وکیل

10 تا از بهترین وکیل سیرجان ⚖️【سال1402】

صحیح ترین راهکار پس از روبرو شدن با انواع مشکلات حقوقی، مراجعه به یک وکیل معتبر است که در کار و امورات وکالتی خود، تخصص بسیار بالایی داشته باشد. یک وکیل خوب با بر عهده گرفتن پرونده های حقوقی، در مقابل آنان مسئول است و می بایست با روش هایی که نسبت بر آن ها تسلط لازم را دارد و اطمینان دارد که می تواند پرونده را با موفقیت به سرانجام برساند، در پرونده های موکلین خود بکار ببرد. کلیه امورات حقوقی مربوط به پرونده های موکلین، از صفر تا صد به عهده وکیل است و از آنجایی که این قبیل امورات نیازمند یک فرد متخصص و حرفه ای می باشد، لذا توصیه می گردد در شهری مانند سیرجان، از بهترین وکیل سیرجان کمک بگیرید. خواهشمندم تا پایان مقاله در برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل سیرجان کیست؟

بهترین وکیل سیرجان کیست؟

منظور از بهترین وکیل سیرجان فرد متخصصی است که پرونده های حقوقی موکلین را بر عهده می گیرد، از همان لحظه شروع به عنوان نماینده رسمی حقوقی موکلش انتخاب می شود و به جای موکلش در امورات حقوقی تصمیم گیری می کند، در دادگاه حضور پیدا می کند و حمایت گر او می باشد. ممکن است شرایطی رخ دهد که موکل نتواند در دادگاه حضور پیدا کند، وکیل به جای او حضور پیدا می کند و از او دفاعیات لازم را به عمل می آورد. در هر جای از استان کرمان می توانید به بهترین وکیل کرمان مراجعه کنید و مشکلات حقوقی خود را با او در میان بگذارید.

یک وکیل حقوقی در حوزه های مختلف خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری و طلاق به فعالیت می پردازد و معمولا در یک یا دو دعاوی بیش از دیگر دعاوی ها، تخصص بیشتری دارد که با توجه به مسئله و مشکلاتی که در پرونده حقوقی موکل وجود دارد، باید وکیل مورد نظر خود را با توجه به تخصصی که دارد انتخاب نمود. سوابق اجرایی و میزان تجربیات یک وکیل، تاثیر بسیار بسیار زیادی در موفقیت پرونده های حقوقی خواهد داشت، چرا که نسبت به مشکلاتی که از پیش در پرونده های حقوقی دیگر وجود داشته است، آگاهی لازم را دارد و شناخت کافی را کسب نموده است.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مقاله به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل سیرجان می پردازیم، لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در برترین وکیل همراه ما باشید.

محمدیار ابراهیمی

محمدیار ابراهیمی

جناب آقای محمدیار ابراهیمی یکی دیگر از وکلای متخصص و کاربلد در شهر سیرجان می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و پروانه وکالت خود را از سوی کانون وکلا اخذ نموده اند. آقای ابراهیمی همواره اخلاق خوب و صداقت را سرلوحه کار خود قرار داده اند. برخی از مشخصات کاری و تحصیلی ایشان عبارت است از:

 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت تلفنی، حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در دعاوی خانواده و هویت قانونی، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم
 • متخصص در حوزه دعاوی مالی، تجاری، قرارداد اعم از چک، داوری، ، اختلافات مالی، سفته، قراردادها، مناقصات
 • متخصص در حوزه دعاوی ملکی نظیر اختلاف در مالکیت، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، سرقفلی، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، حق کسب و پیشه، تخلیه و …

آدرس دفتر: سیرجان، بلوار دکتر صادقی، بین خیابان تختی و خیابان قدس

شماره تماس: 09172167425

مصطفی نجمی نژاد

مصطفی نجمی نژاد

جناب آقای مصطفی نجمی نژاد وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر سیرجان هستند. ایشان متخصص پرونده های حقوقی مختلفی هستند و تا به امروز موفق شده پرونده های بسیاری را با موفقیت به اتمام برسانند. برخی دیگر از حوزه های تخصصی ایشان عبارت است از:

 • اخذ پروانه وکالت از سوی قوه قضائیه
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی و …
 • دارای مدرک کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی
 • متخصص در حوزه طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و …
 • متخصص دعاوی اموال منقول اعم از خودرو، اشیاء گرانبها و جواهرات، ماشین آلات، وسایل و لوازم و …
 • متخصص در پرونده های کیفری اعم از قتل، سرقت، کلاهبرداری، جعل، درگیری، فروش مال غیر، اسیدپاشی، قاچاق مواد مخدر

آدرس دفتر: سیرجان، بلوار سید جمال، ساختمان دی، طبقه 2

شماره تماس: 09133479287

فاطمه کریمی گوغری

فاطمه کریمی گوغری

سرکار خانم فاطمه کریمی گوغری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر سیرجان هستند و به ارائه فعالیت های تخصصی وکالتی در این شهر می پردازند. ایشان در زمینه دعاوی های کیفری، خانواده، طلاق، ثبتی، مالی، تجاری و غیره مشغول به کارند و به عنوان بهترین وکیل در سیرجان توسط مردم انتخاب شده است. برخی از موارد رزومه کاری ایشان عبارت است از:

 • دارای مدرک کارشناسی حقوق
 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف و عقد قرارداد
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان ها، خانواده، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، ملکی، موجر و مستاجر، اجراییات،حدود، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، داوری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دیات، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: سیرجان، کوچه روبروی دادگستری، سمت چپ، ساختمان سوم، طبقه اول

شماره تماس: 09130624377

حسن شریفی فرد

حسن شریفی فرد

جناب آقای حسن شریفی فرد یکی از موفق ترین وکلای مرد در حوزه های حقوقی مختلف در شهر سیرجان می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و همواره در طول سال ها فعالیت خود علاوه بر داشتن تعهد کاری بالا، تسلط کاملی بر تمامی قوانین حقوقی داشته اند. برخی از موارد رزومه کاری ایشان عبارت است از:

 • بیش از 10 سال سابقه وکالت
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق
 • اخذ پرونده های حقوقی، نوشتن اوراق قضایی و ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی خانواده، ارث و میراث، مواد مخدر، دیوان عدالت اداری، دیون، ثبت و احوال، اسناد رسمی و تجاری، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، ربا، فروش و انتقال مال غیر، سرقت

آدرس دفتر: سیرجان، بلوار سید جمال الدین اسد ابادی، روبروی دادگستری

شماره تماس: 09907075726

عباس حاتمی

عباس حاتمی

جناب آقای عباس حاتمی یکی دیگر از وکلای صاحب نام و شناخته شده در شهر سیرجان می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و همواره در طول سال ها فعالیت خود موفق شده اند درصد بسیار زیادی از موکلین را با رضایت خاطر جلب کنند. برخی از موارد رزومه کاری ایشان عبارت است از:

 • بیش از 10 سال سابقه وکالت
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • اخذ پرونده های حقوقی، نوشتن اوراق قضایی و ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در اعمال منافی عفت و اخلاق نظیر جرایم ضد عفت و اخلاق عمومی، شرب خمر، زنا، لواط، تجاوز
 • متخصص در دعاوی املاک شامل موجر و مستاجر، سرقفلی، اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک، حق کسب و پیشه

آدرس دفتر: سیرجان، بلوار سید جمال الدین، روبروی دادگستری

شماره تماس: 09136218657

هزینه مشاوره با یک وکیل خوب در سیرجان به چه شکل است؟

بهترین وکیل سیرجان با توجه به امورات حقوقی ای که انجام می دهد، حق الوکاله مشخصی را از موکلش دریافت می کند که میزان حق الوکاله و طریقه پرداخت آن، به صورت کامل در قرارداد وکالتی که در این بین انجام شده است، درج می گردد. میزان حق الوکاله بهترین وکیل سیرجان بر اساس شرایط و مشکلات موجود در پرونده حقوقی تعیین می شود. به عنوان مثال برخی پرونده های حقوقی مانند دعاوی خانواده، نیاز به صرف مدت زمان بیشتری برای انجام کار دارند و یا دچار چالش ها و مشکلات بسیار زیادی هستند، از این رو بهترین وکیل خانواده در کرمان با در نظر گرفتن تمامی این موارد، میزان هزینه حق الوکاله ای خود را تعریف می کند و به موکل اعلام می دارد.

هزینه مشاوره با یک وکیل خوب در سیرجان به چه شکل است؟

تمامی موارد مهم در جلسه مشاوره ای که وکیل تعیین می کند، شکل گرفته و سپس پرونده حقوقی مطالعه و مورد بررسی قرار می گیرد و سپس میزان حق الوکاله به صورت دقیق اعلام می گردد. برخی از وکلا هم هستند که بابت جلسات مشاوره ای که برگزار می کنند، هزینه تعیین شده ای را از مراجعین خود دریافت می کنند تا در مورد شرایط موجود در پرونده و مشکلات آن، صحبت هایی را با مراجعین خود داشته باشند.

نکته ای که می بایست به آن توجه شود و بهتر است که به آن اشاره شود این است که هزینه بالای وکالتی بعضی از وکلا، دلیل بر بهتر بودن یا متخصص بودن آن ها نمی باشد. البته در بعضی موارد دیده شده، یک سری استثناها وجود دارد و آن این است که بعضی وکلا که در شهر یا منطقه ای، معروف و شناخته شده هستند و یا دارای رزومه قابل قبول وکالتی یا سوابقی درخشان هستند، نسبت به وکلایی دیگر، هزینه وکالتشان بیشتر است. چرا که مردم اعتماد بیشتری به آن ها دارند.

بهترین وکیل سیرجان چه وظایفی بر عهده دارد؟

به طور معمول پیش از انجام هرگونه اقدامی در مورد پرونده های حقوقی، یک قرارداد وکالتی میان بهترین وکیل سیرجان و موکل عقد می گردد و کلیه وظایف و کارکردهایی که وکیل و موکل قرار است در مقابل هم انجام دهند، در قرارداد شرح داده شده و به صورت واضح به آن اشاره می شود. هم وکیل و هم موکل موظف هستند تا به تعهدات و وظایف خود عمل کنند تا پرونده های حقوقی را با موفقیت به اتمام برسانند. در واقع همکاری دوسویه ای باید توسط وکیل و موکل انجام گردد، تا مراحل کاری در جهت مثبت به پیش رود. برخی از مهمترین وظایف بهترین وکیل سیرجان عبارت است از:

بهترین وکیل سیرجان چه وظایفی بر عهده دارد؟
 • صداقت و صراحت وکیل
 • فاش نکردن اسرار و رموز موکل
 • بالا بردن مهارت های مربوط به حقوق
 • پیگیری و بررسی مکرر پرونده های حقوقی
 • حضور در تمامی جلسات دادسرا و دادگاه
 • انجام دفاعیات قوی و موثر از موکل در دادگاه
 • ارائه گزارشاتی دقیق به موکل، مبتنی بر روند اجرای کار
 • تلاش جهت پایمال نشدن حق و حقوق موکل و پس گرفتن آن
 • امانتدار بودن و حفاظت از اسناد و مدارکی که توسط موکل در اختیار وکیل قرار داده شده است

کلام آخر

ما در این مقاله تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا اطلاعات جامع و مفیدی درباره بهترین وکیل سیرجان و مهمترین وظایف آن ها در اختیارتان قرار دهیم. امیدوارم این مقاله برایتان مفید و کارآمد باشد. ممنونم از شما همراهان گرامی که تا این لحظه ما را همراهی کردید. لطفا نظرات و پیشنهادات خود را برایمان کامنت کنید.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا