طلاقوکیل

10 تا از بهترین وکیل طلاق توافقی در تهران ⚖️【سال1401】

طلاق توافقی نوعی از انواع طلاق است که در آن زوجین بر سر تمامی مسائل به توافق می رسند تا از هم جدا شوند. گاهی اوقات طولانی بودن پروسه طلاق یک طرفه، دلیلی می شود تا یکی از طرفین از حقوق خود بگذرد، که رایج ترین آن بخشش مهریه از سوی زوجه است تا زوج راضی به طلاق گردد. البته طلاق توافقی کاملا بستگی به توافقات بین زوجین دارد. اما برای پیشبرد بهتر و سریع تر مراحل طلاق توافقی توضیه می شود وکیل بگیریم. در ادامه تلاش کردیم تا تعدادی از بهترین وکیل طلاق توافقی در تهران را معرفی کنیم. برای اطلاعات بیشتر در مجله برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل طلاق توافقی در تهران کیست؟

مطلب پبشنهادی: بهترین وکیل طلاق در تهران

بهترین وکیل طلاق توافقی در تهران کیست؟

وکیل طلاق توافقی فردی است که وکالت پایه یک دادگستری دارد و در زمینه دعاوی خانواده فعالیت می کند. بهترین وکیل طلاق توافقی در تهران به دلیل تجربه ای که در پرونده های پیشین کسب نموده، بهترین راهنمایی را به موکلین خود ارائه می دهد. همچنین به دلیل آشنایی با رویه های دادگاه ها، پروسه طلاق توافقی را سریع و راحت انجام می دهد.

در صورتی که قصد جدایی دارید و می خواهید به صورت توافقی از همسر خود طلاق بگیرید، بهترین راهکار این است که وکالت پرونده را به وکیل متخصصی بسپارید که تجربه کافی در این زمینه دارد. ما در ادامه این مطلب تعدادی از وکلای طلاق توافقی خوب در تهران را به همراه شماره تماس و آدرس دفتر وکالت معرفی می کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر همراه ما باشید.

سرکار خانم منا محمدی سام

سرکار خانم منا محمدی سام

خانم محمدی سام وکیل پایه یک دادگستری در تهران و دارای سابقه ای بیش از 12 سال در حرفه وکالت و حل پرونده های مربوط به طلاق توافقی هستند. سایر فعالیت ها و خدماتی که در زمینه وکالت ارائه می دهند شامل مشاوره و وکالت در امور ملکی، قراردادهای تجاری، وصول مطالبات، دعاوی خانوادگی، طلاق توافقی، دعاوی مربوط به ارث، تصادفات و دعاوی مربوط به بیمه می باشد.

آدرس دفتر: تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از سه راه توانیر، قبل از پل همت، نبش کوچه شفق، ساختمان 2361، طبقه 4، واحد 15

شماره تماس: 02188676910

جناب آقای محمد حاجیلو

جناب آقای محمد حاجیلو

آقای حاجیلو وکیل پایه یک دادگستری در تهران و متخصص در پرونده های مربوط به طلاق توافقی می باشند. ایشان به عنوان وکیل در پرونده های مربوط به طلاق توافقی با موکلین خود صحبت می کنند و بر سر تمامی مسائل مربوط به مهریه، نفقه، اجرت المثل، حضانت فرزندان و … به توافق می رسند. سپس کارهای قانونی برای طلاق توافقی را انجام می دهند. ایشان از تمام تلاش و تجاربی که کسب نموده اند برای موفقیت موکل خود استفاده می کنند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان ظفر، خیابان مصدق شمالی، خیابان دامغانی، پلاک 38، واحد 2

شماره تماس: 02128425688

جناب آقای علی فرجی

جناب آقای علی فرجی

آقای علی فرجی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و خبره در پرونده های مربوط به طلاق توافقی هستند. به عنوان وکیل باسابقه در زمینه طلاق توافقی، به موکلین خود کمک می کنند تا بر سر تمامی مسائل به توافق برسند و با اعطای وکالت پرونده به ایشان، کارهای قانونی برای طلاق توافقی در سریع ترین زمان ممکن را انجام می دهند.

دیگر تجارب آقای فرجی در زمینه پرونده های حقوقی، کیفری، خیانت در امانت، جعل و استفاده از سند مجعول، انتقال مال غیر، معامله به قصد فرار از ادای دین و … است.

آدرس دفتر: تهران، جنت آباد، بلوار جنت آباد شمالی، نرسیده به بلوار انصار المهدی، پلاک 321، طبقه اول، واحد 1، زنگ 1

شماره تماس: 0919227746

سرکار خانم مهتاب مرادی

سرکار خانم مهتاب مرادی

خانم مرادی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز تهران هستند. یکی از وکلای سرشناس در پرونده های طلاق توافقی، طلاق یک طرفه، حضانت فرزند، انحصار وراثت، تقسیم ترکه و .. می باشند. سایر تخصص خانم مرادی در پرونده های کیفری، حقوقی، دعاوی تجاری و تجارتی، دعاوی مالی و … است.

آدرس دفتر: تهران، جنت آباد جنوبی، بین خیابان 5 و 6، مجتمع تجاری اداری الماس، طبقه 2، واحد 3

شماره تماس: 02146104394

سرکار خانم هدی فرخی

سرکار خانم هدی فرخی

خانم فرخی به عنوان یکی از وکلای پایه یک و متخصص در پرونده های طلاق توافقی در تهران می باشند. خدمات گوناگونی در زمینه مشاوره های دعاوی مختلف به موکلین خود ارائه می دهند. خانم فرخی این آمادگی را دارند تا مناسب ترین راه ها را برای حل مشکلات موکلین ارائه دهند.

اگر بعد از بررسی های لازم امکان وکالت وجود نداشته باشد از قبول پرونده خودداری می کنند تا هزینه اضافی به مراجعه کننده وارد نشود. نفقه، تمکین، دعاوی کیفری، سرقت، کلاهبرداری، آدم ربایی، حقوقی، تجاری، ملکی، طلاق، سرقت، روابط نامشروع، قتل، ارث، تقسیم اموال و … از دیگر تخصص های خانم فرخی است.

آدرس دفتر خانم فرخی: تهران، پاسداران، خیابان دولت، نبش کوچه سلیمی، ساختمان سپیدار، پلاک 46، واحد 9

شماره تماس: 02126405691

جناب آقای سید احمد بنی جمالی

جناب آقای سید احمد بنی جمالی وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی با بیش از 15 سال سابقه وکالت در زمینه های مختلف از جمله دعاوی خانواده (طلاق، نفقه، حضانت فرزند، مهریه، طلاق توافقی)، حقوقی، کیفری و … در شهر تهران فعالیت می کنند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان شریعتی، نبش پل رومی طبقه بالای بانک سپه

شماره تماس: 09305513147

جناب آقای محسن رستگار

جناب آقای محسن رستگار وکیل پایه یک دادگستری و دارای سابقه اجرای رای دادگاه های خارجی از جمله امارت متحده عربی، قطر، عمان، کویت، بحرین و ترکیه می باشند همینطور تجربه داوری بین المللی آماده خدمات حقوقی می باشند وی با سابقه درخشان خویش توانسته است یکی از شناخته ترین وکلای شهر تهران شود.

آدرس دفتر: تهران، فلکه چهارم تهرانپارس، جنب مجتمع قضایی با هنر، پلاک 35

شماره تماس: 09124680735

سرکار خانم زهره رستگار

سرکار خانم زهره رستگار وکیل پایه یک دادگستری و بیش از 23 سال سابقه درخشان و موفق در زمینه وکالت می باشند. وکالت پرونده های متعدد حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و دعاوی علیه بانک ها را برعهده داشته اند که با فن بیان و آشنایی با قوانین و پشتکار فراوان در این زمینه و از همه مهمتر تجربه چندین ساله در حوزه وکالت، توانسته اند رضایت مراجعه کنندگان را جلب کنند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان ناصر حجازی، فردوس غرب، بین ورزی و پروانه، ساختمان نگار، پلاک 435، طبقه 3، واحد 2

شماره تماس: 09121722840

مزایای داشتن وکیل در طلاق توافقی

انتخاب وکیل در تمامی دعاوی توصیه می شود. یکی از مهم ترین آنها، طلاق توافقی است. در پرونده های مربوط به طلاق توافقی وجود وکیل بسیار کمک کننده است. در ادامه چند مورد از مزایای وجود وکیل در چنین پرونده هایی را توضیح می دهیم:

درصورت وجود وکیل در پرونده طلاق توافقی، نیازی نیست که در دادگاه حضور داشته باشیم. همینطور با طرف مقابل پرونده برخوردی نخواهیم داشت و از اضطراب و استرسی که ممکن است در دادگاه به ما وارد شود، دور خواهیم بود.

معرفی 10 وکیل طلاق توافقی در تهران

باتوجه به شرایط شغلی و اعتقاداتی که برخی از مردم دارند، تمایل به حضور در دادگاه ها را ندارند. عقیده دارند که حضور در دادگاه به معنی وجود مشکلی است و اگر شخص آشنایی آنها را ببیند موجب آبروریزی می شود. برای چنین افرادی داشتن وکیل در طلاق توافقی یک مزیت محسوب می شود.

مطمئنا زمانی که زوجین تصمیم به جدایی می گیرند، مشکلات بسیاری در زندگی مشترک خود دارند و همینطور ممکن است به دلیل اختلافاتی که پیش آمده، اعتمادی به یکدیگر نداشته باشند. وجود وکیل در این پرونده موجب کاهش اختلافات می شود.

وکلای متخصص در طلاق توافقی به دلیل اطلاعاتی که از این پرونده ها و روند دادگاه دارند، سریع تر به پرونده رسیدگی می کنند و مراحل طلاق توافقی را طی می کنند.

حدود اختیارات وکیل در طلاق توافقی چیست؟

طلاق توافقی یکی از پرونده های حقوقی محسوب می شود که پیچیدگی های به خصوصی دارد. ناآگاهی زوجین در این پرونده ها مشکل آفرین شده و روند آن را کند می کند. وجود وکیل در چنین شرایطی بسیار کمک کننده است. وکلا حدود اختیاراتی دارند که در ادامه بیشتر توضیح می دهیم.

اختیارات وکیل در پرونده های مربوط به طلاق توافقی متفاوت است. اما یکی از اختیارات وکیل، مراجعه به یکی از مراجع و محاکم قضایی اعم از بدوی و تجدید نظر و دیوان عالی کشور و هر یک از دادگاه های عمومی و خانواده می باشد. این اختیار به معنی این است که وکیل از سوی موکل وکالت دارد تا به جای او در هر نوع محکمه قضایی حاضر شود.

یکی دیگر از حدود اختیارات وکیل طلاق توافقی، مطلقه نمودن زوجه بهر قسم طلاق اعم از طلاق بائن، خلع، رجعی یا مبارات است. به این معنی که وکیل از طرف موکل خود در یکی از دادگاه حاضر می شود و طلاق توافقی را درخواست می دهد و بعد از دریافت حکم، برای اجرا به یکی از دفاتر ثبت رسمی طلاق مراجعه می کند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه طلاق توافقی می توانید با وکلای معرفی شده مشاوره حقوقی داشته باشید.

کلام آخر

ممنون که تا انتهای مقاله بهترین وکیل طلاق توافقی در تهران همراه ما بودید. سعی کردیم تعدادی از وکلای حاذق و خبره در پرونده های طلاق توافقی را معرفی کنیم تا انتخاب راحتی داشته باشید. امیدوارم که مطالب موجود در مقاله برای تان مفید باشد و وکیل مورد نظرتان را پیدا کنید. در صورتی که سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید برای ما کامنت نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

زینب رحمانی

سلام، من در مجله برترین وکیل سعی در معرفی وکلای متخصص ایرانی و توضیح مسائل حقوقی دارم. خوشحال می شوم نظرات و پیشنهادهایتان را برای ما کامنت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا