طلاقوکلا

10 تا از بهترین وکیل طلاق در غرب تهران ⚖️【سال1403】

گاهی ادامه زندگی مشترک برای زوجین سخت و ناممکن به نظر می‌رسد و اینجاست که طرفین تصمیم به طلاق می‌گیرند. همواره طلاق و مسائل مربوط به آن نظیر مهریه، نفقه، حضانت فرزندان و دفاع قانون‌مند از آن‌ها در دادگاه دغدغه زوج‌هایی است که قصد جدایی دارند. از طرفی تعدد وکلا باعث شده تا اعتماد به آن‌ها برای رسیدگی به پرونده قدری سخت به نظر برسد. در این مطلب سعی داریم شما را با بهترین وکیل طلاق در غرب تهران آشنا کنیم تا با خیال آسوده انتخاب کنید و به کسب نتیجه مطلوبتان یک قدم نزدیک‌تر شوید.

بهترین وکیل طلاق در غرب تهران

بهترین وکیل طلاق در غرب تهران کیست؟

دعاوی خانواده همواره با پیچیدگی‌ها و دشواری‌های بسیاری همراه بوده است. اغلب افرادی را در اطراف خود می‌شناسیم که وقت زیادی را در دادگاه خانواده به سر می‌برند تا شاید بتوانند روند طلاق خود را به بهترین شکل ممکن طی کنند. در صورتی که افراد با قوانین حقوقی مربوط به طلاق آشنا نباشند ممکن است گام‌های درستی را در این زمینه برندارند و همین قدم‌های اشتباه باعث می‌شود حقوق آن‌ها در روند رسیدگی به پرونده ضایع شود. لازم است فرد اطلاع لازم درباره مراحل و شرایط طلاق داشته باشد تا بتواند با کمترین مخاطره این مسیر را به پایان برساند. از این رو، استفاده از بهترین وکیل طلاق در غرب تهران ضروری است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره آسان از بهترین وکیل طلاق در تهران  کلیک کنید!

بهترین وکیل طلاق غرب تهران اطلاعات لازم درباره مواد قانونی مورد نیاز در دعاوی خانواده را دارد و به دلیل تجربه‌ای که در طی سال‌ها از حضور در محاکم مختلف کسب کرده است، قادر خواهد بود حقوق شما را بی کم و کاست احقاق کند. در طلاق موضوعاتی مانند مهریه، اجرت المثل، نفقه، دلایل محکمه پسند طلاق از طرف زن، حضانت فرزندان و… مطرح است که دفاع از آن‌ها را می‌توان با خیال آسوده به بهترین وکیل طلاق در غرب تهران سپرد.

لازم است که بهترین وکیل طلاق در غرب تهران اطلاعات سرآمدی در زمینه مواد حقوقی داشته باشد و همواره خود را به روز نگه دارد. فقط در این صورت است که وکیل می‌تواند راهکار مناسب برای طلاق بی دردسر را به شما ارائه دهد. در ادامه سعی داریم شما را با نام و مشخصات بهترین وکیل طلاق در غرب تهران آشنا کنیم تا دسترسی شما به آن‌ها با سادگی هر چه تمام‌تر ممکن شده و بتوانید در دعاوی طلاق از وجود این وکلا بهره مند گردید.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل طلاق در غرب تهران بپردازیم. خواهشمندم جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل طلاق درغرب تهران سال 1403!

سعید نقدی

سعید نقدی بهترین وکیل طلاق غرب تهران

جناب آقای سعید نقدی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری دارای مدرک ارشد جزا و جرم شناسی می باشند. ایشان همچنین به عنوان مدیر حقوقی شرکت پلیکا نوین و کارشناس حقوقی شرکت عمرانی ایران سازه نیز فعالیت می کند. آقای نقدی به صورت تخصصی در حوزه دعاوی کیفری در تهران و شهرستان ها فعالیت کرده و پرونده های موفق بسیاری را در کارنامه خود ثبت کرده است. ایشان با سابقه کافی و درخشان در حوزه کیفری و ملکی به مراجعین خود مشاوره ارائه می دهند. یکی از مهم ترین افتخارات آقای سعید نقدی گواهینامه دوره حقوق کیفر اقتصادی و پولشویی است.

خدمات آقای سعید نقدی:

 • وکالت پرونده های خانواده: طلاق، طلاق توافقی، رجوع از هبه، توقیف اموال برای مهریه، مطالبه مهریه، دریافت نفقه، حضانت فرزندان، استرداد جهیزیه، انحصار وراثت، رفع توقیف اموال مهریه، ارث و وصیت و …
 • دعاوی کیفری و جرایم علیه اشخاص و اموال (قتل عمد و غیر عمد، تجاوز به عنف، تفخیذ، لواط، فروش مال غیر، جعل اسناد، خیانت در امانت، روابط نامشروع، آدم ربایی، کلاهبرداری، قاچاق کالا و ارز، جرایم جنسی، جرایم منافی عفت، دادسرای ارشاد، جرایم کلان اقتصادی ، اختلاس، تبانی در معاملات دولتی، رشا و ارتشا)
 • وکالت پرونده های ملکی: الزام به تنظیم سند رسمی، موجر و مستاجر، تملک آپارتمان ها، فروش مال غیر، فک رهن، مشارکت در ساخت، اراضی ملی و اصل ۴٩ قانون اساسی، قراردادهای تجاری و …

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای سعید نقدی، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09129739424
آدرس دفتر:
قلهک، روبروی مترو قلهک، پلاک ١١/١۵، طبقه سوم

سامان توانگر

سامان توانگر بهترین وکیل غرب تهران

آقای سامان توانگر وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی با بیش از چندین سال سابقه وکالت خود در شهر قدس و فعالیت تخصصی در زمینه هایی از جمله دعاوی کیفری کلاهبرداری سرقت خیانت در امانت، خانواده، ملکی دعاوی اوقاف، اسناد صلحی، الزام به تنظیم سند رسمی، دعاوی خلع ید، دعوی ابطال سند دارند که یکی از شناخته ترین وکلای شهر قدس هستند.

آدرس دفتر: تهران، صادقیه، خیابان ولیعصر، ساختمان مهرگان، طبقه 5، واحد 14

شماره تماس: ٠٩١٢٤٦٣٥٧١٨ (پاسخگویی در اسرع وقت)

فهیمه طهماسبی

فهیمه طهماسبی بهترین وکیل غرب تهران

خانم فهیمه طهماسبی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای 21 سال سابقه وکالت در زمینه های مختلف حقوقی، کیفری، خانواده و تخصصاََ در دعاوی خانواده فعالیت دارند. مشاوره های حقوقی ایشان به دو روش حضوری و تلفنی ارائه می گردد و همچنین خانم فهیمه طهماسبی تجربه موفق در طول مدت وکالت در پرونده های حقوقی کیفری ملکی و خانواده داشته اند.

پرونده هایی که توسط خانم فهیمه طهماسبی پذیرفته می شوند:

 • تمامی دعاوی خانواده: مطالبه مهریه، نفقه، ترک نفقه، درخواست طلاق، طلاق توافقی، طلاق از طرف مرد، طلاق از طرف زن، دریافت اجرت المثل ایام زوجیت، اجرت المثل حضانت، استرداد جهیزیه، تمکین، ارث و انحصار وراثت و …
 • انواع دعاوی کیفری: مواد مخدر، قتل، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، جعل، انتقال مال غیر، ضرب و جرح و …
 • انواع دعاوی ملکی: خلع ید، اجرت المثل ایام تصرف، دستور تخلیه و …
 • انواع دعاوی حقوقی: تنظیم انواع قراردادها، مشاوره تخصصی حقوقی به شرکت ها، مطالبه وجه چک و …

آدرس دفتر: سعادت آباد، ضلع جنوب شرقی، چهارراه سرو، نبش خیابان بهار یکم، ساختمان آرمن، پلاک ۵۶، طبقه دوم، واحد ۳
تلفن همراه: 09123372521

سید عرفان فاضلی

سید عرفان فاضلی بهترین وکیل طلاق در غرب تهران

آقای سید عرفان فاضلی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، عضو مرکز وکلای تهران، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی، دانش آموخته در بهترین دانشگاه سراسری و نویسنده مقالات متعدد می باشند. ایشان با بیش از 10 سال سابقه در امور حقوقی و به سرانجام رساندن بسیاری از پرونده ها در زمینه های متفاوت حقوقی و کیفری، تبحر و تجربه کافی بدست آورده اند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان اشرفی اصفهانی، بالاتر از پونک، نبش کوچه نوزدهم، پلاک۲۴، طبقه دوم، واحد۳

شماره تماس: 09128018460

زهرا ابراهیمی

زهرا ابراهیمی وکیل طلاق در غرب تهران

خانم زهرا ابراهیمی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای دو فوق لیسانس حقوق خصوصی و حقوق اقتصادی از دانشگاه علامه طباطبائی هستند.

برخی از سوابق خانم زهرا ابراهیمی:

 • دارای سوابق متعدد در دعاوی حقوقی، کیفری و خانواده در حوزه قضائی تهران
 • آشنا به رویه قضائی دادگاه های تهران
 • 12 سال سابقه کار وکالت در حوزه های مختلف حقوقی ، کیفری و خانواده
 • قبول وکالت از هم وطنان عزیز در خارج از کشور

تخصص خانم زهرا ابراهیمی:

 • حقوقی: شامل موضوعات مختلف ملکی از جمله تخلیه، خلع ید، اعتراض ثالث، معامله صوری و فرار از دین، الزام به تنظیم سند رسمی و … ، چک، اختلافات ناشی از قراردادها، تخلیه، الزام به ایفاء تعهدات و خسارات ناشی از عدم انجام آنها ، مطالبه خسارت و …
 • کیفری: شامل موضوعات مختلف از جمله: کلاهبرداری های سنتی و رایانه ای، انتقال مال غیر، خیانت در امانت، جعل و استفاده از سند مجعول، ایراد صدمات بدنی غیر عمدی و دیه، ضرب و جرح، توهین، افتراء، نشر اکاذیب و …
 • خانواده شامل موضوعات مختلف: طلاق توافقی، طلاق به درخواست زوج، طلاق به درخواست زوجه، مهریه، نفقه، تمکین، اعسار، حضانت فرزندان، ملاقات با فرزندان، اثبات نسب، نفی نسب، اثبات زوجیت و …

تلفن دفتر: 02144363648

طیبه برزگر

طیبه برزگر وکیل طلاق در غرب تهران

خانم طیبه برزگر وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای بیش از 10 سال سابقه وکالت در دعاوی خانواده، طلاق، دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، مطالبات چک و سفته و … می باشند. ایشان مشاور حقوقی و وکیل بانک ها و موسسات مالی و اعتباری را در سوابق خود ثبت نموده اند.

آدرس دفتر: تهران، فلکه دوم صادقیه، ایتدای خیابان آیت الله کاشانی، بعد از بانک مسکن، پلاک 80،طبقه 3، واحد 3

شماره تماس: 09122249601

مهاسا طهماسبی

مهاسا طهماسبی وکیل طلاق غرب تهران

خانم مهاسا طهماسبی وکیل پایه یک دادگستری در غرب تهران، مشاور حقوقی، متخصص در پرونده های دعاوی مختلف حقوقی، کیفری، خانواده، طلاق، مهریه، طلاق توافقی، حضانت فرزند، مهریه و … می باشند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان آیت اله کاشانی، بلوار اباذر، پایین تر از شالی، پلاک 15

شماره تماس: 09126260218

حسین صفائی

حسین صفائی وکیل طلاق غرب تهران

آقای صفای وکیل پایه یک دادگستری در تهران، مشاور حقوقی، دارای سابقه بالا در وکالت انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده به ویژه طلاق،جرائم رایانه ای، پزشکی، گمرک، مالیات، تنظیم قرارداد تجاری و … ، از سوابق درخشان ایشان کارشناس و مجری برنامه حقوقی دادرس پخش شده از شبکه دو سیما، کارشناس برجسته برنامه رادیویی آوای قانون و رادیو گفتگو بوده اند.

آدرس دفتر: تهران، میدان پونک، خیابان مخبری، پلاک 10، واحد 13

شماره تماس: 09124777493


موفقیت در انواع طلاق با بهترین وکیل طلاق در غرب تهران

می‌دانیم که طلاق بر سه نوع مختلف است. علاوه بر طلاق از طرف مرد و طلاق از طرف زن، گونه‌ای دیگر از طلاق وجود دارد که با موافقت دو طرف انجام می‌شود که این نوع به طلاق توافقی مشهور است. هر کدام از انواع طلاق پیچیدگی‌های خاص خود را دارند و لازم است برای جلو بردن روند پرونده در هر کدام به بهترین وکیل طللق در غرب تهران اعتماد کرد.

کسب اطلاعات بیشتر از: بهترین وکیل تهران

در قانون حق طلاق با مرد است و در عوض زن حق دریافت مهریه دارد؛ اما این بدان معنا نیست که زن نمی‌تواند تحت هیچ شرایطی برای طلاق اقدام کند. طلاق از طرف زن نیازمند ارائه دلایل محکمه پسند به دادگاه است. این دلایل محکمه پسند می‌تواند شامل شروط دوازده گانه ضمن عقدنامه باشد که مرد در هنگام نکاح آن‌ها را امضا کرده است. همچنین با اثبات عسر و حرج زن از سوی بهترین وکیل طلاق در غرب تهران می‌توان برای گرفتن طلاق نیز اقدام کرد.

همان‌طور که اشاره شد، مرد دارای حق طلاق و زن نیز دارای حق مهریه است. در طلاق توافقی، زوجین موافقت می‌کنند که برای جدایی از مقداری از حقوق خود بگذرند. برای مثال مرد حاضر می‌شود در ازای بخشیدن مقداری از مهریه به طلاق رضایت دهد. در واقع زوجین برای جدایی اقدام به تنظیم توافق نامه می‌کنند؛ اما تنظیم توافق نامه با پیچ و خم‌های بسیاری همراه است که حل آن فقط از عهده بهترین وکیل طلاق در غرب تهران بر می‌آید. برای مثال اگر توافق نامه با دقت تنظیم نشود، زن پس از بخشیدن مهریه خود می‌تواند در سال‌های آینده مجدداً اقدام به دریافت مهریه کند! پس در هر کدام از انواع طلاق لازم است با وکلای باتجربه‌ای که در بالا معرفی شد، در تماس باشید.

بهترین وکیل طلاق در غرب تهران

موفقیت در دعاوی مهریه با بهترین وکیل طلاق در غرب تهران

طلاق همواره فرآیندی زمان‌بر و وقت گیر است. از این رو، لازم است که بهترین وکیل طلاق در غرب تهران بسیار وقت شناس باشد تا بتواند به سرعت تکلیف پرونده شما را مشخص کند. همچنین وکیل می‌بایست از شجاعت کافی در روند رسیدگی به پرونده در دادگاه برخوردار باشد تا به هیچ عنوان اجازه ندهد حق و حقوقی از شما نادیده گرفته شود. یک وکیل هر چقدر هم که با تجربه و با دانش باشد باز هم به مهارت‌های کلامی و ارتباطی بالا نیازمند است. متقاعد کردن قضات و ارائه ادله کافی نیازمند داشتن فن بیانی ممتاز است. مهارت‌های ارتباطی بهترین وکیل طلاق در غرب تهران باعث می‌شود تا ارتباط نزدیک‌تری با موکل برقرار کند تا از این راه دغدغه‌های او به خوبی شناخته شود و به اهداف مورد نظر موکل از دید جامع‌تری بنگرد.

مهریه یا صداق بهایی است که مرد در زمان نکاح متعهد می‌شود آن را به زن پرداخت کند. شاید بتوان به صراحت گفت اولین مسئله‌ای که حین اقدام برای طلاق در بین زوجین مشکل آفرین می‌شود، همین مهریه است! زن به دنبال دریافت کامل مهریه خود است و مرد نیز به دنبال کاستن از آن است تا به طلاق راضی شود. همچنین در طلاق توافقی باید با بهترین وکیل طلاق در غرب تهران در ارتباط بود تا حقی در این زمینه از کسی ضایع نشود. در طلاق از طرف زن نیز باید از دانش بهترین وکیل طلاق در غرب تهران بهره برد تا شروط دوازده گانه و عسر و حرج زن اثبات شود؛ زیرا در این صورت است که زن می‌تواند علاوه بر طلاق به کل مهریه خود نیز دست پیدا کند.

بیشتر بخوانید: بهترین وکیل مهریه در تهران

ماجرا به همین‌جا ختم نمی‌شود و زوجین در مباحثی مانند اجرت المثل، نفقه و… نیز باید روی کمک وکیل خبره و مجرب حساب باز کنند تا مبادا حقی از آن‌ها ضایع شود. حق حضانت فرزندان نیز برای زوجین از اهمیت بالایی برخوردار است. اینکه فرزند بعد از طلاق در کنار کدام یک از طرفین رشد و نمو می‌کند همواره دغدغه اصلی در بین والدین است. بدون داشتن وکیل طلاق خوب در غرب تهران قطعاً دستیابی به نتیجه مطلوب براش شما سخت خواهد شد. پشیمانی بعد از آن نیز دردی را درمان نمی‌کند. پس بهتر است از همین ابتدا رسیدگی به پرونده را کاملاً اصولی جلو ببرید و از تجربیات وکلای معرفی شده در این مطلب بهره مند شوید.

بهترین وکیل طلاق در غرب تهران

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم در گام نخست ویژگی‌های ممتاز یک وکیل مناسب برای رسیدگی به دعاوی طلاق را برشمردیم و در گام بعدی با تکیه به همین خصوصیات شاخص، چند نفر از بهترین وکیل طلاق در غرب تهران را به شما معرفی کردیم. همچنین در انتها سری به مسائل حقوقی پیرامون طلاق و مهریه زدیم تا مشخص شود که اعتماد به وکیل تا چه اندازه می‌تواند در رسیدن شما به نتیجه مورد نظرتان مؤثر و مهم باشد. در پایان از شما دعوت می‌کنیم که اگر پیشنهاد و انتقاد یا تجربه‌ای در این زمینه دارید، آن را با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =

دکمه بازگشت به بالا