طلاقوکیل

✅ 10 تا از بهترین وکیل طلاق در اهواز ⚖️【سال1403】

طبق آخرین آمار داده شده، امروزه شاهد افزایش طلاق در سراسر کشور هستیم که شهر اهواز هم از این قاعده مستثنی نیست. از تصمیم زوجین بر پایان زندگی مشترک تا مرحله نهایی آن، همواره قوانین خاص و مسیر دشواری وجود دارد. افراد می توانند با مشورت وکیلی متخصص در این زمینه، باعث کاسته شدن دشواری امور خود شوند. در این مقاله سعی کرده ایم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل طلاق در اهواز بپردازیم. اکنون در مجله برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل طلاق در اهواز

بهترین وکیل طلاق در اهواز کیست؟

هنگامی که افراد دچار بیماری می شوند به پزشک خاصی مراجعه می کنند تا معضلات ناشی از آن را التیام بخشند لیکن باید در انتخاب آن تحقیق کافی را داشته باشند که با مشکل پیچیده تری رو به رو نشوند. انتخاب وکیل برای پیشامد های زندگی نیز همین گونه است. زمانی که زوجین دچار اختلاف می شوند و علی رغم تلاش های مکرر به توافق نمی رسند، تصمیم بر جدایی پر رنگ تر می گردد و نیاز به وجود مشاوری متخصص حس می شود.

برای رهایی از این مسیر سخت نمی توان به تنهایی قدم برداشت، بلکه لازم است فردی مسلط بر این راه، شما را همراهی کند تا دچار سردرگمی نشوید. در شهر شما آن دسته از وکلایی که به صورت تخصصی با مهارت و تسلط کافی در زمینه دعاوی خانوادگی از جمله طلاق، پرونده های موفقی در سوابقشان دارند به عنوان وکیل طلاق خبره در اهواز به شمار می آیند. در حقیقت بهترین وکیل خانواده در اهواز به دلیل تجربه و دانش حقوقی خود که در زمینه پرونده های طلاق به دست آورده است، بهترین گزینه برای پرونده های طلاق است.

مشاوره آسان با  بهترین وکیل اهواز  را از دست ندهید!

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

به همین سبب در این مقاله سعی کرده ایم بهترین وکیل طلاق در اهواز را معرفی کنیم تا آشنایی کاملی با آن ها داشته باشید. برای اطلاع از بهترین وکیل اهواز در زمینه طلاق همراه ما باشید:

لیست 10 تا از بهترین وکیل طلاق در اهواز را بشناسید! ⚖️

محمد علی ناصرالاسلامی

جناب آقای محمدعلی ناصرالاسلامی

جناب آقای ناصرالاسلامی وکیل پایه یک دادگستری در شهر اهواز هستند. ایشان با مدرک کارشناسی ارشد در زمینه حقوق خصوصی با بیش از 11 سال فعالیت، دارای سوابق ارزشمندی می باشند. آقای ناصرالاسلامی با تسلط بر قوانین، بیان شیوا، برخورد مناسب و علم به روزی که دارند، توانسته اند رضایت موکلین خود را جلب کنند.

وکیل ناصرالاسلامی همواره با دلسوزی، پیگیر امور حقوقی افراد می شوند و سعی دارند با استفاده از تجربیات حاصل شده از پرونده هایشان در زمینه های مختلف من جمله خانواده و طلاق، راه حل های موثری را ارائه دهند. از این رو جناب ناصرالاسلامی را می توان جزو وکیل طلاق حاذق در اهواز بشمار آورد.

آدرس دفتر: اهواز، کیانپارس، نبش خیابان چهارم شرقی، مجتمع امین، طبقه 2، واحد 8

شماره تماس: 09169944414

مریم قاسم پور

سرکار خانم مریم قاسم پور

خانم مریم قاسم پور وکیل پایه یک دادگستری در شهر اهواز است. ایشان دارای بیش از 12 سال سابقه کار در زمینه وکالت پرونده های مختلف حقوقی از جمله خانواده می باشند. خانم قاسم پور با مدرک کارشناسی حقوق، عضو رسمی کانون وکلای دادگستری خوزستان هستند.

با توجه به تجربه های بسیار وکیل قاسم پور، در مشاوره پرونده های حقوقی خانواده مانند طلاق، همواره امور موکلین خود را با تسلط بر قوانین، نفوذ کلام و فن بیان بالا، علم به روز پیگیری می کنند و به نتیجه مطلوبی می رسانند. از این رو توانسته اند به عنوان یکی از وکیل طلاق شایسته در اهواز شناخته شوند.

آدرس دفتر: اهواز، 24 متری، روبه روی باغ معین، مجتمع اشکان، طبقه 4، واحد 5

شماره تماس: 09161911371

فریبا قلی زاده

سرکار خانم فریبا قلی زاده

خانم فریبا قلی زاده وکیل پایه یک دادگستری در شهر اهواز می باشند. ایشان وکیل متخصص با 8 سال سابقه فعال و مدرک کارشناسی حقوق قضائی، در زمینه های حقوقی اعسار، خانواده، اجراییات و حدود هستند. خانم قلی زاده با توجه به تسلط کامل بر قوانین، فن بیان و کلام شیوا، تعهد، صداقت و برخورد مناسب در میان وکیل های ماهر طلاق در اهواز شناخته شده اند.

تخصص وکیل، قلی زاده در زمینه پرونده های حقوقی خانواده من جمله طلاق، موجب گشته است که نتایج مطلوبی از پیگیری ایشان حاصل شود و رضایت موکلین خود را جلب نمایند.

آدرس دفتر: اهواز، خیابان شریعتی (سی متری)، خیابان شهید قنواتی، روبه روی بیمارستان اروند

شماره تماس: 09368221714

یعقوب ایمری اسکندری

جناب آقای یعقوب ایمری اسکندری

آقای یعقوب ایمری از وکلای پایه دادگستری در شهر اهواز می باشند. ایشان دارای 20 سال سابقه فعالیت مداوم همراه با دکترای حقوق هستند. طبق گفته های موکلین، جناب ایمری مشاوری بسیار با تجربه، مسلط بر قوانین، ماهر و همراه با نفوذ کلام بالا شناخته می شوند.

وکیل ایمری همواره سعی داشته تا با آگاهی و سواد کامل در حیطه پرونده های خود از جمله خانواده و طلاق، امور اشخاص را در پیش بگیرد. همین امر سبب گشته جناب آقای یعقوب ایمری جزو وکیل های مورد اعتماد طلاق در اهواز محسوب شوند.

آدرس دفتر: اهواز، زیتون کارمندی، خیابان حجت، بین زیتون وحجت، جنب بانک پارسیان، پلاک 130، طبقه سوم

شماره تماس: 09161113280

مریم گودرزی

سرکار خانم مریم گودرزی وکیل پایه یک دادگستری با بیش از 17 سال سابه وکالت در استان خوزستان و شهر اهواز می باشد و دارای موفقیت در دهها پرونده وکالتی در حوزه های طلاق، ملکی، ثبتی، کیفری و غیره است. ایشان موفق شده است تا جایگاه شغلی خیلی خوبی در زمینه وکالت در بین مردم کسب کند و به عنوان بهترین وکیل طلاق در اهواز شناخته شود.

آدرس دفتر: اهواز، خیابان کیانپارس، بین 18 و 19 غربی، مجتمع رامین، طبقه چهارم، واحد 15

شماره تماس: 09163078571

صادق دادک

جناب آقای صادق دادک وکیل پایه یک دادگستری می باشد و درحال حاضر در شهر اهواز مشغول به فعالیت در دعاوی های مختلف حقوقی است. ایشان با قدرت کلام بالا و سوابق بسیار خوبی که دارد به عنوان بهترین وکیل در اهواز در بین مردم معرفی شده است. آقای صادق دادک در دعاوی های ملکی، خانواده، کیفری، ثبتی و غیره مشغول به کار می باشد.

تخصص و مهارت:

  • 14 سال سابقه کاری وکالت
  • کارشناس علوم قضایی
  • مشاور حقوقی

آدرس دفتر: اهواز، ملاثانی، بلوار امام خمینی، نبش خیابان دوم، طبقه فوقانی بانک سپه

شماره تماس: 09163002838


مراحل و شرایط طلاق به در خواست زن در اهواز چگونه است؟

طبق قانون مدنی و فقهی، حق طلاق با مرد است و زن تنها با داشتن دلیل معتبر و موجه، همچنین اثبات آن می تواند اقدام به درخواست طلاق کند، مگر در دو صورت: طلاق توافقی باشد یا زن حق طلاق داشته باشد، لیکن اکنون تمرکز موضوع بر زمانی است که زوجه مایل به دادخواست طلاق باشد.

بدون شک یکی از پیچیده ترین پرونده ها در دسته خانواده، درخواست طلاق از سمت زوجه است لذا نباید به تنهایی آن را پیگیری کرد و برگزیدن وکیل طلاق متخصص در اهواز، کمک شایانی به سهولت کار شما میکند. مراحل طلاق و ارائه دلایل شما، شرایط ویژه خودش را دارد. برای شروع و ثبت مراحل طلاق، زوجه باید از دفاتر خدمات الکترونیک قضایی اقدام کند.

هنگامی که دادخواست در دفاتر الکترونیک قضایی ثبت گردید، در مرحله بعدی به دادگاه خانواده ارجاع داده می شود. زوجه این امکان را دارد که دادخواست را به دادگاه شهری که اکنون در آن ساکن است یا شهری که همسرش سکونت دارد، بدهد. هرچند در بعضی از شهر های ایران، قبل از رفتن زوجین به دادگاه، جهت حل مشکل، آن ها به شورای حل اختلاف فرستاده شده و یا قبل از جلسه دادگاه خانواده، ملزم به ملاقات با مشاور بهزیستی می شوند.

پرونده خانواده طلاق از طرف زن، دارای سه مرحله در روند کاری دادگاه می باشد که عبارتند از: بدوی، تجدید نظر استان و دیوان عالی کشور.

هنگامی که حکم دادگاه اول به ضرر زوجین باشد به آن ها مهلت 20 روزه ای داده می شود و می توانند تجدید نظر خواهی کنند. لایحه ها پس از تبادل به دادگاه تجدید نظر استان فرستاده می شوند. پس از صدور رای این دادگاه که اغلب بدون حضور زوجین است، هر کدام از دو طرف که رای به ضرر ایشان گشته در یک فرجه 20 روزه می تواند فرجام خواهی کند. در صورت فرجام خواهی، پرونده به دیوان عالی کشور فرستاده می شود.

اما دیوان عالی کشور، پایان کار نیست، چرا که دیوان می تواند از رای دادگاه تجدید نظر، نقض بگیرد و مجددا پرونده به دادگاه تجدید نظر برگردانده شود که در این صورت پس از صدور حکم، باز هم امکان فرجام خواهی وجود دارد. در کل پرونده طلاق جزو پرونده هایی است که پروسه طولانی را طی میکند و شکیبایی بالایی می طلبد. در کل عجله با این امر سازگار نیست مگر این که طلاق غیابی و زوج در دادگاه حضور نیابد و یا اعتراض نکند.

هر دو طرف باید این مسیر را طی کنند و اگر درخواست طلاق از سمت زوجه باشد، شرایط خاص خودش را دارد. زوجه می تواند اثبات عسر و حرج را طبق ماده 1130 قانون مدنی داشته باشد. یعنی زن با دلایل، ثابت کند وضعیتی در زندگی وی به وجود آمده که تحمل و پیش بردن آن با سختی همراه است.

مهم ترین موضوعاتی که زوجه می تواند به استناد از آن، طلاق بگیرد عبارت است از: اعتیاد مضر همسر، ازدواج مجدد بدون رضایت همسر اول، مریضی سخت علاج زوج، بچه دار نشدن زوج، نپرداختن نفقه به مدت 6 ماه، ترک زندگی توسط زوج، سوء رفتار ومعاشرت (ضرب و جرح، توهین و …)، نداشتن رابطه جنسی برای مدت غیر متعارف و … .

زوجه می تواند با انتخاب بهترین وکیل طلاق در اهواز، همراه اطلاعات کامل، مسیر پیش روی خود را طی کند.

بهترین وکیل طلاق در اهواز

اگر زوجه درخواست طلاق بدهد، حضانت فرزند او چگونه است؟

حضانت فرزند پس طلاق و شرایط آن یکی از دغدغه های مهم والدین است. طبق ماده 1168 قانون مدنی، نگهداری از فرزندان هم حق و هم تکلیف پدر و مادر است. لذا نمی توان بدون دلیل حق تربیت و نگهداری فرزند را از والدین سلب کرد و همچنین پدر و مادر هم نمی توانند از نگهداری فرزند خود سر باز کنند. همین طور طبق ماده 1178 قانون مدنی والدین باید تا حد توان خود به تربیت فرزندان بپردازند و نباید نسبت به آن ها بی توجه باشند.

هنگامی که پدر و مادر جدا از هم زندگی می کنند طبق ماده 1169 قانون مدنی، برای حضانت فرزند تا 7 سالگی او مادر در اولویت است و پس از آن با پدر، مگر این که مصلحت فرزند در چیز دیگری باشد. اما در اینجا 3 نکته مهم وجود دارد: نکته اول، تبصره این قانون بدین صورت است که پس از 7 سالگی در صورت وجود اختلافات، حضانت فرزند با تشخیص مصلحت دادگاه صورت می گیرد.

نکته دوم، اگر برای والدین جهت نگهداری مشکلی پیش آید و یا یکی از والدین به نحوه نگهداری فرزندش توسط والد دیگر، اعتراض کند، باز هم امکان تغییر صاحب حضانت وجود دارد، حتی اگر اولویت آن با شخص دیگر باشد. از شرایط سلب حضانت فرزند از پدر یا مادر عبارت است از:

انحطاط اخلاقی، اعتیاد به الکل، مواد مخدر و قمار، سرشناس بودن در فساد اخلاقی و فحشا، ابتلا به بیماری روانی با تشخیص پزشکی قانونی، تکرار ضرب و جرح خارج از عرف، سوء استفاده از فرزند و اجبار او به مشاغل ضد اخلاقی مانند قاچاق و تکدی گری و فحشاء.

نکته سوم، با رسیدن سن فرزند به بلوغ که برای دختران 9 سال تمام قمری و برای پسران 15 سال تمام قمری می باشد، دادگاه خود را فارغ از تعیین مصلحت حضانت می داند و خود فرزند بر این موضوع تصمیم می گیرد که نزد کدام والد باشد. اما در هر صورت تامین هزینه های او با پدر است.

در نظر داشته باشید قوانین با توجه به شرایط منعطف هستند، لذا با انتخاب بهترین وکیل طلاق در اهواز که تسلط کامل بر قوانین و نحوه پیش بردن پرونده های حقوقی خانواده را دارند، می توانید به نتیجه مطلوب خود برسید.

بهترین وکیل طلاق در اهواز

کلام آخر

از همراهی شما تا آخر این مقاله سپاس گزاریم. امید است توانسته باشیم برای کسب اطلاعات بیشتر شما در زمینه معرفی 10 تا از بهترین وکیل طلاق در اهواز، مراحل و شرایط درخواست طلاق از سمت زوجه و همچنین چگونگی شرایط حضانت فرزند، قدم موثری برداشته باشیم. برای افزودن آگاهی خود می توانید مطالب مربوط به مسائل حقوقی را از مجله برترین وکیل دنبال کنید. انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در کامنت ها، درمیان بگذارید.

3/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + پنج =

دکمه بازگشت به بالا