خانوادهوکلا

10 تا از بهترین وکیل تمکین در تهران ⚖️【سال1403】

دعاوی تمکین بیشترین پرونده های دادگاه ها در تهران را به خود اختصاص داده اند. زوجینی که در زندگی مشترک دچار مشکلاتی شده اند و زن حاضر به ادامه زندگی و تمکین نیست، نیاز به کمک و مشاوره با وکیل متخصص در این زمینه دارند. وکیل با تجاربی که دارد، به دفاع و حل مشکلات موکل می پردازد. دعوای الزام به تمکین از طرف زوج، بهتر است از سوی وکیلی که متخصص به مشکلات مربوط به تمکین است مطرح شود تا میزان پیروزی پرونده بالا رود. در ادامه مقاله تلاش کردیم تا تعدادی از بهترین وکیل تمکین در تهران را معرفی کنیم. برای اطلاعات بیشتر در مجله برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل تمکین در تهران کیست؟

بهترین وکیل تمکین در تهران کیست؟

وکیل تمکین همان وکیل متخصص در امور خانواده است که سابقه پیگیری پرونده های مربوط به عدم تمکین زوجه و الزام به تمکین را دارد. تمکین یکی از پرونده های پیچیده و در عین حال حساسی است که با نفقه، اجرت المثل ایام زوجیت و نصف دارایی های مرد ارتباط مستقیم دارد. به این صورت که اگر زوجه در دادگاه محکوم شود، از تمامی حقوق خود به غیر از مهریه محروم می گردد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره آسان از بهترین وکیل خانواده در تهران  کلیک کنید!

توصیه کارشناسان این است که برای پیروزی و موفقیت در پرونده های مربوط به تمکین، از وکیلی کاربلد کمک بگیریم. همینطور می توانیم وکالت پرونده تمکین را به یکی از وکلای خبره بسپاریم تا کارها به صورت کاملا قانونی پیش برود. مطمئنا اطلاعات حقوقی ما در مقابل اطلاعاتی که وکلا دارند بسیار ناچیز است، عقلانی است که برای پیشبرد بهتر کارهای دادگاه با بهترین وکیل تمکین در تهران که در زمینه پرونده های تمکیت تخصص دارد در ارتباط باشیم.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

برای راحتی شما و انتخاب سریع تر، تلاش کردیم تا تعدادی از بهترین وکیل تمکین در تهران را به همراه شماره تماس و آدرس دفتر وکالت معرفی کنیم.

لیست 10 تا از بهترین وکیل تمکین در تهران ⚖️ + آدرس و تلفن ☎️️

دکتر محمد تقی زاده

محمد تقی زاده وکیل تمیکین تهران

دکتر محمد تقی زاده، وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقی در شهر تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از بهترین، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای تهران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران می باشند.

تخصص ایشان در پرونده های خانواده و مشکلات خانوادگی و دعاوی تمکین می باشد.

 همچنین دکتر محمد تقی زاده وکالت دعاوی در خصوص طلاق از جمله طلاق توافقی، طلاق به درخواست زوج، طلاق به درخواست زوجه، مهریه، حضانت، سلب و لغو حضانت، ملاقات فرزند مشترک، نفقه زوجه، نفقه فرزند مشترک، استرداد جهیزیه، تهیه مسکن مستقل، اثبات واقعه نکاح، اجرت المثل ایام زوجیت و کلیه امور مربوط به مشکلات خانوادگی را بر عهده می گیرد.

صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی دکتر محمد تقی زاده، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد.

ایشان مقالات علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و کشوری را در رزومه خویش دارند.

در صورت نیاز هموطنان در اقصی نقاط ایران به تنظیم هر گونه دادخواست، شکواییه، لایحه و قرارداد و … آقای دکتر محمد تقی زاده پس از مشاوره تلفنی و شنیدن اظهارات شما و بررسی مدارک از طریق ایمیل یا پیام رسان های مجازی، بر اساس خواست شما نسبت به تنظیم و ارسال متون مورد نیاز شما اقدام می نماید.

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با دکتر محمد تقی زاده می‌توانید با شماره‌های زیر تماس برقرار نمایید:

نشانی دفتر وکالت: تهران، بلوار اصلی سعادت آباد، نبش خیابان 32، پلاک116، ساختمان خانه سبز، طبقه دوم، واحد4

تلفن همراه جهت اخذ مشاوره تلفنی: 09121722464
شماره تلفن دفتر جهت اخذ وقت مشاوره حضوری: 02186127228 02186129690


زهره رستگار

خانم زهره رستگار وکیل تمکین در تهران

خانم زهره رستگار وکیل پایه یک دادگستری و دارای 23 سال سابقه درخشان و موفق در زمینه وکالت می باشند. وکالت پرونده های متعدد حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و دعاوی علیه بانک ها را برعهده داشته اند که با فن بیان و آشنایی با قوانین و پشتکار فراوان در این زمینه و از همه مهمتر تجربه چندین ساله در حوزه وکالت، توانسته اند رضایت مراجعه کنندگان را جلب کنند.

برخی از سوابق و خدمات خانم زهره رستگار:

 • انجام امور گمرکی
 • وکالت در دیوان عالی کشور
 • وکیل سازمان های دولتی، خصوصی، شرکت های دارویی و بانک های متعدد
 • دارای گواهینامه Epc مهارت کافی در تنظیم انواع قراردادها از جمله قراردادهای مشارکتی و پیمانکاری
 • وکالت در دعاوی کیفری من جمله: خیانت در امانت، کلاهبرداری جرایم اقتصادی، مواد مخدر و مشروبات الکلی، جعل، سرقت، تحصیل مال نامشروع، کلاهبرداری، تصرف عدوانی، جرایم پزشکی، شرب و خمر و …
 • وکالت در دعاوی حقوقی من جمله: چک، سفته، اجرت المثل، مطالبات بانکی، دعاوی علیه بانک ها، الزام به تنظیم سند رسمی، دعاوی علیه بانک ها، الزام به تنظیم سند رسمی، دعاوی مربوط به سرقفلی، تنفیذ بیع، فسخ مبایعه نامه، کلیه دعاوی ملکی، دعاوی ورشکستگی، تخلیه و …
 • وکالت در دعاوی خانواده من جمله: انواع طلاق، طلاق از طرف زوج، طلاق از طرف زوجه، طلاق توافی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه و …

برای اعطای وکالت به زهره رستگار وکیل باسابقه تهران، با شماره های زیر هماهنگ و تعیین وقت نمایید:

شماره تماس: 09121722840
شماره تماس دفتر: 02144141581
آدرس دفتر: تهران، خیابان ناصر حجازی، فردوس غرب، بین ورزی و پروانه، ساختمان نگار، پلاک 435، طبقه 3، واحد 2


فائزه آیت اللهی

فائزه آیت اللهی بهترین وکیل خانواده در تهران

خانم فائزه آیت اللهی وکیل پایه یک دادگستری در تهران، مشاور حقوقی، دارای کارشناسی ارشد حقوق خانواده از دانشگاه شهید بهشتی و متخصص در پرونده های خانواده، کیفری و ملکی می باشند. از مهم ترین خدمات ایشان می توان به همکاری با مؤسسه روانشناسی سهند تهران، همکاری با مؤسسه روانشناسی نیماه تهران، همکاری با مؤسسه آوای فکر زنجان اشاره کنیم.

آدرس دفتر: تهران، تقاطع کلاهدوز، بلوار کاوه شمال، پلاک ۱۷، ساختمان پزشکان کیمیا، طبقه اول، واحد ۳

شماره تماس: 09127411090

هدی فرخی

سرکار خانم هدی فرخی

خانم هدی فرخی وکیل پایه یک دادگستری در تهران هستند. خدمات مشاوره ای گوناگون توسط ایشان ارائه می شود. فعالیت های ایشان در زمینه پرونده های خانواده، طلاق، مهریه، نفقه، تمکین، کیفری، سرقت، کلاهبرداری، آدم ربایی، حقوقی، تجاری، ملکی، طلاق، سرقت، روابط نامشروع، قتل، ارث، تقسیم اموال و … است.

خانم فرخی آماده ارائه مناسب ترین راه ها برای حل مشکلات موکلین خود هستند. اگر بعد از بررس های لازم امکان وکالت وجود نداشته باشد از قبول پرونده خودداری می کنند تا هزینه اضافی به مراجعه کننده وارد نشود.

آدرس دفتر خانم فرخی: تهران، پاسداران، خیابان دولت، نبش کوچه سلیمی، ساختمان سپیدار، پلاک 46، واحد 9

شماره تماس: 02126405691

نرگس رستمی

سرکار خانم نرگس رستمی

خانم رستمی وکیل پایه یک دادگستری و دارای تحصیلات کارشناسی فقه و حقوقی و کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی هستند. در حرفه وکالت بیش از ۱۵ سال سابقه دارند و رسیدگی به پرونده های تمکین یکی از تخصص های خانم رستمی است.

سوابق خانم رستمی در زیر لیست شده است:

 • وکیل و مشاور حقوقی مدرسان شریف
 • وکیل و مشاور حقوقی شرکت آواژنگ
 • وکیل و مشاور حقوقی شرکت مینو
 • وکیل و مشاور حقوقی شرکت گیگابایت در ایران
 • وکیل و مشاور حقوقی شرکت تایلندی هایک ویژن در ایران

آدرس دفتر: تهران، بزرگراه ستاری، روبروی کوروش، پایین تر از پیامبر غرب، نبش پنجم شرقی، پلاک ۸۰، مجتمع گلها، طبقه عمکف، واحد ۳

شماره تماس: ۰۲۱۴۴۹۵۶۵۰۱

راحله امیری

سرکار خانم دکتر راحله امیری

خانم راحله امیری وکیل پایه یک دادگستری در تهران هستند. عضو کمیسیون جوانان کانون وکلای مرکز و مشاور حقوقی می باشند. متخصص در دعاوی خانواده و به خصوص موضوع تمکین هستند. پرونده های حضانت فرزند، دعاوی ملکی، ثبتی، چک و دعاوی حقوقی دیگر تخصص های خانم امیری است. ایشان تلاش می کنند تا تمامی پرونده های پذیرفته را در کمترین زمان ممکن به نتیجه مطلوب برسانند. فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی از دانشگاه تهران و دانشجوی دکتری حقوق جزا و جرم شناسی در دانشگاه تهران می باشند.

آدرس دفتر: تهران، پاسداران، بوستان دهم، پلاک 121، طبقه 4، واحد 10

شماره تماس: 09121113724

فاطمه یعقوبی

سرکار خانم فاطمه یعقوبی

خانم یعقوبی وکیل متخصص در دعاوی حضانت فرزند در تهران و دارای بیش از 10 سال سابقه هستند. ایشان به دعاوی مربوط به خانواده، درخواست طلاق، مطالبه مهریه، حضانت فرزند و تمکین می پردازند و خدمات تخصصی خود را به ص ورت مشاوره حقوقی به متقاضیان ارائه می دهند.

آدرس دفتر: تهران، فلکه دوم صادقیه، مجتمع طلا، طبقه 5، واحد 4

شماره تماس: 02144974361

اعظم اوشانی

سرکار خانم اعظم اوشانی

خانم اوشانی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و متخصص در پرونده های خانواده، تمکین، طلاق، مهریه و … می پردازند. به زبان ایتالیایی و انگلیسی مسلط هستند. مدرک تحصیلی خانم اوشانی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی است، سابقه ای بیش از 9 سال در حرفه وکالت دارند و تجارب بسیاری در این سال ها کسب نموده اند.

آدرس دفتر: تهران، بین چهارراه جهان کودک و میدان ونک، پلاک 67، طبقه اول، واحد 3

شماره تماس: 09127381921

رویا کرامتی

سرکار خانم رویا کرامتی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی به عنوان یکی از بهترین وکیل تمکین در تهران معرفی می شوند، ایشان در دیگر حوزه های حقوقی نظیر خانواده، کیفری و ملکی نیز فعالیت دارند. از تخصص ها و مهارت های وی می توان به وکالت در دعاوی علیه شهرداری ها، وکالت در بانک شهر و مشاوره حضوری و غیر حضوری آن اشاره نمود.

آدرس دفتر: تهران، خیابان پاسداران، خیابان گلنبی خیابان ناطق نوری پلاک۱۰ برج زمرد طبقه اول

شماره تماس: 09126549016

سید محمد اندرزگو

جناب آقای سید محمد اندرزگو وکیل پایه یک دادگستری، کارشناس و مشاور حقوقی مجرب، که سالهاست با تاسیس موسسه حقوقی خویش و سابقه چندین ساله خود در زمینه وکالت و همینطور فعالیت در زمینه های دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده، ملکی و … را بر عهده دارد.

آدرس دفتر: تهران، خیابان اندرزگو، ابتدای خیابان قیطریه، خیابان کیارنگ، پلاک۳، ساختمان ماهور، طبقه ۱، واحد۳

شماره تماس: 09128216650


مزایای داشتن وکیل در پرونده های تمکین

تمکین به معنی این است که زوجه باید در اطاعت کامل از شوهر بوده و در این امر هیچگونه کوتاهی انجام ندهد. گاهی زوجین بعد از ازدواج دچار مشکلاتی می شوند و نقش خود را به خوبی ایفا نمی کنند. گاهی اوقات زن به دلایل شخصی که دارد حاضر به ادامه زندگی با همسر خود نمی باشد و تمکین نمی کند.

کسب اطلاعات بیشتر از: بهترین وکیل نفقه در تهران

به عنوان مثال: ناهنجاری های رفتاری مرد، دست به زن داشتن، عدم ایجاد آرامش در خانه و … از جمله مواردی است که موجب عدم تمکین زوجه می گردد. در چنین شرایطی، زن برای دفاع از خود و اثبات رفتارهای ناهنجار همسر، به وکیلی نیاز دارد تا به خوبی راه و چاه را بداند و از او در مقابل عدم تمکین دفاع نماید. برای اثبات و دفاع از عدم تمکین خود می توانید از بهترین وکیل زن تهران نیز کمک بگیرید.

در مقابل ممکن است مشکلی برای زوج به وجود بیاید و ادعا کند که همسرش بدون دلیل خانه را ترک کرده و حاضر به ادامه زندگی نیست. وجود وکیل در چنین شرایطی و کمک گرفتن از او باعث می شود تا زوج از بهترین راه برای طرح دعوا و الزام به تمکین استفاده کند. یا اینکه وکیل به عنوان وکیل زوج، پرونده را در دست بگیرد. بهترین وکیل تمکین در تهران در این پرونده ها سعی می کند تا زوجه را به زندگی مشترک برگرداند، در غیر این صورت، نفقه، اجرت المثل و نحله زوجه را باطل می کند.

مزایای وجود وکیل در پرونده الزام به تمکین را در زیر لیست کرده ایم:

 • کاهش مدت زمان اثبات عدم تمکین
 • عدم نیاز به حضور زوج در دادگاه
 • عدم پرداخت نفقه در صورت اثبات عدم تمکین
 • درخواست ازدواج مجدد برای زوج در صورت تمکین نکردن زن
 • عدم تعلق اجرت المثل به زوجه در صورت اثبات عدم تمکین از سوی زوج
معرفی 10 وکیل تمکین در تهران

ارتباط تمکین و نفقه

نفقه یکی از حقوق مالی زن است که بعد از عقد به او تعلق می گیرد. پرداخت نفقه یکی از وظایف و تکالیف مرد است. مطابق ماده 1108 قانون مدنی، در صورتی که زوجه بدون وجود مانع مشروع از انجام وظایف زوجیت خود خودداری نماید، نفقه ای به او تعلق نمیگیرد. بنابراین متوجه شدیم که تمکین و نفقه زوجه ارتباط مستقیمی با هم دارند. اما اثبات عدم تمکین بسیار مهم است.

بیشتر بخوانید: بهترین وکیل تهران

اگر در تهران هستید باید وکالت پرونده تمکین را به بهترین وکیل تهران که در زمینه تمکین فعالیت داشته اند بسپارید. بعد از درخواست الزام به تمکین که از طرف زوج مطرح می شود، کارشناسی برای مشخص نمودن ترک منزل توسط زوجه به منزل مراجعه می کند. البته در تمامی موارد اثبات عدم تمکین زوجه راحت نیست.

در بسیاری از موارد اثبات عدم تمکین بسیار دشوار می شود. در این شرایط به وکیل متخصص در پرونده های تمکین نیاز است زیرا به دلیل تجربه و سابقه ای که در حل این پرونده ها داشته است بهترین نتیجه را برای موکل خود رقم می زند.

کلام آخر

در مقاله بهترین وکیل تمکین در تهران به معرفی وکلای متخصص در این حوزه پرداختیم. تمکین یکی از موضوعات مهمی است که اکثر زوجین با آن در ارتباط اند. از این رو تصمیم گرفتیم تا تعدادی از وکلای خبره در شهر تهران را معرفی کنیم. امیدوارم مطالب موجود برای شما مفید بوده باشد. در صورتی که سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

زینب رحمانی

به عنوان یک طراح سایت و نویسنده، دائما در حال یادگیری هستم، همیشه تلاش کردم تا تمام توان خودم رو به کار بگیرم و مطالب حقوقی دقیقی رو در اختیار شما قرار بدم تا شاید بتونم به این شکل گره ای از مشکلات حقوقی شما باز کنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − سه =

دکمه بازگشت به بالا