وکلا

10 تا از بهترین وکیل سیرجان ⚖️【سال1403】

صحیح ترین راهکار پس از روبرو شدن با انواع مشکلات حقوقی، مراجعه به یک وکیل معتبر است که در کار و امورات وکالتی خود، تخصص بسیار بالایی داشته باشد. یک وکیل خوب با بر عهده گرفتن پرونده های حقوقی، در مقابل آنان مسئول است و می بایست با روش هایی که نسبت بر آن ها تسلط لازم را دارد و اطمینان دارد که می تواند پرونده را با موفقیت به سرانجام برساند، در پرونده های موکلین خود بکار ببرد. کلیه امورات حقوقی مربوط به پرونده های موکلین، از صفر تا صد به عهده وکیل است و از آنجایی که این قبیل امورات نیازمند یک فرد متخصص و حرفه ای می باشد، لذا توصیه می گردد در شهری مانند سیرجان، از بهترین وکیل سیرجان کمک بگیرید. خواهشمندم تا پایان مقاله در برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل سیرجان کیست؟

بهترین وکیل سیرجان کیست؟

منظور از بهترین وکیل سیرجان فرد متخصصی است که پرونده های حقوقی موکلین را بر عهده می گیرد، از همان لحظه شروع به عنوان نماینده رسمی حقوقی موکلش انتخاب می شود و به جای موکلش در امورات حقوقی تصمیم گیری می کند، در دادگاه حضور پیدا می کند و حمایت گر او می باشد. ممکن است شرایطی رخ دهد که موکل نتواند در دادگاه حضور پیدا کند، وکیل به جای او حضور پیدا می کند و از او دفاعیات لازم را به عمل می آورد. در هر جای از استان کرمان می توانید به بهترین وکیل کرمان مراجعه کنید و مشکلات حقوقی خود را با او در میان بگذارید.

یک وکیل حقوقی در حوزه های مختلف خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری و طلاق به فعالیت می پردازد و معمولا در یک یا دو دعاوی بیش از دیگر دعاوی ها، تخصص بیشتری دارد که با توجه به مسئله و مشکلاتی که در پرونده حقوقی موکل وجود دارد، باید وکیل مورد نظر خود را با توجه به تخصصی که دارد انتخاب نمود. سوابق اجرایی و میزان تجربیات یک وکیل، تاثیر بسیار بسیار زیادی در موفقیت پرونده های حقوقی خواهد داشت، چرا که نسبت به مشکلاتی که از پیش در پرونده های حقوقی دیگر وجود داشته است، آگاهی لازم را دارد و شناخت کافی را کسب نموده است.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مقاله به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل سیرجان می پردازیم، لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در برترین وکیل همراه ما باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل سیرجان سال 1403

سعید ستوده نیا

سعید ستوده نیا بهترین وکیل سیرجان

جناب آقای سعید ستوده نیا وکیل پایه یک دادگستری در شهر سیرجان هستند که تاکنون موفق شده اند پرونده های بسیاری را با موفقیت به اتمام برسانند و به عنوان یکی از بهترین وکلای شهر سیرجان توسط مردم انتخاب شده اند. اخلاق خوب، صداقت، پیگیری پرونده ها و پاسخگویی و ارتباط و تعاملات بسیار خوب ایشان با مردم از جمله ویژگی های شاخص این وکیل میباشد. ایشان در کلیه زمینه های حقوقی و کیفری به کار و تخصص وکالتی مشغول میباشند که به تمامی آنها تسلط داشته و مهارت بسیار بالایی دارند.

برخی از مشخصات کاری و تحصیلی و حوزه های تخصصی ایشان عبارت اند از:

 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق
 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • دارای مدرک کارشناسی مهندسی عمران
 • متخصص در حوزه دعاوی مالی ، حقوقی، ، تجاری ، قراردادها،چک،ارث،شرکت های تجاری
 • مشاور حقوقی نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی
 • مشاور حقوقی چندین شرکت تولیدی،معدنی و صنعتی
 • ضمنا لازم به ذکر است که پدر ایشان جناب دکتر محمدرضا ستوده نیا قاضی بازنشسته و وکیل پایه یک دادگستری هستند که از وکلای باسابقه ، سرشناس و محبوب شهر سیرجان میباشند.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای سعید ستوده نیا، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09131799665
آدرس دفتر:
سیرجان، تقاطع بلوار دکتر صادقی و سید جمال، رو به روی فضای سبز، طبقه اول

سهیلا پور حسینعلی

سهیلا پور حسینعلی بهترین وکیل سیرجان

خانم سهیلا پور حسینعلی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی 10 سال سابقه کار دارای مدرک ارشد جزا وجرم شناسی نیز می باشد، ایشان بیشتر در زمینه دعاوی خانواده فعالیت می کند اما به طور تخصصیی در زمینه دعاوی مواد مخدر، خانواده، کیفری و…، پروندهای بانکهای ملت، صادرات، انصار نیز وکالت می پذیرد.

جهت اعطای وکالت و مشاور حقوقی حضوری و غیر حضوری با شماره زیر در تماس باشید:

تلفن دفتر: 03442204350
شماره تماس: 09396189289
شماره تماس: 09129649299

آدرس دفتر وکالت: سیرجان، بلوارسیدجمال الدین اسدابادی، کوچه روبرو دادگستری، کوچه دوم، مجتمع مبین، طبقه۳ واحد۶،

سحر رضاپور

سحر رضاپور وکیل در سیرجان

سرکار خانم سحر رضاپور وکیل پایه یک دادگستری می باشد. ایشان از وکلای شناخته شده ی سیرجان به شمار می روند، چرا که پرونده های موفق ایشان در زمینه های حقوقی و کیفری بسیار زبان زد است. خانم رضاپور پیگیری های مداومی از پرونده میکنند تا آن را به یک نتیجه قابل قبول برسانند و همین امر رضایت موکلین ایشان را در پی داشته است.

خانم رضاپور همچنین با توجه به تسلط به زبان انگلیسی، سابقه وکالت و تنظیم قرارداد برای اعضای شرکت های بین المللی از جمله بروکرهای بین المللی فارکس و کپیتال اکستند را در کارنامه خود ثبت نموده اند.

برخی از موارد رزومه کاری و تحصیلی ایشان عبارت است از:

 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق
 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق بین الملل
 • دارای مدرک آیلتس زبان انگلیسی در سال 2015
 • متخصص در حوزه دعاوی حقوقی اعم از داوری، قراردادها، ارث، مهریه، شرکت های تجاری، املاک، خانواده
 • متخصص در پرونده های کیفری شامل کلاهبرداری، قاچاق کالا، جرائم منافی عفت و…
 • شرکت و ارائه مقاله در کنفرانس بین المللی علوم و رویکردهای مدرن در علوم انسانی کشور مالزی سال ۲٠۱۵
 • دارای مقالات علمی حقوقی با اساتید برتر بین المللی در ژورنالهای Springer

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره خانم سحر رضاپور، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09131453529
آدرس دفتر: سیرجان، خیابان شهید نصیری شمالی، روبروی بانک گردشگری، نبش کوچه ۱۸

مصطفی نجمی نژاد

مصطفی نجمی نژاد وکیل سیرجان

جناب آقای مصطفی نجمی نژاد وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر سیرجان هستند. ایشان متخصص پرونده های حقوقی مختلفی هستند و تا به امروز موفق شده پرونده های بسیاری را با موفقیت به اتمام برسانند. برخی دیگر از حوزه های تخصصی ایشان عبارت است از:

 • اخذ پروانه وکالت از سوی قوه قضائیه
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی و …
 • دارای مدرک کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی
 • متخصص در حوزه طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و …
 • متخصص دعاوی اموال منقول اعم از خودرو، اشیاء گرانبها و جواهرات، ماشین آلات، وسایل و لوازم و …
 • متخصص در پرونده های کیفری اعم از قتل، سرقت، کلاهبرداری، جعل، درگیری، فروش مال غیر، اسیدپاشی، قاچاق مواد مخدر

شماره تماس: 09133479287
آدرس دفتر:
سیرجان، خیابان شریعتی، مجتمع میلاد، طبقه ی سوم، واحد 24

فاطمه کریمی گوغری

فاطمه کریمی گوغری وکیل سیرجان

سرکار خانم فاطمه کریمی گوغری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر سیرجان هستند و به ارائه فعالیت های تخصصی وکالتی در این شهر می پردازند. ایشان در زمینه دعاوی های کیفری، خانواده، طلاق، ثبتی، مالی، تجاری و غیره مشغول به کارند و به عنوان بهترین وکیل در سیرجان توسط مردم انتخاب شده است. برخی از موارد رزومه کاری ایشان عبارت است از:

 • دارای مدرک کارشناسی حقوق
 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف و عقد قرارداد
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان ها، خانواده، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، ملکی، موجر و مستاجر، اجراییات،حدود، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، داوری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دیات، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: سیرجان، کوچه روبروی دادگستری، سمت چپ، ساختمان سوم، طبقه اول

شماره تماس: 09130624377

حسن شریفی فرد

حسن شریفی فرد وکیل در سیرجان

جناب آقای حسن شریفی فرد یکی از موفق ترین وکلای مرد در حوزه های حقوقی مختلف در شهر سیرجان می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و همواره در طول سال ها فعالیت خود علاوه بر داشتن تعهد کاری بالا، تسلط کاملی بر تمامی قوانین حقوقی داشته اند. برخی از موارد رزومه کاری ایشان عبارت است از:

 • بیش از 10 سال سابقه وکالت
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق
 • اخذ پرونده های حقوقی، نوشتن اوراق قضایی و ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی خانواده، ارث و میراث، مواد مخدر، دیوان عدالت اداری، دیون، ثبت و احوال، اسناد رسمی و تجاری، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، ربا، فروش و انتقال مال غیر، سرقت

آدرس دفتر: سیرجان، بلوار سید جمال الدین اسد ابادی، روبروی دادگستری

شماره تماس: 09907075726

عباس حاتمی

عباس حاتمی وکیل در سیرجان

جناب آقای عباس حاتمی یکی دیگر از وکلای صاحب نام و شناخته شده در شهر سیرجان می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و همواره در طول سال ها فعالیت خود موفق شده اند درصد بسیار زیادی از موکلین را با رضایت خاطر جلب کنند. برخی از موارد رزومه کاری ایشان عبارت است از:

 • بیش از 10 سال سابقه وکالت
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • اخذ پرونده های حقوقی، نوشتن اوراق قضایی و ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در اعمال منافی عفت و اخلاق نظیر جرایم ضد عفت و اخلاق عمومی، شرب خمر، زنا، لواط، تجاوز
 • متخصص در دعاوی املاک شامل موجر و مستاجر، سرقفلی، اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک، حق کسب و پیشه

آدرس دفتر: سیرجان، بلوار سید جمال الدین، روبروی دادگستری

شماره تماس: 09136218657


هزینه مشاوره با یک وکیل خوب در سیرجان به چه شکل است؟

بهترین وکیل سیرجان با توجه به امورات حقوقی ای که انجام می دهد، حق الوکاله مشخصی را از موکلش دریافت می کند که میزان حق الوکاله و طریقه پرداخت آن، به صورت کامل در قرارداد وکالتی که در این بین انجام شده است، درج می گردد. میزان حق الوکاله بهترین وکیل سیرجان بر اساس شرایط و مشکلات موجود در پرونده حقوقی تعیین می شود. به عنوان مثال برخی پرونده های حقوقی مانند دعاوی خانواده، نیاز به صرف مدت زمان بیشتری برای انجام کار دارند و یا دچار چالش ها و مشکلات بسیار زیادی هستند، از این رو بهترین وکیل خانواده در کرمان با در نظر گرفتن تمامی این موارد، میزان هزینه حق الوکاله ای خود را تعریف می کند و به موکل اعلام می دارد.

تمامی موارد مهم در جلسه مشاوره ای که وکیل تعیین می کند، شکل گرفته و سپس پرونده حقوقی مطالعه و مورد بررسی قرار می گیرد و سپس میزان حق الوکاله به صورت دقیق اعلام می گردد. برخی از وکلا هم هستند که بابت جلسات مشاوره ای که برگزار می کنند، هزینه تعیین شده ای را از مراجعین خود دریافت می کنند تا در مورد شرایط موجود در پرونده و مشکلات آن، صحبت هایی را با مراجعین خود داشته باشند.

نکته ای که می بایست به آن توجه شود و بهتر است که به آن اشاره شود این است که هزینه بالای وکالتی بعضی از وکلا، دلیل بر بهتر بودن یا متخصص بودن آن ها نمی باشد. البته در بعضی موارد دیده شده، یک سری استثناها وجود دارد و آن این است که بعضی وکلا که در شهر یا منطقه ای، معروف و شناخته شده هستند و یا دارای رزومه قابل قبول وکالتی یا سوابقی درخشان هستند، نسبت به وکلایی دیگر، هزینه وکالتشان بیشتر است. چرا که مردم اعتماد بیشتری به آن ها دارند.

هزینه مشاوره با یک وکیل خوب در سیرجان به چه شکل است؟

بهترین وکیل سیرجان چه وظایفی بر عهده دارد؟

به طور معمول پیش از انجام هرگونه اقدامی در مورد پرونده های حقوقی، یک قرارداد وکالتی میان بهترین وکیل سیرجان و موکل عقد می گردد و کلیه وظایف و کارکردهایی که وکیل و موکل قرار است در مقابل هم انجام دهند، در قرارداد شرح داده شده و به صورت واضح به آن اشاره می شود. هم وکیل و هم موکل موظف هستند تا به تعهدات و وظایف خود عمل کنند تا پرونده های حقوقی را با موفقیت به اتمام برسانند. در واقع همکاری دوسویه ای باید توسط وکیل و موکل انجام گردد، تا مراحل کاری در جهت مثبت به پیش رود. برخی از مهمترین وظایف بهترین وکیل سیرجان عبارت است از:

 • صداقت و صراحت وکیل
 • فاش نکردن اسرار و رموز موکل
 • بالا بردن مهارت های مربوط به حقوق
 • پیگیری و بررسی مکرر پرونده های حقوقی
 • حضور در تمامی جلسات دادسرا و دادگاه
 • انجام دفاعیات قوی و موثر از موکل در دادگاه
 • ارائه گزارشاتی دقیق به موکل، مبتنی بر روند اجرای کار
 • تلاش جهت پایمال نشدن حق و حقوق موکل و پس گرفتن آن
 • امانتدار بودن و حفاظت از اسناد و مدارکی که توسط موکل در اختیار وکیل قرار داده شده است
بهترین وکیل سیرجان چه وظایفی بر عهده دارد؟

کلام آخر

ما در این مقاله تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا اطلاعات جامع و مفیدی درباره بهترین وکیل سیرجان و مهمترین وظایف آن ها در اختیارتان قرار دهیم. امیدوارم این مقاله برایتان مفید و کارآمد باشد. ممنونم از شما همراهان گرامی که تا این لحظه ما را همراهی کردید. لطفا نظرات و پیشنهادات خود را برایمان کامنت کنید.

5/5 - (3 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − ده =

دکمه بازگشت به بالا