خانوادهطلاقوکیل

10 تا از بهترین وکیل حضانت فرزند در تهران ⚖️【سال1402】

حضانت فرزندان مسئله‌ی مهمی است که زوجین زمان طلاق با آن روبه رو می شوند. برخی از آن ها در مورد حضانت فرزند به توافق می رسند، اما عده ای دچار مشکلات بسیاری می شوند که برای حل آن نیاز است با یک وکیل متخصص در حوزه حضانت فرزند مشورت کنند و وکالت پرونده را به او واگذار نمایند. ما در ادامه این مطلب شما را با 10 نفر از بهترین وکیل حضانت فرزند در تهران آشنا می کنیم. برای اطلاعات بیشتر تا انتها در مجله برترین وکیل همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل ایران

بهترین وکیل حضانت فرزند در تهران کیست؟

بهترین وکیل حضانت فرزند در تهران کیست؟

انتخاب وکیل خوب برای حضانت فرزند نیاز به توجه و تحقیق روی سوابق و دانش وکیل دارد. حضانت مسئله مهمی است که باید به درستی به آن پرداخته شود. حضانت فرزندان حق و در واقع تکلیفی است که قانون برای نگهداری و حفظ کودکان به والدین سپرده است. وابستگی والدین به فرزندان، امری کاملا طبیعی بوده و دعوا بر سر گرفتن حضانت فرزند، یکی از رایج ترین دعاوی زمان طلاق زوجین از یکدیگر است.

هر کدام دلایل خاص خود را دارند و در تلاش اند تا عدم صلاحیت طرف مقابل برای حضانت فرزند را ثابت کنند. گاهی اوقات این کار غیر ممکن و سخت است و نیاز است از وکیلی متخصص در حوزه حضانت فرزند کمک بگیرند. بهترین وکیل خانواده در تهران که در حوزه دعاوی حضانت فرزند فعالیت می کند با توجه به دانش و مهارت هایی که دارد، بهترین راه حل ها را برای موفقیت موکل خود ارائه می دهد.

مطمئنا در شهر تهران وکلای حاذق بسیاری در زمینه دعاوی خانواده و حضانت فرزند فعالیت می کنند، اما انتخاب از میان آن ها برای بسیاری از ما سخت و زمان بر است. از این رو تصمیم داریم تا 10 تا از بهترین وکیل حضانت فرزند در تهران را معرفی کنیم تا انتخاب راحت تری داشته باشید.

سرکار خانم فاطمه یعقوبی

سرکار خانم فاطمه یعقوبی

خانم یعقوبی وکیل متخصص در دعاوی حضانت فرزند در تهران و دارای بیش از 10 سال سابقه هستند. ایشان به دعاوی مربوط به خانواده، درخواست طلاق، مطالبه مهریه، حضانت فرزند و تمکین می پردازند و خدمات تخصصی خود را به ص ورت مشاوره حقوقی به متقاضیان ارائه می دهند.

آدرس دفتر: تهران، فلکه دوم صادقیه، مجتمع طلا، طبقه 5، واحد 4

شماره تماس: 02144974361

جناب آقای مهرداد طالبی

جناب آقای مهرداد طالبی

جناب آقای طالبی وکیل پایه یک دادگستری در تهران، مشاور حقوقی در کلیه دعاوی و متخصص در دعاوی خانواده و حضانت فرزند در تهران هستند. ایشان دکترای حقوق دو کارشناسی ارشد حقوق بین الملل و عمومی دارند، همچنین ایشان موفق به کسب رتبه اول ورودی کارشناسی ارشد حقوق عمومی شدند.

پرونده هایی که در زمینه دعاوی خانواده، کیفری، ملکی، حقوقی، پرونده های خسارت و چک و مشاجره و پرونده های تجاری و حمل و نقل، انعقاد قرارداد ساخت و ارثیه و املاک مروثی و … است. از فعالیت های ایشان می توانیم به تدریس در موسسات حقوقی و دانشگاه پیام نور، کمک در فرآینده تاسیس دانشگاه پیام نور کمالشهر کرج، وکیل افتخاری خانه نوباوه گان مظفری و تدریس در دانشگاه اشاره کنیم.

آدرس دفتر: تهران، خیابان زرتشت غربی، بعد از بیمارستان مهر، پلاک 86، طبقه 5، واحد 13

شماره تماس: 09121891506

جناب آقای دکتر محمد تقی زاده

محمد تقی زاده وکیل حضانت فرزند در تهران

دکتر محمد تقی زاده، وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقی در شهر تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از بهترین، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای تهران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران می باشند.

تخصص ایشان در پرونده های خانواده و مشکلات خانوادگی و دعاوی حضانت فرزند می باشد.

 همچنین دکتر محمد تقی زاده وکالت دعاوی در خصوص طلاق از جمله طلاق توافقی، طلاق به درخواست زوج، طلاق به درخواست زوجه، مهریه، تمکین، سلب و لغو حضانت، ملاقات فرزند مشترک، نفقه زوجه، نفقه فرزند مشترک، استرداد جهیزیه، تهیه مسکن مستقل، اثبات واقعه نکاح، اجرت المثل ایام زوجیت و کلیه امور مربوط به مشکلات خانوادگی را بر عهده می گیرد.

صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی دکتر محمد تقی زاده، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد.

ایشان مقالات علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و کشوری را در رزومه خویش دارند.

در صورت نیاز هموطنان در اقصی نقاط ایران به تنظیم هر گونه دادخواست، شکواییه، لایحه و قرارداد و … آقای دکتر محمد تقی زاده پس از مشاوره تلفنی و شنیدن اظهارات شما و بررسی مدارک از طریق ایمیل یا پیام رسان های مجازی، بر اساس خواست شما نسبت به تنظیم و ارسال متون مورد نیاز شما اقدام می نماید.

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با دکتر محمد تقی زاده می‌توانید با شماره‌های زیر تماس برقرار نمایید:

نشانی دفتر وکالت: تهران، بلوار اصلی سعادت آباد، نبش خیابان 32، پلاک116، ساختمان خانه سبز، طبقه دوم، واحد4

تلفن همراه جهت اخذ مشاوره تلفنی: 09121722464
شماره تلفن دفتر جهت اخذ وقت مشاوره حضوری: 02186127228 02186129690

جناب آقای امید شاه مرادی

جناب آقای امید شاه مرادی

آقای شاه مرادی وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در دعاوی حضانت فرزند می باشند. رتبه 81 کانون وکلای مرکز را کسب نموده اند و مدیر عامل گروه وکلای عدل جویان هستند. ایشان به انواع دعاوی خانواده، کیفری، حقوقی، ثبتی و امور حسبی می پردازند. از موفقیت هایی که کسب نموده اند می توان به گواهینامه پایان دوره بررسی قوانین شرکت های تجاری از دانشگاه تهران، گواهینامه پایان دوره داوری از مرکز آموزش بازرگانی، گواهینامه پایان دوره نکات کاربردی چک از مرکز آموزش بازرگانی و دریافت گواهینامه پایان دوره مذاکره بازرگانی و دیپلماسی از مرکز آموزش بازرگانی اشاره نمود.

آدرس دفتر: تهران، آریاشهر، بین فلکه اول و دوم صادقیه، ابتدای شهدای صادقیه جنوبی، جنب رستوران پاییز، پلاک 41، طبقه 4

شماره تماس: 09123939759

سرکار خانم راحله امیری

سرکار خانم راحله امیری

خانم راحله امیری وکیل پایه یک دادگستری در تهران، عضو کمیسیون جوانان کانون وکلای مرکز و مشاور حقوقی هستند. ایشان فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی از دانشگاه تهران و دانشجوی دکتری حقوق جزا و جرم شناسی در دانشگاه تهران می باشند. خانم امیری متخصص در دعاوی خانواده، حضانت فرزند، دعاوی ملکی، ثبتی، چک و دعاوی حقوقی هستند و تلاش می کنند تا تمامی پرونده های پذیرفته را در کمترین زمان ممکن به نتیجه مطلوب برسانند.

آدرس دفتر: تهران، پاسداران، بوستان دهم، پلاک 121، طبقه 4، واحد 10

شماره تماس: 09121113724

جناب آقای شاهین قیصری

جناب آقای شاهین قیصری

آقای شاهین قیصری وکیل پایه یک دادگستری در تهران و متخصص در دعاوی خانواده، حضانت فرزند، دعاوی حقوقی، کیفری و ملکی هستند. ایشان عضو کانون وکلای تهران می باشند و در زمینه وکالت انواع دعاوی، سابقه ای بیش از 15 سال دارند. ایشان تا به الان بیش از 3000 پرونده موفق داشته اند و از تمام تلاش خود برای موفقیت موکل در پرونده استفاده می کنند.

آدرس دفتر: تهران، فلکه دوم صادقیه، خیابان مرودشت، پلاک 9، واحد 14

شماره تماس: 09126773436

جناب آقای حسن وحدانی

جناب آقای حسن وحدانی

آقای وحدانی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و متخصص در دعاوی حضانت فرزند هستند. ایشان سابقه ای بیش از یک دهه در حرفه وکالت به دست آورده اند و به انواع پرونده های مربوط به حوزه خانواده، حقوقی، کیفری، ملکی، ثبتی و … می پردازند. ایشان ارزیابی های دقیقی از پرونده موکلین به عمل می آورند تا درصد موفقیت بالاتری در دادگاه داشته باشند. از دیگر فعالیت های ایشان، تنظیم دادخواست و لایحه برای افراد متقاضی است.

آدرس دفتر: تهران، سعادت آباد، سروغربی، ضلع جنوب غربی چهارراه سرو، جنب بانک سپه، مجتمع سروناز، پلاک 72، طبقه 5، واحد 21 شمالی

شماره تماس: 09127976041

جناب آقای افشین مرادی

جناب آقای افشین مرادی

جناب آقای مرادی وکیل پایه یک دادگستری و سابقه ای بیش از 15 سال در این حرفه دارند. ایشان آماده ارائه خدماتی در خصوص دعاوی حانت فرزند، دعاوی خانواده، دعاوی ملکی و دعاوی ارث به موکلین می باشند. آقای مرادی تسلط کاملی بر قوانین جزایی، مدنی، مباحث فقهی و اصولی دارند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان مطهری، خیابان غفاری، خیابن فجر، پلاک 53، طبقه 4

شماره تماس: 09129530855

جناب آقای احمد زهره وند

جناب آقای احمد زهره وند وکیل پایه یک و مشاوره حقوقی، با چندین سال سابقه کاری می باشد که از تخصص های وی می توان به آدم ربایی,آراء تعزیرات حکومتی,آموزش کاربردی قراردادها,آنالیز و بررسی سیستم مالیاتی و ارائه راهکارها و نقشه راه مالیاتی کسب و کار، در امور مربوط به خانواده از جمله طلاق، حضانت فرزند و …، ابطال اجراییه,ابطال اجرائیه ثبتی,ابطال بخشنامه های گمرکی مغایر با قوانین یا خارج از حدود صلاحیت,ابطال سند,ابطال سند انتقالی به نام بانک,ابطال سند مالکیت معارض,ابطال شناسنامه و … می توان اشاره نمود.

آدرس دفتر: تهران، نیاوران، خ شهید باهنر، سه راه یاسر، ابتدای عمار، بن بست راز، پلاک ۳۵ واحد ۲۰

شماره تماس: 09121305919

جناب آقای حامد شکری نیا

جناب آقای حامد شکری وکیل حضانت فرزند

جناب آقای حامد شکری نیا وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز، دارای کارشناسی ارشد حقوق خصوصی با بیش از 15 سال سابقه وکالت در شهر تهران فعالیت می کنند. از زمینه فعالیت های وی می توان به دعاوی تجاوز (تجاوز به عنف و …)، کیفری ( سرقت، سرقت مسلحانه و …)  خانواده، انحصار وراثت قراردادها، وصول مطالبات، جرایم رایانه‌ای (اینترنتی) و … اشاره نمود.

آدرس دفتر: تهران، میدان آرژانتین، خیابان 8، بخارست، پلاک ۳ واحد ۷

شماره تماس: 09122356157

سرکار خانم مریم عرب رحمتی پور

وکیل حضانت فرزند در تهران

سرکار خانم یکی از بهترین وکلای طلاق در تهران هست، خانم رحتمی پور پایه یک دادگستری با بیش از 12 سال سابقه وکالت بصورت تخصصی در دعاوی خانواده، طلاق، نفقه و… فعالیت می کنند که می توانید مشاوره رایگان با خانم مریم عرب رحتمی پور داشته باشید و از خدمات وی استفاده کنید.

آدرس دفتر: تهران، میدان فاطمی، نرسیده به ولیعصر کوی غزالی، پلاک 10 طبقه اول واحد 3

شماره تماس: 09124723070

شرایط حضانت فرزند در سال 1401

مطابق ماده 1168 قانون مدنی، “نگهداری از فرزندان هم حق و هم تکلیف پدر و مادر است”. بنابراین پدرو مادر نمی توانند از نگهداری فرزندشان خودداری کنند، همچینین هیچ فردی هم نمی تواند بدون ارائه دلایل موجه و محکمه پسند، حق حضانت را از پدر یا مادر سلب کند. امر حضانت بیشتر مربوط به مراقبت و حمایت جسمی و روحی از فرزند است. بنابراین پدر یا مادری که حضانت فرزند را برعهده می گیرند باید صلاحیت های لازم را داشته باشند.

وکیل خوب برای حضانت فرزند

طبق قانون حضانت فرزند، در صورتی که مادر صلاحیت های لازم را داشته باشد، حضانت فرزند دختر و پسر تا سن 7 سالگی به او واگذار شده است. با رسیدن فرزندان به سن بلوغ، یعنی دخترها تا اتمام 9 سال قمری و پسرها تا اتمام 15 سال قمری، دادگاه حضانت را در صورتی که پدر صلاحیت داشته باشد به او واگذار می کند. پس از این سن فرزندان به سنی می رسند که می توانند انتخاب کنند بقیه سال ها را نزد پدر می مانند یا مادر.

ویژگی های وکیل خوب برای حضانت فرزند در تهران

آیا می دانید وکیلی که برای حضانت فرزند انتخاب می کنید چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ به چه وکیلی می توان اعتماد کرد و پرونده مهمی مانند حضانت فرزند را به او سپرد؟ می توان گفت که اولین و مهم ترین ویژگی وکیل خوب برای حضانت فرزند در تهران، تخصص و سابقه او در این زمینه است. تمامی وکلا می توانند وارد پرونده های مربوط به حضانت فرزند شوند اما فقط آن هایی موفق می شوند که در خصوص این پرونده ها سال ها فعالیت داشته اند و تمامی جریانات مربوط به این پرونده ها را می دانند.

ویژگی بعدی وکیل حضانت فرزند، تجارب و تسلط او بر جریان پرونده های حضانت فرزند است. وکیلی که در دعاوی حضانت فرزند سابقه دارد، نسبت به وکلای دیگر در اولویت قرار دارد و بهتر از آن ها می تواند پرونده را با موفقیت به اتمام برساند.

وکیل مجرب برای حضانت فرزند در تهران

ویژگی بعدی وکیل حضانت این است که با موکل خود رو راست باشد و با صداقت تمام جریانات پرونده را که ممکن است اتفاق بیافتد توضیح دهد. وکیلی که متعهد به موکل خود باشد، هر اقدامی که برای احقاق حق او نیاز باشد انجام می دهد و او را در تمامی مراحل همراهی می کند تا امکان خطای او کم شود.

کلام آخر

تشکر می کنم از تمام افرادی که ما را تا این بخش از مقاله بهترین وکیل حضانت فرزند در تهران همراهی کردند. موضوع حضانت فرزند یکی از حساس ترین پرونده های دادگاه ها است و به همین منظور افراد بسیاری به دنبال وکیل حضانت خوب در تهران هستند، ما تعدادی از آن ها را معرفی کردیم. اگر سوال، نظر یا انتقادی داشتید، خوشحال می شویم در بخش دیدگاه ها با ما به اشتراک بگذارید.

حق الوکاله وکیل حضانت در تهران چقدر است؟

هزینه وکالت بهترین وکیل حضانت فرزند در تهران کاملا متفاوت است، این مبلغ با توجه به پیچیدگی ها و اطلاعات پرونده متغییر است.

قانون جدید حضانت فرزند چیست؟

طبق قانون در صورت صلاحیت مادر، حضانت فرزند دختر و پسر تا سن 7 سالگی به او واگذار می شود و پس از آن در صورت صلاحیت، حضانت به پدر واگذار می شود تا زمانی که فرزند دختر به 9 سالگی و فرزند پسر به 15 سالگی برسد و تصمیم بگیرد که با پدر زندگی می کند یا مادر.

ویژگی های وکیل خوب برای حضانت در تهران چیست؟

اولین و مهم ترین ویژگی، دانش و تجربه کافی وکیل در زمینه حضانت است و در مراحل بعدی صداقت و امانتداری او بسیار حائز اهمیت می باشد.

4.7/5 - (4 امتیاز)

زینب رحمانی

سلام، من در مجله برترین وکیل سعی در معرفی وکلای متخصص ایرانی و توضیح مسائل حقوقی دارم. خوشحال می شوم نظرات و پیشنهادهایتان را برای ما کامنت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا