طلاقوکیل

10 تا از بهترین وکیل طلاق در جنوب تهران ⚖️【سال1403】

بیشتر پرونده های موجود در محاکم قضایی به انواع طلاق اختصاص دارد. با بالا رفتن آمار طلاق در سطح جامعه علاوه بر اینکه شاهد برخی از معضلات اجتماعی هستیم، بلکه همه روزه زوجینی را نیز می بینیم که با مشکلات حقوقی بسیاری دست به گریبان هستند. باید این موضوع را در نظر بگیریم که برای طی نمودن مراحل طلاق لازم است فرآیندی حقوقی طی شود. از سوی دیگر می دانیم که طی نمودن مراحل قانونی لازم برای طلاق نیازمند بهره مندی از دانش حقوقی و تسلط کامل بر قوانین و مقررات است. بدون در اختیار داشتن تبحر و تخصص در زمینه حقوق طلاق نمی توانید اقدام موثری در این خصوص به انجام برسانید و از احقاق حقوق خود نیز عاجز خواهید ماند؛ اما استخدام یک وکیل ماهر و متخصص می تواند در چنین شرایطی کمک های شایانی به موکل خود داشته باشد. در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین وکیل طلاق در جنوب تهران آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

بهترین وکیل طلاق در جنوب تهران

بهترین وکیل طلاق در جنوب تهران کیست؟

باید در ابتدا به این موضوع اشاره داشته باشیم که تنها وکلایی می توانند به شما در حل و فصل دعاوی مطرح شده در خصوص انواع طلاق کمک داشته باشند که تجربیات قابل اتکایی را در زمینه دعاوی مختلف به دست آورده باشند. این وکلا می توانند گره های موجود در پرونده های طلاق را با کمک گرفتن از تجربیات پیشین حل و فصل نموده و راهکارهای مطلوبی را برای عبور از مشکلات پیش روی موکل خود قرار دهند. به هر حال مراجعه به بهترین وکیل تهران روند طلاق را تسهیل خواهد کرد.

برترین وکیل طلاق در جنوب تهران به واسطه تحصیلات آکادمیک خود توانسته مجوزهای لازم برای حضور در محاکم قضایی و دفاع از موکل خود را به دست آورد. او به حفظ عدالت در رای صادر شده از دادگاه کمک خواهد کرد و هیچ گاه از منافع موکل خود کوتاه نخواهد آمد. وکیل طلاق خوب در جنوب تهران با مشاوره حقوقی به موکل سعی می کند تا او را از حقوق قانونی اش آگاه کرده و امکانی را فراهم کند که فرد با آشنایی کامل از مواد قانونی و تغییرات مربوط به آن برای کسب پیروزی در دادگاه تلاش نماید.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای طلاق در جنوب تهران را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل طلاق در جنوب تهران سال 1403!

حمید مطلب زاده علیشاهی

حمید مطلب زاده علیشاهی وکیل طلاق در جنوب تهران

جناب آقای حمید مطلب زاده علیشاهی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. جناب مطلب زاده علیشاهی متخصص در دعاوی خانواده، حقوقی، کیفری، ملکی و به ویژه موضوعات طلاق و… هستند. همچنین پرونده های موفق بسیاری در این زمینه را داشته اند.

آدرس دفتر: یافت آباد، بسمت میدان معلم، نبش خیابان عباسی، ساختمان پارسا، پلاک۲، طبقه۲، واحد۱۳

تلفن تماس: ۰۹۱۲۶۸۷۳۱۴۵

منا مشهدی

منا مشهدی وکیل طلاق در جنوب تهران

سرکار خانم منا مشهدی یکی از وکلای با تجربه و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. خانم مشهدی در دعاوی مختلفی اعم از ملکی، کیفری، حقوقی و خانواده فعالیت می کنند. خانم مشهدی پرونده های زیادی با موضوع انواع طلاق، طلاق از طرف زوجه، طلاق توافی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه و… حل و فصل کرده اند.

آدرس دفتر: نازی اباد، خیابان پارس، بین خدابنده و خزائی پور، پلاک ۱۷۶، طبقه ۱، واحد۳

تلفن تماس: ۰۹۱۲۳۱۲۴۷۲۹

ابوالحسن ابراهیمی

ابوالحسن ابراهیمی وکیل طلاق در جنوب تهران

جناب آقای ابوالحسن ابراهیمی یکی دیگر از وکلای نام دار پایه یک دادگستری هستند. علاوه بر این مشاور حقوقی خوبی نیز هستند. جناب ابراهیمی در دعاوی خانواده، حقوقی، ملکی و کیفری فعالیت می کنند. برای بهرمندی از تجربیات ایشان، می توانید از مشاوره های آقای ابراهیمی استفاده کنید.

آدرس دفتر: خانی اباد نو، شهرک شریعتی، خیابان ماهان، شهرک شریعتی، خیابان مهران، پلاک ۷۵، طبقه سوم

تلفن تماس: ۰۹۱۲۲۰۱۴۹۵۱

اکرم اسدی

اکرم اسدی وکیل طلاق در جنوب تهران

سرکار خانم اکرم اسدی با بیش از ۱۰ سال سابقه وکلات در دعاوی خانواده، ملکی،حقوقی و کیفری فعالیت می کنند. خانم اسدی یکی از وکلای خبره ی پایه یک دادگستری و مشاوران حقوقی نیز هستند. همچنین مشاوره های خانم اسدی به صورت حضوری و غیر حضوری در اختیار مراجعین قرار می گیرد.

آدرس دفتر: نعمت اباد، خیابان نور، کوچه۱۸، پلاک ۵۱

تلفن تماس: ۰۹۱۲۲۷۲۷۹۲۷

مهران بخشی

مهران بخشی وکیل طلاق در جنوب تهران

جناب آقای مهران بخشی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. جناب بخشی در زمینه دعاوی خانواده، حقوقی،کیفری و ملکی فعالیت می کنند. همچنین در موضوعاتی همچون طلاق، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه، ارث و انحصار وراثت و… تخصص بالایی دارند.

آدرس دفتر: نعمت آباد، خیابان طالقانی، پلاک ۵۲۶

تلفن تماس: ۰۹۱۲۴۲۰۸۴۰۹

حسینعلی قره داغی

حسینعلی قره داغی بهترین وکیل طلاق در جنوب تهران

جناب آقای حسینعلی قره داغی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری یکی از وکلا خبره و نام دار جنوب تهران می باشد و به مراجعین با تکیه بره قوانین عدالت و دانش حقوقی مکفی ارائه خدمات می کند. وی با بررسی دقیق پرونده میزان موفقیت را به افراد اعلام می دارد و همچنین پرونده های موفق متعددی در زمینه طلاق به ثبت رسانده است.

آدرس دفتر: اسلامشهر، اول مهدیه، مجتمع گلستان، طبقه اول، واحد ۳۰۲

تلفن همراه: ۰۹۱۲۳۷۱۸۹۲۴

حق الوکاله وکیل طلاق جنوب تهران در صورت شکست در پرونده

در واقع بهترین وکیل طلاق در جنوب تهران ملزم است هر آن چیزی که در توان دارد را برای کسب پیروزی در محاکم قضایی به کار بگیرد و به این شکل از هیچ کمکی برای رساندن موکل به اهداف تعیین شده کوتاهی نکند. با این حال ممکن است تلاش های وکیل مفید واقع نشود و موکل را با شکستی بزرگ در خصوص دعاوی طلاق همراه کند. اگر چه طلاق به خودی خود یک شکست بزرگ به شمار می آید، اما در صورت عدم رسیدن به نتیجه مطلوب در زمینه طلاق خسارت های جبران ناپذیری در انتظار زوجین خواهد بود.

جدای از اینکه شما ملزم هستید در ابتدا تحقیقات کاملی را انجام دهید تا به وکلای خبره دست پیدا کنید تا از شکست جلوگیری شود، به هر حال باید از همان ابتدای همکاری با وکیل فکری به حال حق الوکاله وکیل در صورت شکست در پرونده داشته باشید. لازم به ذکر است که میزان دستمزد وکیل ممکن است بسته به پیچیدگی و زمان بر بودن پرونده های طلاق رقم متفاوتی داشته باشد. چرا که میزان حق الوکاله و نیز نحوه پرداخت آن در ابتدای همکاری و به صورت توافقی تعیین می گردد.

در واقع شما به عنوان موکل متعهد به پرداخت حق الوکاله ای هستید که در ابتدا شرایط پرداخت آن را پذیرفته اید؛ بنابراین در ابتدای همکاری با بهترین وکیل طلاق در جنوب تهران لازم است در خصوص تمامی جزئیات ممکن در خصوص دستمزد وکیل به توافقات کامل برسید. یکی از این جزئیات که اتفاقا از اهمیت بالایی نیز برخوردار است، حق الوکاله در صورت شکست در پرونده می باشد. اکنون سعی داریم به این سوال پاسخ دهیم که تکلیف هزینه وکیل در صورت شکست در پرونده طلاق چه می شود؟

دقت کنید که پاسخ به سوالاتی از این جنس به توافق شما با وکیل بر می گردد. چرا که ممکن است با وکیل اینگونه توافق کرده باشید که حتی در صورت شکست تمام هزینه او را پرداخت کنید. از سوی دیگر ممکن است توافق صورت گرفته به گونه ای باشد که در صورت عدم دستیابی به اهداف تعیین شده در خصوص دعاوی مطرح شده، قسمتی از حق الوکاله وکیل به عنوان جریمه توبیخ شود؛ بنابراین زمانی که در حال امضای قرارداد با وکیل مورد نظرتان هستید باید بر سر میزان هزینه در صورت شکست در پرونده نیز تبادل نظر و تصمیم گیری کنید.

بهترین وکیل طلاق در جنوب تهران

مهارت وکیل که پیروزی در پرونده را تضمین می کند!

فن بیان و قدرت انتقال مفاهیم حقوقی: در صورتی موکل می تواند حضور موفقی را در دادگاه تجربه کند که پیش از آن با حقوق و منافع قانونی خود به وسیله وکیل آشنا شده باشد؛ اما باید دقت کنید که لازم است بهترین وکیل طلاق در جنوب تهران تا اندازه ای از مهارت فن بیان برخوردار باشد تا با استفاده از آن بتواند نکات حقوقی مربوط به طلاق را به دقت موشکافی کرده و آن ها را برای موکل تفهیم نماید. از سوی دیگر این فن بیان در دفاع از موکل در جلسات متعدد دادگاه بسیار کارساز واقع خواهد شد.

ارتباط گرفتن با تمامی افراد درگیر در پرونده طلاق: زمانی که از افراد درگیر در پرونده های طلاق سخن به میان می آوریم منظورمان خود موکل، قضات مربوطه، هر کدام از زوجین، وکیل طرف مقابل و… است. وکیل در صورتی می تواند اهداف موکل را به خوبی پیش ببرد که در مذاکره با این افراد مشکلی نداشته باشد. در واقع لازم است وکیل تا حدودی با مفاهیم روانشناسی آشنایی داشته باشد تا با استفاده از آن ها راه ارتباط گرفتن با افراد درگیر در پرونده را بداند و در این مسیر بتواند کاملا موفق عمل نماید. البته ارتباط گرفتن می بایست با رعایت کامل اصول حرفه ای همراه باشد.

احاطه کامل بر مواد قانونی: زمانی که یک وکیل تمامی مواد قانونی مربوط به حقوق خانواده را بداند به خوبی می تواند از منافع موکل خود دفاع داشته باشد. در نظر داشته باشید که بهترین وکیل طلاق در جنوب تهران به واسطه تحصیل و مطالعه ای که در این زمینه دارد از تغییرات قانون نیز در طی سال های متمادی آگاه است و اجازه نمی دهد که این عدم آگاهی برای موکل گران تمام شود. دقت داشته باشید که احاطه بر قوانین در تنظیم دادخواست و نیز ارائه دفاعیات موثر در دادگاه می تواند به کمک وکیل بیاید و او را مهیای حضوری قدرتمندانه در محاکم قضایی نماید.

بهترین وکیل طلاق در جنوب تهران

کلام آخر

از شما بابت اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید قدردانی می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم شما را با نام، مشخصات، تخصص و ویژگی های بهترین وکیل طلاق در جنوب تهران آشنا کنیم تا به این شکل دغدغه ای از بابت انتخاب وکلای شاخص نداشته باشید. در ادامه تکلیف حق الوکاله مربوط به دعاوی طلاق در صورت شکست در پرونده را مورد بررسی قرار دادیم و پس از آن به بیان سه مهارت مهم وکلا برای کسب موفقیت اشاره داشتیم. اکنون از شما دعوت می کنیم که اگر تجربه ای در این خصوص دارید آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − یازده =

دکمه بازگشت به بالا