وکیل

✅ 10 تا از بهترین وکیل ارث و انحصار وراثت در اهواز ⚖️【سال1403】

همواره دعاوی مربوط به ارث را می توان جزو پیچیده ترین پرونده های موجود در محاکم قضایی به شمار آورد. از سوی دیگر طی کردن مراحل قانونی مربوط به انحصار وراثت با دشواری هایی همراه است و به نتیجه رساندن آن مستلزم بهره مندی از دانش حقوقی و آشنایی با روال قانونی است. هر گونه عدم آگاهی در این زمینه می تواند افراد را از دستیابی به حقوق قانونی شان محروم سازد و خسارت هایی را به دنبال داشته باشد. از این رو، استخدام یک وکیل متخصص و خبره در این زمینه ضروری به نظر می رسد. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل ارث و انحصار وراثت در اهواز آشنا کنیم. تقاضا داریم در مجله حقوقی برترین وکیل ما را تا انتها همراهی کنید.

بهترین وکیل ارث و انحصار وراثت در اهواز

بهترین وکیل ارث و انحصار وراثت در اهواز کیست؟

در صورتی می توان به نتایج مطلوب در دادگاه و سایر محاکم قضایی دست پیدا کرد که با حقوق قانونی خود آشنایی کامل داشته باشیم. کسب اطلاع در خصوص حقوقی که قانون برای ما در نظر گرفته است تنها با استخدام یا مشاوره حقوقی امکان پذیر می باشد. برای این کار لازم است به دنبال وکلایی باشید که در زمینه شغلی خود جزو سرآمدترین گزینه ها به شمار آیند. بهترین وکیل ارث و انحصار وراثت در اهواز دانش آموخته یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور و تحصیل کرده رشته حقوق است.

بهترین وکیل ارث و انحصار وراثت در اهواز در تلاش است تا دانش حقوقی خود را به کار بگیرد تا بهترین راهکار برای عبور از مشکلات را در اختیار موکل قرار دهد. او با اعتماد به نفسی مثال زدنی در جلسات دادگاه حضور پیدا کرده و برای تامین منافع موکل خود تا لحظه آخر تلاش می کند. او سابقه بالایی در رسیدگی به پرونده های مختلف دارد و سال های زیادی در محاکم قضایی حضور مستمر داشته است. تجربیات بهترین وکیل خانواده در اهواز به موکل در کسب پیروزی و موفقیت کمک خواهد کرد.

مشاوره آسان با  بهترین وکیل اهواز  را از دست ندهید!

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص در زمینه ارث و انحصار وراثت در اهواز را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

لیست ۱۰ تا از بهترین وکیل انحصار وراثت در اهواز را بشناسید! ⚖️

گلچین آقایی

سرکار خانم گلچین آقایی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در اهواز وکالت می کند. وی در زمینه دعاوی حقوقی و خانواده به صورت مفصل به مراجعین مشاوره ارائه میدهد. ایشان بیش از 200 پرونده دعاوی حقوقی ( مطالبه ارث و میراث، قرارداد ها، خلع ید ) عهده داره بوده است. ایشان با دانش حقوقی و بیان شیوا پرونده های خود را با موفقیت به اتمام می رساند.

آدرس دفتر: اهواز، کیانپارس خیابان 10 شرقی

شماره تماس: 09120689771

مجتبی صالحی نژاد

آقای مجتبی صالحی نژاد وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با مدرک کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی در اهواز در حوزه کیفری و خانواده مشغول وکالت می باشد. وی با بیش از 10 سال سابقه وکالت جز بهترین وکلای این شهر است و با مهارت و تجارب بالایی که دارد پروندهای متعددی را با موفقیت به اتمام رسانده.

آدرس دفتر: اهواز، 24 متری روبروی خیابان شهید شمخانی، ساختمان نگین، طبقه دوم، پلاک 8

شماره تماس: 09166001809

بهاره رستم زاده

سرکار خانم بهاره رستم زاده وکیل پایه یک دادگستری با 14 سال سابقه موفق؛وکالت در اهواز مشغول کار می باشد.ایشان در دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی قبول پرونده می کنند. وی پرونده های موفق زیادی در رابطه با انحصار وراثت، مهریه، طلاق توافقی و … داشته است.

آدرس دفتر: اهواز، خیابان شریعتی، بین امام و کاوه طبقه فوقانی

شماره تماس: ۰۹۱۶۱۱۳۱۶۳۶

فاطمه باقری گله

سرکار خانم فاطمه باقری گله وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در اهواز؛با مدرک کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی با فن بیان شیوا، پایبندی به زمان جز بهترین وکلای این شهر است.ایشان متخصص در دعاوی خاودگی( ارث و انحصار وراثت و … ) می باشد وی به صورت حضوری و تعیین وقت قبلی به مراجعین ارائه مشاوره می دهد.

آدرس دفتر: اهواز، کیانپارس، خیابان توحید، ساختمان بلاش آبادی، طبقه1، واحد اول

شماره تماس: 09166123926

رازهایی درباره دستمزد وکیل ارث و انحصار وراثت در اهوار

باید دقت داشته باشیم که اکثر مردم جامعه به دلیل عدم تحصیل در رشته حقوق با قوانین و مقررات مربوط به دعاوی ارث و انحصار وراثت آشنایی ندارند. از این رو، جبران ضعف های حقوقی تنها با مراجعه به بهترین وکیل ارث و انحصار وراثت در اهواز است که امکان پذیر می شود. لازم به ذکر است که وکیل در ازای انجام اینگونه امورات حقوقی مبلغی را به عنوان دستمزد دریافت می کند که در اصطلاحات قضایی به آن حق الوکاله می گویند.

لازم است در خصوص دستمزد وکلا با حقایقی رو به رو شوید تا اطلاعات شما را در این زمینه به میزان قابل توجهی افزایش دهد. چرا که تنها از این طریق است که می توان در جلسات حضوری با وکیل مهم عمل کنید. برخی از این حقایق به شرح زیر است:

دستمزد وکیل به صورت توافقی تعیین می گردد: باید در ابتدا به این نکته اشاره داشته باشیم که وکالت از جمله مشاغل آزاد دسته بندی می شود. معنای آن چنین است که میزان دستمزد بهترین وکیل پایه یک دادگستری در اهواز از طریق توافق بین وکیل و موکل تعیین می گردد. در واقع موکل نیز می تواند نظر خود را در خصوص حق الوکاله داشته باشد و مبلغ مورد نظر خود را به وکیل مورد نظر پیشنهاد دهد.

عوامل مختلفی در میزان حق الوکاله موثر است: لازم است به این نکته اشاره داشته باشیم که دستمزد وکلای مختلف با یکدیگر متفاوت می باشد. برای مثال ممکن است وکیلی که دارای سابقه بیشتری است، برای قبول کردن وکالت در پرونده های مربوط به ارث مبلغ بیشتری را درخواست نماید. گذشته از سابقه وکیل، میزان پیچیدگی پرونده و نیز مدت زمانی که لازم است وکیل برای به سرانجام رساندن پرونده صرف نماید نیز در میزان حق الوکاله درخواستی نقش آفرینی دارد.

لازم نیست تمام دستمزد وکیل را در همان ابتدا پرداخت کنید: هرگز نباید چنین تصور شود که موکل ملزم است در همان لحظه امضای قرارداد مبلغ تعیین شده به عنوان حق الوکاله را تمام و کمال به وکیل پرداخت نماید. در واقع نحوه پرداخت حق الوکاله نیز به صورت توافقی تعیین می گردد و هر یک از افراد بسته به توانایی مالی خود می تواند شیوه و زمان پرداخت را تعیین نماید؛ اما به طور معمول هزینه وکیل را در دو قسط در اختیار او قرار می دهند.

بهترین وکیل ارث و انحصار وراثت در اهواز

پس از انتخاب وکیل ارث و انحصار وراثت اهواز چه باید کرد؟

در بالا نیز به این نکته اشاره داشتیم که در ابتدا لازم است خود را به متر و معیارهایی مجهز کنید تا با استفاده از آن ها بتوانید توانایی و مهارت گزینه های مختلف را مورد سنجش قرار دهید و از میان انبوه وکلا به بهترین وکیل ارث و انحصار وراثت در اهواز دست پیدا کنید. پس از اینکه از میان انبوه وکلا به یک گزینه مطلوب دست پیدا کردید لازم است جلسه ای را برای ملاقات حضوری با او تدارک ببینید. برای این کار لازم است تا وکیل و موکل در زمان مقرر در جلسه مورد نظر حضور پیدا کنند.

در ابتدا لازم است تمامی ویژگی و شاخصه های وکیل مورد نظر را تحت رصد قرار دهید تا از این نکته اطمینان حاصل نمایید که آیا شخص مورد نظر دارای همان معیارهایی است که توقع داشتید وکیل مورد نظرتان داشته باشد یا خیر. در این جلسات می توان زمان شناس بودن، حسن خلق و فن بیان بهترین وکیل ارث و انحصار وراثت در شهر اهواز را مورد بررسی قرار داد. در این جلسات می بایست دو طرف در خصوص حق الوکاله نیز به توافقات لازم برسند و برای ادامه همکاری اعلام آمادگی نمایند.

در ابتدا وکیل پرونده را مورد مطالعه قرار می دهد و بر اساس میزان پیچیدگی پرونده مبلغ درخواستی خود را اعلام می دارد. همچنین نحوه و زمان پرداخت هزینه وکیل نیز به طور کامل مشخص می شود. دقت داشته باشید که پس از دستیابی به توافقات لازم، باید قراردادی بین دو طرف به امضا برسد و در آن به تمامی جزئیات اشاره شود. چرا که تنظیم قرارداد از وقوع اختلافات دو جانبه جلوگیری می کند. دقت داشته باشید که اگر از ابتدا قراردادی بین دو طرف به امضا نرسیده باشد، دستمزد بر اساس تعرفه وکالت تعیین می گردد.

بهترین وکیل ارث و انحصار وراثت در اهواز

کلام آخر

از اینکه صبوری به خرج دادید و تا پایان مقاله ما را همراهی نمودید از شما تشکر می کنیم! در این مثاله سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل ارث و انحصار وراثت در اهواز آشنا کردیم تا در کمترین زمان ممکن به گزینه های مطلوب خود دست پیدا کنید. در ادامه به بررسی برخی از حقایق مهم در خصوص دستمزد وکلا پرداختیم. در انتهای مطلب نیز به مجموعه اقداماتی اشاره داشتیم که انجام آن ها پس از انتخاب وکیل الزامی است. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما همراهان گرامی دعوت می کنیم که نظرات و تجربیات خود را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (3 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − 7 =

دکمه بازگشت به بالا