خانوادهطلاقوکیل

10 تا از بهترین وکیل حضانت فرزند در تهران【سال1401】⚖️

حضانت فرزندان مسئله‌ی مهمی است که زوجین زمان طلاق با آن روبه رو می شوند. برخی از آن ها در مورد حضانت فرزند به توافق می رشند، اما عده ای دچار مشکلات بسیاری می شوند که برای حل آن نیاز است با یک وکیل متخصص در حوزه حضانت فرزند مشورت کنند و وکالت پرونده را به او واگذار نمایند. ما در ادامه این مطلب شما را با 10 نفر از بهترین وکیل حضانت فرزند در تهران آشنا می کنیم. برای اطلاعات بیشتر تا انتها در مجله برترین وکیل همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل ایران

بهترین وکیل حضانت فرزند در تهران کیست؟

بهترین وکیل حضانت فرزند در تهران کیست؟

انتخاب وکیل خوب برای حضانت فرزند نیاز به توجه و تحقیق روی سوابق و دانش وکیل دارد. حضانت مسئله مهمی است که باید به درستی به آن پرداخته شود. حضانت فرزندان حق و در واقع تکلیفی است که قانون برای نگهداری و حفظ کودکان به والدین سپرده است. وابستگی والدین به فرزندان، امری کاملا طبیعی بوده و دعوا بر سر گرفتن حضانت فرزند، یکی از رایج ترین دعاوی زمان طلاق زوجین از یکدیگر است.

هر کدام دلایل خاص خود را دارند و در تلاش اند تا عدم صلاحیت طرف مقابل برای حضانت فرزند را ثابت کنند. گاهی اوقات این کار غیر ممکن و سخت است و نیاز است از وکیلی متخصص در حوزه حضانت فرزند کمک بگیرند. بهترین وکیل خانواده در تهران که در حوزه دعاوی حضانت فرزند فعالیت می کند با توجه به دانش و مهارت هایی که دارد، بهترین راه حل ها را برای موفقیت موکل خود ارائه می دهد.

مطمئنا در شهر تهران وکلای حاذق بسیاری در زمینه دعاوی خانواده و حضانت فرزند فعالیت می کنند، اما انتخاب از میان آن ها برای بسیاری از ما سخت و زمان بر است. از این رو تصمیم داریم تا 10 تا از بهترین وکیل حضانت فرزند در تهران را معرفی کنیم تا انتخاب راحت تری داشته باشید.

سرکار خانم فاطمه یعقوبی

سرکار خانم فاطمه یعقوبی

خانم یعقوبی وکیل متخصص در دعاوی حضانت فرزند در تهران و دارای بیش از 10 سال سابقه هستند. ایشان به دعاوی مربوط به خانواده، درخواست طلاق، مطالبه مهریه، حضانت فرزند و تمکین می پردازند و خدمات تخصصی خود را به ص ورت مشاوره حقوقی به متقاضیان ارائه می دهند.

آدرس دفتر: تهران، فلکه دوم صادقیه، مجتمع طلا، طبقه 5، واحد 4

شماره تماس: 02144974361

جناب آقای مهرداد طالبی

جناب آقای مهرداد طالبی

جناب آقای طالبی وکیل پایه یک دادگستری در تهران، مشاور حقوقی در کلیه دعاوی و متخصص در دعاوی خانواده و حضانت فرزند در تهران هستند. ایشان دکترای حقوق دو کارشناسی ارشد حقوق بین الملل و عمومی دارند، همچنین ایشان موفق به کسب رتبه اول ورودی کارشناسی ارشد حقوق عمومی شدند.

پرونده هایی که در زمینه دعاوی خانواده، کیفری، ملکی، حقوقی، پرونده های خسارت و چک و مشاجره و پرونده های تجاری و حمل و نقل، انعقاد قرارداد ساخت و ارثیه و املاک مروثی و … است. از فعالیت های ایشان می توانیم به تدریس در موسسات حقوقی و دانشگاه پیام نور، کمک در فرآینده تاسیس دانشگاه پیام نور کمالشهر کرج، وکیل افتخاری خانه نوباوه گان مظفری و تدریس در دانشگاه اشاره کنیم.

آدرس دفتر: تهران، خیابان زرتشت غربی، بعد از بیمارستان مهر، پلاک 86، طبقه 5، واحد 13

شماره تماس: 09121891506

جناب آقای امید شاه مرادی

جناب آقای امید شاه مرادی

آقای شاه مرادی وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در دعاوی حضانت فرزند می باشند. رتبه 81 کانون وکلای مرکز را کسب نموده اند و مدیر عامل گروه وکلای عدل جویان هستند. ایشان به انواع دعاوی خانواده، کیفری، حقوقی، ثبتی و امور حسبی می پردازند. از موفقیت هایی که کسب نموده اند می توان به گواهینامه پایان دوره بررسی قوانین شرکت های تجاری از دانشگاه تهران، گواهینامه پایان دوره داوری از مرکز آموزش بازرگانی، گواهینامه پایان دوره نکات کاربردی چک از مرکز آموزش بازرگانی و دریافت گواهینامه پایان دوره مذاکره بازرگانی و دیپلماسی از مرکز آموزش بازرگانی اشاره نمود.

آدرس دفتر: تهران، آریاشهر، بین فلکه اول و دوم صادقیه، ابتدای شهدای صادقیه جنوبی، جنب رستوران پاییز، پلاک 41، طبقه 4

شماره تماس: 09123939759

سرکار خانم راحله امیری

سرکار خانم راحله امیری

خانم راحله امیری وکیل پایه یک دادگستری در تهران، عضو کمیسیون جوانان کانون وکلای مرکز و مشاور حقوقی هستند. ایشان فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی از دانشگاه تهران و دانشجوی دکتری حقوق جزا و جرم شناسی در دانشگاه تهران می باشند. خانم امیری متخصص در دعاوی خانواده، حضانت فرزند، دعاوی ملکی، ثبتی، چک و دعاوی حقوقی هستند و تلاش می کنند تا تمامی پرونده های پذیرفته را در کمترین زمان ممکن به نتیجه مطلوب برسانند.

آدرس دفتر: تهران، پاسداران، بوستان دهم، پلاک 121، طبقه 4، واحد 10

شماره تماس: 09121113724

جناب آقای شاهین قیصری

جناب آقای شاهین قیصری

آقای شاهین قیصری وکیل پایه یک دادگستری در تهران و متخصص در دعاوی خانواده، حضانت فرزند، دعاوی حقوقی، کیفری و ملکی هستند. ایشان عضو کانون وکلای تهران می باشند و در زمینه وکالت انواع دعاوی، سابقه ای بیش از 15 سال دارند. ایشان تا به الان بیش از 3000 پرونده موفق داشته اند و از تمام تلاش خود برای موفقیت موکل در پرونده استفاده می کنند.

آدرس دفتر: تهران، فلکه دوم صادقیه، خیابان مرودشت، پلاک 9، واحد 14

شماره تماس: 09126773436

جناب آقای حسن وحدانی

جناب آقای حسن وحدانی

آقای وحدانی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و متخصص در دعاوی حضانت فرزند هستند. ایشان سابقه ای بیش از یک دهه در حرفه وکالت به دست آورده اند و به انواع پرونده های مربوط به حوزه خانواده، حقوقی، کیفری، ملکی، ثبتی و … می پردازند. ایشان ارزیابی های دقیقی از پرونده موکلین به عمل می آورند تا درصد موفقیت بالاتری در دادگاه داشته باشند. از دیگر فعالیت های ایشان، تنظیم دادخواست و لایحه برای افراد متقاضی است.

آدرس دفتر: تهران، سعادت آباد، سروغربی، ضلع جنوب غربی چهارراه سرو، جنب بانک سپه، مجتمع سروناز، پلاک 72، طبقه 5، واحد 21 شمالی

شماره تماس: 09127976041

جناب آقای افشین مرادی

جناب آقای افشین مرادی

جناب آقای مرادی وکیل پایه یک دادگستری و سابقه ای بیش از 15 سال در این حرفه دارند. ایشان آماده ارائه خدماتی در خصوص دعاوی حانت فرزند، دعاوی خانواده، دعاوی ملکی و دعاوی ارث به موکلین می باشند. آقای مرادی تسلط کاملی بر قوانین جزایی، مدنی، مباحث فقهی و اصولی دارند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان مطهری، خیابان غفاری، خیابن فجر، پلاک 53، طبقه 4

شماره تماس: 09129530855

شرایط حضانت فرزند در سال 1401

مطابق ماده 1168 قانون مدنی، “نگهداری از فرزندان هم حق و هم تکلیف پدر و مادر است”. بنابراین پدرو مادر نمی توانند از نگهداری فرزندشان خودداری کنند، همچینین هیچ فردی هم نمی تواند بدون ارائه دلایل موجه و محکمه پسند، حق حضانت را از پدر یا مادر سلب کند. امر حضانت بیشتر مربوط به مراقبت و حمایت جسمی و روحی از فرزند است. بنابراین پدر یا مادری که حضانت فرزند را برعهده می گیرند باید صلاحیت های لازم را داشته باشند.

وکیل خوب برای حضانت فرزند

طبق قانون حضانت فرزند، در صورتی که مادر صلاحیت های لازم را داشته باشد، حضانت فرزند دختر و پسر تا سن 7 سالگی به او واگذار شده است. با رسیدن فرزندان به سن بلوغ، یعنی دخترها تا اتمام 9 سال قمری و پسرها تا اتمام 15 سال قمری، دادگاه حضانت را در صورتی که پدر صلاحیت داشته باشد به او واگذار می کند. پس از این سن فرزندان به سنی می رسند که می توانند انتخاب کنند بقیه سال ها را نزد پدر می مانند یا مادر.

ویژگی های وکیل خوب برای حضانت فرزند در تهران

آیا می دانید وکیلی که برای حضانت فرزند انتخاب می کنید چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ به چه وکیلی می توان اعتماد کرد و پرونده مهمی مانند حضانت فرزند را به او سپرد؟ می توان گفت که اولین و مهم ترین ویژگی وکیل خوب برای حضانت فرزند در تهران، تخصص و سابقه او در این زمینه است. تمامی وکلا می توانند وارد پرونده های مربوط به حضانت فرزند شوند اما فقط آن هایی موفق می شوند که در خصوص این پرونده ها سال ها فعالیت داشته اند و تمامی جریانات مربوط به این پرونده ها را می دانند.

ویژگی بعدی وکیل حضانت فرزند، تجارب و تسلط او بر جریان پرونده های حضانت فرزند است. وکیلی که در دعاوی حضانت فرزند سابقه دارد، نسبت به وکلای دیگر در اولویت قرار دارد و بهتر از آن ها می تواند پرونده را با موفقیت به اتمام برساند.

وکیل مجرب برای حضانت فرزند در تهران

ویژگی بعدی وکیل حضانت این است که با موکل خود رو راست باشد و با صداقت تمام جریانات پرونده را که ممکن است اتفاق بیافتد توضیح دهد. وکیلی که متعهد به موکل خود باشد، هر اقدامی که برای احقاق حق او نیاز باشد انجام می دهد و او را در تمامی مراحل همراهی می کند تا امکان خطای او کم شود.

کلام آخر

تشکر می کنم از تمام افرادی که ما را تا این بخش از مقاله بهترین وکیل حضانت فرزند در تهران همراهی کردند. موضوع حضانت فرزند یکی از حساس ترین پرونده های دادگاه ها است و به همین منظور افراد بسیاری به دنبال وکیل حضانت خوب در تهران هستند، ما تعدادی از آن ها را معرفی کردیم. اگر سوال، نظر یا انتقادی داشتید، خوشحال می شویم در بخش دیدگاه ها با ما به اشتراک بگذارید.

حق الوکاله وکیل حضانت در تهران چقدر است؟

هزینه وکالت بهترین وکیل حضانت فرزند در تهران کاملا متفاوت است، این مبلغ با توجه به پیچیدگی ها و اطلاعات پرونده متغییر است.

قانون جدید حضانت فرزند چیست؟

طبق قانون در صورت صلاحیت مادر، حضانت فرزند دختر و پسر تا سن 7 سالگی به او واگذار می شود و پس از آن در صورت صلاحیت، حضانت به پدر واگذار می شود تا زمانی که فرزند دختر به 9 سالگی و فرزند پسر به 15 سالگی برسد و تصمیم بگیرد که با پدر زندگی می کند یا مادر.

ویژگی های وکیل خوب برای حضانت در تهران چیست؟

اولین و مهم ترین ویژگی، دانش و تجربه کافی وکیل در زمینه حضانت است و در مراحل بعدی صداقت و امانتداری او بسیار حائز اهمیت می باشد.

4.5/5 - (2 امتیاز)

زینب رحمانی

زینب رحمانی هستم نویسنده در مجله برترین وکیل، من در این وبسایت سعی در معرفی وکلای ایران و توضیح مسائل حقوقی دارم. خوشحال می شوم نظرات تان را با من به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا