طلاقوکیل

10 تا از بهترین وکیل طلاق در کرمان ⚖️【سال1403】

در حال حاضر یکی از شایع ترین پرونده هایی که در دادگاه های خانواده دیده می شود، پرونده های طلاق می باشد. معمولا در چنین وضعیتی هر یک از طرفین طلاق به این نتیجه می رسند که بهترین فردی که می تواند به آنها در جهت طی نمودن پروسه طلاق کمک کند، وکیل طلاق می باشد. در ادامه مقاله می خواهیم توضیحاتی درباره بهترین وکیل طلاق در کرمان در اختیارتان قرار دهیم. خواهشمندم تا پایان مقاله در برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل طلاق در کرمان کیست؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل ملکی در کرمان

بهترین وکیل طلاق در کرمان کیست؟

طی سالیان اخیر و بر اساس آمار و ارقام صورت گرفته، یکی از اصلی ترین مشکلاتی که موجب می شود زوجین در طول مسیر طلاق، دچار مشکلات مختلفی شوند، عدم داشتن آگاهی لازم از قوانین و مقررات است. باتوجه به این مسئله که حقوق خانواده یکی از اساسی ترین و پیچیده ترین مسائل قانونی در هر کشوری محسوب می شود، به تمامی اشخاص توصیه می شود که بدون در اختیار داشتن اطلاعات کافی، هیچ گونه اقدامی نکنند.

عدم داشتن تسلط کافی و بکارگیری یک وکیل طلاق کاربلد، موجب می شود که حق و حقوق زوجین پایمال گردد و نتوانند از ضایع شدن حقوق خود جلوگیری کنند. با دانستن این مسئله که وکیل طلاق دارای تجربه و تسلط کافی در پذیرش وکالت پرونده های طلاق می باشد، بهتر از هر فردی قادر است اطلاعات قانونی لازم را به موکلان خود انتقال دهد. یک وکیل طلاق خوب می تواند در جلسات دادگاه حضور یابد و به دفاع از موکل بپردازد.

ممکن است این تصور ایجاد شود که وقتی در مورد وکلای طلاق حرف میزنیم، منظور این است که هیچ گونه تفاوتی میان وکلای مختلف وجود ندارد و همگی می توانند وکالت پرونده های طلاق را بر عهده گیرند، اما حقیقت این است که مهارت و تخصص وکلای مختلف با یکدیگر فرق می کند. بهترین وکیل طلاق فردی است که سالیان بسیار زیادی در حوزه پرونده های طلاق فعالیت کرده باشد و از کلیه روش های حل کننده اینگونه پرونده ها آگاهی داشته باشد.

به طور کلی هر چقدر پروسه اجرایی دادرسی پرونده ها با سرعت زیادتری طی گردد، هزینه های مرتبط با دادرسی نیز کاهش می یابد و وکیل طلاق به عنوان عنصر مهمی در پیاده سازی این اهداف می باشد.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل کرمان

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

به همین سبب در این مقاله سعی کرده ایم بهترین وکیل طلاق در کرمان را معرفی کنیم تا آشنایی کاملی با آن ها داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر در مورد وکلای طلاق در کرمان همراه ما باشید:

لیست 10 تا از بهترین وکیل طلاق در کرمان ⚖️ + شماره تلفن ☎️️

سمیرا مویدی

سمیرا مویدی بهترین وکیل طلاق در کرمان

سرکار خانم سمیرا مویدی وکیل پایه یک دادگستری در شهر کرمان با 10 سال سابقه درخشان آماده است تا در زمینه دعاوی حقوقی و کیفری خدمت رسان پرونده های شما باشد.ایشان با اتکا به دانش حقوقی و تجربه ای که در طی سال های متمادی به دست آورده اند می توانند تمامی نیازهای حقوقی شما را برطرف کرده و رسیدن به موفقیت در دعاوی مطرح شده را تضمین نمایند. ایشان در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی تخصص بالایی دارند و از این رو، می توانید با خیالی آسوده از پیشبرد اهداف حقوقی تان کسب اطمینان کنید.

صداقت یک وکیل می تواند معیار مهمی در انتخاب او باشد. سرکار خانم سمیرا مویدی در تلاش است تا در جلسات مشاوره حقوقی نظر خود را در خصوص پرونده به طور صریح و شفاف اعلام دارد و میزان شانس شما برای کسب موفقیت را مشخص نماید. از این رو، ایشان از بیان قول های خلاف واقع در خصوص دعاوی مطرح شده جدا اجتناب می کنند و این یک ویژگی مثبت به شمار می رود.

جهت اعطای وکالت به خانم سمیرا مویدی و دریافت مشاوره از ایشان، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09170401750
آدرس دفتر کرمان:
 خیابان هزارویکشب، بین کوچه ۲۱و۲۳، مجتمع هزارویکشب، طبقه چهار
آدرس دفتر بم: خیابان شهید صدوقی، جنب پست بانک


فاطمه افشارمنش

سرکار خانم فاطمه افشارمنش

سرکار خانم فاطمه افشارمنش وکیل پایه یک دادگستری است و به عنوان مشاور حقوقی در شهر کرمان در حال فعالیت می باشد. ایشان دارای سوابق کاری و اجرایی بسیار زیادی بوده اند و در طول فعالیت خود توانسته اند موفقیت های بسیاری را بدست آورند. خانم افشارمنش دارای مدرک تحصیلی دکترای جزا و جرم شناسی می باشد و به عنوان فعال اجتماعی در امور زنان و خانواده نیز فعالیت داشته اند.

برخی از حوزه های تخصصی ایشان عبارت است از: دعاوی خانواده، دعاوی طلاق، دعاوی قاچاق، قصاص، دعاوی اقتصادی، دعاوی ملکی، دعاوی راهنمایی و رانندگی، شهرداری، مطالبه خسارت، امورات ثبتی و تجاری و … .

آدرس دفتر: کرمان، ابوذر شمالی، کوچه شماره 4، پلاک 7

شماره تماس: 09333207788

مسعود مقدسی

جناب آقای مسعود مقدسی

جناب آقای مسعود مقدسی وکیل پایه یک دادگستری می باشد و یکی از موفق ترین وکلای طلاق در شهر کرمان محسوب می شود. ایشان به قبولی وکالت در حوزه پرونده های حقوقی، کیفری و ملکی پرداخته اند و همواره آماده ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری می باشند. برخی از حوزه های تخصصی ایشان عبارت است از: دعاوی طلاق، نفقه، مهریه، دعاوی املاک، ثبت اسناد و املاک، دعاوی موجر و مستاجر و … .

آدرس دفتر: کرمان، خیابان 24 آذر، نبش کوچه 18، طبقه پایین لوازم قنادی

شماره تماس: 09135805727

سمیه امیر تیموری

سرکار خانم سمیه امیر تیموری

سرکار خانم سمیه امیر تیموری وکیل پایه یک دادگستری است که موفق شده است در طول فعالیت خود پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با موفقیت به اتمام برساند. ایشان دارای تخصص بسیاری در حوزه هایی نظیر طلاق، دعاوی ارث و میراث، دعاوی مالی و تجاری، مناقصات و اختلافات مالی، فاکتور و سفته و … می باشد.

آدرس دفتر: کرمان، میدان قرنی، خیابان امام، مجتمع پرسپولیس، طبقه اول، واحد 4

شماره تماس: 09133990275

محمود مسعودی

جناب آقای محمود مسعودی

جناب آقای محمود مسعودی وکیل پایه یک دادگستری است و دارای 18 سال سابقه درخشان در حوزه امور حقوقی می باشد. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی از دانشگاه آزاد اسلامی می باشد و در زمینه دعاوی طلاق، حقوقی و کیفری، ثبتی، ملک و املاک و … تخصص دارند.

آدرس دفتر: کرمان، ابتدای خیابان فلسطین (صمصمام)، نبش کوچه 4، طبقه اول، واحد 2

شماره تماس: 09132429546

سعیده طاهری

سرکار خانم سعیده طاهری

سرکار خانم سعیده طاهری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی می باشد و توانسته است در تمامی حوزه های دعاوی خانواده، حقوقی، کیفری، اسناد و مدارک تجاری، دعاوی ملکی، دعاوی مالی و … به قبولی وکالت بپردازد.

آدرس دفتر: کرمان، بلوار جمهوری، جنب بانک تجارت، دفتر وکالت سعیده طاهری

شماره تماس: 09133446613

اشکان نجمایی

جناب آقای اشکان نجمایی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری کرمان آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی می‌باشد. از آقای نجمایی می‌ توان به عنوان وکیل خوب نام برد چون در مدت وکالت خویش توانسته با اخلاق مردم پسند و درصد موفقیت بالا در پرونده‌ های موکوله به وی موجب جلب رضایت مراجعین شود هم چنین با راهنمایی و مشاوره دقیق موکل، ایشان را در طرح دعوا و یا عدم طرح دعوا راهنمایی می‌کند و این یک خصوصیت بارز وکیل نمونه است.

جرایم علیه اموال و اسناد شامل کلاهبرداری، جعل، تقلب، تزویر، خیانت در امانت، فروش و انتقال مال غیر، سرقت، دعاوی مالی، تجاری، قراردادها شامل چک، داوری، قراردادها، سفته، برات، دعاوی املاک شامل اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال، املاک، شهرداری، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، سرقفلی، تخلیه از جمله تخصص‌های وی در زمینه وکالت است.

آدرس دفتر: کرمان، خیابان امام جمعه

شماره تماس: 09359489413

لاله انجم شعاع

سرکا خانم لاله انجم شعاع، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، با چندین سال سابقه وکالت، در زمینه اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، حدود، خانواده، دعاوی اقتصادی، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دیات، قصاص، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، اجراییات و … توانسته است که در این مدت در بین بهترین وکلای کرمان جای بگیرد. خدمات وکالتی وی مشاوره حضوری، مشاوره غیرحضوری و اخذ پرونده بوده و کارشناس ارشد فقه و حقوق خصوصی است.

آدرس دفتر: کرمان، بلوار فردوسی، نرسیده به کوچه شماره ۱۰، مجتمع تجاری پدر خوب، طبقه اول، واحد ۴

شماره تماس: 09131985633


دلایل نیاز به یک وکیل طلاق خبره

به طور کلی همه افراد جامعه بر این مسئله آگاه هستند که هر فردی قادر است برای امور حقوقی و اداری به فرد دیگری وکالت محضری و رسمی بدهد، اما وکالت در دادگاه نیازمند داشتن پروانه وکالت و تخصص بسیار زیادی است و اینگونه نیست که هر فردی بتواند با اخذ نمودن وکالت در دفتر خانه از دیگری به جای او در دادگاه وکالت کند .

الزاما نیاز است که وکالت به یک وکیل صلاحیت دار دارای پروانه وکالت واگذار شود، به همین دلیل وقتی مثلا یک زن از شوهر خود وکالتنامه به طلاق دارد، در حقیقت این وکالت را دارد که برای او وکیل دادگستری انتخاب کند و با داشتن اعتماد به نفس کافی در دادگاه حضور یابد.

تمامی افراد می توانند وکیل نداشته باشند، چرا که عمدتا داشتن وکیل امری کاملا اختیاری است ولی افراد ترجیج می دهند که وکیلی کاربلد و خبره را برای خود انتخاب کنند تا بتوانند از حقوق خود دفاع کنند و کارهای اداری و اجرایی طلاق با سرعت بیشتری طی گردد.

مسئله ای که می بایست به آن توجه نمود این است که وکالت طلاق زن یا مرد می تواند به صورت مشروط یا معلق باشد. در این شرایط وکالت زوجه در طلاق مطلق نیست و به کندی مراحل اجرایی طلاق طی می شود.

زن در دادگاه مجبور می شود که ابتدا اثبات کند که شرط ضمن سند وکالت تحقق یافته است و پس از آن می تواند از وکالت اخذ شده از سوی مرد استفاده لازم را ببرد. به زبان ساده تر اینگونه می توان گفت که شرط گذاشتن در واقع نوعی سنگ اندازی است و از ارزش وکالت در طلاق یا حق طلاق کاسته می شود. در نتیجه هر گونه شرط و شروط درج شده در سند ازدواج، وکالت طلاق مشروط است.

دلایل نیاز به یک وکیل طلاق خبره

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل کیفری در کرمان

انواع مختلف وکالت طلاق

وکالت طلاق مطلق یا حق طلاق مطلق: در توضیح وكالت طلاق مطلق یا حق طلاق مطلق اینگونه می توان شرح داد که مرد به زن وكالت می دهد که هرگاه تمایل به جدایی داشته باشد، اقدام به طلاق کند. هر چند که در این مورد نیز در واقع این مرد است كه طلاق می دهد، اما اثر آن با موردی كه خود زن اقدام به طلاق می كند کاملا یكسان است و زن نیز حق این را خواهد داشت رابطه زناشویی خود را با مردی که با آن زندگی می کند، پایان دهد.

وکالت طلاق مقید یا حق طلاق مقید: معمولا در این نوع از وکالت، مرد حق طلاق مطلق جهت مطلقه ساختن زن را نمی دهد، چرا که آن را به یک سری شرط و شروط مقید می سازد كه اگر آن شروط تحقق یابند، زن قادر خواهد بود که طلاق بگیرد.

انواع مختلف وکالت طلاق

کلام آخر

از تمامی افرادی که تا پایان مقاله همراه ما بودند، تشکر می کنم. در این مقاله تلاش کردیم اطلاعات مفیدی را در اختیار کسانی که به دنبال بهترین وکیل طلاق در کرمان هستند، قرار دهیم و انواع مختلف وکالت طلاق را شرح دهیم. خواهشمندم نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

3.5/5 - (4 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + هفت =

دکمه بازگشت به بالا