وکیل

10 تا از بهترین وکیل زن در کرمان ⚖️【سال1402】

به طور معمول در اکثر پرونده های قضایی به خصوص پرونده های خانواده، اکثر موکلین زن ترجیح می دهند که از یک وکیل زن برای پرونده خود کمک بگیرند. اکثر زن هایی که دچار مشکلات حقوقی می شوند، به علت حس همدردی با همجنس خود، به سراغ وکیل زن می روند. در ادامه مقاله توضیحاتی درباره بهترین وکیل زن در کرمان در اختیارتان قرار می دهیم. خواهشمندم تا پایان مقاله در برترین وکیل همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل طلاق در کرمان

بهترین وکیل زن در کرمان کیست؟

یک وکیل دادگستری زن در واقع شخصی است که از طرف موکلین حقیقی و حقوقی حقوقی و همچنین بر اساس یک قرارداد تعهد می دهد که به عنوان نماینده قانونی موکل خود در دادگاه های کیفری و حقوقی حضور یابد و از حقوق موکل خود به خوبی دفاع کند. در زمان انتخاب بهترین وکیل زن می بایست توجه نمود که حتما از افرادی که در دعاوی کیفری و حقوقی تخصص لازم را دارند، کمک گرفته شود.

بهترین وکیل زن در کرمان کیست؟

یک وکیل مجرب و متبحر زن می بایست ویژگی های گوناگونی را دارا باشد که از جمله این ویژگی‌ ها می ‌توان به داشتن شناخت و آگاهی به قوانین و مقررات حقوقی اشاره نمود. همچنین یک وکیل زن موفق موظف است که کار خود را با صداقت و درستکاری انجام ‌دهد و به علم روز حرفه خود تسلط لازم را داشته باشد. یک وکیل مجرب زن باید در کار خود هوشمندی و ذکاوت داشته باشد و با ثبات حداکثری کار خود را پیش ببرد.

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل زن در کرمان بپردازیم. خواهشمندم جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

سرکار خانم لاله انجم شعاع

سرکار خانم لاله انجم شعاع

سرکار خانم لاله انجم شعاع یکی از وکلای برجسته حقوقی در استان کرمان است. ایشان به عنوان یک وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی توانسته است سوابق حقوقی بسیار موفقی را در زمینه های مختلف تعزیرات و مجازات های بازدارنده، خانواده، دعاوی اقتصادی، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دیات، قصاص، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، اجراییات و … بدست آورد. برخی از مشخات کلی ایشان عبارت است از:

  • دارای تعهد کاری حداکثری
  • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد فقه و حقوق خصوصی
  • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری

آدرس دفتر: کرمان، بلوار فردوسی، نرسیده به کوچه شماره 10، مجتمع تجاری پدر خوب، طبقه اول، واحد 4

شماره تماس: 09131985633

سرکار خانم سمیه امیر تیموری

سرکار خانم سمیه امیر تیموری

سرکار خانم سمیه امیر تیموری وکیل پایه یک دادگستری می باشد که همواره یکی از وکلای پرکار در شهر کرمان محسوب می شوند. ایشان توانسته اند پرونده های حقوقی بسیاری را اخذ کنند و اعتماد موکلین خود علی الخصوص موکلین خانم را بدست آورند. برخی از مشخصات کلی ایشان عبارت است از:

  • دارای مدرک کارشناسی حقوق جزا
  • دارای تخصص در پرونده های قضایی نظیر دعاوی ارث و میراث، طلاق، دعاوی خانواده، دعاوی مالی و اقتصادی، فاکتور و سفته و … .

آدرس دفتر: کرمان، میدان قرنی، خیابان امام، مجتمع پرسپولیس، طبقه اول، واحد 4

شماره تماس: 09133990275

سرکار خانم فرحناز فرحبخش

سرکار خانم فرحناز فرحبخش

سرکار خانم فرحناز فرحبخش وکیل پایه یک دادگستری می باشد و به عنوان یکی از اعضای هیات علمی دانشگاه در استان کرمان فعالیت می کند. ایشان در طول فعالیت خود بسیار دقیق و انضباط کاری بسیاری داشته اند و در حوزه دعاوی خانواده، طلاق به درخواست مرد، طلاق توافقی، مطالبه مهریه، نفقه، طلاق به درخواست زن، دعاوی کیفری، کلاهبرداری، سرقت، دعاوی ملکی و … متخصص هستند.

آدرس دفتر: کرمان، خیابان سپیهبد قرنی، قرنی 15، ساختمان سبز، طبقه اول، واحد 5

شماره تماس: 09133976676

سرکار خانم حماسه مهدیزاده

سرکار خانم حماسه مهدیزاده

سرکار خانم حماسه مهدیزاده وکیل برجسته حقوقی در شهر کرمان است. از خانم حماسه مهدیزاده می‌ توان به عنوان یک وکیل خوب و رده بالا نام برد، چرا که در مدت وکالت خود توانسته است با اخلاق عوام پسند و درصد موفقیت بسیار بالا در پرونده‌ های حقوقی، به جلب رضایت موکلین بپردازد. هم چنین با ارائه راهنمایی و مشاوره های دقیق موکلین، آنان را در طرح دعوا و یا عدم طرح دعوا راهنمایی می‌ کند و این یک حسن به حساب می آید.

برخی از حوزه های تخصصی ایشان عبارت است از: خیانت در امانت، جرایم علیه اموال و اسناد شامل کلاهبرداری، تملک آپارتمان، سرقت، دعاوی مالی و تجاری، سفته، برات، عقود و معاملات و … .

آدرس دفتر: کرمان، گلبافت، خیابان انقلاب، جنب دبیرستان پسرانه امام

شماره تماس: 09137133045

سرکار خانم ساره سالاری گوغری

سرکار خانم ساره سالاری گوغری

سرکار خانم ساره سالاری گوغری وکیل پایه یک دادگستری می باشد و دارای بیش از 5 سال سابقه وکالت است. ایشان در طول فعالیت خود توانسته است مسیر درستی را پیش ببرند و معتمد موکلین خود باشند. برخی از حوزه های تخصصی ایشان عبارت است از: دعاوی ملکی، اسناد رسمی و تجاری، ارث و وصیت، شهرداری، دعاوی نظام مهندسی، صادرات و واردات و … .

آدرس دفتر: کرمان، خیابان امام، پایین تر از مصلی

شماره تماس: 09139466094

سرکار خانم سودابه نبی پور گیسی

سرکار خانم سودابه نبی پور گیسی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری کرمان با بیش از 10 سال سابقه وکالت موفق در زمینه های دعاوی اسناد رسمی و تجاری، شهرداری، مطالبه خسارت، ملکی (عقود و معاملات، موجر و مستاجر، تملک اپارتمان ها و …) امور خانواده و دعاوی مربوط به آن را وی برعهده دارند.

آدرس دفتر: کرمان، ارزوئیه شاهماران، خیابان سید االشهدا

شماره تماس: 09134417479

معیارهای انتخاب یک وکیل کاربلد

یک وکیل خوب و کاربلد می بایست بروز باشد: با درنظر گرفتن مجموعه تغییرات و دگرگونی هایی که در قوانین و مقررات رخ می دهد، واجب و ضروری است یک وکیل خوب، خود را با قوانین و مقررات جدید بروز کند و فقط محدود به اطلاعات سطحی نشود و به دانش چند سال گذشته خود اکتفا نکند.

خودداری از گفتن کارهای غیر قانونی و دروغ گفتن: یک وکیل خوب به هیچ وجه موکل را الکی امیدوار نمی کند، چرا که از طریق توضیحاتی جامع و مشخص، مسیر درست قانونی و طریقه سپری شدن مراحل رسیدگی پرونده را برای موکل شفاف سازی می کند.

معیارهای انتخاب یک وکیل کاربلد

یک وکیل خوب می بایست امین و درستکار باشد: یک وکیل خوب و کاربلد وظیفه دارد محرم اسرار موکل خود باشد و هیچ گاه اطلاعات و اتفاقات موکل خود را حتی پس از اتمام پرونده پیش هیچ فردی بازگو نکند. یک وکیل مجرب، با وجدان کاری و اخلاق انسانی بی دلیل و به نحو اغراق آمیز موکل را از لحاظ نتایج پرونده نگران نمی کند.

یک وکیل خوب معقول ترین و کم هزینه ترین راه حل ها را پیشنهاد می دهد: یک وکیل خوب و کاربلد پس از بررسی اسناد و مدارک تحویل داده شده و صحبت های لازم با موکل جهت حل و فصل مشکل پیش آمده، می بایست چندین راه حل قانونی را در ذهن خود داشته باشد. همچنین به غیر از مراجع قضایی، ابتدا می بایست تلاش کند موضوع رخ داده را از طریق مذاکره به نتیجه برساند. یک وکیل خوب و کاربلد به هیچ وجه از تلاش برای سازش با طرف دعوا به نفع موکل دست بر نمی دارد، هر چند که تاثیرات منفی بر دستمزد وکیل داشته باشد.

داشتن برخورد محترمانه با قاضی موکل طرف مقابل: یک وکیل خوب علاوه بر اینکه می بایست همه جوانب را رعایت کند، نهایت احترام به موکل، قاضی و طرف مقابل را نیز باید داشته باشد.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل ملکی در کرمان

مزایای مشاوره با وکیل زن

در شرایطی که برای برخی پرونده‌ های قضایی از خدمات مشاوره حقوقی یک وکیل زن استفاده شود، این نوع عملکرد مزایای بسیار زیادی برای موکلین در پی خواهد داشت. در آن دسته از پرونده هایی که موکل آنها خانم است، مشاوره گرفتن از یک وکیل زن کارایی بهتری دارد، چرا که ارتباط همدردانه میان وکیل و موکل از الزامات مهم وکالت به حساب می ‌آید.

همچنین نکته دیگری که وجود دارد، با در نظر داشتن شرایط فرهنگی و اجتماعی که کشور ما دارد و قوانینی که بر جامعه ما حاکم است، در بسیاری از پرونده های حقوقی استفاده از وکیل خانم برای موکل یک مزیت بسیار مهم به شمار می آید.

مزایای مشاوره با وکیل زن

وکلای خانم برای پرونده های خانواده دارای عملکرد قابل توجهی هستند، چرا که در این پرونده ها بیشترین آسیب به زنان و کودکان وارد می شود و یک وکیل زن با توجه به احساساتی که نسبت به کودکان و هم نوع خود دارد، به خوبی می تواند از حق و حقوق آنها دفاع کند.

زنان با توجه به خصوصیات ویژه و خاصی که دارند، از دقت عمل بهتری برخوردار هستند. در نتیجه وکلای زن ‌می توانند جزئیات بیشتری از پرونده را لحاظ کنند. همچنین زنان جزئی نگر هستند پس پرونده ها را با دقت حداکثری مورد بررسی قرار می دهند.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل کیفری در کرمان

کلام آخر

بسیار ممنونم از کسانی که تا پایان مقاله همراه ما بودند. در مقاله بهترین وکیل زن در کرمان شما را با تعدادی از وکلای کاربلد و متبحر زن در این شهر آشنا کردیم. وکلای زن دارای شان و منزلت بسیار بالایی در جامعه هستند و وجود آنها بسیار لازم و ضروری است. خواهشمندم نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا