طلاقوکیل

10 تا از بهترین وکیل طلاق در غرب تهران ⚖️【سال1402】

گاهی ادامه زندگی مشترک برای زوجین سخت و ناممکن به نظر می‌رسد و اینجاست که طرفین تصمیم به طلاق می‌گیرند. همواره طلاق و مسائل مربوط به آن نظیر مهریه، نفقه، حضانت فرزندان و دفاع قانون‌مند از آن‌ها در دادگاه دغدغه زوج‌هایی است که قصد جدایی دارند. از طرفی تعدد وکلا باعث شده تا اعتماد به آن‌ها برای رسیدگی به پرونده قدری سخت به نظر برسد. در این مطلب سعی داریم شما را با بهترین وکیل طلاق در غرب تهران آشنا کنیم تا با خیال آسوده انتخاب کنید و به کسب نتیجه مطلوبتان یک قدم نزدیک‌تر شوید.

بهترین وکیل طلاق در غرب تهران

بهترین وکیل طلاق در غرب تهران کیست؟

دعاوی خانواده همواره با پیچیدگی‌ها و دشواری‌های بسیاری همراه بوده است. اغلب افرادی را در اطراف خود می‌شناسیم که وقت زیادی را در دادگاه خانواده به سر می‌برند تا شاید بتوانند روند طلاق خود را به بهترین شکل ممکن طی کنند. در صورتی که افراد با قوانین حقوقی مربوط به طلاق آشنا نباشند ممکن است گام‌های درستی را در این زمینه برندارند و همین قدم‌های اشتباه باعث می‌شود حقوق آن‌ها در روند رسیدگی به پرونده ضایع شود. لازم است فرد اطلاع لازم درباره مراحل و شرایط طلاق داشته باشد تا بتواند با کمترین مخاطره این مسیر را به پایان برساند. از این رو، استفاده از بهترین وکیل طلاق در غرب تهران ضروری است.

بهترین وکیل طلاق تهران اطلاعات لازم درباره مواد قانونی مورد نیاز در دعاوی خانواده را دارد و به دلیل تجربه‌ای که در طی سال‌ها از حضور در محاکم مختلف کسب کرده است، قادر خواهد بود حقوق شما را بی کم و کاست احقاق کند. در طلاق موضوعاتی مانند مهریه، اجرت المثل، نفقه، دلایل محکمه پسند طلاق از طرف زن، حضانت فرزندان و… مطرح است که دفاع از آن‌ها را می‌توان با خیال آسوده به بهترین وکیل طلاق در غرب تهران سپرد.

لازم است که بهترین وکیل طلاق در غرب تهران اطلاعات سرآمدی در زمینه مواد حقوقی داشته باشد و همواره خود را به روز نگه دارد. فقط در این صورت است که وکیل می‌تواند راهکار مناسب برای طلاق بی دردسر را به شما ارائه دهد. در ادامه سعی داریم شما را با نام و مشخصات بهترین وکیل طلاق در غرب تهران آشنا کنیم تا دسترسی شما به آن‌ها با سادگی هر چه تمام‌تر ممکن شده و بتوانید در دعاوی طلاق از وجود این وکلا بهره مند گردید.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل طلاق در غرب تهران بپردازیم. خواهشمندم جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

طیبه برزگر

طیبه برزگر وکیل طلاق در غرب تهران

خانم طیبه برزگر وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای بیش از 10 سال سابقه وکالت در دعاوی خانواده، طلاق، دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، مطالبات چک و سفته و … می باشند. ایشان مشاور حقوقی و وکیل بانک ها و موسسات مالی و اعتباری را در سوابق خود ثبت نموده اند.

آدرس دفتر: تهران، فلکه دوم صادقیه، ایتدای خیابان آیت الله کاشانی، بعد از بانک مسکن، پلاک 80،طبقه 3، واحد 3

شماره تماس: 09122249601

مهاسا طهماسبی

مهاسا طهماسبی وکیل طلاق غرب تهران

خانم مهاسا طهماسبی وکیل پایه یک دادگستری در غرب تهران، مشاور حقوقی، متخصص در پرونده های دعاوی مختلف حقوقی، کیفری، خانواده، طلاق، مهریه، طلاق توافقی، حضانت فرزند، مهریه و … می باشند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان آیت اله کاشانی، بلوار اباذر، پایین تر از شالی، پلاک 15

شماره تماس: 09126260218

فاطمه بعقوبی

فاطمه یعقوبی وکیل طلاق غرب تهران

خانم یعقوبی وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، نفقه و … در تهران هستند. پیگیری پرونده های مرتبط در این زمینه از تخصص ایشان است. خانم یعقوبی سابقه ای بیش از 10 سال در حرفه وکالت دارند و به کلیه دعاوی حقوقی، خانوادگی، ملکی، ثبتی، وصول مطالبات و … می پردازند. ایشان آمادگی لازم برای ارائه مشاوره در زمینه های حقوقی و کلیه دعاوی را برای موکلین دارند.

آدرس دفتر: تهران، فلکه دوم صادقیه، مجتمع طلا، طبقه 5، واحد 4

شماره تماس: 02144974361

ابوذر حسن زاده

ابوذر حسن زاده وکیل طلاق در غرب تهران

آقای حسن زاده وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای بیش از 15 سال سابقه وکالت در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، طلاق، مهریه، نفقه و … را دارند. ایشان مدیر باشگاه وکلا با بیش از 2000 وکیل در سراسر کشور هستند و در زمینه های مختلف به صورت تخصصی آماده ارائه مشاوره به موکلین می باشند.

آدرس دفتر: تهران، شهرک غرب، روبروی میلاد نور، ساختمان تجاری اداری ستین، طبقه سوم اداری، واحد 309

شماه تماس: 09121504881

حسین صفائی

حسین صفائی وکیل طلاق غرب تهران

آقای صفای وکیل پایه یک دادگستری در تهران، مشاور حقوقی، دارای سابقه بالا در وکالت انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده به ویژه طلاق،جرائم رایانه ای، پزشکی، گمرک، مالیات، تنظیم قرارداد تجاری و … ، از سوابق درخشان ایشان کارشناس و مجری برنامه حقوقی دادرس پخش شده از شبکه دو سیما، کارشناس برجسته برنامه رادیویی آوای قانون و رادیو گفتگو بوده اند.

آدرس دفتر: تهران، میدان پونک، خیابان مخبری، پلاک 10، واحد 13

شماره تماس: 09124777493

موفقیت در انواع طلاق با بهترین وکیل طلاق در غرب تهران

می‌دانیم که طلاق بر سه نوع مختلف است. علاوه بر طلاق از طرف مرد و طلاق از طرف زن، گونه‌ای دیگر از طلاق وجود دارد که با موافقت دو طرف انجام می‌شود که این نوع به طلاق توافقی مشهور است. هر کدام از انواع طلاق پیچیدگی‌های خاص خود را دارند و لازم است برای جلو بردن روند پرونده در هر کدام به بهترین وکیل طلاق در غرب تهران اعتماد کرد.

در قانون حق طلاق با مرد است و در عوض زن حق دریافت مهریه دارد؛ اما این بدان معنا نیست که زن نمی‌تواند تحت هیچ شرایطی برای طلاق اقدام کند. طلاق از طرف زن نیازمند ارائه دلایل محکمه پسند به دادگاه است. این دلایل محکمه پسند می‌تواند شامل شروط دوازده گانه ضمن عقدنامه باشد که مرد در هنگام نکاح آن‌ها را امضا کرده است. همچنین با اثبات عسر و حرج زن از سوی بهترین وکیل طلاق در غرب تهران می‌توان برای گرفتن طلاق نیز اقدام کرد.

همان‌طور که اشاره شد، مرد دارای حق طلاق و زن نیز دارای حق مهریه است. در طلاق توافقی، زوجین موافقت می‌کنند که برای جدایی از مقداری از حقوق خود بگذرند. برای مثال مرد حاضر می‌شود در ازای بخشیدن مقداری از مهریه به طلاق رضایت دهد. در واقع زوجین برای جدایی اقدام به تنظیم توافق نامه می‌کنند؛ اما تنظیم توافق نامه با پیچ و خم‌های بسیاری همراه است که حل آن فقط از عهده بهترین وکیل طلاق در غرب تهران بر می‌آید. برای مثال اگر توافق نامه با دقت تنظیم نشود، زن پس از بخشیدن مهریه خود می‌تواند در سال‌های آینده مجدداً اقدام به دریافت مهریه کند! پس در هر کدام از انواع طلاق لازم است با وکلای باتجربه‌ای که در بالا معرفی شد، در تماس باشید.

بهترین وکیل طلاق در غرب تهران

موفقیت در دعاوی مهریه با بهترین وکیل طلاق در غرب تهران

طلاق همواره فرآیندی زمان‌بر و وقت گیر است. از این رو، لازم است که بهترین وکیل طلاق در غرب تهران بسیار وقت شناس باشد تا بتواند به سرعت تکلیف پرونده شما را مشخص کند. همچنین وکیل می‌بایست از شجاعت کافی در روند رسیدگی به پرونده در دادگاه برخوردار باشد تا به هیچ عنوان اجازه ندهد حق و حقوقی از شما نادیده گرفته شود. یک وکیل هر چقدر هم که با تجربه و با دانش باشد باز هم به مهارت‌های کلامی و ارتباطی بالا نیازمند است. متقاعد کردن قضات و ارائه ادله کافی نیازمند داشتن فن بیانی ممتاز است. مهارت‌های ارتباطی بهترین وکیل طلاق در غرب تهران باعث می‌شود تا ارتباط نزدیک‌تری با موکل برقرار کند تا از این راه دغدغه‌های او به خوبی شناخته شود و به اهداف مورد نظر موکل از دید جامع‌تری بنگرد.

مهریه یا صداق بهایی است که مرد در زمان نکاح متعهد می‌شود آن را به زن پرداخت کند. شاید بتوان به صراحت گفت اولین مسئله‌ای که حین اقدام برای طلاق در بین زوجین مشکل آفرین می‌شود، همین مهریه است! زن به دنبال دریافت کامل مهریه خود است و مرد نیز به دنبال کاستن از آن است تا به طلاق راضی شود. همچنین در طلاق توافقی باید با بهترین وکیل طلاق در غرب تهران در ارتباط بود تا حقی در این زمینه از کسی ضایع نشود. در طلاق از طرف زن نیز باید از دانش بهترین وکیل طلاق در غرب تهران بهره برد تا شروط دوازده گانه و عسر و حرج زن اثبات شود؛ زیرا در این صورت است که زن می‌تواند علاوه بر طلاق به کل مهریه خود نیز دست پیدا کند.

ماجرا به همین‌جا ختم نمی‌شود و زوجین در مباحثی مانند اجرت المثل، نفقه و… نیز باید روی کمک وکیل خبره و مجرب حساب باز کنند تا مبادا حقی از آن‌ها ضایع شود. حق حضانت فرزندان نیز برای زوجین از اهمیت بالایی برخوردار است. اینکه فرزند بعد از طلاق در کنار کدام یک از طرفین رشد و نمو می‌کند همواره دغدغه اصلی در بین والدین است. بدون داشتن بهترین وکیل طلاق در غرب تهران قطعاً دستیابی به نتیجه مطلوب براش شما سخت خواهد شد. پشیمانی بعد از آن نیز دردی را درمان نمی‌کند. پس بهتر است از همین ابتدا رسیدگی به پرونده را کاملاً اصولی جلو ببرید و از تجربیات وکلای معرفی شده در این مطلب بهره مند شوید.

بهترین وکیل طلاق در غرب تهران

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم در گام نخست ویژگی‌های ممتاز یک وکیل مناسب برای رسیدگی به دعاوی طلاق را برشمردیم و در گام بعدی با تکیه به همین خصوصیات شاخص، چند نفر از بهترین وکیل طلاق در غرب تهران را به شما معرفی کردیم. همچنین در انتها سری به مسائل حقوقی پیرامون طلاق و مهریه زدیم تا مشخص شود که اعتماد به وکیل تا چه اندازه می‌تواند در رسیدن شما به نتیجه مورد نظرتان مؤثر و مهم باشد. در پایان از شما دعوت می‌کنیم که اگر پیشنهاد و انتقاد یا تجربه‌ای در این زمینه دارید، آن را با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی و سیاسی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 12 =

دکمه بازگشت به بالا