وکیل

10 تا از بهترین وکیل سوسنگرد ⚖️【سال1403】

در صورتی می توان در دادگاه حضور موفق داشت و از حق و حقوق خود دفاع نمود که دانش حقوقی لازم را در اختیار داشته باشید. هر گونه عدم آگاهی از قوانین و مقررات می تواند خسارات جبران ناپذیری را به فرد تحمیل کرده و او را در رسیدن به اهدافش با شکست رو به رو کند. استخدام یک وکیل مجرب و خبره می تواند در این زمینه راهگشا بوده و احتمال کسب موفقیت در دادگاه را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل سوسنگرد آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید به گزینه های مطلوب دست پیدا کنید.

بهترین وکیل سوسنگرد

بهترین وکیل سوسنگرد کیست؟

افراد با مراجعه به دفاتر و موسسات حقوقی می توانند وکالت پرونده خود را به وکلای مد نظر سپرده و در خصوص آن مشاوره حقوقی دریافت نمایند. با این حال برای کسب نتایج مطلوب لازم است متر و معیار مشخصی برای سنجش توانایی و مهارت های وکلا در اختیار داشته باشید تا بتوانید در نهایت به موفقیت برسید. بهترین وکیل سوسنگرد دانش آموخته یکی از مطرح ترین و معتبر ترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات آکادمیک خود را در رشته حقوق به اتمام رسانده است و مجوز حضور در محاکم قضایی را کسب نموده است.

بهترین وکیل سوسنگرد به عنوان وکیل پایه یک دادگستری بر کلیه قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی حقوقی و کیفری تسلط کامل دارد و می تواند با استتناد به دانش حقوقی خود بهترین راهکار را در اختیار موکل خود قرار دهد. بهترین وکیل خوزستان همواره آخرین تغییرات قوانین را مورد مطالعه قرار می دهد تا بتواند در صورت لزوم پاسخگوی نیازهای مراجعه کنندگان باشد. بهترین وکیل سوسنگرد سال های زیادی از عمر کاری خود را صرف رسیدگی به پرونده های مختلف کرده و تجربیات با ارزشی را به دست آورده است.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مطلب سعی داریم شما را با بهترین وکلای حقوقی و کیفری در شهر سوسنگرد آشنا کنیم. شما می توانید با بررسی تخصص و مشخصات وکلای معرفی شده بهترین تصمیم را برای آینده پرونده خود داشته باشید. لطفا تا انتهای مطلب در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

لیست 10 تا از بهترین وکیل سوسنگرد را بشناسید! ⚖️

مهدی یلالی

آقای مهدی یلالی با بیش از 11 سال سابقه وکالت در سوسنگرد وکالت می کند.ایشان در حوزه های کیفری، حقوقی، خانواده و ملکی وکالت می پذیرد و همچنین در تمامی حوزه ها با تعیین وقت مشاوره ارائه مید هد. وی پرونده های موفق بسیاری را در سابقه خود جای داده است.

آدرس دفتر: سوسنگرد، خیابان امام، پاساژ تخمه چیان، جنب بانک مسکن، طبقه اول

شماره تماس: ۰۹۱۶۶۰۱۴۰۹۵

ندا زالی کاهکش

خانم ندا زالی کاهش وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در اهواز یکی از وکلای خبره با 10 سال سابقه وکالت پرونده های مهمی را عهده دار بوده، ایشان با توجه به سابقه شان یکی از وکلای نام دار این شهر هستند همچنین با تعیین وقت قبلی آماده ارائه مشاوره حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی می باشد

آدرس دفتر: اهواز، ۲۴ متری، روبروی پارک باغ معین، مجتمع اشکان ،طبقه ۴ ،واحد ۶

شماره تماس: ۰۹۱۶۳۱۸۹۴۸۰

ساجده کوتی

سرکار خانم ساجده کوتی وکیل پیاه یک دادگستری و مشاور حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی در سوسنگرد فعالیت دارد.ایشان با دانش حقوقی خود در محضر دادگاه از موکل خود به خوبی دفاع می کند و پرونده را در دادگاه با موفقیت به اتمام می رساند

آدرس دفتر: سوسنگرد، خیابان شریعتی، پاساژ صدف، جنب بانک مهر اقتصاد

شماره تماس: ۰۹۱۶۹۱۳۴۳۷۶

توفیق سبحانی اصل

آقای سبحانی اصل وکیل و مشاور پایه یک دادگستری از وکلای خبره و دانا در حوزه دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده و ملکی وکالت می پذیرد همچنین در تمامی حوزه های فوق با تعیین وقت قبلی با دانش حقوقی و تجارب بالایی که دارند آماده مشاوره هستند.

آدرس دفتر: سوسنگرد میدان شهرداری ساختمان فردوس ط۳ واحد۵

شماره تماس: ۰۹۱۶۳۰۸۹۳۶۰

آسیه سعادتمند

خانم آسیه سعادتمند وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در حوزه های حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی فعالیت دارد. ایشان با بیان شیوا و تجارب چندین ساله خود برای موفقیت پرونده تلاش میکند و همچنین مشاوره هایتخصصی نسبت به پرونده مراجعین ارائه میدهد.

آدرس دفتر: خوزستان، نبش پهلوان شرقی، ساختمان بلاش آبادی، طبقه ۲

شماره تماس: ۰۹۱۶۵۹۰۴۵۰۰

راه های انتخاب وکیل در سوسنگرد

شهرت وکیل: یکی از راه های مطمئن برای انتخاب بهترین وکیل سوسنگرد توجه به شهرت وکیل مورد نظر است. در واقع شهرت یک وکیل به میزان زیادی از مهارت وی در کسب پیروزی های متعدد ناشی می شود. شما می توانید با اندکی پرس و جو در این باره از افراد مطلع در زمینه مباحث حقوقی، وکلای مشهور در شهر خود را شناسایی کرده و با آن ها برای ملاقات حضوری ارتباط بگیرید. البته شهرت یک وکیل به هیچ عنوان به معنای تبلیغات پر رنگ و لعابی نیست که در فضای مجازی از وکلا می بینیم.

مراجعه به موسسات حقوقی: در شهر سوسنگرد تعداد زیادی از موسسات حقوقی مشغول به کار هستند. متقاضیان می توانند با مراجعه به این موسسات در خصوص پرونده و اختلافات پیش آمده مشاوره حقوقی دریافت کرده و وکالت پرونده خود را به بهترین وکیل سوسنگرد بسپارند. پیش از انتخاب موسسه حقوقی مورد نظر لازم است اطلاعات دقیقی در خصوص معتبر بودن موسسه حقوقی کسب نموده و به دنبال آن دسته از موسسات حقوقی باشید که سابقه درخشانی در کسب موفقیت در محاکم قضایی مختلف دارند.

جستجو در مجلات حقوقی: در فضای آنلاین شاهد تعداد زیادی از سایت ها و مجلات حقوقی هستیم که هر یک از آن ها به تفکیک شهر و نوع دعاوی مطرح شده در دادگاه به معرفی وکیل می پردازند. در ابتدا لازم است از اعتبار و شاخص بودن این سایت ها اطلاع حاصل نموده و سپس تحقیقات لازم در خصوص مهارت های بهترین وکیل سوسنگرد انجام دهید. سایت برترین وکیل به عنوان یکی از شاخص ترین و مطرح ترین سایت های معرفی وکیل آماده است تا پاسخگوی هر گونه نیاز شما در این زمینه باشد.

کسب اطلاع از افراد مطلع: ممکن است افرادی در اقوام و آشنایان شما وجود داشته باشند که پیش از این با مسائلی مشابه شما دست به گریبان بوده باشند. همچنین ممکن است در اطرافیان شما برخی از اشخاص به طور مختصر با دانش حقوقی در اختیار داشته باشند. شما می توانید با مشورت با این افراد به وکلای مطرح دسترسی داشته باشید و از آن ها برای انتخاب و استخدام وکیل کمک بگیرید. البته لازم است به توصیه های این افراد اکتفا نکرده و خودتان شخصا دست به کار شده و توانایی وکلای معرفی شده را محک بزنید.

بهترین وکیل سوسنگرد

حق الوکاله وکیل سوسنگرد چقدر است؟

به میزان دستمزدی که لازم است به بهترین وکیل سوسنگرد در ازای انجام امور حقوقی و رسیدگی به پرونده پرداخت شود در اصطلاح حق الوکاله می گویند. نمی توان هزینه مشخصی را برای وکلای مختلف در نظر گرفت زیرا عوامل مختلفی بر میزان حق الوکاله موثر است. عموم جامعه سواد حقوقی لازم برای رسیدگی به پرونده و ارائه دفاعیات لازم در جلسات دادگاه را ندارد. از این رو، سعی می کند با استخدام وکیل ضعف حقوقی خود را جبران نماید. در ازای این خدمات، موکل می بایست حق الوکاله وکیل را پرداخت نماید.

در واقع میزان مهارت و سابقه یک وکیل عامل مهمی در تعیین میزان حق الوکاله وکیل است. هر چه سابقه یک وکیل بیشتر باشد، مبلغ بیشتری را به عنوان دستمزد از موکل خود درخواست می نماید. علاوه بر این میزان پیچیدگی یک پرونده نیز در میزان هزینه وکیل تاثیرگذار است. پیچیدگی یک پرونده باعث می شود تا رسیدگی به پرونده نیازمند صرف زمان بیشتری از سوی وکیل مورد نظر باشد و همین موضوع مبلغ درخواستی از سوی وکیل به عنوان حق الوکاله را به میزان قابل توجهی افزایش خواهد داد.

در ابتدا لازم است طی تحقیقات جامع در خصوص توانایی و مهارت وکلای مختلف، بهترین وکیل سوسنگرد را انتخاب نموده و پس از برقراری تماس با دفتر وی از او برای انجام ملاقات حضوری وقت بگیرید. در جلسات حضوری لازم است علاوه بر محک زدن مهارت های وکیل، با او در خصوص میزان حق الوکاله به توافق برسید. دقت داشته باشید که حق الوکاله بر اساسی توافق طرفین تعیین می گردد و موکل نیز می تواند در آن دخل و تصرف داشته باشد. در صورتی که از ابتدا قراردادی بین وکیل و موکل به امضا نرسد، میزان حق الوکاله بر اساس تعرفه وکالت محاسبه و پرداخت می شود.

بهترین وکیل سوسنگرد

کلام آخر

ممنون که تا انتها همراه ما بودید. در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل سوسنگرد آشنا کنیم تا بدون دغدغه بتوانید گزینه های مطلوب را انتخاب نمایید. در ادامه تلاش کردیم راه های مختلف برای انتخاب وکیل را به شما معرفی کرده تا دسترسی شما به وکلای شاخص با سهولت بیشتری انجام شود. علاوه بر این، نکات مهمی در خصوص حق الوکاله وکلای حقوقی و کیفری به شما ارائه دادیم. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما عزیزان دعوت می کنیم که تجربیات و نظرات خود در خصوص مطالب ذکر شده در بالا را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − هفت =

دکمه بازگشت به بالا