وکیل

10 تا از بهترین وکیل زن تهران【سال1401】⚖️

بهترین وکیل زن تهران عنوان مقاله ای است که می خواهیم به آن بپردازیم. همانطور که می دانید در تمام پرونده های دادگاه ها، دو طرف دعوا وجود دارند که اگر یکی از طرفین وکیل داشته باشد، بهتر است طرف دیگر هم برای پیشبرد بهتر کارهای دادگاه، وکیلی را انتخاب کند در این صورت اگر یکی از طرفین خانم باشد، ترجیح می دهد که از وکیل خانم کمک بگیرد زیرا موکل با وکیل زن بهتر ارتباط برقرار می کند و اتفاقات پرونده را راحت تر توضیح می دهد. اگر به دنبال وکیل زن خوب در تهران هستید تا انتهای مقاله همراه ما در سایت برترین وکیل باشید تا تعدادی از آن ها را معرفی کنیم.

مزیت داشتن وکیل زن

مزیت داشتن وکیل زن

در مقاله بهترین وکیل تهران توضیحاتی در مورد وظایف وکلا دادیم، با توجه به این که در برخی از پرونده ها موکل خانم می باشد، بنابراین داشتن وکیل خانم کمک می کند تا ارتباط بهتری با هم داشته باشند، معمولا در دعاوی خانوادگی، زنان و کودکان جزء اقشار آسیب پذیری هستند که در حق آن ها اجحاف شده است، پس می توان گفت که در این شرایط وجود بهترین وکیل زن تهران نقش پر رنگی برای قضات و داوری دارد زیرا آن ها در پرونده های خانوادگی عملکرد و تاثیر بهتری دارند.

مزیت بعدی که موجب شده تا انتخاب وکیل خانم را توصیه کنیم، توجه و دقتی است که خانم ها به جزئیات دارند همانطور که می دانید خانم ها نسبت به آقایان به جزئیات توجه ویژه ای دارند پس بهتر و دقیق تر به پرونده رسیدگی می کنند. وکلای زن می توانند شرایط را احساسی کرده و حتی رای دادگاه را نفع موکل خود تغییر دهند.

بهترین وکیل زن تهران کدام است؟

آزمون های وکالت برای خانم ها و آقایان به صورت یکسان برگزار می شود و نفرات برتر این آزمون ها که موفق به کسب پروانه وکالت می شوند دفتر تاسیس کرده و به حرفه وکالت می پردازند. پس می توان گفت که خانم ها و آقایان در این رشته کاملا برابر هستند و به یک میزان تحصیل می کنند.

وکیل خانم در تهران

در شهر تهران هم وکلای خانم بسیاری وجود دارند به طوری که بسیاری از خانم ها برای حل مشکلات قضایی و حقوقی خود تمایل دارند تا از وکیل زن کمک بگیرند و وکالت کارهای خود را به آن ها بسپارند.

معمولا وکلای خانم حساس و نکته بین هستند و زمانی که موکل آن ها خانم باشد به دلیل حس همدردی که دارند، بهترین راه حل ها را ارائه می دهند. از این رو در این مقاله تصمیم داریم تا 10 از بهترین وکیل زن تهران را که بسیاری از افراد به دنبال آن ها می باشند را معرفی کنیم همراه ما در برترین وکیل باشید.

خانم میترا توانچه

 خانم میترا توانچه از وکلای باتجربه و متخصص در کلیه دعاوی حقوقی به ویژه ملکی، اسناد تجاری، تنظیم قراردادها، دعاوی خانواده و امور حسبی، دعاوی دیوان عدالت اداری و … می باشد. 

برخی از سوابق خانم توانچه:

 • دانش آموخته رشته حقوق مقطع لیسانس دانشگاه تهران و فوق لیسانس از دانشگاه شهید بهشتی
 • اخذ پروانه پایه یک وکالت  از کانون وکلای دادگستری و دارای ۲۲ سال سابقه وکالت و مشاوره حقوقی
 • دارنده رتبه صلاحیت مشاور عالی از کمیته  رتبه  بندی معاونت حقوقی و امور مجلس ریاست جمهوری
 • دارای سوابق مدیریت حقوقی و مشاور در سازمان های دولتی از جمله همکاری با معاونت حقوقی رییس جمهور، مرکز پژوهش مجلس شورای اسلامی، معاونت حقوقی قوه قضائیه، شورای عالی استان ها، معاونت امور زنان ریاست جمهوری ،بنیاد شهید و امور ایثارگران
 • دارای پروانه میانجی گری در امور کیفری از قوه قضائیه
 • فعال در حوزه حقوق شهروندی به ویژه زنان و کودکان
 • نامزد انتخابات دوره ۳۰  هیات مدیره کانون وکلای مرکز  و فعال صنفی
 • تدوین گر مقالات و طرح های پژوهشی  و‌ کتب مجموعه قوانین و مقررات

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره با ایشان می‌توانید با شماره‌های زیر تماس برقرار نمایید:

شماره تماس: 09123277874
شماره دفتر وکالت: 02177655418

آدرس: هفت تیر، خیابان ورزنده، بهار شمالی روبروی اداره برق فردوسی، ساختمان بهار، پلاک ۲۱۹، واحد ۲۱، ط۴

خانم حمیرا پارسا

خانم حمیرا پارسا

خانم حمیرا پارسا وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون دادگستری وکلای مرکز می باشند، ایشان از دانشگاه تهران فارغ التحصیل شده اند و در زمینه پرونده های حقوقی، خانواده، کیفری و ملکی بیشتر از 10 سال فعالیت داشته اند. دفتر حقوقی ایشان در تهران قرار دارد اما کسانی که در سایر شهرها هستند به صورت تلفنی می توانند از ایشان مشاوره حقوقی دریافت کنند.

فعالیت های ایشان در چه زمینه ای است؟

 • قبول پرونده های کیفری در زمینه کلاهبرداری، جعل، تهدید، انتقال مال غیر، سرقت، خیانت در امانت و …
 • قبول پرونده های حقوقی ملکی در زمینه اموال غیر منقول شامل دعاوی الزام به سند رسمی، خلع ید و …
 • قبول پرونده های حقوقی خانواده در دعاوی مطروحه، طلاق، طلاق توافقی، نفقه، مهریه، حضانت و …

آدرس دفتر خانم پارسا: تهران، یوسف آباد، خیابان اسدآبادی، نبش خیابان فتحی شقاقی، پلاک 22، برج هنر، طبقه چهارم، واحد 14

شماره تماس: 09024030036

خانم مونا ترابی

خانم مونا ترابی

خانم مونا ترابی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای مرکز هستند که در زمینه وکالت بیشتر از 10 سال سابقه موفق دارند و می توان گفت که از موفق ترین وکلای ایرانی هستند. ایشان کارشناس ارشد حقوق خصوصی هستند و مجموعه ای قوی دارند که به حل پرونده های کیفری، ملکی و … می پردازند.

فعالیت های حقوقی ایشان در زمینه های زیر می باشد:

 • وکالت در تمام دعاوی حقوقی از جمله ملکی، سرقفلی، مصادره اموال، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، وصیت، ارث، خانوادگی، طلاق، اختلافات پیمانکاری، ابطال قرارداد، خلع ید و …
 • وکالت در تمام دعاوی کیفری مانند کلاهبرداری، اختلاس، ارتشاء، قاچاق کالا و ارز، مطالبه دیه، پولشویی، قتل، جرایم رایانه ای، جرائم پزشکی و …
 • داوری در تمام قراردادهای داخلی بین اشخاص و شرکت ها
 • وکالت در دیوان عالی کشور
 • و …

آدرس دفتر خانم ترابی: تهران، سعادت آباد، سرو غربی، نرسیده به میدان کتاب، پلاک 129، طبقه 5، واحد 505

شماره تماس: 09121979750

خانم هدی فرخی

خانم هدی فرخی وکیل پایه یک دادگستری می باشند و به مراجعه کنندگان خود در زمینه های مختلف مشاوره حقوقی ارائه می دهند. فعالیت های ایشان در زمینه پرونده های کیفری، خانوادگی، حقوقی، تجاری، ملکی، طلاق، سرقت، روابط نامشروع، قتل، ارث، تقسیم اموال و … است.

ایشان آماده ارائه مناسب ترین راه ها برای حل مشکلات مراجعه کنندگان هستند و اگر بعد از بررس های لازم امکان وکالت وجود نداشته باشد از قبول پرونده خودداری می کنند تا هزینه اضافی به مراجعه کننده وارد نشود.

آدرس دفتر خانم فرخی: تهران، پاسداران، خیابان دولت، نبش کوچه سلیمی، ساختمان سپیدار، پلاک 46، واحد 9

شماره تماس: 02126405691

خانم زهرا ابراهیمی

خانم زهرا ابراهیمی

خانم زهرا ابراهیمی از وکلای پایه یک دادگستری هستند، ایشان دارای سه مدرک دانشگاهی کارشناسی حقوق قضایی، کارشناسی ارشد حقوق با گرایش حقوق خصوصی و کارشناسی ارشد حقوق با گرایش حقوق اقتصادی از دانشگاه علامه طباطبایی می باشند. ایشان موفق شدند تا پروانه وکالت در حوزه قضایی تهران را در سال 1390 دریافت کنند و تقریبا از سال 1386 سابقه مشاوره و وکالت در شرکت های مختلف تجاری را در کارنامه خود دارند.

سوابق کاری ایشان در چه زمینه هایی است؟

 • در زمینه پرونده های طلاق توافقی، طلاق از طرف مرد و طلاق از طرف زن
 • پرونده های تقسیم ترکه، ابطال سند رسمی ملک، خلع ید، اجرا پرونده های حقوقی و …

آدرس دفتر خانم ابراهیمی: تهران، صادقیه، خیابان خسرو شمالی، خیابان سازمان آب، بعد از پارک شاهین، جنب گل خوشه، ساختمان ارغوان، پلاک 22، طبقه اول، واحد 1

شماره تماس: 09121467554

خانم سرور ثانی نژاد

خانم سرور ثانی نژاد

خانم سرور ثانی نژاد از وکلای پایه یک دادگستری در شهر تهران هستند که پروانه وکالت خود را در سال 1393 دریافت کرده اند، همچنین ایشان موفق شدند تا مدارک کارشناسی حقوق را از دانشگاه علامه طباطبایی و کارشناسی ارشد گرایش حقوق عمومی را از دانشگاه شهید بهشتی به دست آورند.

فعالیت های و موفقیت های ایشان شامل:

 • مدیریت موسسه حقوقی آسا
 • وکیل و مشاور حقوقی بیشتر از 10 شرکت معتبر در شهر تهران
 • دریافت گواهینامه بین المللی در اجلاس بانوان کارآفرین
 • طی دوره فن دفاع حرفه ای ویژه حقوقدانان در سال 1395
 • طی دوره شم اقتصادی در سال 1393
 • طی دوره اصول و فنون مذاکره در سال 1394

آدرس دفتر خانم ثانی نژاد: تهران، سعادت آباد، علامه طباطبایی شمالی، نبش کوچه 18 شرقی، برج علامه، طبقه 8، واحد B

شماره تماس: 09124357415

خانم مونا الماسی

خانم مونا الماسی

خانم مونا الماسی از وکلای پایه یک دادگستری در شهر تهران هستند که در زمینه وکالت 6 سال سابقه دارند و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز می باشند. ایشان مدرک کارشناسی ارشد را در رشته جزا و جرم شناسی اخذ کرده اند و یکی از مطرح ترین وکلای تهران محسوب می شوند که در امور ملکی، کیفری و خانواده تخصص دارند.

فعالیت های ایشان در چه زمینه هایی است؟

 • کیفری و ملکی
 • خانواده، طلاق، مهریه، حضانت و …
 • داوری، اسناد رسمی، قراردادها
 • روابط کار و کارگری، انحصار وراثت
 • و …

آدرس دفتر خانم الماسی: تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از توانیر، نبش کوچه شفق، ساختمان 2361، طبقه چهارم، واحد 15

شماره تماس: 02188108413

خانم مرجانه فشنگچی

خانم مرجانه فشنگچی

خانم مرجانه فشنگچی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری هستند که در زمینه وکالت بیش از 15 سال سابقه دارند. ایشان موفق به کسب رتبه دو رقمی در آزمون سراسری کانون وکلای مرکز شده اند و دارای مدارک کارشناسی حقوق قضایی از دانشگاه بوعلی و کارشناسی ارشد حقوق گرایش تجارت بین الملل از دانشگاه تهران مرکز می باشند. یکی از مهم ترین فعالیت های ایشان تحقیق در مورد حقوق زنان در قانون اساسی و قوانین موضوعه است.

سوابق خانم فشنگچی:

 • سابقه وکالت در بانک اقتصاد نوین
 • سابقه وکالت در شرکت بوژنه
 • سابقه وکالت در شرکت اوریف لیم پرشیا
 • سابقه وکالت در شرکت سهامی خاص آجر ماشینی رومان
 • سابقه وکالت در شرکت تولیدی u3f
 • سابقه وکالت در مجتمع های مسکونی اکباتان

شماره تماس خانم فشنگچی: 02144899341

سرکار خانم فرزانه آذربیک

سرکار خانم فرزانه آذربیک

خانم فرزانه آذر بیک وکیل و مشاور حقوقی در تهران هستند و بیشتر از 10 سال سابقه وکالت در انواع پرونده های حقوقی، خانواده، کیفری، ارث و وصیت، دعاوی مربوط به اسناد تجاری، دعاوی مربوط به ایرانیان خارج از کشور، کلاهبرداری، قتل، دیه، تصادفات رانندگی و … دارند.

آدرس دفتر: تهران، سعادت آباد، بلوار سرو غربی، نرسیده به چهارراه سرو، جنب بانک تجارت، برج سروناز طبقه اول

شماره تماس: 09122705997

سرکار خانم سهیلا عرشی

سرکار خانم سهیلا عرشی

خانم عرشی از وکلای پایه یک دادگستری تهران و مشاور حقوقی در زمینه خانواده هستند. ایشان مدیر و بنیانگذار موسسه حقوقی عرشی بوده و موفق به کسب تخصص های گوناگون شده اند. مشاوره هایی که توسط خانم عرشی ارائه می شود در تمامی دعاوی حقوقی و جزایی در دادگاه ها، مراجع دادگستری و غیر دادگستری می باشد. ایشان در حرفه وکالت سال ها سابقه دارند و می توانند راهنمایی های لازم را به موکل ارائه دهند.

آدرس دفتر: تهران، میدان هفت تیر، خیابان کریمخان، پلاک 103، طبقه 3، واحد 9

شماره تماس: 09122395971

خصوصیات بهترین وکیل زن در تهران

وکلای خانم باید تجربه های لازم را داشته باشند تا بتوانند به خوبی از حق موکل خود دفاع کنند. در حرفه وکالت گرایش های حقوقی بسیاری وجود دارد که هر کدام از این گرایش ها یک حوزه خاصی را بررسی می کند. بنابراین زمانی که به دنبال بهترین وکیل زن در شهر تهران هستید باید در ابتدا به تخصصی که وکیل دارد توجه کنید و با توجه به مشکل حقوقی، کیفری، خانوادگی و … که دارید به وکیل مربوطه مراجعه کنید.

هر چند ویژگی های اصلی بهترین وکلای پایه یک دادگستری صداقت، وفاداری، امانت داری، دانش به روز، شجاعت و صبر است اما علاوه بر این ها لازم است تا وکیلی انتخاب کنید که تجربه کافی داشته باشد و موضوع مهم دیگر اینکه وکیلِِ پایه یک دادگستری باشد. در واقع می توان گفت که وکلای خانم باید قدرت بیان بالا و از تعاملات اجتماعی بالایی برخوردار باشند تا بتواند مشکلات شما را به بهترین شکل ممکن حل کنند و رای دادگاه را به نفع شما تغییر دهند.

کلام آخر

تشکر می کنم از این که تا انتهای مقاله بهترین وکیل زن تهران همراه ما بودید. درباره مزیت های داشتن وکیل زن توضیحاتی دادیم و بعد از آن برای راحتی انتخاب شما 10 وکیل زن که در شهر تهران هستند معرفی کردیم. در انتهای مقاله توضیح دادیم که وکلای زن چه خصوصیاتی باید داشته باشند. امیدوارم توانسته باشم شما را در انتخاب وکیل زن مورد نظرتان یاری کنم. چنانچه سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید برای ما کامنت کنید.

وکیل زن چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

ویژگی های بهترین وکیل زن تهران برون گرایی، فن بیان قوی، تعاملات اجتماعی گسترده، روحیه خستگی ناپذیر و … باید باشد.

حق الوکاله وکیل زن در تهران چقدر است؟

حق الوکاله میان طرفین وکالت تعیین می شود، یعنی وکیل زن طبق کاری که برای پرونده باید انجام دهد و زمانی که نیاز است برای آن صرف کند، میزان حق الزحمه وکالت را به موکل خود اطلاع می دهد.

نصف دارایی های مرد چه زمانی به زن تعلق نمی گیرد؟

در طلاق توافقی و زمانی که درخواست طلاق از طرف زوجه باشد. همچنین اگر زوج صفحه هشتم سند ازدواج را که مربوط به نصف دارایی های مرد است امضا نکرده باشد، دارایی مرد به زن نمی رسد.

4.6/5 - (5 امتیاز)

زینب رحمانی

زینب رحمانی هستم نویسنده در مجله برترین وکیل، من در این وبسایت سعی در معرفی وکلای ایران و توضیح مسائل حقوقی دارم. خوشحال می شوم نظرات تان را با من به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا