حقوقیوکیل

10 تا از بهترین وکیل حقوقی تهران ⚖️【سال1402】

وکیل حقوقی فردی تحصیل کرده است که به مسائل قانونی و حقوقی جامعه خود آگاهی کامل دارد. و در واقع به نمایندگی از شخص حقیقی یا حقوقی در مسائل حقوقی او وارد می شود و در مراجع قضایی یا غیر قضایی از موکل دفاع می کند. بنابراین برای پرونده های حقوقی، باید از وکیل حقوقی متخصص کمک بگیریم. تهران کلانشهری است که روزانه مسائل حقوقی مختلفی برای ساکنین آن به وجود می آید. از این رو تصمیم گرفتیم برای حل مشکلات شما در این مقاله به معرفی بهترین وکیل حقوقی تهران بپردازیم برای اطلاعات بیشتر تا انتها در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل حقوقی تهران کیست؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل تهران

بهترین وکیل حقوقی تهران کیست؟

وکیل حقوقی می تواند در تمامی مسائل حقوقی مشاوره و وکالت نماید. یکی از گرایشات اصلی حقوق، گرایش مربوط به روابط افراد می باشد و در زبان حقوقی به آن حقوق خصوصی می گویند. در تقسیم بندی وکلا بدون شک اولین آن وکیل حقوقی و کیفری است که وکیل حقوقی باتوجه به تخصصی که دارد می تواند به انواع دعاوی حقوقی بپردازد.

بهترین وکیل حقوقی تهران به مسائلی همچون دعاوی خانوادگی، خرید و فروش، اجاره، انعقاد عقود و معین و نامعین امور حسبی، امور مرتبط به شرکت ها، مطالبه ضرر و زیان، معاملات انجام شده بین اشخاص و … می پردازد. به طور کلی اینگونه می توان گفت که وکیل حقوقی خوب در تهران به دعاوی می پردازد که هیچگونه جنایت و جرمی در آنها رخ نداده است. یعنی مرتبط با روابط اجتماعی یا اقتصادی افراد است.

در دعاوی حقوقی به افرادی که مطالبه حق کرده اند خواهان می گویند و طرف مقابل را خوانده می نامند. دعاوی حقوقی ممکن است مالی یا غیرمالی باشند که وکیل حقوقی متخصص در تهران می تواند دفاعیات لازم برای احقاق حق موکل خود را انجام دهد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی وکلای خبره در زمینه پرونده های حقوقی در تهران بپردازیم. برای اطلاعات بیشتر درخصوص آدرس دفتر و شماره تماس وکلای متخصص، در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

مونا تقی زادگان

مونا تقی زادگان وکیل حقوقی در تهران

خانم مونا تقی زادگان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی و دارای ۱5 سال سابقه وکالت می باشند. خانم وکیل مونا تقی زادگان با تجربه سالها وکالت در زمینه های مختلف و داشتن پرونده های موفق دانش خود را در زمینه پرونده های قضایی، به اثبات رسانده است.

کسب نتیجه قابل قبول موکلین در طول سال های فعالیت وکالتی ایشان، باعث شده که در رده بهترین وکلای استان البرز و شهر کرج قرار داشته باشد. خانم وکیل از سال ۱۳۹۵ بصورت دائم وکیل اتاق بازرگانی بوده و وکالت اشخاص سرشناس در پرونده های مختلف را بر عهده داشته است. همچنین به عنوان مشاور حقوقی در گروه شرکت های صفا مشغول به فعالیت بوده است.

وکیل نمونه تاکنون بیش از ۸۰۰ پرونده انجام داده است که از اینها ۵۰ پرونده خانواده، ۲۵۰ پرونده ملکی، ۱۵۰ پرونده کیفری و ۳۵۰ پرونده حقوقی و اجرایی را شامل میشود.

خدماتی که توسط خانم تقی زادگان ارائه می شود:

 • در زمینه های جرائم اقتصادی
 • دعاویی ایرانیان خارج از کشور
 • دعاویی کیفری ( جرائم ) رایانه ای ( اینترنتی )، کلاهبرداری، خیانت در امانت، سرقت و ضرب و جرح شرب خمر و مواد مخدر، ربا، روابط نامشروع، جرائم اطفال
 • کلیه دعاویی حقوقی اعم از قرارداها، الزام به تنظیم سند رسمی، خلع ید، تخلیه، مطالبه وجه چک، فسخ قراردادها
 • دعاویی علیه شرکت ها و انجام کلیه امور مربوط له
 • دعاویی خانوادگی

برخی از پرونده های خاص خانم تقی زادگان:

 • پرونده های کمسیون ماده ۱۲ علیه شهرداری تهران دارای تبحر بوده
 • وکالت در مجموعه ثامن الائمه علیه بانک تات را به عهده داشته است که نتایج درخشانی نیز اخذ نموده است.

شماره تلفن: ۰۹۱۲۶۱۵۱۱۰۹

شما با اولین مشاوره حضوری به شایستگی و حرفه ای بودن ایشان در وکالت پی خواهید برد.
شهروندان استان البرز و تهران می توانند جهت امور وکالتی خود به خانم وکیل مراجعه نمایند.

محمد مؤمن زاده

محمد مؤمن زاده بهترین وکیل حقوقی در تهران

آقای محمد مؤمن زاده وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز (تهران)، دارای بیش از 7 سال سابقه مشاوره و همکاری با موسسات و شرکت ها، کسب رتبه برتر در آزمون های ورودی وکالت، قضاوت، ارشد، کارشناس ارشد جزا و جرم شناسی دانشگاه سراسری قم و موفق به ورود در بیش از 300 پرونده کیفری، ملکی، حقوقی و ارث و خانواده و … شده اند.

انجام وکالت تخصصی با برنامه ریزی دقیق و پیگیری مستمر بصورت فردی و تیمی در تمامی پرونده های زیر پذیرفته می شود:

 • کیفری (مواد مخدر، قتل، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، جعل، انتقال مال غیر، ضرب و جرح، دیه و …)
 • حقوقی (تنظیم انواع قراردادها، مشاوره تخصصی حقوقی به شرکت ها، مطالبه وجه چک و ….)
 • ملکی (خلع ید، اجرت المثل ایام تصرف، دستور تخلیه و…)
 • قراردادها (مطالبه وجه قرارداد، الزام به انجام تعهد، فسخ و ابطال قرارداد و …)
 • ارث (انحصار وراثت، تحریر ترکه، مهر و موم ترکه، تقسیم ترکه و …)
 • خانواده (طلاق، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه و …)

در این سایت سعی بر آن است که جهت آگاهی هموطنان عزیز از حقوق خویش و کمک رسانی در رفع مشکلات حقوقی ایشان اطلاعات لازم ارائه گردد.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از مشاوره آقای محمد مومن زاده، یکی از وکلای متخصص در تهران، با شماره زیر تماس بگیرید.

شماره تماس: 09124464865
آدرس دفتر:
تهران، عباس آباد، خیابان علی اکبری، کوچه فرهاد، پلاک 24، واحد 7
مشاهده پروفایل وکیل

مسعود محمدی

آقای مسعود محمدی وکیل حقوقی تهران

آقای محمدی وکیل پایه یک دادگستری و وکیل متخصص حقوقی در تهران هستند. دارای تحصیلات عالیه در مقطع کارشناسی حقوق و کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه تهران می باشند. مدیر دفتر حقوقی دادگران حامی و سابقه ای نزدیک به 20 سال در امر وکالت دارند. ایشان در دفتر وکالت خود به انواع دعاوی حقوقی از جمله دعاوی خانوادگی، دعاوی ملکی و قراردادها، دعاوی تجاری و شرکت ها، دعاوی اداری و کارگر و کارفرما و … رسیدگی می کنند.

آدرس دفتر: تهران، میدان گلها، بلوارگلها، عمارت هشت بهشت

شماره تماس: 02188019243

دکتر عباس تدین

آقای دکتر عباس تدین وکیل حقوقی تهران

آقای تدین وکیل پایه یک دادگستری در تهران و وکیل متخصص در امور حقوقی هستند. مدرک کارشناسی حقوق جزا و جرم شناسی از دانشگاه شهید بهشتی دریافت کرده اند و بیش از 14 سال سابقه وکالت در دعاوی مختلف دارند. آقای تدین مدرس دانشگاه و استاد دانشکده حقوق دانشگاه آزاد اسلامی تهران و پژوهشگر حوزه حقوق هستند. تالیف کتاب هایی همچون “تحصیل دلیل در آیین دادرسی کیفری”، ” قانون آیین دادرسی کیفری فرانسه”، “حقوق اجرای مجازات ها” و … را برعهده داشته اند.

آدرس دفتر: تهران، بزرگراه همت غرب، بعد از بلوار کبیری طامه، خیابان امام حسین، تقاطع بهار، شماره 19

شماره تماس: 02188582091

سید امیر آل محمد

 آقای سید امیر آل محمد وکیل حقوقی تهران

آقای آل محمد وکیل پایه یک دادگستری در تهران و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز تهران هستند. ایشان یکی از شرکای دفتر وکالت آل محمد و یکی از اعضای کمیسیون جوانان کانون وکلای مرکز می باشند. دارای بیش از 10 سال سابقه در حرفه وکالت دعاوی حقوقی، کیفری، خانوادگی، امور حسبی و … هستند. دارای تحصیلات در کارشناسی رشته حقوق، کارشناسی ارشد حقوق عمومی و در حال حاضر نیز دانشجوی دکترای حقوق عمومی هستند.

از سوابق کاری آقای آل محمد می توان به سابقه فعالیت در بانک آینده به عنوان مشاور حقوقی و فعالیت در چند شرکت خصوصی معتبر دیگر اشاره کرد. همینطور آقای آل محمد موفق به چاپ چندین مقاله در مجلات ایرانی و خارجی شده اند.

آدرس دفتر: تهران، فرمانیه، بلوار اندرزگو، مجتمع تجاری اداری سانا، طبقه سوم، واحد 317

شماره تماس: 02140220759

رضا شریفی اردانی

جناب آقای رضا شریفی اردانی

آقای شریفی اردانی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و وکیل متخصص حقوقی هستند. دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی می باشند و بیش از 6 سال سابقه وکالت در دعاوی حقوقی و کیفری را دارند. از سوابق کاری ایشان می توان به سابقه فعالیت در شرکت های پیمانکاری و امور پیمان ها و اختلافات قراردادی به عنوان وکیل، وکیل سازمان هواپیمایی کشوری، نائب رئیس کار گروهی حقوقی اتاق بازرگانی اشاره کنیم.

آقای شریفی اردانی در زمینه پرونده های حقوقی، امور قراردادهای داخلی و بین المللی، وکالت در امور مهاجرت و اقامت، دعاوی خانوادگی، بیمه، مالیات، دعاوی کیفری و … قبول وکالت می نمایند.

آدرس دفتر: تهران، سعادت آباد، چهار راه سرو، جنب پلیس دیپلمات، پلاک 26، طبقه چهارم، واحد 11

شماره تماس: 09129724226

مهناز رجبی

خانم مهناز رجبی وکیل حقوقی تهران

خانم رجبی وکیل پایه یک دادگستری در تهران، متخصص در پرونده های حقوقی هستند. دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی و سابقه ای بیش از 20 سال در حرفه وکالت دارند. رسیدگی به دعاوی خانوادگی، دعاوی ارث و میراث، سرپرست و قیم، دعاوی هویت قانونی، دعاوی کیفری همچون کلاهبرداری، جعل، تقلب، خیانت در امانت، دروغ، هتک هرمت، ایجاد مزاحمت، سرقت و … می پردازند.

آدرس دفتر: تهران، شاد آباد، میدان شاد آباد، نبش میدان، ساختمان نگین، طبقه 4، واحد 18

شماره تماس: 09033873345

دعاوی حقوقی چیست و وکیل حقوقی چه کاری انجام می دهد؟

دعاوی حقوقی آن دسته از دعاوی هستند که پس از مطرح شدن آن در دادگاه و صادر شدن حکم، حق و امکان استفاده از دستور آن حکم پیرامون دعوای مطرح شده به یکی از طرفین دعوی داده می شود، بنابراین هیچ گونه مجازات و جریمه ای برای طرفی که حکم به ضرر او نیست ندارد.

به عنوان مثال برای افراز ارثیه خانوادگی می توانیم شکایت کنیم و طرح دعوی نماییم تا به حقوق قانونی خود برسیم. در نهایت حق به یکی از طرفین داده می شود و مجازاتی برای فردی که حکم علیه اوست وجود ندارد. دعاوی حقوقی باتوجه به نوع آن متفاوت است و باید دادخواست ارائه شده به دادگاهی ارائه شود که دارای صلاحیت ذاتی و محلی است. مثلا دعاوی حقوقی خانوادگی همچون نفقه ی زوجه باید به دادگاه حقوقی برود و همینطور باید در دادگاه محل زندگی اشخاص طرح شود.

دعاوی حقوقی چیست و وکیل حقوقی چه کاری انجام می دهد؟

به طور کلی می توان گفت که وکیل حقوقی به دعاوی می پردازد که جنبه کیفری ندارند و هیچگونه جرم و جنایتی در آنها رخ نداده است. تمام افرادی که به نوعی با دعاوی حقوقی روبه می شوند باید به وکیل حقوقی مراجعه کنند تا از حقوق آنها در دادگاه دفاع کند. بهترین وکیل حقوقی تهران با روند پیگیری پرونده ها و قواعد دادگاه های حقوقی آشنایی کامل دارد و باتوجه به تجربه های پیشین خود، بهترین نتیجه را برای پرونده های حقوقی موکل خود به دست می آورد.

انواع تخصص وکیل حقوقی در تهران

وکیل حقوقی خانواده: یکی از پرونده هایی که وکیل حقوقی به آن رسیدگی می کند، دعاوی خانوادگی است. وکیل خانواده کسی است که در امور حقوقی و مقررات مرتبط به آنها دانش و تجربه کافی دارد. وکیل حقوقی خانواده از تمامی مسائلی که مربوط به خانواده می شود دفاع می کند.

وکیل حقوقی ملکی: وکیل ملکی در زمینه های انواع املاک اعم از بایر و غیر بایر اطلاعات نسبی حقوقی و غیرحقوقی دارد. در واقع وکیل حقوقی ملکی، فعالیت بسیاری در زمینه امور حقوقی و قضایی دارد.

وکیل حقوقی مهاجرت: وکیل مهاجرت فردی است که در زمینه تمامی موارد مرتبط به مهاجرت به کشورهای دیگر اطلاعات کامل دارد. همینطور اطلاعات کاملی از شرایط اخذ تابعیت از دولت های مطبوع دارد. وکیل حقوقی که در زمینه مهاجرت فعالیت می کند توانایی لازم برای دفاع از مهاجرین را نیز دارد.

وکیل حقوقی امور قراردادها: روزانه قراردادهای متعددی میان اشخاص بسته می شود، وکیل متخصص در این امور فردی است که اطلاعات جامع و کاملی را درمورد نحوه انعقاد قرارداد دارد و می تواند تا حدود زیادی از بروز خسارت ها و کلاهبرداری ها جلوگیری نماید.

انواع تخصص وکیل حقوقی تهران

وکیل حقوقی شرکت ها: شرکت های تجاری همچون شرکت های با مسئولیت محدود و شرکت های تضامنی، همینطور شرکت های غیرتجاری همچون شرکت های عام المنفه فرهنگی برای حل مسائل مربوط به خود به وکیلی نیاز دارند که متخصص و متبحر باشد. وکیل شرکت ها همان فردی است که می تواند به امور مربوط به شرکت ها و انواع اطلاعات مرتبط به آن ها بپردازد.

وکیل حقوقی چک و سفته: وکیلی که به امور مرتبط با انواع چک و سفته می پردازد. وکیل حقوقی که به امور چک می پرداد می تواند راجع به سفته ها و گواهی عدم پرداخت انواع چک و واخواست سفته ها و ظهرنویسان چک ها و حقوق و تکالیف مربوط به ظهرنویسان چک و سفته ها اطلاعات کافی داشته باشد.

کلام آخر

ممنونم که تا انتهای مقاله بهترین وکیل حقوقی تهران همراه ما بودید. همانطور که در مقاله نیز اشاره کردیم، دعاوی حقوقی با دعاوی کیفری متفاوت هستند، در دعاوی کیفری هیچگونه جرم و جنایتی اتفاق نیافته است. اما این موضوع دلیلی نمی شود که افراد در پرونده های حقوقی به وکیل متخصص مراجعه نکنند. دعاوی حقوقی نیز همچون دعاوی کیفری پیچیدگی و قوانینی دارند که افراد عادی از آن ها بی اطلاع اند، از این رو برای کسب نتیجه مورد قبول بهتر است وکالت پرونده حقوقی خود را به وکیلی متخصص و متبحر در تهران بسپاریم.

وکلای متخصص بسیاری در تهران به پرونده های حقوقی می پردازند، بدون شک آوردن نام تمامی آن ها در این مقاله نمی گنجد. سعی کردیم تعدادی از آن ها را به همراه آدرس و شماره تماس معرفی کنیم تا دسترسی راحتی داشته باشید. امیدورام مطالب مورد توجه تان قرار گرفته باشد، اگر سوال، انتقاد و پیشنهادی داریم برای ما کامنت نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + ده =

دکمه بازگشت به بالا