وکلا

10 تا از بهترین وکیل دزفول ⚖️ + آدرس و شماره ☎️️【سال1403】

در این مقاله سعی داریم به معرفی بهترین وکیل دزفول بپردازیم. وکیل خوب و حرفه ای باید دارای تخصص منحصر به فردی باشد، وکالت در مقابل مشاغل دیگر دارای شان و مقام خاصی است و از جایگاه ویژه ای برخوردار است و به همین دلیل این تفاوت برجسته شغل وکالت را از دیگر مشاغل جدا ساخته است. ما در این مقاله سعی کردیم که لیستی از بهترین وکیل دزفول در اختیارتان قرار دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر با سایت برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل دزفول کیست؟

بهترین وکیل دزفول کیست؟

شاید لازم باشد، قبل از این که بخواهیم به سراغ اصل مطلب برویم، کمی درباره ی وکالت به شما توضیحاتی را ارائه دهیم، در اصل وکالت به معنای واگذار کردن می باشد. وکالت در واقع یعنی عقدی که به واسطه ی آن یک حقوقدان وکیل وی گردد و کارهای حقوقی شخص توسط آن حقوقدان انجام گردد. حقوقدان می تواند به عنوان یک مشاور حقوقی، شما را راهنمایی کند تا بتوانید امور خود را به خوبی انجام دهید و در این زمینه با مشکل حقوقی مواجه نشوید.

دسترسی سریع و مشاوره آسان با بهترین وکیل خوزستان

انتخاب بهترین وکیل دزفول بر اساس یک سری خصوصیات و ویژگی ها انتخاب می شود که شما می توانید با دانستن این خصوصیات در انتخاب وکیل دقت کنید. یک وکیل ماهر به دلیل سابقه ای که در وکالت دارد و اطلاعات دقیقی که از قوانین و مقررات به دست آورده است بهترین نتایج را برای پرونده شما به دست آورد. وکالت امری بسیار مهم به حساب می آید، ممکن است با اشتباه در انتخاب وکیل، در دعاوی قضائی محکوم شوید و نتوانید از حق خود دفاع کنید.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

همراهان گرامی در این مقاله سعی کردیم 10مورد از وکیل خوب در دزفول را به همراه شماره تلفن و آدرس دفتر در اختیارتان قرار دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر با سایت برترین وکیل همراه باشید:

لیست 10 تا از بهترین وکیل دزفول!

علی جواد موتاب

علی جوادموتاب بهترین وکیل دزفول

جناب آقای علی جوادموتاب وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری با بیش از 20 سال سابقه وکالت و فعالیت در زمینه هایی همچون دعاوی خانواده، حقوقی و کیفری می باشند که با پرونده های موفق خویش توانسته اند تا سابقه درخشانی از خود به جای بگذارند.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت آقای علی جوادموتاب، با شماره زیر در تماس باشید:

شماره تماس: 09166417568
آدرس دفتر:
دزفول، خیابان شریعتی، بین بوعلی و فردوسی، طبقه پنجم مجتمع تجاری افشین

الهام حسینوند

الهام حسینوند بهترین وکیل دزفول

خانم الهام حسینوند وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای تخصص حقوقی بالا در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و … می باشند. پیگیری مستمر پرونده، مسئولیت پذیر بودن در قبال پرونده های موکلین و تلاش برای کسب نتایج مطلوب در دادگاه، از ویژگی های ایشان است.

برخی از تخصص و مهارت های وکیل:

 • متخصص در دعاوی حقوقی: در زمینه ملکی ، تنظیم سند ، ابطال قرارداد ، فسخ قرارداد ، دعاوی مربوط به قولنامه و مبایعه نامه ، تخلیه ملک تجاری مسکونی اداری ، اختلافات پیمانکاری ، خلع ید ، رفع تصرف ، مطالبه خسارت ، مطالبه وجه ، هبه ، اجاره و ….
 • متخصص در دعاوی کیفری: اعم از انتقال مال غیر، کلاهبرداری ، اختلاس ، ارتشا، خیانت در امانت ، توهین ، ضرب و جرح ، دیه ، قتل ، سرقت ، رابطه نامشروع ، پولشویی ، قاچاق کالا و ارز ، مطالبه دیه ، جرایم رایانه ای ، جرایم پزشکی …
 • متخصص در دعاوی ملکی: اعم از الزام به تنظیم سند، فسخ و ابطال قراردادها، خلع ید،دعاوی راجع به سرقفلی و حق کسب و پیشه،روابط موجر و مستاجر و دعوای تخلیه اماکن تجاری و مسکونی، فک رهن،تقسیم و فروش مال مشاع، دعاوی راجع به ما ترک و …
 • متخصص در تنظیم قرارداد: ها اعم از قرارداد بیع ، اجاره ، ارائه خدمات ، شرکت ، سرمایه گذاری ، نمایندگی ، پیمانکاری ، توزیع ، تولید ، لایسنس ولی ..
 • متخصص در دعاوی تجاری: اعم از دعاوی مرتبط با شرکت ها ، قراردادهای پیمانی ، ورشکستگی ، مطالبه چک و سفته و…
 • متخصص در پرونده های موضوع دادگاه انقلاب

شماره تماس: 09393504178
آدرس دفتر وکالت: دزفول آفرینش تقاطع طالقانی روبه رو مجتمع پزشکی نیکان

رزا نظربیگی

رزا نظربیگی

خانم رزا نظر بیگی وکیل پایه یک دادگستری در دزفول است و وکیلی با سابقه وکالتی بسیار زیادی در شهر دزفول می باشد و دارای سوابق درخشان وکالتی است. ایشان سالهاست که در این حوزه مشغول به کار است و در دعاوی های مختلف، تخصص بسیار بالایی دارد. خانم رزا نظر بیگی به عنوان وکیل و مشاور حقوقی در شرکت های معتبر فعالیت داشته و در زمینه های ملکی، خانواده، رایانه، پولشویی، طلاق، حضانت، تمکین و غیره مشغول به فعالیت می باشد.

آدرس دفتر: استان خوزستان، دزفول، خیابان آفرینش، تقاطع شریعتی، طبقه دوم واحد 5

شماره تماس: 09199650028

معصومه پیشکول

معصومه پیشکول بهترین وکیل دزفول

خانم معصومه پیشکول وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و متخصص در دعاوی حقوقی و کیفری هستند. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق و دارای سابقه وکالتی موفق می باشند.

برخی از تخصص خانم معصومه پیشکول:

 • وکالت در دعاوی حقوقی: مشاوره تخصصی حقوقی به شرکت ها، مطالبه وجه چک
 • وکالت در دعاوی کیفری: کلاهبرداری، سرقت و …
 • وکالت در دعاوی خانواده: طلاق، مهریه، نفقه و …
 • وکالت در دعاوی ملکی و ثبتی: تنظیم سند، تنظیم قرارداد و …
 • پیگیری پرونده های اداره کار

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره خانم معصومه پیشکول، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09166326939
آدرس دفتر:
دزفول،خیابان آفرینش،نبش طالقانی،روبه روی مجتمع نیکان

نرگس فرخی راد

نرگس فرخی راد بهترین وکیل دزفول

خانم نرگس فرخی راد وکیل پایه یک دادگستری و مدرس دانشگاه، با 10 سال سابقه وکالت موفق در دعاوی حقوقی و کیفری و خانواده و یکی از وکلای موفق در شهر دزفول هستند.

برخی از تخصص ایشان:

 • دعاوی خانواده
 • دعاوی کیفری
 • چک و سفته، املاک و معاملات، مطالبه وجه، فسخ و تصرف عدوانی، جعل، کلاهبرداری، سرقت، فروش مال غیر، ضرب و جرح، طلاق، مهریه و نفقه و …

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره خانم نرگس فرخی راد، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09372816627
آدرس دفتر: دزفول، خیابان شریعتی، جنب بانک رفاه، ابتدای کوچه، دفتر وکالت نرگس فرخی راد

محسن بنیادی

محسن بنیادی

آقای بنیای وکیل پایه یک دادگستری در شهر دزفول و متخصص در دعاوی حقوقی و کیفری می باشند. آخرین مدرک تحصیلی آقای بنیادی کارشناسی حقوق می باشد. از تخصص های آقای بنیادی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دعاوی خانواده و هویت قانونی شامل دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم
 • اعمال منافی عفت و اخلاق شامل جرایم ضد عفت و اخلاق عمومی، شرب خمر، زنا، لواط، تجاوز، روابط نامشروع
 • آسیب به جان و مال شامل تصادف، نزاع، ضرب و جرح قتل، جرایم پزشکی، ورود به حریم خصوصی

آدرس دفتر: دزفول، خیابان شریعتی، جنب داروخانه کوثر، طبقه فوقانی، فروشگاه اسدی

شماره تماس: 09166560237

نسرین شرنگ

نسرین شرنگ

خانم شرنگ از وکلای حرفه ای در وکالت دعاوی حقوقی و کیفری می باشند. ایشان وکبل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و متخصص در پرونده های خانواده، کیفری، حقوقی و امور قراردادها می باشند. تجارب ارزمندی را در سال های وکالت خود کسب نموده اند که به موفقیت هرچه بهتر آن ها در پرونده های بعدی کمک می کند.

آدرس دفتر: دزفول، خیابان آفرینش، جنب پاساژ سعید، مجتمع مهر، طبقه دوم

شماره تماس: 09163473596

بختیار احمدی بابادی

بختیار احمدی بهترین وکیل دزفول

آقای بختیار احمدی بابادی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، دارای بیش از 5 سال سابقه، متخصص در انواع دعاوی حقوقی، ملکی، خانواده و یکی از وکلای خبره در شوشتر هستند.

از جمله خدمات ایشان:

 • وکالت در کلیه دعاوی ملکی اعم از سرقفلی، مصادره اموال، وصیت و ارث، دعاوی شهرداری، کمیسیون ماده صد شهرداری، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، الزام به تنظیم سند، خلع ید، فسخ و ابطال قرارداد، اختلافات پیمانکاری، مشارکت در ساخت و دعاوی علیه دولت و نهادهای دولتی
 • داوری در کلیه دعاوی ملکی و اختلافات قراردادی بین اشخاص حقیقی و نیز شرکت های تجاری و همچنین نظر به وجود داوری به عنوان یکی از مراجع رسیدگی کننده در زمینه حل و فصل اختلافات و ایجاد صلح و سازش فی مابین اشخاص در اختلافات ملکی و قراردادی و در جرائم قابل گذشت، خواه در دادگاه طرح شده یا نشده و در هر مرحله ای از رسیدگی که باشد.
 • وکالت و مشاوره در کلیه دعاوی شرکت های تجاری داخلی و خارجی و تنظیم قراردادهای تجاری و بازرگان
 • وکالت در کلیه دعاوی کیفری اعم از کلاهبرداری، اختلاس، ارتشاء، مواد مخدر، سرقت، قتل، پولشویی، قاچاق کالا و ارز، جرائم رایانه ای، جرائم پزشکی، جعل اسناد و مشروبات الکلی
 • وکالت در کلیه مراجع قضایی اعم از دیوان عدالت اداری، دیوان عالی کشور، کمیسیون های ماده صد شهرداری، کمیسیون های ماده 56 جنگل ها و مراتع و کمیسیون ماده 12 زمین شهری و
 • وکالت در دادگاهای انقلاب اسلامی
 • وکالت در دعاوی خانواده: طلاق، مطالبه مهریه، نفقه، اجرت المثل، حضانت فرزندان

آدرس دفتر: شوشتر، خیابان طالقانی، جنب بهداشت شماره 2، ساختمان صاحب الزمان، طبقه سوم، واحد 7

شماره تماس: 09168819420


مهم ترین ویژگی های وکیل خوب در دزفول

بهترین وکیل دزفول، قبل از پذیرش پرونده، ابتدا باید جلسه ای را ترتیب دهد تا با موکل خود مفصل راجب پرونده صحبت کند و باید تمامی اسناد و مدارک را جز به جز بررسی کند و نتایج احتمالی که ممکن است در آینده رخ دهد را با موکل خود در میان بگذارد. همچنین هزینه دادرسی، مدت زمان رسیدگی به پرونده و میزان حق الوکاله را به موکل خود اطلاع دهد تا موکل یک تصمیم درست راجع به طرح دعوا و یا عدم طرح بگیرد.

ویژگی های مهم بهترین وکیل عبارتند از:

 • وکیل باید امین و رازدار موکل خود باشد.
 • پرهیز از گفتن توانایی های غیر قانونی و کذب بلوف زدن
 • بهترین و کم هزینه ترین راه حل را پیشنهاد بدهد.
 • استفاده از تجربیات دیگران و کمک به قاضی جهت روشن شدن ابهامات پرونده
 • برخورد محترمانه با قاضی
 • وکیل باید قلمی سنگین و روابط عمومی فن بیان قوی باید داشته باشد.

خصوصیات اخلاقی که بهترین وکیل دزفول باید داشته باشد؟

از ویژگی های یک وکیل خوب در دزفول این است است که کار موکل را کار خود بداند و با دلسوزی و به نحو احسن انجام دهد و به همان میزان که موکل دغدغه انجام آن را دارد وی نیز به همان میزان دغدغه موکل خود را داشته باشد. وکیل خبره در راستای انجام کار وکالت تمام تلاش خود را برای رسیدن به حقوق موکل انجام می دهد.

بهترین وکیل دزفول باید 5 مورد از ویژگی های یک وکیل خوب را داشته باشد که عبارتند از:

 • اعتماد موکل را جلب کند.
 • بر تمام قوانین مسلط باشد.
 • توانایی علمی بالای داشته باشد.
 • شخصیت عالی و ظاهر مرتب داشته باشد.
 • وکیل خوب با ارائه پرونده تحلیل علمی و درست بدهد.
خصوصیات اخلاقی که بهترین وکیل دزفول باید داشته باشد؟

کلام آخر

از شما همراهان گرامی سپاسگزارم که تا پایان مقاله بهترین وکیل دزفول همراه ما بوده اید در این مقاله به معرفی 10 مورد از بهترین وکلای دزفول پرداخته ایم. اگر انتقاد و یا پیشنهادی دارید خوشحال می شویم برایمان کامنت کنید.

3.7/5 - (7 امتیاز)

میلاد توکلی

میلاد توکلی هستم علاقمند به نویسندگی در مورد وکالت و مسائل حقوقی. سعی کردم اطلاعاتی درباره انواع مسائل حقوقی در اختیار شما قرار بدم. اگر انتقاد و یا پیشنهاد و یا سوالی دارید، برایمان کامنت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 5 =

دکمه بازگشت به بالا