وکلا

10 تا از بهترین وکیل بهبهان ⚖️ + آدرس و شماره ☎️️【سال1403】

تمامی افراد در سطح جامعه یا خانواده ممکن است حداقل یکبار با مشکلات حقوقی و کیفری دست و پنجه نرم کرده باشند. در صورتی که این مشکلات عمیق باشد و از پیچیدگی بالایی نیز برخوردار باشد، حل و فصل آن جز با مراجعه به محاکم قضایی امکان پذیر نیست. اما باید این نکته را نیز مد نظر قرار دهیم که حضور موفق در مراجع قضایی و رسیدگی به پرونده مستلزم بهره مندی از دانش و تخصص لازم است. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل بهبهان آشنا کنیم تا با بررسی گزینه های موجود بتوانید به مطرح ترین حقوقدان ها دسترسی داشته باشید.

بهترین وکیل بهبهان

بهترین وکیل بهبهان کیست؟

کسب نتایج مطلوب در دادگاه نیازمند استخدام یک وکیل مجرب و خبره است. اما در صورتی که مهارت و توانایی وکلای مختلف را مورد بررسی قرار ندهیم نمی توانیم به شاخص ترین گزینه ها دسترسی داشته باشیم. در واقع می بایست معیار مناسبی در اختیار داشته باشیم تا با استفاده از آن توانمندی وکلای مختلف را محک بزنیم. بهترین وکیل بهبهان دانش آموخته یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات خود را در رشته حقوق به اتمام رسانده و مجوز حضور در محاکم قضایی را به دست آورده است.

مشاوره آسان با بهترین وکیل خوزستان را از دست ندهید!

بهترین وکیل بهبهان به عنوان وکیل پایه یک دادگستری تسلط کاملی بر قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی مختلف دارد و می تواند با کمک گرفتن از دانش حقوقی خود بهترین راهکار را در اختیار موکل خود قرار دهد. بهترین وکیل بهبهان همواره تغییرات قانون را مورد بررسی قرار می دهد تا بتواند در لحظه پاسخگوی نیازهای موکل خود باشد. بهترین وکیل بهبهان در طی سال های متمادی پرونده های گوناگونی را مورد مطالعه قرار داده است و در این زمینه تجربیات قابل اتکایی به دست آورده است که کلید رسیدن به موفقیت است.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص در پرونده های حقوقی و کیفری در شهر بهبهان کرج به شما مخاطبان ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای نام برده شده سوابق و تخصص آن ها را مورد بررسی قرار دهید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکیل همراه ما باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل در بهبهان سال 1403!

شهاب الدین آقاجری

شهاب الدین آقاجری بهترین وکیل بهبهان

آقای شهاب الدین آقاجری دارای سوابق کاری بسیار درخشان در حوزه وکالت و داوری بوده ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در بهبهان در بین مردم شناخته شده است و سابقه موفقیت در پرونده های حقوقی بسیار زیادی دارد .

همچنین در دعاوی های ملکی، کیفری، چک و سفته، پرونده های داوری و کلیه پرونده های حقوقی تخصص بسیار بالایی دارد . و مشاوره های حضوری و غیر حضوری بسیار مفید و کاربردی را به مردم ارائه می دهد و با ارائه ی راهکارهای بسیار مناسب ، مشکل حقوقی آن ها را در مدت زمان محدودی حل می کند.

ارائه مشاوره ی اصولی و توانمند و وقت شناسی و انضباط از خصوصیات بارز ایشان می باشد . با توجه به اینکه ایشان توانسته بیشترین رضایت را از موکلین خود کسب کند پیگیری مستمر در پرونده ها رمز موفقیت ایشان بوده و به عنوان یکی از بهترین وکیل های شهرستان بهبهان شناخته شده است .

موبایل: 09166715000
تلفن دفتر: 06152727652

آدرس : بهبهان، میدان نحوی، ساختمان کریمی، طبقه 5، واحد 3

مرضیه رضا الله

خانم مرضیه رضا الله وکیل پایه یک دادگستریو مشاور حق5وقی توانمند در بهبهان به صورت تخصصی و حرفه ای مشغول وکالت می باشد. ایشان با تکیه بر دانش حقوقی و تسلط کامل بر قوانین در محضر دادگاه برای دفاع از موکل خود حاضر می شود و جهت پیشبرد بهتر پرونده از ادله جمع آوردی شده برای رساندن حق به حق دار استفاده می کند.

آدرس دفتر: بهبهان، چهارراه منتظری، نبش خیابان قناطیر، پلاک ۳۹

شماره تماس: ۰۹۱۶۳۷۱۹۶۷۱

یحیی جمشیدی

آقای یحیی جمشیدی وکیل پایه یک دادگستری در بهبهان، مشاور حقوقی، متخصص در پرونده های حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده و ثبتی می باشند. وکالت در انواع زمینه ها توسط ایشان انجام می شود. ارائه مشاوره به صورت حضوری و غیرحضوری توسط ایشان انجام می شود.

آدرس دفتر: بهبهان، میدان بید بلند، جنب داروخانه کاوه، ساختمان دکتر یوسفی، طبقه دوم

شماره تماس: ۰۹۱۶۳۵۳۶۳۷۳

مرضیه پورکاظم

مرضیه پورکاظم وکیل بهبهان

خانم مرضیه پورکاظم از وکلای خانم در بهبهان هستند. ایشان وکالت پایه یک دادگستری دارند و به ارائه مشاوره حقوقی به موکلین و متقاضیان می پردازند. سابقه وکالت و کسب نتابج مطلوب در پرونده ها از ویژگی های ایشان محسوب می شود.

آدرس دفتر: بهبهان، چهارراه مسجد بردی، ابتدای خیابان گود بقال، دفتر وکالت مرضیه پورکاظم

شماره تماس: 09160381214

محمدرضا شجاعی

محمدرضا شجاعی وکیل بهبهان

آقای محمدرضا شجاعی وکیل پایه یک دادگستری در بهبهان، مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق و دارای بیش از 9 سال سابقه در وکالت می باشند. تخصص آقای شجاعی وکالت در پرونده های حقوقی و کیفری است و همواره تلاش می کنند بهترین راهنمایی و نتیجه را برای موکلین کسب کنند.

آدرس دفتر: بهبهان، میدان نحوی، ساختمان کریمی


وظایف وکیل مجرب در بهبهان

ارائه مشاوره حقوقی: یکی از مهم ترین وظایف بهترین وکیل بهبهان ارائه مشاوره حقوقی به متقاضیان است. ممکن است افراد به دلایل مختلف وکالت پرونده مربوط به دعاوی حقوقی و کیفری را به وکیل واگذار نکند و با دریافت مشاوره حقوقی دانش حقوقی خود را افزایش داده و برای رسیدگی به پرونده در دادگاه آماده شود. امروزه مشاوره حقوقی علاوه بر روش های سنتی نظیر مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی حضوری، در فضای آنلاین نیز ارائه می شود. افراد بسته به شرایط خود می توانند یکی از روش ها را انتخاب کنند.

حضور در جلسات دادگاه: یکی دیگر از وظایف مهم بهترین وکیل بهبهان حضور در جلسات دادگاه و ارائه دفاعیات لازم است. در واقع لازم است وکیل با اعتماد به نفس در جلسات دادگاه حضور پیدا کرده و از منافع موکل خود دفاع نماید. شجاعت و جسارت وکیل در جلسات دادگاه می بایست به گونه ای باشد که بدون هیچ واهمه و هراسی ادله و مستندات را به قضات ارائه داده و آن ها را متقاعد کند تا رای را به نفع موکل او صادر نمایند. البته در برخی پرونده ها نیازی به حضور موکل در دادگاه نیست.

امانت داری در مقابل رازهای موکل: برای دسترسی به اهداف تعیین شده لازم است موکل تمامی خواسته ها و دغدغه های خود در خصوص پرونده را به بهترین وکیل بهبهان منتقل کند. لازم است موکل اطلاعات جامعی در خصوص پرونده در اختیار وکیل قرار دهد تا ابعاد بیشتری از دعاوی مطرح شده برای وکیل مشخص شود. در واقع وکیل با مهم ترین رازهای زندگی موکل مواجه خواهد شد و اخلاق حرفه ای حکم می کند که وکیل جانب امانت داری را حفظ کرده و رازهای فرد را نزد خود نگه دارد.

تشریح مباحث حقوقی به زبان ساده: دقت داشته باشید که فهم درست مباحث حقوقی به تحصیلات آکادمیک و تخصص در زمینه های مختلف نیازمند است. از سوی دیگر مباحث مختلف حقوقی با پیچیدگی های خاص خود همراه هستند که همین موضوع باعث شده است تا عموم جامعه سواد حقوقی لازم برای درک درست آن ها را نداشته باشند. در واقع بهترین وکی بهبهان وظیفه دارد تا قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی مطرح شده را به زبان ساده برای موکل خود بازگو نموده تا او را با حقوق قانونی اش آشنا کند.

بهترین وکیل بهبهان

مهم ترین معیارها در انتخاب وکیل خبره در بهبهان

صداقت وکیل: لازم است در انتخاب بهترین وکیل بهبهان همواره توجه ویژه ای به صداقت و راست گویی وی داشته باشید. لازم است در ابتدا جلسه ای را برای ملاقات حضوری با وکیل مورد نظر تدارک ببینید و مهم ترین اهداف خود را برای وکیل شرح دهید. وکیل نیز در این جلسه به مطالعه کلیات پرونده پرداخته و در پایان نظر خود را به صورت صریح برای موکل بیان می کند. او می بایست صادقانه جایگاه موکل و احتمال کسب پیروزی در پرونده را بیان کرده و از قول های خلاف واقع و از روی بازارگرمی پرهیز نماید.

شهرت وکیل: با اندکی پرس و جو از افراد مطلع در سطح شهر بهبهان می توانید وکلای شاخص و مشهور در شهر خود را پیدا کنید. در واقع شهرت یک وکیل ناشی از پیروزی های متعدد وی در پرونده های مختلف است. مهارت ها و توانمندی های بهترین وکیل بهبهان باعث شده است تا او برای خود نامی دست و پا کرده باشد. البته هرگز نباید شهرت یک وکیل را با تبلیغات پر رنگ و لعابی که همه روزه در فضای مجازی از وکلای مختلف می بینیم اشتباه بگیریم. زیرا این تبلیغات تنها جنبه بازارگرمی دارند.

تخصص وکیل: در بالا سعی کردیم لیست کاملی از وکلای مطرح در شهر بهبهان را به شما ارائه دهیم. در این لیست به تخصص وکلای مختلف اشاره شده است. لازم است در هنگام انتخاب وکیل مورد نظر به تخصص وی نیز توجه داشته باشید. در واقع هر وکیلی در مقطعی از سابقه کاری خود به این نتیجه می رسد که بازدهی او در برخی از دعاوی بیشتر است. او پس از آن ترجیح می دهد در این زمینه پرونده قبول کند و در آن دعاوی به تخصص لازم می رسد. البته علاقه وکیل نیز در این موضوع دخیل بوده است.

بهترین وکیل بهبهان

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما متشکریم! در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل بهبهان آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید به مطلوب ترین گزینه ها دست پیدا کنید. علاوه بر این تلاش کردیم تا برخی از مهم ترین وظایف وکلای خبره و مجرب را مورد اشاره قرار دهیم. در انتهای مطلب نیز به بررسی برخی از شاخص ترین معیارها برای انتخاب وکیل پرداختیم تا اطلاعات شما در این زمینه افزایش یابد. اکنون که به پایان این مطلب رسیده ایم از شما همراهان عزیز دعوت می کنیم که نظرات و تجربیات خود در خصوص مطالب ذکر شده در مقاله را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا