهی مشکلات و اختلافات پیش آمده کار را به جایی می رساند که برای حل آن ناچار هستیم در محاکم قضایی حضور پیدا کنیم. عدم بهره مندی از دانش حقوقی ممکن است باعث ضایع شدن حق و حقوق ما در دادگاه شود. از این رو، کافی است با استخدام یک وکیل مجرب در صدد رفع نقص خود بر آییم. در این مطلب سعی داریم شما را با بهترین وکیل شوشتر آشنا کنیم تا با کمک آن بتوانید روند رسیدگی به پرونده را ساده تر طی کنید. برای اطلاعات بیشتر در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل شوشتر

بهترین وکیل شوشتر کیست؟

انتخاب وکیل مجرب و معتبر نیازمند صرف زمانی طولانی برای تحقیق درباره سابقه و مهارت های او است. تعدد وکلا نیز این مسیر را پیچیده تر و دشوارتر می کند. نیاز است با متر و معیاری مشخص، توانایی های وکیل مورد نظر را بسنجیم تا دچار مشکل نشویم. بهترین وکیل شوشتر دانش حقوقی لازم برای رسیدگی به پرونده مورد نظر را دارد. همچنین او سعی می کند اطلاعات خود از قوانین و مقررات را همواره در سطح بالایی نگه دارد.

بهترین وکیل شوشتر سال های متمادی در دادگاه های مختلف کشور حضور داشته و پرونده های متنوعی را به وکالت پذیرفته است. از این رو، می تواند تجربیات گذشته خود را در پرونده های جدید به کار بگیرد و احتمال موفقیت در آن را به میزان چشمگیری افزایش دهد. بهترین وکیل اهواز توانایی بالایی در مهارت فن بیان دارد و می تواند با کلام خود قاضی را متقاعد کند تا با رعایت جانب انصاف، حق و حقوق موکل را در نظر گرفته و به نفع او رای صادر کند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی وکلای خبره در زمینه پرونده های حقوقی و کیفری در شوشتر بپردازیم. برای اطلاعات بیشتر درخصوص آدرس دفتر و شماره تماس وکلای متخصص، در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل شوشتر سال 1403

بختیار احمدی بابادی

بختیار احمدی بهترین وکیل شوشتر

آقای بختیار احمدی بابادی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، دارای بیش از 5 سال سابقه، متخصص در انواع دعاوی حقوقی، ملکی، خانواده و یکی از وکلای خبره در شوشتر هستند.

از جمله خدمات ایشان:

  • وکالت در کلیه دعاوی ملکی اعم از سرقفلی، مصادره اموال، وصیت و ارث، دعاوی شهرداری، کمیسیون ماده صد شهرداری، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، الزام به تنظیم سند، خلع ید، فسخ و ابطال قرارداد، اختلافات پیمانکاری، مشارکت در ساخت و دعاوی علیه دولت و نهادهای دولتی
  • داوری در کلیه دعاوی ملکی و اختلافات قراردادی بین اشخاص حقیقی و نیز شرکت های تجاری و همچنین نظر به وجود داوری به عنوان یکی از مراجع رسیدگی کننده در زمینه حل و فصل اختلافات و ایجاد صلح و سازش فی مابین اشخاص در اختلافات ملکی و قراردادی و در جرائم قابل گذشت، خواه در دادگاه طرح شده یا نشده و در هر مرحله ای از رسیدگی که باشد.
  • وکالت و مشاوره در کلیه دعاوی شرکت های تجاری داخلی و خارجی و تنظیم قراردادهای تجاری و بازرگان
  • وکالت در کلیه دعاوی کیفری اعم از کلاهبرداری، اختلاس، ارتشاء، مواد مخدر، سرقت، قتل، پولشویی، قاچاق کالا و ارز، جرائم رایانه ای، جرائم پزشکی، جعل اسناد و مشروبات الکلی
  • وکالت در کلیه مراجع قضایی اعم از دیوان عدالت اداری، دیوان عالی کشور، کمیسیون های ماده صد شهرداری، کمیسیون های ماده 56 جنگل ها و مراتع و کمیسیون ماده 12 زمین شهری و
  • وکالت در دادگاهای انقلاب اسلامی
  • وکالت در دعاوی خانواده: طلاق، مطالبه مهریه، نفقه، اجرت المثل، حضانت فرزندان

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای بختیار احمدی، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09168819420
آدرس دفتر:
شوشتر، خیابان طالقانی، جنب بهداشت شماره 2، ساختمان صاحب الزمان، طبقه سوم، واحد 7

سکینه احمدی کیا

سکینه احمدی کیا وکیل شوشتر

خانم احمدی کیا وکیل پایه یک دادگستری در خوزستان، مشاور حقوقی و وکیل متخصص در انواع دعاوی حقوقی و کیفری در شوشتر هستند. ایشان سابقه وکالت در پرونده های مختلف را دارند و تجارب ارزشمندی را کسب نموده اند. سایر تخصص خانم احدی کیا در دعاوی خانواده، ثبتی، انحصار وراثت، مهریه، طلاق و … است.

آدرس دفتر: شوشتر، خیابان طالقانی، پایین تر از عکاسی فرهنگ، ساختمان جورابیان، طبقه دوم

شماره تماس: ۰۹۱۶۶۲۱۱۲۱۴

اکرم پیروند بوری

اکرم پیروند بوری وکیل شوشتر

خانم پیروند بوری وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و از وکلای خبره و متخصص در شوشتر هستند. از تخصص های دیگر ایشان می توانیم به وکالت در پرونده ها مختلف خانواده اعم از طلاق، مهریه، نفقه، حضانت فرزند و … اشاره کنیم.

آدرس دفتر: شوشتر، خیابان طالقانی، روبروی بانک ملی، درمانگاه شماره ۲، جنب عباسیه، مجتمع آفتاب، دفتر وکالت

شماره تماس: ۰۹۱۶۳۳۶۲۶۱۵

حسین یوسفی

حسین یوسفی وکیل شوشتر

آقای یوسفی از وکلای پایه یک و متخصص در شوشتر هستند. ایشان سابقه بالایی در حرفه وکالت و پیگیری پرونده های مختلف اعم از حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده و … را در رزومه خود دارند. مشاوره حضوری و تلفنی از خدماتی است که در دفتر وکالت ایشان به موکلین ارائه می گردد.

آدرس دفتر: شوشتر، خیابان شریعتی غربی، مقابل سازمان آب، طبقه فوقانی

شماره تماس: 09161127421

حمیده برخمشاد

حمیده برخمشاد وکیل شوشتر

خانم برخمشاد وکیل پایه یک دادگستری در خوزستان، مشاور حقوقی و وکیل متخصص در انواع دعاوی حقوقی و کیفری در شوشتر هستند. ایشان با داشتن سابقه بالا در حرفه وکالت انواع خدمات وکالتی در پرونده های حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی و … را به موکلین ارائه می دهند.

آدرس دفتر: شوشتر، ضلع غربی، چهارراه رجايی، دفتر وکالت آقای علی نويد فر

شماره تماس: 09121979491

شهناز زلقی

شهناز زلقی وکیل شوشتر

خانم زلقی از وکلای پایه یک و باسابقه در خوزشتان و شوشتر می باشند. ایشان متخصص در پرونده های حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی و … هستند و تجارب لازم برای وکالت در این پرونده ها را به دست آورده اند. ارائه مشاوره به صورت حضوری و تلفنی یکی از خدماتی است که توسط ایشان و در دفتر وکالت ارائه می شود.

آدرس دفتر: شوشتر، خیابان طالقانی، جنب درمانگاه شماره ۲، مجتمع صاحب الزمان، طبقه دوم، واحد ۲

شماره تماس: ۰۹۱۶۱۱۴۳۱۶۰

روح اله امیدوندی

روح اله امیدوندی وکیل شوشتر

جناب آقای روح الله امیدوندی از بهترین وکیل های شوشتر و وکیل با سابقه ی پایه یک دادگستری می باشد. شما می توانید در مورد تمامی حوزه های حقوقی و کیفری و خانواده به او مراجعه کرده و مشاوره های تخصصی دریافت کنید. فن بیان و تسلط او بر قوانین از نکات دخیل در موفقیت های آقای امیدوندی به شمار می رود.

آدرس: شوشتر، میدان ۱۷ شهریور، مجتمع تیام، طبقه ۴

شماره تماس: ۰۹۱۶۹۰۰۴۷۰۶


مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل شوشتر

لازم است بهترین وکیل شوشتر همواره خود را به روز نگه دارد و از تغییرات جدید قوانین مطلع باشد. زیرا فقط در این صورت است که می تواند پرونده را در مسیر موفقیت قرار دهد. او همچنین باید همواره در رفتار خود با موکل حرفه ای باشد و از اقداماتی که خلاف منزلت شغل او است ،پرهیز کند. هر گونه رفتار خارج از عرف ممکن است اعتماد موکل را تحت تاثیر قرار دهد.

بهترین وکیل شوشتر همواره زمانی را در اختیار موکل قرار می دهد تا صحبت ها و دغدغه های او را بشنود. اطلاع از جوانب ناپیدای پرونده فقط با صحبت موکل قابل عیان شدن است. چه بسا همین اطلاعات کوچک مسیر پرونده را به کلی تغییر دهند. همچنین وکیل باید در خلال گفت و شنودهای خود همواره جانب امانت داری را حفظ کرده و گنجینه اسرار موکل خود باشد.

بهترین وکیل شوشتر ابتدا از پرونده و جزئیات آن اطلاع حاصل می کند و سپس موقعیت موکل در آن را مورد ارزیابی قرار می دهد. وکیل باید به صورت شفاف و دقیق به موکل خود اعلام کند که شانس موفقیت او در پرونده چقدر است و چقدر می توان به آینده امیدوار بود. وکیل باید از قول و قرارهای خلاف واقع در خصوص پرونده خودداری کند.

بهترین وکیل شوشتر سعی می کند ارتباط نزدیکی با موکل خود برقرار کند. زیرا اعتماد و اطمینان لازمه پیشرفت هر پرونده ای است. در صورتی که موکل با وکیل احساس راحتی کند، می تواند دغدغه ها و اهدافش را بدون هیچ گونه تعللی بیان کند. تجربه نیز نشان داده که احتمال موفقیت در چنین پرونده هایی به مراتب بیشتر است.

ویژگی بهترین وکیل شوشتر

نقض احکام صادره توسط دیوان عالی کشور

دیوان عالی کشور بر طبق ماده 161 قانون اساسی شکل گرفته است و وظیفه آن رسیدگی به اجرای صحیح قانون در سایر محاکم قضایی است. این مرجع عالی ترین مرجع قضایی کشور محسوب شده و اعضای آن توسط رئیس قوه قضائیه و از بین خبره ترین قضات کشور انتخاب می شوند. این محکمه قضایی در مواردی خاص حتی می تواند به تخلفات رئیس جمهور نیز ورود کند. دیوان عالی کشور از سه شعبه حقوقی، کیفری و تشخیص تشکیل شده است که هر کدام از آن‌ها وظایف خاص خود را دارند.

اگر محکوم عملی انجام داده باشد که بر طبق همان عمل محکوم شده باشد و بعدها مشخص شود که آن عمل جرم نبوده یا اینکه به لحاظ عفو عمومی و یا سایر جهات قانونی متهم قابل تعقیب نباشد، رای صادره نقض بلا ارجاع می‌شود. در این حالت است که حکم صادره کلاً نقض می‌شود و برای رسیدگی مجدد به دادگاه هم رده یا هیئت دیوان عالی کشور ارجاع داده نمی‌شود.

در صورتی که حکم صادره از نوع قرار باشد و به علت تحقیقات ناقص ابطال شده باشد، دیوان عالی کشور پرونده را برای ارزیابی مجدد به دادگاه صادر کننده حکم باز می‌گرداند. در صورتی که رای به دلیل عدم صلاحیت ذاتی دادگاه صادر کننده حکم باطل شود، پرونده به مرجعی که خود دیوان عالی کشور، صالح بودن آن را مشخص می‌کند، ارسال می‌شود و مرجع مورد نظر نیز موظف به رسیدگی به پرونده است و نمی‌تواند بر خلاف دستور دیوان به رسیدگی از آن سر باز زند.

در صورتی که عدم رعایت قانون در حکم صادره برای دیوان عالی کشور محرز شود، دیوان آن رای را نیز نقض می‌کند. سپس دیوان عالی کشور پرونده را به دادگاه هم عرض ارجاع می‌دهد. در واقع اگر حکم از دادگاه بدوی صادر شده باشد، آن را به شعبه دیگری از دادگاه بدوی می‌سپارد و اگر حکم از دادگاه تجدید نظر صادر شده باشد، رسیدگی به پرونده را به شعبه دیگری از دادگاه تجدید نظر خواهد سپرد. رای صادره از شعبه دیگر

مانند مراحل قبل قابل اعتراض و فرجام خواهی است. برای اقدام در این خصوص باید از مشورت و همکاری با بهترین وکیل شوشتر بهره مند شوید

دیوان عالی کشور

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم شما را با نام، مشخصات و تخصص بهترین وکیل شوشتر آشنا کنیم تا فرآیند انتخاب شما با سرعت بالاتری انجام شود. همچنین تلاش کردیم مهم ترین ویژگی های یک وکیل مجرب و معتبر را برشمریم. در پایان نیز تلاش ما بر این بود تا شما را قدری با عملکرد دیوان عالی کشور آشنا کنیم تا مشخص شود که دیوان می تواند چگونه آرایی را نقض کند. اکنون که به پایان مقاله نزدیک می شویم از شما دعوت می کنیم که نظرات و تجربیات خود در این زمینه را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

4.8/5 - (5 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا