وکیل

10 تا از بهترین وکیل زن در کرمان ⚖️【سال1403】

ه طور معمول در اکثر پرونده های قضایی به خصوص پرونده های خانواده، اکثر موکلین زن ترجیح می دهند که از یک وکیل زن برای پرونده خود کمک بگیرند. اکثر زن هایی که دچار مشکلات حقوقی می شوند، به علت حس همدردی با همجنس خود، به سراغ وکیل زن می روند. در ادامه مقاله توضیحاتی درباره بهترین وکیل زن در کرمان در اختیارتان قرار می دهیم. خواهشمندم تا پایان مقاله در برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل زن در کرمان کیست؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل طلاق در کرمان

بهترین وکیل زن در کرمان کیست؟

یک وکیل دادگستری زن در واقع شخصی است که از طرف موکلین حقیقی و حقوقی حقوقی و همچنین بر اساس یک قرارداد تعهد می دهد که به عنوان نماینده قانونی موکل خود در دادگاه های کیفری و حقوقی حضور یابد و از حقوق موکل خود به خوبی دفاع کند. در زمان انتخاب بهترین وکیل زن می بایست توجه نمود که حتما از افرادی که در دعاوی کیفری و حقوقی تخصص لازم را دارند، کمک گرفته شود.

یک وکیل مجرب و متبحر زن می بایست ویژگی های گوناگونی را دارا باشد که از جمله این ویژگی‌ ها می ‌توان به داشتن شناخت و آگاهی به قوانین و مقررات حقوقی اشاره نمود. همچنین یک وکیل زن موفق موظف است که کار خود را با صداقت و درستکاری انجام ‌دهد و به علم روز حرفه خود تسلط لازم را داشته باشد. یک وکیل مجرب زن باید در کار خود هوشمندی و ذکاوت داشته باشد و با ثبات حداکثری کار خود را پیش ببرد.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل کرمان

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

به همین سبب در این مقاله سعی کرده ایم بهترین وکیل زن در کرمان را معرفی کنیم تا آشنایی کاملی با آن ها داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر در مورد وکلای زن در کرمان همراه ما باشید:

لیست 10 تا از بهترین وکیل زن در کرمان ⚖️ + آدرس و تلفن ☎️️

سمیرا مویدی

سمیرا مویدی بهترین وکیل زن در کرمان

سرکار خانم سمیرا مویدی وکیل پایه یک دادگستری در شهر کرمان با 10 سال سابقه درخشان آماده است تا در زمینه دعاوی حقوقی و کیفری خدمت رسان پرونده های شما باشد.ایشان با اتکا به دانش حقوقی و تجربه ای که در طی سال های متمادی به دست آورده اند می توانند تمامی نیازهای حقوقی شما را برطرف کرده و رسیدن به موفقیت در دعاوی مطرح شده را تضمین نمایند. ایشان در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی تخصص بالایی دارند و از این رو، می توانید با خیالی آسوده از پیشبرد اهداف حقوقی تان کسب اطمینان کنید.

صداقت یک وکیل می تواند معیار مهمی در انتخاب او باشد. سرکار خانم سمیرا مویدی در تلاش است تا در جلسات مشاوره حقوقی نظر خود را در خصوص پرونده به طور صریح و شفاف اعلام دارد و میزان شانس شما برای کسب موفقیت را مشخص نماید. از این رو، ایشان از بیان قول های خلاف واقع در خصوص دعاوی مطرح شده جدا اجتناب می کنند و این یک ویژگی مثبت به شمار می رود.

جهت اعطای وکالت به خانم سمیرا مویدی و دریافت مشاوره از ایشان، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09170401750
آدرس دفتر کرمان:
خیابان هزارویکشب، بین کوچه ۲۱و۲۳، مجتمع هزارویکشب، طبقه چهار
آدرس دفتر بم: خیابان شهید صدوقی، جنب پست بانک


شیما برنا

شیما برنا بهترین وکیل زن در کرمان

خانم شیما برنا وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای بیش از 17 سال سابقه وکالت و وکیل متخصص در پرونده های حقوقی، کیفری، خانواده، مطالبات شرکتها، دعاوی مربوط بانکها و … می باشند.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره خانم شیما برنا، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09131417786
آدرس دفتر:
کرمان، خیابان امام جمعه، بین کوچه ۲۴ و۲۶، طبقه فوقانی فروشگاه فرش فرهی، واحد ۶


فاطمه اختشی

فاطمه اختشی بهترین وکیل زن در کرمان

خانم فاطمه اختشی وکیل پایه یک دادگستری به شماره پروانه 53694، دارای بیش از 5 سال سابقه کار با مدرک لیسانس حقوق عمومی و دانشجوی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی، آماده ارائه انواع خدمات و وکالت در زمینه های مختلف می باشند.

برخی از تخصص ایشان:

  • مشاوره و قبول دعاوی خانواده به صورت تخصصی
  • قبول دعاوی حقوقی و کیفری و تنظیم قراردادهای خصوصی
  • قبول انواع دعاوی ملکی، تصرف عدوانی، خلع ید و …

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره خانم فاطمه اختشی، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09137556224
آدرس دفتر:
کرمان، ابتدای خیابان 24 آذر، مؤسسه مالی اعتباری نور، طبقه اول


ساره سالاری گوغری

 ساره سالاری گوغری بهترین وکیل زن در کرمان

سرکار خانم ساره سالاری گوغری وکیل پایه یک دادگستری، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، دانش آموخته دانشگاه باهنر کرمان و دارای بیش از 10 سال سابقه وکالت هستند. ایشان در طول فعالیت خود توانسته اند مسیر درستی را پیش ببرند و معتمد موکلین خود باشند. انجام وکالت در کرمان و شهرستان بم توسط ایشان انجام می شود.

برخی از تخصص ایشان:

  • وکالت در دعاوی حقوقی
  • وکالت در دعاوی کیفری، مواد مخدر
  • وکالت در دعاوی خانواده
  • وکالت در دعاوی ملکی

شماره تماس: 09139466094
آدرس دفتر:
کرمان، میدان کوثر، کوچه پشت شهرداری
(لطفا پیش از مراجعه به دفتر، هماهنگ کنید)


سمیه امیر تیموری

سرکار خانم سمیه امیر تیموری

سرکار خانم سمیه امیر تیموری وکیل پایه یک دادگستری می باشد که همواره یکی از وکلای پرکار در شهر کرمان محسوب می شوند. ایشان توانسته اند پرونده های حقوقی بسیاری را اخذ کنند و اعتماد موکلین خود علی الخصوص موکلین خانم را بدست آورند. برخی از مشخصات کلی ایشان عبارت است از:

  • دارای مدرک کارشناسی حقوق جزا
  • دارای تخصص در پرونده های قضایی نظیر دعاوی ارث و میراث، طلاق، دعاوی خانواده، دعاوی مالی و اقتصادی، فاکتور و سفته و … .

آدرس دفتر: کرمان، میدان قرنی، خیابان امام، مجتمع پرسپولیس، طبقه اول، واحد 4

شماره تماس: 09133990275

فرحناز فرحبخش

سرکار خانم فرحناز فرحبخش

سرکار خانم فرحناز فرحبخش وکیل پایه یک دادگستری می باشد و به عنوان یکی از اعضای هیات علمی دانشگاه در استان کرمان فعالیت می کند. ایشان در طول فعالیت خود بسیار دقیق و انضباط کاری بسیاری داشته اند و در حوزه دعاوی خانواده، طلاق به درخواست مرد، طلاق توافقی، مطالبه مهریه، نفقه، طلاق به درخواست زن، دعاوی کیفری، کلاهبرداری، سرقت، دعاوی ملکی و … متخصص هستند.

آدرس دفتر: کرمان، خیابان سپیهبد قرنی، قرنی 15، ساختمان سبز، طبقه اول، واحد 5

شماره تماس: 09133976676

حماسه مهدیزاده

سرکار خانم حماسه مهدیزاده

سرکار خانم حماسه مهدیزاده وکیل برجسته حقوقی در شهر کرمان است. از خانم حماسه مهدیزاده می‌ توان به عنوان یک وکیل خوب و رده بالا نام برد، چرا که در مدت وکالت خود توانسته است با اخلاق عوام پسند و درصد موفقیت بسیار بالا در پرونده‌ های حقوقی، به جلب رضایت موکلین بپردازد. هم چنین با ارائه راهنمایی و مشاوره های دقیق موکلین، آنان را در طرح دعوا و یا عدم طرح دعوا راهنمایی می‌ کند و این یک حسن به حساب می آید.

برخی از حوزه های تخصصی ایشان عبارت است از: خیانت در امانت، جرایم علیه اموال و اسناد شامل کلاهبرداری، تملک آپارتمان، سرقت، دعاوی مالی و تجاری، سفته، برات، عقود و معاملات و … .

آدرس دفتر: کرمان، گلبافت، خیابان انقلاب، جنب دبیرستان پسرانه امام

شماره تماس: 09137133045

سودابه نبی پور گیسی

سرکار خانم سودابه نبی پور گیسی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری کرمان با بیش از 10 سال سابقه وکالت موفق در زمینه های دعاوی اسناد رسمی و تجاری، شهرداری، مطالبه خسارت، ملکی (عقود و معاملات، موجر و مستاجر، تملک اپارتمان ها و …) امور خانواده و دعاوی مربوط به آن را وی برعهده دارند.

آدرس دفتر: کرمان، ارزوئیه شاهماران، خیابان سید االشهدا

شماره تماس: 09134417479


معیارهای انتخاب یک وکیل کاربلد

یک وکیل خوب و کاربلد می بایست بروز باشد: با درنظر گرفتن مجموعه تغییرات و دگرگونی هایی که در قوانین و مقررات رخ می دهد، واجب و ضروری است یک وکیل خوب، خود را با قوانین و مقررات جدید بروز کند و فقط محدود به اطلاعات سطحی نشود و به دانش چند سال گذشته خود اکتفا نکند.

خودداری از گفتن کارهای غیر قانونی و دروغ گفتن: یک وکیل خوب به هیچ وجه موکل را الکی امیدوار نمی کند، چرا که از طریق توضیحاتی جامع و مشخص، مسیر درست قانونی و طریقه سپری شدن مراحل رسیدگی پرونده را برای موکل شفاف سازی می کند.

یک وکیل خوب می بایست امین و درستکار باشد: یک وکیل خوب و کاربلد وظیفه دارد محرم اسرار موکل خود باشد و هیچ گاه اطلاعات و اتفاقات موکل خود را حتی پس از اتمام پرونده پیش هیچ فردی بازگو نکند. یک وکیل مجرب، با وجدان کاری و اخلاق انسانی بی دلیل و به نحو اغراق آمیز موکل را از لحاظ نتایج پرونده نگران نمی کند.

یک وکیل خوب معقول ترین و کم هزینه ترین راه حل ها را پیشنهاد می دهد: یک وکیل خوب و کاربلد پس از بررسی اسناد و مدارک تحویل داده شده و صحبت های لازم با موکل جهت حل و فصل مشکل پیش آمده، می بایست چندین راه حل قانونی را در ذهن خود داشته باشد. همچنین به غیر از مراجع قضایی، ابتدا می بایست تلاش کند موضوع رخ داده را از طریق مذاکره به نتیجه برساند. یک وکیل خوب و کاربلد به هیچ وجه از تلاش برای سازش با طرف دعوا به نفع موکل دست بر نمی دارد، هر چند که تاثیرات منفی بر دستمزد وکیل داشته باشد.

داشتن برخورد محترمانه با قاضی موکل طرف مقابل: یک وکیل خوب علاوه بر اینکه می بایست همه جوانب را رعایت کند، نهایت احترام به موکل، قاضی و طرف مقابل را نیز باید داشته باشد.

معیارهای انتخاب یک وکیل کاربلد

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل ملکی در کرمان

مزایای مشاوره با وکیل زن

در شرایطی که برای برخی پرونده‌ های قضایی از خدمات مشاوره حقوقی یک وکیل زن استفاده شود، این نوع عملکرد مزایای بسیار زیادی برای موکلین در پی خواهد داشت. در آن دسته از پرونده هایی که موکل آنها خانم است، مشاوره گرفتن از یک وکیل زن کارایی بهتری دارد، چرا که ارتباط همدردانه میان وکیل و موکل از الزامات مهم وکالت به حساب می ‌آید.

همچنین نکته دیگری که وجود دارد، با در نظر داشتن شرایط فرهنگی و اجتماعی که کشور ما دارد و قوانینی که بر جامعه ما حاکم است، در بسیاری از پرونده های حقوقی استفاده از وکیل خانم برای موکل یک مزیت بسیار مهم به شمار می آید.

وکلای خانم برای پرونده های خانواده دارای عملکرد قابل توجهی هستند، چرا که در این پرونده ها بیشترین آسیب به زنان و کودکان وارد می شود و یک وکیل زن با توجه به احساساتی که نسبت به کودکان و هم نوع خود دارد، به خوبی می تواند از حق و حقوق آنها دفاع کند.

زنان با توجه به خصوصیات ویژه و خاصی که دارند، از دقت عمل بهتری برخوردار هستند. در نتیجه وکلای زن ‌می توانند جزئیات بیشتری از پرونده را لحاظ کنند. همچنین زنان جزئی نگر هستند پس پرونده ها را با دقت حداکثری مورد بررسی قرار می دهند.

مزایای مشاوره با وکیل زن

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل کیفری در کرمان

کلام آخر

بسیار ممنونم از کسانی که تا پایان مقاله همراه ما بودند. در مقاله بهترین وکیل زن در کرمان شما را با تعدادی از وکلای کاربلد و متبحر زن در این شهر آشنا کردیم. وکلای زن دارای شان و منزلت بسیار بالایی در جامعه هستند و وجود آنها بسیار لازم و ضروری است. خواهشمندم نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

4.5/5 - (4 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 5 =

دکمه بازگشت به بالا