وکلا

10 تا از بهترین وکیل بم ⚖️ + آدرس و شماره ☎️【سال1403】

مسائل حقوقی معمولا با پیچدگی هایی همراه است. وجود چنین پیچیدگی هایی باعث شده است تا برای رسیدگی موثر به پرونده نیازمند استخدام یک وکیل مجرب و خبره باشیم. باید دقت داشته باشیم که می توانیم با مراجعه به دفاتر وکالت و موسسات حقوقی که در سطح شهر بم مشغول به فعالیت های حقوقی هستند در خصوص پرونده مشاوره حقوقی دریافت کرده و وکیلی را به خدمت بگیریم؛ اما ذکر این نکته نیز ضروری است که تنها با استخدام وکلای مطرح و معتبر است که می توانیم به کسب نتایج مطلوب در دادگاه امیدوار باشیم؛ اما چگونه می توان به چنین وکلایی دست پیدا کرد و عهده دار شدن پرونده های مرتبط با دعاوی حقوقی و کیفری را به آن ها سپرد؟ ما در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل بم آشنا کنیم تا در کمترین زمان به خواسته های خود دست پیدا کنید. دعوت می کنیم با ما همراه باشید.

بهترین وکیل بم

بهترین وکیل بم کیست؟

هر گونه اقدام نسجنیده در محاکم قضایی ممکن است تبعاتی را به دنبال داشته باشد و فرد را از دستیابی به اهدافی که تعیین کرده است دور نماید. چرا که دعاوی حقوقی و کیفری در انواع مختلف آن با دشواری هایی همراه هستند که تنها با در اختیار داشتن دانش حقوقی است که می توانیم راه هایی را برای حل و فصل آن ها پیدا کنیم. بهترین وکیل پایه یک دادگستری در بم در تلاش است تا دانش خود را به کار بگیرد تا از میان راه های موجود، موثرترین و سریع ترین آن ها را به موکل خود پیشنهاد دهد.

دسترسی سریع و مشاوره آسان با بهترین وکیل کرمان را از دست ندهید!

بهترین وکیل بم به این نکته واقف است که احاطه کامل بر قوانین و مقررات مرتبط با دعاوی مطرح شده در محاکم قضایی برای حل و فصل آن ها الزامی است و در غیر این صورت نمی توان اقدام مثبتی در این خصوص انجام داد. بهترین وکیل بم سال های زیادی از عمر کاری خود را صرف بررسی تغییرات مواد قانونی کرده است و در این راه نیز به تبحر و تخصص بالایی نیز دست پیدا کرده است. فن بیان بهترین وکیل بم به او کمک خواهد کرده تا دفاعیات موثری را در دادگاه ارائه دهد و منافع موکل را تامین نماید.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص در زمینه دعاوی کیفری و حقوقی در بم را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

10 تا از بهترین وکیل بم سال 1402!

نسیم سرحدی نژاد

نسیم سرحدی نژاد بهترین وکیل بم

خانم نسیم سرحدی نژاد وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی با چندین سال سابقه درخشان در پرونده های مختلف حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی، یکی از وکلای خبره در شهرستان بم هستند.

برخی سوابق و تخصص های ایشان:

  • وکیل شرکت بیمه آسیا
  • مدرس کلاس های حقوق زوجین قبل از ازدواج
  • مدیر نمایندگی های مدرسان شریف، چتردانش، دکترخلیلی و کلاسی لایو شهرستان بم
  • متخصص در دعاوی کیفری: مواد مخدر، قتل، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، جعل، انتقال مال غیر و…
  • دعاوی حقوقی: تنظیم انواع قراردادها، مشاوره تخصصی حقوقی به شرکت ها، مطالبه وجه چک و …
  • دعاوی خانواده: طلاق، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه، ارث و انحصار وراثت و …
  • دعاوی ملکی: خلع ید، اجرت المثل ایام تصرف، دستور تخلیه و…

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره خانم نسیم سرحدی نژاد، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09132448992
آدرس دفتر:
بم، بلوار باهنر، جنب دادگستری بم

فریبا مومن آبادی

فریبا مومن آبادی بهترین وکیل بم

خانم فریبا مومن آبادی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری در استان کرمان شهرستان بم با موفقیت های پی در پی توانسته بین مردم شهرت پیدا کند. ایشان با تخصص و تبحر کامل به افراد مشاوره ارائه می دهد و با بررسی دقیق پرونده میزان موفقیت را به مراجعین اعلام می دارد، وی با دانش حقوقی مکفی برای دفاع از موکل خود در محضر دادگاه حاضر می شود.

آدرس دفتر: بم، بلوار خلیج فارس، جنب دادگستری بم، بلوار خلیج فارس جنب دادگستری

شماره تماس: ۰۹۱۳۱۴۴۹۰۵۶

مهدی‌ کارگران‌

مهدی‌ کارگران‌ وکیل در بم

جناب آقای مهدی کارگران وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. جناب کارگران متخصص در دعاوی خانواده، حقوقی، کیفری و ملکی هستند. جناب کارگران مشاوره های خود را به صورت حضوری و غیر حضوری در اختیار موکلین قرار می دهند.

آدرس دفتر: بم، جنب دادگستری

تلفن تماس: ۰۹۱۳۳۴۶۱۴۰۱

محسن عزیزیان

محسن عزیزیان وکیل در بم

جناب آقای محسن عزیزیان با بیش از ۱۰ سال سابقه وکالت یکی از وکلای خبره پایه یک دادگستری در شهر بم هستند. جناب عزیزیان در دعاوی مختلفی اعم از کیفری، حقوقی، خانواده و ملکی فعالیت می کنند.

آدرس دفتر: بم، بلوار سردار محمدابادی، ابتدای کوچه شماره ۶، جنب ارکیده، درب سوم، سمت چپ

تلفن تماس: ۰۹۱۳۳۴۴۲۰۰۰

مهناز حسینی‌ سیرچی‌

 مهناز حسینی‌ سیرچی‌ وکیل در بم

سرکار خانم مهناز حسینی سیرچی یکی دیگر از متخصص حوزه وکالت هستند. خانم حسینی سیرچی با ییش از ۱۱ سال وکالت پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی متبحری هستند. خانم حسینی سیرچی در انواع دعاوی فعالیت گسترده ای دارند.

آدرس دفتر: بم، جنب دادگستری

تلفن تماس: ۰۹۱۳۲۴۴۴۰۹۴

علی سعیدی

علی سعیدی وکیل در بم

جناب آقای علی سعیدی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. آقای سعیدی در دعاوی خانواده، حقوقی، ملکی و کیفری متخصص هستند. شما نیز می‌توانید برای بهرمندی از تجربیات ایشان، از مشاوره های آقای سعیدی استفاده کنید.

آدرس دفتر: بم، بلوار شهید باهنر، روبروی دادگستری جدید

تلفن تماس: ۰۹۱۳۳۴۸۰۷۹۴

محمود رضا ایروانی

محمود رضا ایروانی وکیل در بم

جناب آقای محمود رضا ایروانی وکیل پایه یک دادگستری و همچنین مشاور حقوقی هستند. جناب ایروانی تبحر بالایی در دعاوی کیفری، ملکی، خانواده و حقوقی دارند. می توانید برای استفاده و کمک گرفتن از آقای ایروانی در پرونده های خود، از مشاوره های ایشان استفاده کنید.

آدرس دفتر: بم، خیابان شهید صروقی، طبقه فوقانی پست بانک

تلفن تماس: ۰۹۱۳۱۴۴۰۲۸۴


سه توصیه مهم در انتخاب بهترین وکیل بم

انتخاب سنجیده بهترین وکیل بم می تواند به طور مستقیم بر روی پرونده و نتایج به دست آمده از دادگاه اثر بگذارد. چرا که مهارت های یک وکیل در دادگاه نقش خود را به خوبی نشان می دهد و در صورتی که در انتخاب برترین وکیل بم دقت کافی به خرج ندهید نمی توانید به اهداف تعیین شده در خصوص پرونده دست پیدا کنید. در ادامه سعی داریم توصیه هایی در خصوص انتخاب بهترین وکیل پایه یک دادگستری در بم به شما ارائه دهیم تا با استفاده از آن ها بتوانید راه را برای کسب موفقیت هموار کنید.

فریب قول های خلاف واقع را نخورید: در ابتدا لازم است وکیل خوب در بم پرونده را مورد مطالعه قرار دهد تا شناخت خود را در خصوص لایه های ناپیدای آن به حد کمال برساند. تنها در این صورت است که می تواند نظر خود را در خصوص احتمال کسب پیروزی اعلام دارد. هیچ وکیلی نمی تواند به طور کامل کسب پیروزی در محاکم قضایی را تضمین نماید. از این رو، لازم است به قول های خلاف واقع برخی از وکلا در خصوص دعاوی مطرح شده در دادگاه توجه نداشته باشید.

رازداری با وکیل ممنوع: ممکن است فرد رازهایی را در خصوص پرونده بداند که به دلیل ترس یا عدم احساس آرامش با وکیل از بیان آن ها خودداری نماید. باید دقت داشته باشید که این مسئله می تواند به نتایج به دست آمده از دادگاه ضرر بزند. لازم است هر گونه اطلاعات حتی بی ارزش ترین آن ها را به وکیل منتقل کنید تا به این شکل دانش حقوقدان مورد نظرتان را به اندازه کافی در خصوص پرونده افزایش دهید. در این صورت است که می توانید یک گام بزرگ به سمت موفقیت بردارید.

به دلیل حق الوکاله بالا قید استخدام وکیل را نزنید: متاسفانه یکی از باورهای غلطی که در سطح جامعه وجود دارد این است که تمامی وکلا در ازای عهده دار شده پرونده های حقوقی و کیفری مبالغ بالایی را به عنوان دستمزد مطالبه می کنند. همین موضوع باعث می شود تا برخی از افراد به دلیل عدم توانایی مالی مناسب، از استخدام بهترین وکیل بم منصرف شوند. دقت داشته باشید که بسیاری از وکلا نیز هستند که با مبالغ مقرون به صرفه وکالت می کنند.

بهترین وکیل بم

لزوم توجه به فن بیان و سابقه بهترین وکیل بم

معیارهایی وجود دارند که به محض تصمیم برای استخدام و انتخاب بهترین وکیل بم باید آن ها را در نظر داشته باشید تا با استفاده از آن ها بتوانید میزان توانایی گزینه های موجود را مورد سنجش قرار دهید. این معیارها می توانند شما را به مطلوب ترین حقوقدان ممکن برسانند و دغدغه های شما در خصوص استخدام وکیل را برطرف سازند. دقت داشته باشید که هر وکیلی نمی تواند گره از کار شما باز کند و باید به سراغ شاخص ترین و برترین ها بروید.

بهترین وکیل بم دانش آموخته یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور است. او سعی می کند دانش حقوقی خود را برای رسیدگی موثر به پرونده به کار بگیرد؛ اما نباید تصور کنید که صرف تحصیلات می تواند موفقیت در محاکم قضایی را تضمین کند. معیارهای مهم دیگری نیز وجود دارند که باید وجود آن ها را در گزینه های مورد نظرتان بررسی کنید تا در نهایت به اهداف تعیین شده دست پیدا کنید. یکی از مهم ترین این معیارها که از قضا نقش موثری نیز در کسب پیروزی دارد، فن بیان وکیل مورد نظر است.

دانش یک وکیل حقوقی یا کیفری به هر اندازه هم که در سطح بالایی قرار داشته باشد باز هم برای انتقال آن به قضات پرونده نیازمند فن بیان و قدرت نفوذ کلام بالا است. در واقع اگر چنین بیان کنیم که فن بیان یک وکیل مهم ترین ابزار او برای جنگیدن در میدان دادگاه است چیزی به گزاف نگفته و اغراق نکرده ایم. لازم است در جلساتی که به منظور ملاقات حضوری تدارک می بینید، فن بیان وکیل مورد نظرتان را ارزیابی کنید.

از سوی دیگر با توجه به سابقه یک وکیل می توان به تجربیاتی که او در طی سال های طولانی به دست آورده است نیز پی برد. البته نباید سابقه یک وکیل را با سن و سال او اشتباه بگیرد. چرا که ممکن است یک وکیل جوان تجربه ای بیشتر از یک وکیل مسن داشته باشد؛ بنابراین پیش از انتخاب حقوقدان مورد نظرتان سابقه او را به دقت بررسی کنید تا مشخص شود که آیا او فرد مناسبی برای پرونده است یا خیر؟

بهترین وکیل بم

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید سپاسگزاریم. در این مقاله سعی کردیم شما را با نام و مشخصات بهترین وکیل بم آشنا کنیم تا با سهولت بتوانید گزینه های مد نظرتان را انتخاب کنید. در ادامه به بررسی سه توصیه مهم در انتخاب وکیل پرداختیم و در انتهای مطلب نیز تلاش ما بر این بود تا لزوم توجه به فن بیان و تخصص وکیل به عنوان دو معیار مهم در انتخاب وکیل را گوشزد نماییم. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما همراهان درخواست می کنیم تا تجربیات خود را با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + چهارده =

دکمه بازگشت به بالا