وکیل

10 تا از بهترین وکیل جیرفت ⚖️【سال1403】

در صورتی می توانیم احتمال کسب پیروزی در پرونده های حقوقی و کیفری را به میزان قابل توجهی افزایش دهیم که بر روی توانایی و مهارت های یک وکیل مجرب و خبره حساب باز کنیم. وکیل به واسطه حضور در محاکم قضایی تجربیات ارزشمندی را به دست آورده است و همین موضوع می تواند در نقش یک عامل موثر در کسب موفقیت ظاهر شود؛ اما حضور انبوه وکلا در دفاتر و موسسات حقوقی باعث شده است تا انتخاب یک وکیل مطرح از میان آن ها کاملا دشوار به نظر برسد. از این رو، در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل جیرفت آشنا کنیم تا به این شکل قادر باشید از میان حقوقدانان مختلف در نهایت یک گزینه را به خدمت گرفته و رسیدگی به پرونده را آغاز کنید. پیشنهاد می کنیم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل جیرفت

بهترین وکیل جیرفت کیست؟

دانش حقوقی و تجربیاتی که بهترین وکیل کرمان در اختیار دارد می تواند به شما در مسیر دستیابی به موفقیت کمک کند. دقت داشته باشید که مسائل حقوقی از گستردگی بسیار بالایی برخوردار هستند و همین موضوع سبب می شود تا رسیدگی به آن ها مستلزم بهره مندی از دانش حقوقی باشد. بهترین وکیل پایه یک دادگستری در جیرفت در تلاش است تا تمام مهارت های خود را به کار بگیرد تا در نهایت پرونده را به سرانجام برساند و به این شکل منافع موکل خود را در محاکم قضایی تامین نماید.

بهترین وکیل جیرفت در تلاش است تا قوانین و مقررات مرتبط با دعاوی حقوقی و کیفری را در نظر گرفته و با اتکا به آن ها مطلوب ترین راهکار را به موکل خود ارائه دهد. بهترین وکیل جیرفت همچنین تغییرات قوانین در طی سال های متمادی را نیز رصد می کند تا به این شکل علم خود را به روز نگه داشته و در میان رقبای مطرح خود حرفی برای گفتن داشته باشد. بهترین وکیل جیرفت دفاعیات موثری را در دادگاه ارائه خواهد داد تا به این شکل قضات را تحت تاثیر قرار داده و به موفقیت برسد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص در زمینه دعاوی کیفری و حقوقی در جیرفت را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل جیرفت سال 1403

عبدالحمید مظفری

عبدالحمید مظفری وکیل و مشاور پایه یک دادگستری جیرفت

آقای عبدالحمید مظفری وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری در جیرفت با بیش از 20 سال سابقه موفق و درخشان در حوزه های حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی وکالت می پذیرد. ایشان یکی از وکلا خبره و نام دار در این شهر می باشد چرا که با تبحر و تخصص لازمه به مراجعین مشاوره ارائه می دهد و همچنین وی پرونده های موفق و متعددی را در سابق خود جای داده است.

آدرس دفتر: جیرفت، بلوار پاسداران، روبروی دادگستری

شماره تماس: ۰۹۱۲۹۷۳۷۹۰۷

مهدی مکتبی

مهدی مکتبی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری جیرفت

آقای مهدی مکتبی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری جیرفت با بیش از 16 سال سابقه وکالت در حوزه های مختلف وکالت می کند و در تمامی امور حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی سر رشته دارد و با دانش حقوقی خود به مراجعین به صورت حضوری مشاوره ارائه می دهد. از ویژگی های فردی ایشان می توان به اخلاق نیکو و صبوری ایشان اشاره کرد.

آدرس دفتر: جیرفت، بلوار امام، طبقه فوقانی شیرینی سرای وحید

شماره تماس: ۰۹۱۲۶۲۳۸۷۶۴

پروین مقبلی قنات سامان

پروین مقبلی قنات سامان وکیل و مشاور پایه یک دادگستری جیرفت

خانم پروین مقبلی قنات سامان وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با بیش از 15 سال سابقه وکالت در جیرفت مستقر است و همچنین به مراجعین با بیانی ساده و قابل فهم مشاوره ارائه می دهد. ایشان در بین وکلای زن یکی از بهترین وکلای نام دار می باشد چرا که پرونده های موفق و مهمی را پشت سر گذاشته است.

آدرس دفتر: جیرفت، شهرک شهید بهشتی، روبروی دادگستری جدید

شماره تماس: ۰۹۱۳۳۴۸۸۵۰۱

ماشاالله مولایی مقبلی

ماشاالله مولایی مقبلی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری جیرفت

آقای ماشاالله مولایی مقبلی وکیل ومشاور حقوقی پایه یک دادگستری در جیرفت با بیش از 14 سال سابقه وکالت می پذیرد. ایشان در زمینه های مختلف حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی پرونده های مهم و پیچیده ای را با موفقیت به سر انجام رسانده و از این رو نام ایشان در بین مردم زبان زد خاصی دارد. او برای موفقیت پرونده موکلین با توجه به قوانین وکالت در محضر دادگاه از موکل خود دفاع می کند.

آدرس دفتر: جیرفت، خیابان آ زادی، روبر وی اداره پست، ساختمان مولائی، طبقه دوم

شماره تماس: ۰۹۱۳۱۴۸۳۱۴۰

محسن محمدی ساردو

محسن محمدی ساردو وکیل و مشاوره پایه یک دادگستری جیرفت

آقای محسن محمدی ساردو وکیل و مشاور حقوقی چایه یک دادگستری با بیش از 13 سال سابقه وکالت در جیرفت می باشد. ایشان یکی از بهترین وکلا این شهر است و همچنین می توان از ویژگی های فردی ایشان صادق بودن و صبور بودن را نام برد. او در تمامی امور کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده به مراجعین مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: جیرفت، خیابان کشاورزی جنوبی، کوچه ۵ سمت راست، آخرین ساختمان داخل کوچه

شماره تماس: ۰۹۱۳۳۴۹۵۰۶۲


سه اشتباه مهلک در انتخاب بهترین وکیل جیرفت

همواره لازم است دقت ویژه ای بر روی انتخاب بهترین وکیل جیرفت داشته باشید چرا که توانایی و مهارت هایی که یک وکیل به واسطه تحصیلات و فعالیت های حقوقی به دست آورده است به طور مستقیم در نتیجه پرونده تاثیرگذار خواهد بود. لازم است با استفاده از معیارهایی که برای سنجش وکلا در اختیار دارید، از میان انبوه وکلای موجود به شاخص ترین و مطرح ترین آن ها دست پیدا کنید؛ اما ممکن است افراد در این مسیر با اشتباهاتی رو به رو شوند. در ادامه سعی داریم به سه مورد از آن ها اشاره داشته باشیم.

تنها جنسیت وکیل را در نظر نگیرید: یکی از اشتباهات مرسوم و البته مهلک در انتخاب برترین وکیل جیرفت این است که تنها بر اساس جنسیت یعنی مرد بودن یا زن بودن، حقوقدان مورد نظر را استخدام نماییم. امکان دارد که فرد برای رسیدگی به پرونده تمایل به استفاده از وکلای خانم یا آقا داشته باشد. این موضوع به خود شخص بستگی دارد؛ اما اشتباه مهلک اینجا است که به سایر مهارت های بهترین وکیل پایه یک دادگستری در جیرفت توجه نداشته باشیم و تنها به جنسیت او بسنده کنیم.

به دلیل حق الوکاله قید استخدام وکیل را نزنید: بیشتر افراد به اشتباه تصور می کنند که تمامی وکلا دستمزدهای هنگفتی را از موکل خود در پرونده های حقوقی و کیفری دریافت می کنند. این در حالی است که دستمزد وکیل معمولا به صورت توافقی تعیین می شود و همین مسئله نشان می دهد که ممکن است هر یک از وکلا در ازای مبلغ متفاوتی حاضر به پذیرش پرونده هستند. لازم است وکلایی را مورد استفاده قرار دهید که برای قبول وکالت، حق الوکاله مقرون به صرفه تری را به شما پیشنهاد می دهند.

با استفاده از تبلیغات وکیل انتخاب نکنید: همه روزه در سطح فضای مجازی و تلویزیون شاهد تبلیغات خوش رنگ و لعابی از برخی وکلا هستیم. دقت داشته باشید که شهرت یکی از مهم ترین معیارهایی است که باید در انتخاب وکیل به کار بگیرید؛ اما تبلیغات به هیچ عنوان بازتاب دهنده شهرت وکیل خوب در جیرفت نیست. لازم به ذکر است که این تبلیغات تنها جنبه بازارگرمی دارند و هدف آن ها تنها جذب مشتری است. هیچ گاه بدون تحقیق اقدام به استخدام وکیل نکنید.

بهترین وکیل جیرفت

بعد از انتخاب وکیل جیرفت چه باید کرد؟

همان طور که در بالا نیز تشریح نمودیم در ابتدا لازم است معیارهایی را برای سنجش میزان توانایی های بهترین وکیل جیرفت در نظر بگیرید تا با استفاده از آن ها بتوانید میان انبوه گزینه های موجود اولویت بندی کرده و در نهایت مطرح ترین حقوقدان را به خدمت بگیرید. در زمانی که به یک گزینه رسیدید، لازم است با استفاده از اطلاعاتی که از وکیل مورد نظر دارید، با دفتر وی تماس گرفته و خواسته خود را مطرح کنید. همچنین لازم است جلسه ای را به منظور انجام ملاقات حضوری تدارک ببینید.

لازم است در زمان تعیین شده در محل تعیین شده برای ملاقات حاضر شوید. همچنین در این شرایط می توانید زمان شنا بودن وکیل مورد نظر را نیز مورد آزمایش قرار دهید. در این جلسات لازم است وکیل را در جریان پرونده قرار دهید و مهم ترین خواسته های خود را با او به اشتراک بگذارید. در این صورت است که می توانید با حقوقدان مورد نظر اهداف مشترکی را تعیین کرده و از او در خصوص دعاوی مطرح شده اعم از حقوقی و کیفری کسب تکلیف نمایید تا در نهایت تعامل بین دو طرف شکل بگیرد.

یکی از مسائل مهمی که می بایست در جلسات ملاقات حضوری با بهترین وکیل زن در کرمان در خصوص آن به تبادل نظر بپردازید، حق الوکاله است. حق الوکاله در واقع میزان دستمزدی است که باید در ازای دریافت خدمات حقوقی به وکیل پرداخت شود. بسیاری از وکلا ترجیح می دهند دستمزد خود را به صورت توافقی تعیین نمایند. از آن جایی که وکالت شغل آزاد محسوب می شود، قانون به وکیل این حق را داده است تا مبلغ مورد نظر را به موکل خود اطلاع دهد و در صورت تمایل موکل قراردادی بین دو طرف به امضا برسد.

لازم به ذکر است که پیش از انعقاد قرارداد بین دو طرف لازم است دانش حقوقی خود را در این زمینه افزایش دهید تا بتوانید با دیدی بازتر در این زمینه گام بردارید و خسارت های احتمالی جلوگیری کنید. در قرارداد امضا شده باید به تمامی جزئیات توافق در خصوص پرونده اشاره شود. دقت داشته باشید که وکیل و موکل می بایست در تمامی مراحل رسیدگی به پرونده با یکدیگر در ارتباط بوده و تعامل موثری داشته باشند. پس از امضای قرارداد تازه همکاری بین دو طرف آغاز می شود. تعامل موثر کلید پیروزی در محاکم قضایی است.

بهترین وکیل جیرفت

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله ما را همراهی کردید از شما تشکر می کنیم در این مقاله سعی کردیم تا شما را با نام و مشخصات بهترین وکیل جیرفت آشنا کنیم تا در صورت نیاز بتوانید گزینه های مد نظر خود را انتخاب نمایید. در ادامه تلاش کردیم تا سه اشتباه رایج در انتخاب وکیل را بررسی کنیم. در انتهای مقاله نیز به اقداماتی اشاره داشتیم که پس از انتخاب وکیل باید انجام شود. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما دعوت می کنیم که تجربیات خود را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − شش =

دکمه بازگشت به بالا