وکلا

10 تا از بهترین وکیل رفسنجان⚖️ + آدرس و شماره☎️️【سال1403】

تنها با آگاهی از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی حقوقی و کیفری است که می توانید از حقوق خود مطلع شوید و جلوی پایمال شدن آن را بگیرید؛ اما مشکل اینجا است که عموم جامعه سواد حقوقی لازم برای رسیدگی به پرونده های مختلف را در اختیار ندارد و همین موضوع باعث می شود تا فرد در دستیابی مجدد به حقوق از دست رفته اش باز بماند. تفاوتی ندارد که دعوایی علیه شما اقامه شده باشد و یا اینکه قصد داشته باشید دعوایی را علیه دیگری مطرح کنید. در همه شرایط نیازمند استخدام یک وکیل زبده و خبره هستید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل رفسنجان آشنا کنیم. پس دعوت می کنیم تا انتهای مقاله در کنار ما باشید.

بهترین وکیل رفسنجان

بهترین وکیل رفسنجان کیست؟

هرگز نباید چنین تصور شود که اگر از نظر قانونی حق با ما است پس دیگر نیازی به استخدام وکیل نیست و تحت هر شرایطی می توانیم در محاکم قضایی به حقوق خود دست پیدا کنیم و نتیجه دادگاه را به نفع خود تمام کنیم. به هر حال و تحت هر شرایطی نیاز است تا دانش حقوقی بالایی در خصوص دعاوی مطرح شده داشته باشید. چرا که اقدامات غلط در زمان دادرسی ممکن است خسارت های بزرگی را به دنبال داشته و فرد درگیر با پرونده را با عواقب ناگواری رو به رو سازد.

مشاوره آسان با بهترین وکیل کرمان را از دست ندهید!

بهترین وکیل رفسنجان در تلاش است تا گام های موثری برای رسیدن به اهداف تعیین شده در خصوص پرونده بردارد. بهترین وکیل رفسنجان آگاهی کاملی از قوانین و مقررات دارد و سعی می کند در صورت لزوم بهترین و مطلوب ترین راهکار را در اختیار مراجعه کنندگان قرار دهد. بهترین وکیل رفسنجان همواره سعی دارد منافع موکل خود را مد نظر قرار داده و بدون خستگی برای حفظ و تامین آن ها تلاش نماید. او همواره تغییرات قوانین را نیز بررسی می کند تا علم خود را نیز به روز نگه دارد. شما می توانید از بهترین وکیل رفسنجان نیز راهنمایی های بیشتر را دریافت کنید.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای متخصص در دعاوی حقوقی و کیفری در شهر رفسنجان به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از آن ها بهترین تصمیم را برای استخدام هر یک از آن ها داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل رفسنجان سال 1403!

مسلم ملائی

مسلم ملائی

جناب آقای مسلم ملائی وکیل پایه یک دادگستری در شهر رفسنجان هستند. سابقه فعالیت آقای ملائی در دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده و ملکی است. می توانید از مشاوره های حضوری و غیر حضوری ایشان، برای روند بهتر پرونده های خود راهنمایی بگیرید.

آدرس: رفسنجان، خیابان مدرس، مدرس شمالی

تلفن تماس: 09132900588

محسن مقیمی نژاد

محسن مقیمی نژاد

یکی دیگر از وکلای با تجربه شهر رفسنجان آقای محسن مقیمی نژاد هستند. ایشان به علت سابقه بالایی که دارند، به خوبی می توانند به پرونده ها رسیدگی کنند.

آدرس: رفسنجان، خیابان مدرس شمالی، روبروی تالار عقیق

تلفن تماس: 09217521828

معصومه میراحمدی

معصومه میراحمدی

سرکار خانم معصومه میراحمدی وکیل پایه یک دادگستری هستند. زمینه فعالیت خانم میراحمدی در دعاوی خانواده، ملکی، کیفری و حقوقی است‌. مشاوره های ایشان به شکل حضوری و غیر حضوری است که تجربیاتشان را در اختیار موکلین قرار میدهند.

آدرس: رفسنجان، برج شیشه ای، طبقه6، واحد606، مجتمع ریاست جمهوری

تلفن تماس: 09120949093


حق الوکاله وکیل رفسنجان در صورت شکست در پرونده

همواره باید این نکته را در نظر داشته باشید که بهترین وکیل رفسنجان موظف است تا تمام تلاش خود را به کار بگیرد تا به تعهدات خود در متن قرارداد با موکل عمل نماید. او مامور به انجام وظایف است و نتیجه به دست آمده به طور مستقیم به او ارتباطی ندارد. باید دقت داشته باشید که ممکن است علی رغم تلاش های وکیل نتیجه ای به دست آید که موکل نتواند به اهداف تعیین شده خود دست پیدا کند. حال سوال پیش می آید که در صورت شکست در پرونده تکلیف حق الوکاله وکیل مورد نظر چه خواهد شد؟

در ابتدا باید به این موضوع اشاره داشته باشیم که هر ساله آیین نامه ای چاپ شده و در اختیار وکلا قرار می گیرد. با اندکی سرچ می توانید این آیین نامه را بیابید و به مطالعه آن بپردازید. آیین نامه مذکور سعی دارد که دستمزد وکلا در پرونده های مختلف را تعیین نماید؛ اما نکته ای که در این خصوص وجود دارد این است که وکالت از جمله مشاغل آزاد در کشور به شمار می آید و همین موضوع سبب می شود تا بهترین وکیل پایه یک دادگستری در رفسنجان دست بازی در تعیین حق الوکاله داشته باشد.

حق الوکاله در اصل میزان دستمزدی است که می بایست از سوی موکل به برترین وکیل رفسنجان پرداخت شود. این دستمزد در ازای دریافت خدمات حقوقی در اختیار وکیل قرار می گیرد. اشاره داشتیم که وکالت از جمله مشاغل آزاد است و به همین سبب وکیل می تواند دستمزد خود را به صورت توافقی با موکل تعیین نماید. برای این کار لازم است در ابتدا وکیل به مطالعه کامل پرونده پرداخته و عوامل موثر بر حق الوکاله را مورد بررسی قرار دهد و بر اساس آن مبلغی را برای دستمزد مشخص کند.

علاوه بر میزان حق الوکاله، می توان به صورت توافقی نحوه پرداخت آن را نیز مشخص نمود. دقت داشته باشید که در زمان امضای قرارداد لازم است تمامی نکات جزئی را نیز در متن قرارداد بگنجانید تا شاید به این شکل از بروز اختلافات در آینده جلوگیری نمایید. یکی از موضوعات مهمی که لازم است در خصوص آن تعیین و تکلیف شود، حق الوکاله وکیل خوب رفسنجان در صورت شکست در پرونده است. در واقع اگر برخلاف تلاش های وکیل در پرونده شکست حاصل شد لازم است به متن قرارداد رجوع کنید.

بهترین وکیل رفسنجان

سه اشتباه مهلک در انتخاب بهترین وکیل رفسنجان

در صورتی می توان به کسب نتایج مطلوب در دادگاه امید داشت که پیش از این بهترین وکیل رفسنجان را به خدمت گرفته باشید. دستاوردهای بزرگ در گرو استفاده از وکلای شاخص است. با این حال ممکن است افراد جامعه به دلیلی ضعفی که در زمینه مسائل حقوقی دارند، اشتباهاتی را در زمان انتخاب وکیل مواجه شوند که نتیجه پرونده را به طور کامل تحت تاثیر قرار دهد. در ادامه سعی داریم به سه مورد از اشتباهات مهلک در استخدام وکیل اشاره داشته باشیم که ممکن است موفقیت را از دسترس خارج سازد.

انتخاب وکیل بدون در نظر گرفتن تخصص او ممنوع: دقت داشته باشید که هر وکیلی نمی تواند به شما در مسیر دادرسی کمک کند. لازم است در هر دعوایی به سراغ وکیل خاص آن بروید. در ابتدا لازم است موضوع دعوای مطرح شده در دادگاه را در نظر گرفته و سپس بر اساس آن به سراغ وکلای متخصص در آن زمینه بروید. علاقه و تمایل خود وکیل نیز بر این است تا در زمینه هایی قبول پرونده کند که در آن تخصص دارد. مراجعه به وکلای متخصص احتمال کسب موفقیت را افزایش خواهد داد.

به دلیل بالا بودن حق الوکاله قید استخدام وکیل را نزنید: یکی از اشتباهات مهلک که گاها دیده می شود افراد درگیر در پرونده با آن دست و پنجه نرم می کنند، عدم استخدام وکیل به دلیل بالا بودن حق الوکاله وی است. در ابتدا باید اشاره داشته باشیم که دستمزد وکلا با یکدیگر متفاوت است و می توانید جست و جوی خود را به کار گرفته تا وکیلی مقرون به صرفه بیابید. دوما باید به این موضوع دقت کنید که هزینه های شکست در یک پرونده حقوقی و کیفری به مراتب بالاتر از دستمزد وکیل مورد نظر است.

در انتخاب وکیل به سن و سال او توجه نکنید: یکی از معیارهای مهم در انتخاب بهترین وکیل رفسنجان سابقه او است؛ اما متاسفانه بسیار دیده شده است که افراد سابقه وکیل را با سن و سال او اشتباه گرفته اند. ممکن است یک وکیل در عین جوانی دارای سابقه ای درخشان باشد و وکیل دیگری در عین مسن بودن از تجربه اندکی برخوردار باشد. لازم است پیش از استخدام وکیل تحقیقات کاملی را در خصوص سوابق او انجام دهید تا در نهایت وکیلی را به خدمت بگیرید که بتواند برای حل مشکلات راهگشا باشد.

بهترین وکیل رفسنجان

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله با ما همراه بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله سعی کردیم در حد توان خود شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل رفسنجان آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید گزینه های مد نظر خود را به خدمت بگیرید. در ادامه مشخص کردیم که تکلیف حق الوکاله در صورت شکست در پرونده چه خواهد شد و در انتهای مقاله اشتباهات مهلک در انتخاب وکیل را ارزیابی کردیم. اکنون از شما درخواست می کنیم که تجربیات و نظرات خود در خصوص مطالب ذکر شده را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

3.2/5 - (4 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 5 =

دکمه بازگشت به بالا