طلاقوکیل

10 تا از بهترین وکیل طلاق در تهران ⚖️【سال1402】

در این مقاله می خواهیم به معرفی بهترین وکیل طلاق در تهران بپردازیم و 10 نفر از آن ها را معرفی کنیم. دلایل بسیاری وجود دارد که موجب طلاق می شود مهم ترین آن ها عدم تفاهم، ناسازگاری زوجین، خیانت، رابطه نامشروع، مشکلات مالی، بدرفتاری و اعتیاد زوج و موارد بسیار دیگر است. تهران به عنوان شهری پرجمعیت آمار طلاق بالایی هم دارد که اولین کار برای انتخاب وکیل، شناخت سوابق او است. ما در این مقاله لیستی از وکلای پایه یک دادگستری که متخصص در دعاوی خانواده هستند معرفی کردیم. برای اطلاعات بیشتر در وبسایت برترین وکیل همراه ما باشید.

 بهترین وکیل طلاق در تهران

انواع درخواست طلاق و قوانین آن در کشور

طلاق یک پرونده حقوقی است و برای حل آن باید از بهترین وکیل خانواده در تهران کمک گرفت و وکالت طلاق را به او واگذار کرد زیرا پرونده طلاق نیاز به پیگیری های قضایی، اداری و حقوقی دارد و بسیار پیچیده است و افراد عادی از عهده ی آن بر نمی آیند. وکلای خانواده به دلیل تجربه ای که دارند، درصد موفقیت بالایی در دفاع از موکل خود دارند و در تمامی مراحل دادگاه به جای موکل حاضر می شوند تا به پرونده طلاق او رسیدگی کنند. طلاق به سه صورت، طلاق توافقی، طلاق از طرف مرد و طلاق از طرف زن درخواست می شود.

طلاق توافقی: در صورت رضایت مرد و زن برای جدایی است که می توانند از بهترین وکیل تهران برای پیشبرد قانونی کارها استفاده کنند. در طلاق توافقی زن و مرد باید برای جدایی، مهریه و نفقه به توافق برسند، به این صورت که یا از طرف زن بخشیده شود و یا اینکه مقدار آن برای پرداخت از طرف مرد مشخص گردد.

طلاق از طرف مرد: در کشور ما حق طلاق با مرد است یعنی هر زمان و بدون هیچ دلیلی، با پرداخت مهریه، نفقه و اجرت المثل ایام زوجیت می تواند همسر خود را طلاق دهد. همانطور که گفتیم دادگاه با پرداخت حقوق از طرف مرد به زن، درخواست طلاق مرد را قبول می کند در این بین اگر مرد توان پرداخت یکجا نداشته باشد، از طرف دادگاه پرداخت مهریه و نفقه قسط بندی می شود.

طلاق از طرف زن: طلاق به درخواست زن بسیار پیچیده است، اگر زن در زمان عقد حق طلاق را از مرد نگرفته باشد، راه سختی دارد پس برای موفقیت باید وکالت کارهای طلاق را به وکیل طلاق خوب در تهران بسپارد. در این پرونده اگر زن بتواند یکی از شروط 12 گانه که در سند ازدواج ثبت شده را به دادگاه ثابت کند، یک قدم به طلاق نزدیک تر می شود.

بهترین وکیل طلاق در تهران چه کسی است؟

برخی از مهم ترین وظایف وکیل طلاق در جدول زیر لیست شده است:

📜 پیگیری پروندهپیگیری تمام مراحل پرونده و جلسات دادگاه
👪 برقراری صلحبرقراری صلح در طرفین برای برقراری کانون خانواده
❤️ آگاه نمودن موکلتعقیب و ردجویی دقیق مراحل دادرسی پرونده و آگاه نمودن موکل خود
⚖️ حضور در دادگستریحضور به موقع وکیل در جلسات دادرسی که نشان از وقت شناسی وی دارد
👩‍⚖️ مشاوره حقوقی دادن مشاوره های حقوقی و آگاه نمودن موکل خویش

بهترین وکیل طلاق در تهران چه کسی است؟

مهم است برای انجام پرونده های طلاق به وکلایی مراجعه کنید که در این زمینه فعالیت می کنند و تجربه کافی دارند. طلاق یکی از پرونده های پیچیده است که موفقیت آن به تبحر وکیل بستگی دارد. در ادامه مقاله بهترین وکیل طلاق در تهران قصد داریم تا 10 نفر از آن ها را معرفی کنیم. همراه ما در مجله برترین وکیل باشید.

مطلب پبشنهادی: بهترین وکیل ایران

سرکار خانم زهره رستگار

زهره رستگار وکیل طلاق تهران

خانم رستگار یکی از برترین وکلای پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در تهران می باشند. با تحصیلات عالیه و بیش از 23 سال سابقه وکالت در انواع پرونده های حقوقی، کیفری، خانوادگی به خصوص طلاق خوش درخشیده اند. خانم زهره رستگار به عنوان وکیل تخصصی در انواع دعاوی مربوط به خانواده از جمله طلاق، طلاق توافقی، طلاق از جانب زوج و طلاق از جانب زوجه، مطالبه مهریه، نفقه و حضانت فرزند فعالیت می کنند.

خانم رستگار به عنوان وکیل باسابقه در پرونده های خانواده جزء وکلای برتر و به نام می باشند که با موفقیت در اکثریت پرونده ها به عنوان وکیل برتر در تهران شناخته شده اند.

جهت اعطای وکالت و انجام مشاوره با ایشان می‌توانید با تعیین وقت قبلی با شماره های زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09121722840
شماره تماس دفتر: 02144141581
آدرس دفتر خانم زهره رستگار: تهران، خیابان ناصر حجازی، فردوس غرب، بین ورزی و پروانه، ساختمان نگار، پلاک 435، طبقه 3، واحد 11

سرکار خانم بهاره فیض

بهاره فیض وکیل طلاق تهران

بهاره فیض وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دانش آموخته ممتاز حقوق از دانشگاه دولتی شهید بهشتی تهران، رتبه 30 و برتر کانون وکلای دادگستری مرکز تهران، با بیش از ده سال سابقه فعالیت حقوقی، افتخار ارائه خدمات ملکی، حقوقی، جزائی، تجاری، خانواده، ارث و … به کلیه اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی دارد.

از جمله خدمات خانم بهاره فیض عبارتند از:

 • متخصص در دعاوی حقوقی در زمینه ملکی، تنظیم سند، ابطال قرارداد، فسخ قرارداد، دعاوی مربوط به قولنامه و مبایعه نامه، تخلیه ملک تجاری مسکونی اداری ، اختلافات پیمانکاری، خلع ید،رفع تصرف ،مطالبه خسارت، مطالبه وجه ، هبه، اجاره و ….
 • متخصص در دعاوی کیفری اعم از انتقال مال غیر، کلاهبرداری،اختلاس،ارتشا، خیانت در امانت، توهین، ضرب و جرح، دیه، قتل، سرقت، رابطه نامشروع ،پولشویی، قاچاق کالا و ارز،مطالبه دیه،جرایم رایانه ای، جرایم پزشکی …
 • متخصص در دعاوی خانواده اعم از طلاق از ناحیه زوج، طلاق از ناحیه زوجه، طلاق توافقی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه زوجه، مطالبه نفقه فرزند، حضانت، ملاقات، ارث و وصیت و فرزندخواندگی و سرپرستی و …
 • متخصص در تنظیم قرارداد ها اعم از قرارداد بیع، اجاره ، ارائه خدمات،شرکت، سرمایه گذاری، نمایندگی، پیمانکاری، توزیع، تولید، لایسنس و ..
 • متخصص در دعاوی تجاری اعم از دعاوی مرتبط با شرکت ها ، قراردادهای پیمانی،ورشکستگی، مطالبه چک و سفته و…

جهت اعطای وکالت و انجام مشاوره با ایشان می‌توانید با شماره زیر تماس بگیرید:

تلفن همراه: 09124478815
آدرس:
تهران، خیابان وحید دستگردی(ظفر)، خیابان مصدق شمالی(نفت شمالی)، خیابان دامغانی(یازدهم)، پلاک38، واحد 2

جناب آقای دکتر احمد زهره وند

دکتر احمد زهره وند

دفتر وکالت دکتر احمد زهره وند با تیمی مجرب سالیان سال در شمیرانات تهران نیاوران اقدام به فعالیت در زمینه پرونده های حقوقی و کیفری و خانواده و قبول و انجام انواع پرونده در زمینه املاک، جرایم و دعاوی کیفری، دعاوی ملکی، حقوقی، خانواده و انجام مشکلات و امور ایرانیان خارج کشور می باشد.

از سوابق ایشان می توان به وکالت در پرونده های شرکت های دولتی و خصوصی و تدریس حقوق ثبت اسناد و املاک و تالیف کتب مختلف حقوقی و وکالت و مشاوره تخصصی در پرونده های مختلف اشاره نمود.

اقداماتی که در دفتر وکالت ایشان انجام می گردد:

 • وکالت تخصصی در پرونده های ملکی
 • وکالت تخصصی در پرونده های کیفری
 • وکالت تخصصی در پرونده های خانواده
 • وکالت تخصصی در پزونده شرکت های تجاری
 • وکالت در پرونده های کارگر و کارفرمایی و قراردادکار
 • وکالت در قراردادهای پیمانکاری
 • مشاوره و تنظیم انواع دادخواست های حقوقی و کیفری
 • تنظیم دادخواست الزام به تنظیم سند رسمی
 • تنظیم دادخواست تحویل مبیع
 • تنظیم شکوائیه کلاهبرداری
 • تنطیم شکواییه انتقال مال غیر
 • مشاوره حقوقی و کیفری آنلاین
 • مشاوره حقوقی و کیفری
 • وکیل ایرانیان خارج از کشور

ویژگی های دفتر وکالت دکتر احمد زهره وند:

 • سالیان سال فعالیان در عرصه های وکالتی و سوابق و نتایج درخشان
 • دارای تیم مجرب و زبده و قضات سابق دادگستری و وکلای نخبه در عرصه های حقوقی
 • اعتماد کامل موکلین به جهت سوابق درخشان و حسن سوابق این دفتر
 • پیگیری مداوم و مستمر پرونده ها و ارائه گزارش به موکل
 • اکثر موکلین معرفی شده توسط موکل های سابق بوده که همین امر نشان از اعتماد و توانایی بالای این مجموعه دارد
 • دلسوز و پیگیر بودن پرونده های موکل
 • صداقت در بیان و رفتار سالیان سال فعالیان در عرصه های وکالتی
 • مسلط به قوانین و مقررات روز کشور

شماره تماس09121305919
آدرس دفتر: تهران، نیاوران، سه راه یاسر، ابتدای خیابان عمار، بن بست راز، پلاک ۳۵ واحد ۲۰

جناب آقای دکتر محمد تقی زاده

محمد تقی زاده وکیل طلاق تهران

دکتر محمد تقی زاده، وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقی در شهر تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از بهترین، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای تهران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران می باشند.

تخصص ایشان در پرونده های خانواده و مشکلات خانوادگی و دعاوی طلاق از جمله طلاق توافقی، طلاق به درخواست زوج و طلاق به درخواست زوجه می باشد. همچنین دکتر محمد تقی زاده وکالت دعاوی در خصوص مهریه، حضانت، سلب و لغو حضانت، ملاقات فرزند مشترک، نفقه زوجه، نفقه فرزند مشترک، الزام به تمکین، استرداد جهیزیه، تهیه مسکن مستقل، اثبات واقعه نکاح، اجرت المثل ایام زوجیت و کلیه امور مربوط به مشکلات خانوادگی را بر عهده می گیرد.

صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی دکتر محمد تقی زاده، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد.

ایشان مقالات علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و کشوری را در رزومه خویش دارند.

در صورت نیاز هموطنان در اقصی نقاط ایران به تنظیم هر گونه دادخواست، شکواییه، لایحه و قرارداد و … آقای دکتر محمد تقی زاده پس از مشاوره تلفنی و شنیدن اظهارات شما و بررسی مدارک از طریق ایمیل یا پیام رسان های مجازی، بر اساس خواست شما نسبت به تنظیم و ارسال متون مورد نیاز شما اقدام می نماید.

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با دکتر محمد تقی زاده می‌توانید با شماره‌های زیر تماس برقرار نمایید:

نشانی دفتر وکالت: تهران، بلوار اصلی سعادت آباد، نبش خیابان 32، پلاک116، ساختمان خانه سبز، طبقه دوم، واحد4

تلفن همراه جهت اخذ مشاوره تلفنی: 09121722464
شماره تلفن دفتر جهت اخذ وقت مشاوره حضوری: 02186127228 02186129690

جناب آقای دکتر امین گلریز

آقای دکتر امین گلریز، یکی از بهترین وکلای شهر تهران می باشند. نامبرده فارغ‌التحصیل رتبه‌ی یک دکتری بوده و در سوابق خود عضویت در هیئت علمی دانشگاه، سابقه‌ی قضاوت، رتبه دوم کارآموزی قضاوت تهران، نگارش کاملترین شرح قانون مجازات اسلامی در 4 جلد را دارا هستند. همچنین نگارش چندین مقاله‌ی علمی – پژوهشی و وکالت در پرونده‌های مهم از دیگر افتخارات ایشان است.

جهت اعطای وکالت و انجام مشاوره با ایشان می‌توانید با تعیین وقت قبلی با شماره های زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09120899917
شماره تماس دفتر: 22732919-021
آدرس دفتر دکتر امین گلریز: تهران، میدان تجریش، خیابان ملکی، نبش بن‌بست یکم، پلاک ۲، طبقه ۲

جناب آقای صمد زارع

صمد زارع وکیل پایه یک دادگستری تهران

جناب آقای صمد زارع وکیل پایه یک دادگستری با ١٠ سال سابقه در عرصه وكالت، از موفق ترين وكلای ايران، كارشناس ارشد حقوق خصوصی دانشگاه تهران و مدير موسسه حقوقی قانونمند می باشند.
ایشان با همکاری مجموعه ای قوی از وکلای متخصص هر حوزه و قضات بازنشسته دیوانعالی کشور در پرونده های متعدد كيفری و حقوقی، بانکی و اراضی و ثبتی و ملکی و … آماده ارائه خدمات حقوقی و جزايی و تجاری به كليه اشخاص اعم از حقيقی و حقوقی در موارد ذيل می باشند:

 • وكالت در کلیه دعاوی حقوقی اعم از ملکی، سرقفلی، مصادره اموال، خلع ید، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، دعاوی مربوط به مشارکت در ساخت، ابطال مبایعه نامه، ابطال سند رسمی، اثبات وقوع بیع و …
 • وکالت در کلیه دعاوی کیفری اعم از کلاهبرداری، اختلاس، ارتشاء، قاچاق کالا وارز، جرم مواد مخدر، جرائم تعزیرات حکومتی پولشویی و ….
 • وکالت تخصصی در دیوان عالی کشور و دیوان عدالت اداری مخصوصا اعتراض به آرا کمسیون ماده ۱۰۰ و ۷۷ شهرداری
 • داوری در کلیه قراردادهای داخلی بین اشخاص و شرکت ها
 • تنظیم قراردادهای مشارکت در ساخت و قراردادهای تجاری و بازرگانی و کلیه قراردادهای داخلی و بین المللی
 • دعاوی علیه بانکها اعم از ابطال قرارداد وام ، فک رهن ، ابطال سند رهنی ، ابطال اجراییه و …
 • دعاوی مربوط به اراضی اعم از تغییر کاربری و ملی و موات اعلام شدن زمین و …

جهت تماس و اعطای وکالت به آقای صمد زارع، یکی از وکلای خوب تهران میتوانید از طریق زیر اقدام کنید:

شماره موبایل: 09121278367
آدرس دفتر:

۱. الهیه، خیابان مریم شرقی، پلاک ۶۳
۲. شهرک غرب، خیابان حسن سیف، پلاک ۱

سرکار خانم مونا ترابی

سرکار خانم مونا ترابی

خانم مونا ترابی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای مرکز هستند، ایشان در زمینه وکالت 10 سال سابقه دارند و می توان گفت که از موفق ترین وکلای ایرانی هستند. دارای مدرک کارشناس ارشد حقوق خصوصی هستند و مجموعه ای قوی دارند که به حل پرونده های کیفری، ملکی و … می پردازند.

ایشان در زمینه های حقوقی زیر فعالیت می کنند:

 • وکالت در کلیه دعاوی حقوقی، طلاق، طلاق توافقی، نفقه، مهریه، حضانت فرزند و …
 • وکالت در تمام دعاوی کیفری مانند کلاهبرداری، اختلاس، ارتشاء، قاچاق کالا و ارز، مطالبه دیه، پولشویی، قتل، جرایم رایانه ای، جرائم پزشکی و …

آدرس دفتر خانم ترابی: تهران، ظفر، مصدق شمالی، خیابان دامغانی 11، پلاک 38، واحد 2

شماره تماس: 09121979750

جناب آقای اکبر فتح الهی نوشهر

جناب آقای اکبر فتح الهی نوشهر

آقای فتح الهی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری تهران با بیش از 20 سال سابقه می باشند. ایشان از وکلای خانواده، طلاق، نفقه و … هستند و یکی از محققین پراگماتیسم و فلسفه حقوق هستند. تحصیلات ایشان حقوق عمومی است و عضو مشاور اداره معاضدت کانون وکلا مرکز می باشند. مقالات متعددی در روزنامه ابتکار توسط ایشان نوشته شده است.

آدرس دفتر: تهران، بالاتر از میدان ونک، روبه روی پارک ملت، نبش کوچه پروین

شماره تماس: 09121463248

سرکار خانم الهام صادقی تجریشی

سرکار خانم الهام صادقی تجریشی

خانم صادقی فوق لیسانس حقوق خصوصی و عضو جامعه جرم شناسی ایران و از بهتری وکلای پایه یک دادگستری تهران می باشند. پرونده هایی که ایشان قبول می کنند شامل دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، نفقه، دعاوی کیفری، ثبتی، قراردادها و … است.

آدرس دفتر: تهران، سعادت آباد، خیابان 32، پلاک 116، طبقه 4، واحد 9

شماره تماس: 02188517032

جناب آقای سید مجید اصفهانی روحانی

جناب آقای سید مجید اصفهانی روحانی

آقای مجید روحانی اصفهانی از وکلای پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی وکالت دعاوی خانواده، طلاق، تجاری بازرگانی و ملکی، تنظیم دادخواست و لوایح حقوقی، تنظیم قراردادهای بین المللی هستند. فعالیت های ایشان در پرونده های خانواده شامل، نامزدی و خسارت ناشی از آن، جهیزیه، مهریه، نفقه، اجرت المثل ایام زوجیت و … است. ایشان در دفتر وکالت خود با بهره گیری از اساتید خبره و کاربلد در حال خدمت رسانی به موکلین خود هستند.

آدرس دفتر: تهران، بلوار میرداماد، میدان مادر، خیابان بهروز، پلاک 17، طبقه 3، واحد 31

شماره تماس: 02122275858

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل رابطه نامشروع در تهران

مزایای داشتن حق طلاق برای زن

طبق ماده 1133 قانون مدنی و شرع حق طلاق به مرد داده شده اما مرد می تواند این حق را به همسر خود یا فرد دیگری مانند پدر، دوست و یا فرد دیگری وکالت دهد که در اصطلاح به آن حق طلاق گفته می شود. در این بین اگر مرد وکالت بلاعزل طلاق به زن بدهد، همچنان حق طلاق مرد پابرجاست و می تواند برای طلاق اقدام کند. زن می تواند حق طلاق را زمان عقد به عنوان شروط ضمن عقد در سند ازدواج بنویسد و یا این که بعد از عقد به یکی از دفاتر اسناد رسمی مراجعه کرده و حق طلاق را از شوهر خود بگیرد.

اما داشتن حق طلاق برای زن چه مزیتی دارد؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که اگر زن حق طلاق داشته باشد می تواند اقدام به طلاق توافقی کند، همانطور که در مقاله های دیگر گفتیم، طلاق از طرف زن بدون داشتن حق طلاق بسیار دشوار و پیچیده است و گاهی موجب آزار روحی و روانی زن می شود پس با وکالت طلاقی که از همسر خود گرفته در یک دهم زمان موفق به گرفتن طلاق توافقی می شود و در هر زمان و بدون حضور شوهر خود می تواند با کمک یک وکیل طلاق خوب در تهران، به راحتی طلاق خود را بگیرد.

مزایای داشتن حق طلاق برای زن

مزیت بعدی حق طلاق برای زن، طلاق توافقی بدون حضور شوهر (زوج) است، در این روش به این دلیل که زوجه وکالت طلاق را از زوج گرفته، پس می تواند به دادگاه مراجعه کند و از طرف زوج وکیل گرفته و پروژه طلاق را بدون حضور زوج به راحتی پیش ببرد.

اما نکته ای در این میان وجود دارد که باید به آن توجه شود، اگر زوج وکالت بلاعزل به زوجه بدهد، باز هم می تواند نسبت به طلاق اقدام کند، همچنین وکالت طلاق زوجه می تواند مشروط یا معلق باشد به این معنی که وکالت طلاق مطلق ندارد و در این شرایط زن نمی تواند مراحل طلاق را به سرعت پیش ببرد، به عبارت دیگر شرط گذاشتن ارزش وکالت طلاق یا همان حق طلاق را کم می کند. نکته بعدی در وکالت طلاق این است که مراقب باشید سر دفتر دار به عمد یا به سهو ننویسد که حق طلاق به زوجه داده شد، زیرا این عبارت کاملا عامیانه و غلط است و حق طلاق مرد قابل واگذاری نیست و فقط می تواند وکالت آن را به زوجه یا فرد دیگری بدهد.

کلام آخر

ممنونم از این که همراه ما تا انتهای مقاله بهترین وکیل طلاق در تهران بودید. همانطور که می دانید بیشترین پرونده های خانواده که در دادگاه ها وجود دارد مربوط به درخواست طلاق از طرف زوج، زوجه و یا طلاق توافقی است. سعی کردیم در این مقاله وکلای متخصص در دعاوی طلاق را معرفی کنیم که بتوانید انتخاب راحتی داشته باشید. امیدوارم توانسته باشم شما را در انتخاب وکیل مورد نظرتان یاری کنم. لطفا نظرات خود را برای ما کامنت نمایید.

نقش وکیل طلاق در پرونده طلاق چیست؟

بهترین وکیل طلاق در تهران به دلیل تخصص و تجربه ای که در پرونده های طلاق و مهریه داشته است، بهترین راه حل ها را برای موفقیت بیشتر موکل خود ارائه می دهد.

دلایل زن برای درخواست طلاق چیست؟

اثبات خیانت شوهر، اثبات یکی از شروط 12 گانه ضمن عقد اگر مرد امضا کرده باشد، ازدواج مجدد بدون اجازه همسر اول، کتک زدن و توهین به زن به طوری که ادامه زندگی برای زن سخت باشد، داشتن حق طلاق و …

شرایط طلاق از طرف مرد چگونه است؟

با توجه به این که حق طلاق با مرد است، او می تواند بدون دلیل همسر خود را طلاق دهد اما باید مهریه، نفقه و اجرت المثل همسر خود را در صورت درخواست زن به او بپردازد.

4.7/5 - (4 امتیاز)

زینب رحمانی

سلام، من در مجله برترین وکیل سعی در معرفی وکلای متخصص ایرانی و توضیح مسائل حقوقی دارم. خوشحال می شوم نظرات و پیشنهادهایتان را برای ما کامنت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا