خانوادهوکیل

10 تا از بهترین وکیل حضانت فرزند در تهران ⚖️【سال1403】

حضانت فرزندان مسئله‌ی مهمی است که زوجین زمان طلاق با آن روبه رو می شوند. برخی از آن ها در مورد حضانت فرزند به توافق می رسند، اما عده ای دچار مشکلات بسیاری می شوند که برای حل آن نیاز است با یک وکیل متخصص در حوزه حضانت فرزند مشورت کنند و وکالت پرونده را به او واگذار نمایند. ما در ادامه این مطلب شما را با 10 نفر از بهترین وکیل حضانت فرزند در تهران آشنا می کنیم. برای اطلاعات بیشتر تا انتها در مجله برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل حضانت فرزند در تهران کیست؟

بهترین وکیل حضانت فرزند در تهران کیست؟

انتخاب وکیل خوب برای حضانت فرزند نیاز به توجه و تحقیق روی سوابق و دانش وکیل دارد. حضانت مسئله مهمی است که باید به درستی به آن پرداخته شود. حضانت فرزندان حق و در واقع تکلیفی است که قانون برای نگهداری و حفظ کودکان به والدین سپرده است. وابستگی والدین به فرزندان، امری کاملا طبیعی بوده و دعوا بر سر گرفتن حضانت فرزند، یکی از رایج ترین دعاوی زمان طلاق زوجین از یکدیگر است.

هر کدام دلایل خاص خود را دارند و در تلاش اند تا عدم صلاحیت طرف مقابل برای حضانت فرزند را ثابت کنند. گاهی اوقات این کار غیر ممکن و سخت است و نیاز است از وکیلی متخصص در حوزه حضانت فرزند کمک بگیرند. بهترین وکیل خانواده در تهران که در حوزه دعاوی حضانت فرزند فعالیت می کند با توجه به دانش و مهارت هایی که دارد، بهترین راه حل ها را برای موفقیت موکل خود ارائه می دهد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

مطمئنا در شهر تهران وکلای حاذق بسیاری در زمینه دعاوی خانواده و حضانت فرزند فعالیت می کنند، اما انتخاب بهترین وکیل تهران از میان آن ها برای بسیاری از ما سخت و زمان بر است. از این رو تصمیم داریم تا 10 تا از بهترین وکیل حضانت فرزند در تهران را معرفی کنیم تا انتخاب راحت تری داشته باشید.

لیست 10 تا از بهترین وکیل حضانت فرزند در تهران ⚖️ + آدرس و تلفن ☎️️

دکتر محمد تقی زاده

دکتر محمد تقی زاده وکیل حضانت فرزند در تهران

دکتر محمد تقی زاده، وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقی در شهر تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از بهترین، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای تهران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران می باشند. تخصص ایشان در پرونده حضانت فرزند می باشد.

صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی دکتر محمد تقی زاده، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد. ایشان مقالات علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و کشوری را در رزومه خویش دارند.

جالب آنکه اعضای خانواده دکتر محمد تقی زاده نیز حقوقدان بوده و برادر و پدر ایشان نیز از وکلای خوشنام پایه یک دادگستری می باشند. پدر دکتر محمد تقی زاده فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ملی ایران (شهید بهشتی) پیش از انقلاب می باشد و بیش از ۵۰ سال سابقه کار حقوقی دارد.

در صورت نیاز هموطنان در اقصی نقاط ایران به تنظیم هر گونه دادخواست، شکواییه، لایحه و قرارداد و … آقای دکتر محمد تقی زاده پس از مشاوره تلفنی و شنیدن اظهارات شما و بررسی مدارک از طریق ایمیل یا پیام رسان های مجازی، بر اساس خواست شما نسبت به تنظیم و ارسال متون مورد نیاز شما اقدام می نماید.

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با دکتر محمد تقی زاده می‌توانید با شماره‌های زیر تماس برقرار نمایید:

تلفن همراه جهت اخذ مشاوره تلفنی: 09121722464
شماره تلفن دفتر جهت اخذ وقت مشاوره حضوری: 02186127228 – 02186129690

آدرس دفتر: تهران، بلوار اصلی سعادت آباد، نبش خیابان 32، پلاک116، ساختمان خانه سبز، طبقه دوم، واحد4


زهره رستگار

خانم زهره رستگار وکیل حضانت فرزند در تهران

خانم زهره رستگار وکیل پایه یک دادگستری و دارای 23 سال سابقه درخشان و موفق در زمینه وکالت می باشند. وکالت پرونده های متعدد حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و دعاوی علیه بانک ها را برعهده داشته اند که با فن بیان و آشنایی با قوانین و پشتکار فراوان در این زمینه و از همه مهمتر تجربه چندین ساله در حوزه وکالت، توانسته اند رضایت مراجعه کنندگان را جلب کنند.

برخی از سوابق و خدمات خانم زهره رستگار:

 • انجام امور گمرکی
 • وکالت در دیوان عالی کشور
 • وکیل سازمان های دولتی، خصوصی، شرکت های دارویی و بانک های متعدد
 • دارای گواهینامه Epc مهارت کافی در تنظیم انواع قراردادها از جمله قراردادهای مشارکتی و پیمانکاری
 • وکالت در دعاوی کیفری من جمله: خیانت در امانت، کلاهبرداری جرایم اقتصادی، مواد مخدر و مشروبات الکلی، جعل، سرقت، تحصیل مال نامشروع، کلاهبرداری، تصرف عدوانی، جرایم پزشکی، شرب و خمر و …
 • وکالت در دعاوی حقوقی من جمله: چک، سفته، اجرت المثل، مطالبات بانکی، دعاوی علیه بانک ها، الزام به تنظیم سند رسمی، دعاوی علیه بانک ها، الزام به تنظیم سند رسمی، دعاوی مربوط به سرقفلی، تنفیذ بیع، فسخ مبایعه نامه، کلیه دعاوی ملکی، دعاوی ورشکستگی، تخلیه و …
 • وکالت در دعاوی خانواده من جمله: انواع طلاق، طلاق از طرف زوج، طلاق از طرف زوجه، طلاق توافی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه و …

برای اعطای وکالت به زهره رستگار وکیل باسابقه تهران، با شماره های زیر هماهنگ و تعیین وقت نمایید:

شماره تماس: 09121722840
شماره تماس دفتر: 02144141581
آدرس دفتر: تهران، خیابان ناصر حجازی، فردوس غرب، بین ورزی و پروانه، ساختمان نگار، پلاک 435، طبقه 3، واحد 2


فائزه آیت اللهی

فائزه آیت اللهی بهترین وکیل حضانت فرزند در تهران

خانم فائزه آیت اللهی وکیل پایه یک دادگستری در زنجان، مشاور حقوقی، دارای کارشناسی ارشد حقوق خانواده از دانشگاه شهید بهشتی و متخصص در پرونده های خانواده، کیفری و ملکی می باشند. از مهم ترین خدمات ایشان می توان به همکاری با مؤسسه روانشناسی سهند تهران، همکاری با مؤسسه روانشناسی نیماه تهران، همکاری با مؤسسه آوای فکر زنجان اشاره کنیم.

جهت اعطای وکالت به خانم فائزه آیت اللهی و دریافت مشاوره از ایشان با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09127411090
آدرس دفتر:
تهران، تقاطع کلاهدوز، بلوار کاوه شمال، پلاک ۱۷، ساختمان پزشکان کیمیا، طبقه اول، واحد ۳


آذر عزیزی

آذر عزیز وکیل حضانت تهران

خانم آذر عزیزی وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با تبحر و دانش حقوقی مکفی در عرصه وکالت در حوزه های حقوقی، کیفری فعالیت دارد. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی می باشد و همچنین در زمینه دعاوی علیه بانک، دعاوی ملکی، بحث مالکیت مشاعی و ارث پرونده های متعددی را با موفقیت پشت سر گذاشته است. خانم آذر عزیزی برای بهبود روند پرونده و علاوه بر جمع آوری ادله محکمه پسند برای رساندن حق به حق دار در جلسات دادگاه نهایت همکاری را در راستای قوانین وکالت با قاضی مربوطه به عمل می آورد.

برخی از سوابق و تخصص ایشان:

 • نماینده و مشاور آستان قدس رضوی منطقه ی شمیرانات از سال 1397
 • قبول وکالت دعاوی علیه شرکت‌های حقوقی
 • تنظیم قرارداد بین شرکت‌های بزرگ

شماره تماس: 09121389805 – 09121076513

سمیرا مشاور

سمیرا مشاور بهترین وکیل تهران

خانم سمیرا مشاور وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و دارای کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و دارای سابقه کاری درخشان با همکاری تیمی وکلای مجرب و کار بلد موفق وافتخار ارائه خدمات کیفری، ملکی، حقوقی، جزائی، تجاری، خانواده، ارث و … به کلیه اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی دارد و یکی از وکلای متخصص تهران می باشد.

از تخصص های ایشان:

 • دعاوی حقوقی اعم از تنظیم انواع قراردادها، مطالبه وجه چک و …
 • دعوی ملکی خلع ید، اجرت المثل ایام تصرف، دستور تخلیه و…
 • دعاوی خانواده طلاق، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه و …
 • دعاوی کیفری مواد مخدر، قتل، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، جعل، انتقال مال غیر، ضرب و جرح، دیه و …
 • دعاوی تجاری
  و …

شماره تماس: 09144556238
آدرس دفتر: شهرک شهید محلاتی، نبرد جنوبی، خیابان شاهد، روبروی دادگاه محلاتی

فهیمه طهماسبی

فهیمه طهماسبی بهترین وکیل تهران

خانم فهیمه طهماسبی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای 21 سال سابقه وکالت در زمینه های مختلف حقوقی، کیفری، خانواده و تخصصاََ در دعاوی خانواده فعالیت دارند. مشاوره های حقوقی ایشان به دو روش حضوری و تلفنی ارائه می گردد و همچنین خانم فهیمه طهماسبی تجربه موفق در طول مدت وکالت در پرونده های حقوقی کیفری ملکی و خانواده داشته اند.

پرونده هایی که توسط خانم فهیمه طهماسبی پذیرفته می شوند:

 • تمامی دعاوی خانواده: مطالبه مهریه، نفقه، ترک نفقه، درخواست طلاق، طلاق توافقی، طلاق از طرف مرد، طلاق از طرف زن، دریافت اجرت المثل ایام زوجیت، اجرت المثل حضانت، استرداد جهیزیه، تمکین، ارث و انحصار وراثت و …
 • انواع دعاوی کیفری: مواد مخدر، قتل، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، جعل، انتقال مال غیر، ضرب و جرح و …
 • انواع دعاوی ملکی: خلع ید، اجرت المثل ایام تصرف، دستور تخلیه و …
 • انواع دعاوی حقوقی: تنظیم انواع قراردادها، مشاوره تخصصی حقوقی به شرکت ها، مطالبه وجه چک و …

آدرس دفتر: تهران، سعادت آباد، ضلع جنوب شرقی، چهارراه سرو، نبش خیابان بهار یکم، ساختمان آرمن، پلاک ۵۶، طبقه دوم، واحد ۳

تلفن دفتر: 02122092425
تلفن همراه: 09123372521

فاطمه یعقوبی

سرکار خانم فاطمه یعقوبی

خانم یعقوبی وکیل متخصص در دعاوی حضانت فرزند در تهران و دارای بیش از 10 سال سابقه هستند. ایشان به دعاوی مربوط به خانواده، درخواست طلاق، مطالبه مهریه، حضانت فرزند و تمکین می پردازند و خدمات تخصصی خود را به ص ورت مشاوره حقوقی به متقاضیان ارائه می دهند.

آدرس دفتر: تهران، فلکه دوم صادقیه، مجتمع طلا، طبقه 5، واحد 4

شماره تماس: 02144974361

امید شاه مرادی

جناب آقای امید شاه مرادی

آقای شاه مرادی وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در دعاوی حضانت فرزند می باشند. رتبه 81 کانون وکلای مرکز را کسب نموده اند و مدیر عامل گروه وکلای عدل جویان هستند. ایشان به انواع دعاوی خانواده، کیفری، حقوقی، ثبتی و امور حسبی می پردازند. از موفقیت هایی که کسب نموده اند می توان به گواهینامه پایان دوره بررسی قوانین شرکت های تجاری از دانشگاه تهران، گواهینامه پایان دوره داوری از مرکز آموزش بازرگانی، گواهینامه پایان دوره نکات کاربردی چک از مرکز آموزش بازرگانی و دریافت گواهینامه پایان دوره مذاکره بازرگانی و دیپلماسی از مرکز آموزش بازرگانی اشاره نمود.

آدرس دفتر: تهران، آریاشهر، بین فلکه اول و دوم صادقیه، ابتدای شهدای صادقیه جنوبی، جنب رستوران پاییز، پلاک 41، طبقه 4

شماره تماس: 09123939759

راحله امیری

سرکار خانم راحله امیری

خانم راحله امیری وکیل پایه یک دادگستری در تهران، عضو کمیسیون جوانان کانون وکلای مرکز و مشاور حقوقی هستند. ایشان فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی از دانشگاه تهران و دانشجوی دکتری حقوق جزا و جرم شناسی در دانشگاه تهران می باشند. خانم امیری متخصص در دعاوی خانواده، حضانت فرزند، دعاوی ملکی، ثبتی، چک و دعاوی حقوقی هستند و تلاش می کنند تا تمامی پرونده های پذیرفته را در کمترین زمان ممکن به نتیجه مطلوب برسانند.

آدرس دفتر: تهران، پاسداران، بوستان دهم، پلاک 121، طبقه 4، واحد 10

شماره تماس: 09121113724

افشین مرادی

جناب آقای افشین مرادی

جناب آقای مرادی وکیل پایه یک دادگستری و سابقه ای بیش از 15 سال در این حرفه دارند. ایشان آماده ارائه خدماتی در خصوص دعاوی حانت فرزند، دعاوی خانواده، دعاوی ملکی و دعاوی ارث به موکلین می باشند. آقای مرادی تسلط کاملی بر قوانین جزایی، مدنی، مباحث فقهی و اصولی دارند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان مطهری، خیابان غفاری، خیابن فجر، پلاک 53، طبقه 4

شماره تماس: 09129530855


شرایط حضانت فرزند در سال 1403 چگونه است؟

به گفته بهترین وکیل تهران و مطابق ماده 1168 قانون مدنی، “نگهداری از فرزندان هم حق و هم تکلیف پدر و مادر است”. بنابراین پدرو مادر نمی توانند از نگهداری فرزندشان خودداری کنند، همچینین هیچ فردی هم نمی تواند بدون ارائه دلایل موجه و محکمه پسند، حق حضانت را از پدر یا مادر سلب کند. امر حضانت بیشتر مربوط به مراقبت و حمایت جسمی و روحی از فرزند است. بنابراین پدر یا مادری که حضانت فرزند را برعهده می گیرند باید صلاحیت های لازم را داشته باشند.

طبق قانون حضانت فرزند، در صورتی که مادر صلاحیت های لازم را داشته باشد، حضانت فرزند دختر و پسر تا سن 7 سالگی به او واگذار شده است. با رسیدن فرزندان به سن بلوغ، یعنی دخترها تا اتمام 9 سال قمری و پسرها تا اتمام 15 سال قمری، دادگاه حضانت را در صورتی که پدر صلاحیت داشته باشد به او واگذار می کند. پس از این سن فرزندان به سنی می رسند که می توانند انتخاب کنند بقیه سال ها را نزد پدر می مانند یا مادر.

وکیل خوب برای حضانت فرزند

ویژگی های وکیل خوب برای حضانت فرزند در تهران

آیا می دانید وکیلی که برای حضانت فرزند انتخاب می کنید چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ به چه وکیلی می توان اعتماد کرد و پرونده مهمی مانند حضانت فرزند را به او سپرد؟ می توان گفت که اولین و مهم ترین ویژگی وکیل خوب برای حضانت فرزند در تهران، تخصص و سابقه او در این زمینه است. تمامی وکلا می توانند وارد پرونده های مربوط به حضانت فرزند شوند اما فقط آن هایی موفق می شوند که در خصوص این پرونده ها سال ها فعالیت داشته اند و تمامی جریانات مربوط به این پرونده ها را می دانند.

ویژگی بعدی وکیل حضانت فرزند، تجارب و تسلط او بر جریان پرونده های حضانت فرزند است. وکیلی که در دعاوی حضانت فرزند سابقه دارد، نسبت به وکلای دیگر در اولویت قرار دارد و بهتر از آن ها می تواند پرونده را با موفقیت به اتمام برساند.

ویژگی بعدی وکیل حضانت این است که با موکل خود رو راست باشد و با صداقت تمام جریانات پرونده را که ممکن است اتفاق بیافتد توضیح دهد. وکیلی که متعهد به موکل خود باشد، هر اقدامی که برای احقاق حق او نیاز باشد انجام می دهد و او را در تمامی مراحل همراهی می کند تا امکان خطای او کم شود.

وکیل مجرب برای حضانت فرزند در تهران

کلام آخر

تشکر می کنم از تمام افرادی که ما را تا این بخش از مقاله بهترین وکیل حضانت فرزند در تهران همراهی کردند. موضوع حضانت فرزند یکی از حساس ترین پرونده های دادگاه ها است و به همین منظور افراد بسیاری به دنبال وکیل حضانت خوب در تهران هستند، ما تعدادی از آن ها را معرفی کردیم. اگر سوال، نظر یا انتقادی داشتید، خوشحال می شویم در بخش دیدگاه ها با ما به اشتراک بگذارید.

حق الوکاله وکیل حضانت در تهران چقدر است؟

هزینه وکالت بهترین وکیل حضانت فرزند در تهران کاملا متفاوت است، این مبلغ با توجه به پیچیدگی ها و اطلاعات پرونده متغییر است.

قانون جدید حضانت فرزند چیست؟

طبق قانون در صورت صلاحیت مادر، حضانت فرزند دختر و پسر تا سن 7 سالگی به او واگذار می شود و پس از آن در صورت صلاحیت، حضانت به پدر واگذار می شود تا زمانی که فرزند دختر به 9 سالگی و فرزند پسر به 15 سالگی برسد و تصمیم بگیرد که با پدر زندگی می کند یا مادر.

ویژگی های وکیل خوب برای حضانت در تهران چیست؟

اولین و مهم ترین ویژگی، دانش و تجربه کافی وکیل در زمینه حضانت است و در مراحل بعدی صداقت و امانتداری او بسیار حائز اهمیت می باشد.

4.7/5 - (4 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + دو =

دکمه بازگشت به بالا