طلاقوکیل

10 تا از بهترین وکیل طلاق در شمال تهران ⚖️【سال1403】

ازدواج می‌تواند تاثیرات مهمی در زندگی زوجین داشته باشد. در این بین ممکن است زوجین آنطور که تصور می‌کنند رابطه مطلوبی نداشته باشند و راهی برای آنها جز طلاق باقی نماند؛ اما نکته‌ای که لازم است در این خصوص به آن اشاره شود این است که در صورتی که مرد و زن با حقوق قانونی خود در زمان طلاق آشنا نباشند ممکن است با خسارت‌های جبران ناپذیری روبرو شوند. استخدام یک وکیل خوب و مجرب در چنین شرایطی می‌تواند بسیار موثر باشد چرا که وکیل دانش حقوقی بالایی در اختیار دارد و می‌تواند با مرور قوانین و مقررات مربوط به انواع طلاق از بروز عواقب ناگوار جلوگیری کند؛ اما انجام صحیح این مسئولیت از تمامی وکلا ساخته نیست باید به سراغ مطرح‌ترین گزینه ممکن بروید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل طلاق در شمال تهران آشنا کنیم. پس درخواست می‌کنیم با ما همراه باشید.

بهترین وکیل طلاق در شمال تهران

بهترین وکیل طلاق در شمال تهران کیست

باید اشاره داشته باشیم که طلاق یک فرایند حقوقی پیچیده است و انجام تمامی مراحل آن از سوی افرادی که دانش حقوقی لازم در این خصوص را ندارند تقریباً محال است. لازم است پیش از حضور در دادگاه برای تکمیل روند طلاق با حقوق قانونی خود به طور کامل آشنا شوید تا بتوانید به این شکل جلوی پایمال شدن منافع قانونی‌تان را بگیرید. بهترین وکیل طلاق در شمال تهران آماده است تا با مرور قوانین مربوط به طلاق مطلوب‌ترین راهکار برای عبور از مشکلات را در اختیار موکل خود قرار دهد و به این شکل جلوی پایمال شدن حقوق موکل خود بایستد.

دریافت مشاوره حقوقی از برترین وکیل طلاق شمال تهران در به موکل این امکان را می‌دهد تا با دستی پر در محاکم قضایی حاضر شده و از منافع خود به شیوه‌ای اصولی‌تر دفاع کند. وکیل طلاق خوب در شمال تهران تعهدات مالی و غیر مالی زوجین را در زمان نکاح زیر نظر گرفته اجازه نمی‌دهد که حقی از موکل در این خصوص سایع شود. شما به عنوان موکل می‌توانید در تمامی مراحل رسیدگی به پرونده روی کمک‌های ویژه بهترین وکیل تهران حساب باز کنید. این کمک‌ها می‌تواند در زمینه تنظیم دادخواست یا ارائه دفاعیات موثر در جلسات دادگاه باشد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای طلاق در شمال تهران را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل طلاق در شمال تهران سال 1403!

هدی سبحانی

هدی صبحانی بهترین وکیل طلاق در شمال تهران

خانم هدی سبحانی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، پژوهشگر دکترای تخصصی حقوق جزا و جرم شناسی، کارشناس امور بازرگانی، سابقه وکالت تخصصی و ارائه خدمات حقوقی به اشخاص داخل و خارج از کشور، تخصص در پرونده های اثبات حجر؛ سفاهت و سو استفاده از ضعف نفس، اعلام بطلان بیع و ابطال سند مبایعه نامه به جهت محجور بودن

برخی از تخصص های خانم هدی سبحانی:

  • وکیل کلیه ی دعاوی حقوقی از جمله؛ ابطال سند؛ اعلان بطلان قرارداد؛ اثبات مالکیت، الزام به ایفای تعهدات قراردادی ؛الزام به تنظیم سند رسمی؛ اعلان بطلان معامله به دلیل مستحق للغیر در آمدن؛استرداد ثمن،کلیه غرامات و خسارات؛ قرارداد مشارکت در ساخت و خلع ید و …
  • وکیل کلیه ی دعاوی شهرداری از جمله: تقاضای ارجاع تخلف همسایه مجاور به کمیسیون ماده ۱۰۰ ؛مطالبه بهای قطعه زمین واقع در طرح تعریض و عقب نشینی شهرداری به نرخ عادله روز و …
  • وكيل كليه ی دعاوی كيفری؛ كلاهبرداری؛ خیانت در امانت ؛إخلال كلان در نظام اقتصادی؛ سو استفاده از ضعف نفس؛ سو استفاده از موقعيت شغلی؛ تصرف عدوانی ؛مزاحمت ملکی و …

شماره تماس: 09125099597 – 09376497286
آدرس دفتر: تهران، بلوار اندرزگو، خیابان سلیمانی غربی، کوچه قوام
ساعات تماس: از ساعت ١٦ تا ٢١
(ساعات هماهنگی مراجعه حضوری: شنبه تا سه شنبه ١٧ الی ٢٢ | چهارشنبه ١٩ الی ٢٢ | پنجشنبه و جمعه ١٧ الی ١٩)

محمدرضا اسلامیان

محمدرضا اسلامیان بهترین وکیل کیفری در جنوب تهران

محمدرضا اسلامیان وکیل پایه یک دادگستری و متخصص مشاور حقوقی می باشد. ایشان با توجه با پرونده هایی که داشته داشته است به عنوان بهترین وکیل طلاق در شمال تهران به حساب میاد ایشان درصدی زیادی از پرونده هایشان در حوزه طلاق بوده است که تمام پرونده هایش با موفقیت به پایان رسیده است.

آدرس دفتر: تهران، جردن، تقاطع دستجردی برج پم، طبقه 12، واحد 1

شماره تماس: 09122308906

دفتر وکالت سجاد روزبهانی

سجاد روزبهانی بهترین وکیل طلاق در شمال تهران

حقوقدان سجاد روزبهانی، وکیل پایه یک دادگستری متخصص در حوزه حقوقی و خانوادگی و ملکی با یک دهه سابقه می باشد. یکی از حوزه مورد تخصص ایشان طلاق می باشد که پرونده های طلاق آن مورد توجه واقع شده است  و با موفقیت به اتمام  رسانده  است و ایشان در حوزه خانواده مخصوصا طلاق جزو بهترین ها بوده است.

آدرس دفتر: سعادت آباد، بلوار دریا ضلع جنوب غربی چهارراه پاکنژاد، پلاک 192، طبقه چهارم، دفتر وکالت روزبهانی

شماره تماس : 09126870023

سمیه حسینی دخت

سمیه حسینی دخت

سمیه حسینی دخت وکیل پایه یک دادگستری، دارای مدرک کارشناس ارشد حقوق است و حدود یک دهه سابقه در حوزه ای حقوقی و کیفری دارد که جز بهترین وکیل خانواده در شمال تهران اعم از طلاق،مهریه ،نفقه و…می باشند.ایشان بیشتر در حوزه ای خانواده از جمله طلاق کار میکند که در این حوزه موفق هم بوده است.

آدرس دفتر: سعادت آباد، پاییین تر از میدان فرهنگ، جنب برج ابی، پلاک 29، طبقه 4، واحد 25

شماره تماس:09123965729

دکتر احمد زهره وند

دکتر احمد زهره وند

وکیل پایه یک دادگستری، در حوزه دعاوی حقوقی و کیفری فعالیت می کند. متخصص در حوزه خانواده اعم از طلاق و نفقه و حضانت فرزند و… می باشند. ایشان سابقه درخشانی در زمینه طلاق برای خود به ثبت رسانده است و با این تفاسیر میتواند به شما کمک کنند تا به رای مطلوب برسید. اگر به دنبال وکیلی حرفه‌ای و کار بلد در محدوده نیاوران  هستید پیشنهاد میکنم برای مشاوره پیش ایشان بروید.

آدرس: تهران، نیاوران، خیابان باهنر، سه راه یاسر، خیابان عمار بن بست راز، پلاک ۳۵، واحد 20

شماره تماس:  0912130591

نرگس عبدالله زاده

نرگس عبدالله زاده بهترین وکیل طلاق در شمال تهران

نرگس عبدالله زاده وکیل پایه یک دادگستری، متخصص در حوزه خانواده از جمله طلاق میتوان اشاره کرد. ایشان بسیار پر تلاش و صبور در مقابل موکلین خود هستند و متخصص در دعاوی حقوقی و  دعاوی خانوادگی هستند و در این زمینه بهترین وکیل با وجدان کاری، متعهد و مسئولیت پذیر  هستند و ایشان با پیگیری زیاد میتوانند پرونده ها را به موفقیت برسانند و شما را از جریان پرونده با خبر کنند.

آدرس: تهرانپارس، فلکه چهارم، جنب مجتمع قضایی، شهید باهنر

شماره تماس: 09197738931

حسین قهاری

حسین قهاری بهترین وکیل طلاق در شمال تهران

جناب آقای حسین قهاری وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در تهران به صورت تخصصی و با تبحر مکفی در حوزه دعاوی خانواده به مراجعین در خصوص پرونده های طلاق مشاوره ارائه می دهد و همچنین در محضر دادگاه برای رساندن حق به حق دار نهایت همکاری را با قاضی مربوطه به عمل می آورد تا اختلالی در روند پرونده پیش نیاید. قابل ذکر است که ایشان پرونده های پیچیده ای را در زمینه طلاق به ثمر رسانده اند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان فرشته، خیابان بیدار، پلاک ١۵، طبقه اول

شماره تماس: ٠٩١٢١١۶١٣۴۶


نحوه پرداخت حق الوکاله به وکیل طلاق در شمال تهران

زمانی که پس از انجام تحقیقات کامل وکیلی را به خدمت می‌گیرید لازم است در ازای دریافت خدمات حقوقی مبلغی را به عنوان دستمزد به او پرداخت کنید. در اصطلاحات حقوقی به دستمزد دریافتی از سوی بهترین وکیل طلاق در شمال تهران حق الوکاله گفته می‌شود که میزان آن در بسیاری از موارد با صلاح دید وکیل به صورت توافقی تعیین می‌گردد. تعیین توافقی میزان حق الوکاله به این معنا است که خود موکل نیز در مبلغ پرداختی به عنوان دستمزد وکیل نقش آفرین است و می‌تواند در این خصوص چانه زنی کند.

آیین نامه‌های تعرفه وکالت به منظور ایجاد نوعی وحدت رویه در میان دستمزد وکلای مختلف تهیه شده و در اختیار عموم قرار می‌گیرند؛ اما نکته‌ای که لازم است در خصوص  حق الوکاله‌ای که از سوی آیین نامه‌ها اعلام می‌شود بدانید این است که وکالت در اصل نوعی شغل آزاد به شمار می‌آید و همین مسئله دست وکیل را برای تعیین توافقی میزان حق الوکاله باز گذاشته است. وکیل با در نظر گرفتن عوامل مختلفی که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت میزان حق الوکاله پیشنهادی خود را به موکل اعلام می‌دارد که ممکن است از میزان تعرفه حق الوکاله کمتر هم باشد.

اما نکته‌ای که لازم است در خصوص شیوه پرداخت حق الوکاله بهترین وکیل طلاق در شمال تهران بدانید این است که می‌توان نحوه پرداخت هزینه وکیل را نیز با موافقت وکیل تعیین نمود. برای مثال ممکن است شما به عنوان موکل توانایی مالی لازم برای پرداخت حق الوکاله به صورت یکجا را نداشته باشید. در چنین شرایطی می‌توانید این موضوع را به وکیل خود منتقل کرده و موافقت وی را برای پرداخت قسطی حق الوکاله جلب نمایید. در واقع همه چیز به توافق طرفین بستگی دارد.

همچنین لازم است در خصوص تمامی جزئیات پرونده با وکیل خود به توافقات کامل دست پیدا کنید تا در صورت بروز هرگونه اختلاف در آینده به متن قرارداد مراجعه کرده و مشکلات پیش آمده را حل و فصل کنید. یکی از این جزئیات مهم در خصوص پرونده میزان حق الوکاله وکیل در صورت شکست در دعاوی طلاق است. در اینجا نیز همه چیز به توافق شما برمی‌گردد و برای مثال می‌توانید بخشی از حق الوکاله وکیل را به عنوان جریمه شکست کم کرده و یا اینکه تمام آن را پرداخت کنید.

بهترین وکیل طلاق در شمال تهران

چه عواملی دستمزد وکیل طلاق شمال تهران را افزایش می‌دهد؟

نوع پرونده طلاق: لازم به ذکر است که طلاق را می‌توان به دسته‌های مختلفی تقسیم بندی کرد. هزینه وکیل برای عهده‌دار شدن وکالت در پرونده‌های طلاق توافقی و طلاق از طرف مرد و نیست طلاق از طرف زن کاملاً متفاوت است. چرا که میزان پیچیدگی این پرونده‌ها در اصل با یکدیگر تفاوت‌های جدی دارد. برای مثال طلاق توافقی در مقایسه با انواع طلاق دارای پیچ و خم‌های کمتری است و بدیهی می‌باشد که وکیل در ازای قبول وکالت در این نوع از پرونده‌ها میزان حق الوکاله کمتری را از موکل خود درخواست کند.

پیچیدگی پرونده طلاق: اگر پرونده‌های طلاق از پیچیدگی کمی برخوردار باشند لازم نیست وکیل انرژی زیادی را برای به نتیجه رساندن آنها صرف کند. از سوی دیگر اگر پرونده‌ای با پیچیدگی بالایی همراه باشد به طور قطع بهترین وکیل طلاق در شمال تهران از شما دستمزد بیشتری را مطالبه خواهد کرد. برای مثال لازم است ذکر کنیم که طلاق از طرف زن معمولاً با پیچیدگی‌های زیادی همراه است همین مسئله باعث می‌شود که وکلا در ازای حق الوکاله بیشتری عهده‌دار این نوع از پرونده‌ها شوند.

زمانبر بودن پرونده‌های طلاق: گاهی در برخی از پرونده‌های طلاق وکیل می‌بایست زمان زیادی درگیر دعاوی مطرح شده باشد. در جلساتی که پیش از توافق با وکیل برای اعطای وکالت به وی برگزار می‌کنید حقوقدان مورد نظر این مسئله را به طور دقیق مورد بررسی قرار می‌دهد. اگر برای او محرز شود که پرونده در مدت زمان طولانی به نتیجه می‌رسد به طور قطع در ازای مبلغ بیشتری راضی به همکاری خواهد شد. باید ذکر کنیم که عکس این موضوع نیز صادق می‌باشد.

سابقه وکیل متخصص در زمینه طلاق: پیش از هرگونه تصمیم گیری برای استخدام وکیل می‌بایست میزان سابقه وکیل را در نظر بگیرید و بر اساس آن انتخاب کنید. سابقه یک وکیل به مانند کارنامه او در طی سال‌های متمادی می‌باشد و با مشاهده آن می‌توانید تجربه و تخصص وکیل در خصوص انواع پرونده‌های طلاق را زیر نظر بگیرید. اگر به سراغ وکلای با تجربه در زمینه دعاوی طلاق بروید احتمال کسب پیروزی شما افزایش پیدا خواهد کرد اما میزان هزینه‌ای که لازم است برای استخدام وکیل کنار بگذارید نیز افزایش خواهد داشت.

بهترین وکیل طلاق در شمال تهران

کلام آخر

تشکر می کنیم از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و سایر مشخصات بهترین وکیل طلاق در شمال تهران آشنا کنیم تا وکلای شاخص و مطرح را از سایت ما انتخاب کنید. در این مقاله همچنین به نحوه پرداخت حق الوکاله وکیل اشاره داشتیم و در پایان نیز چهار عامل مهم که باعث می شود وکیل از شما درخواست حق الوکاله بیشتری نماید را بررسی نمودیم. اکنون که به انتهای مقاله رسیده ایم از شما همراهان عزیز درخواست می کنیم که تجربیات خود را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 12 =

دکمه بازگشت به بالا