ملکیوکلا

10 تا از بهترین وکیل ملکی در سیرجان ⚖️【سال1403】

املاک و مستقلات اعم از زمین، آپارتمان، ویلا، مجتمع های تجاری و… بخش قابل توجهی از دارایی های افراد در سطح جامعه را تشکیل می دهد. برای واگذاری، خرید و فروش، اجاره، رهن و… لازم است پیش از هر اقدامی دانش حقوقی خود در این باره را به میزان قابل قبولی افزایش دهید تا بر اثر ضعف های حقوقی با خسارت های جبران ناپذیری رو به رو نشوید. در این بین استخدام وکیل، به واسطه اینکه او در زمینه مسائل حقوقی به تخصص های لازم رسیده است می تواند یک قدم مثبت به شمار بیاید و از بروز خسارت های احتمالی جلوگیری کند؛ اما لازم است به این موضوع توجه کنید که هر وکیلی نمی تواند به شما در کسب پیروزی و موفقیت کمک کند و حتما باید به سراغ شاخص ترین گزینه ها بروید. از این رو، در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل ملکی در سیرجان آشنا کنیم؛ پس تا انتهای مقاله در کنار ما باشید.

بهترین وکیل ملکی در سیرجان

بهترین وکیل ملکی در سیرجان کیست؟

قوانین و مقررت پیچیده ای بر دعاوی ملکی حکم فرما است که تنها با کسب اطلاع در خصوص آن ها است که می توانید اقدامات مثبتی را در جهت کسب موفقیت به انجام برسانید. به این موضوع توجه داشته باشید که بهترین وکیل ملکی در سیرجان تحصیلات لازم برای رسیدگی به پرونده های قضایی را به انجام رسانده و تجربیات کافی در این زمینه را نیز به دست آورده است. او به واسطه مهارت های حقوقی که در این بخش به دست آورده می تواند مسیر کسب پیروزی را هموار نماید.

در واقع بهترین وکیل سیرجان ارتباط موثری را با موکل خود برقرار می کند و سعی دارد با تعامل موثر، پرونده را به جلو ببرد. او با قبول پرونده های ملکی در طی سال های متمادی توانسته در این بخش به تخصص های لازم دست پیدا کرده و پاسخگوی نیازهای موکل خود در مسیر دادرسی باشد. وکیل ملکی خوب در سیرجان از تغییرات قوانین مربوط به پرونده های ملکی نیز آگاهی کامل دارد و با مطالعه مداوم در این خصوص، علم خود را به روز نگه می دارد تا از رقبای خود عقب نماند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای ملکی در سیرجان را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در سیرجان سال 1403

سعید ستوده نیا

سعید ستوده نیا بهترین وکیل ملکی در سیرجان

جناب آقای سعید ستوده نیا وکیل پایه یک دادگستری در شهر سیرجان هستند که تاکنون موفق شده اند پرونده های بسیاری را با موفقیت به اتمام برسانند و به عنوان یکی از بهترین وکلای شهر سیرجان توسط مردم انتخاب شده اند. اخلاق خوب، صداقت، پیگیری پرونده ها و پاسخگویی و ارتباط و تعاملات بسیار خوب ایشان با مردم از جمله ویژگی های شاخص این وکیل میباشد. ایشان در کلیه زمینه های حقوقی و کیفری به کار و تخصص وکالتی مشغول میباشند که به تمامی آنها تسلط داشته و مهارت بسیار بالایی دارند.

برخی از مشخصات کاری و تحصیلی و حوزه های تخصصی ایشان عبارت اند از:

 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق
 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • دارای مدرک کارشناسی مهندسی عمران
 • متخصص در حوزه دعاوی مالی ، حقوقی، ، تجاری ، قراردادها،چک،ارث،شرکت های تجاری
 • مشاور حقوقی نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی
 • مشاور حقوقی چندین شرکت تولیدی،معدنی و صنعتی
 • ضمنا لازم به ذکر است که پدر ایشان جناب دکتر محمدرضا ستوده نیا قاضی بازنشسته و وکیل پایه یک دادگستری هستند که از وکلای باسابقه ، سرشناس و محبوب شهر سیرجان میباشند.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای سعید ستوده نیا، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09131799665
آدرس دفتر: 
سیرجان، تقاطع بلوار دکتر صادقی و سید جمال، رو به روی فضای سبز، طبقه اول

مصطفی نجمی نژاد

مصطفی نجمی نژاد بهترین وکیل ملکی در سیرجان

جناب آقای مصطفی نجمی نژاد وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر سیرجان هستند. ایشان متخصص پرونده های حقوقی مختلفی هستند و تا به امروز موفق شده پرونده های بسیاری را با موفقیت به اتمام برسانند.

برخی دیگر از حوزه های تخصصی ایشان عبارت است از:

 • اخذ پروانه وکالت از سوی قوه قضائیه
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی و …
 • دارای مدرک کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی
 • متخصص در حوزه طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و …
 • متخصص دعاوی اموال منقول اعم از خودرو، اشیاء گرانبها و جواهرات، ماشین آلات، وسایل و لوازم و …
 • متخصص در پرونده های کیفری اعم از قتل، سرقت، کلاهبرداری، جعل، درگیری، فروش مال غیر، اسیدپاشی، قاچاق مواد مخدر

شماره تماس: 09133479287
آدرس دفتر: 
سیرجان، خیابان شریعتی، مجتمع میلاد، طبقه ی سوم، واحد 24

محمدعلی اعتمادی

محمد علی اعتمادی بهترین وکیل ملکی سیرجان

جناب آقای محمدعلی اعتمادی وکیل پایه یک دادگستری به شماره پروانه وکالت 5091 می باشد. او به عنوان بهترین وکیل ملکی در سیرجان شناخته شده و علاوه بر این حوزه در زمینه های حقوقی و خانواده و حتی کیفری سابقه پر باری را دارا می باشد. از خدمات دیگر آقای اعتمادی می توان به تنظیم اسناد و مدارک، تنظیم دادخواست و شکوائیه اشاره کرد. شما می توانید از مشاوره های حضوری و غیرحضوری او برخوردار شوید.

آدرس: سیرجان، بلوار سیدجمال الدین اسدآبادی، مجتمع دی، طبقه ۲، واحد سمت چپ

شماره تماس: ۰۹۱۳۱۴۵۵۱۴۶


زهرا زرکش

زهرا زرکش وکیل ملکی در سیرجان

سرکار خانم زهرا زرکش وکیل پایه یک دادگستری و بهترین وکیل ملکی سیرجان می باشد. خانم زرکش علاوه بر حوزه ملکی در دیگر حوزه ها همانند خانواده و مهریه و حضانت نیز موفقیت های زیادی را کسب کرده است. شما می توانید از مشاوره های تخصصی ایشان در حوزه های مدنظر استفاده کرده و به پیشبرد پرونده خود کمک کرده باشید.

آدرس: سیرجان، خیابان قدس جنوبی، کوچه شماره ۴، پلاک ۳۴

شماره تماس: ۰۹۱۳۲۴۷۰۰۸۲

محسن امیری خراسانی

محسن امیری خراسانی وکیل ملکی سیرجان

جناب آقای محسن امیری وکیل پایه یک دادگستری به شماره پروانه 3505 می باشد. آقای امیری موفقیت های زیادی را در حوزه ملکی و پرونده های ملک و املاک کسب کرده و رزومه درخشانی از این بابت ارائه داده است. ایشان به دلیل پیگیری های مستمری که از پرونده های در جریان داشته، زمینه موفقیت های بزرگی را فراهم کرده و همواره رضایت موکلین خود را بدست آورده است.

آدرس: سیرجان، بلوار سید جمال الدین اسد آبادی، روبروی دادگستری، ساختمان دی، طبقه ۴

شماره تماس: ۰۹۱۳۲۴۵۰۲۹۴

صدیقه پاریزی

صدیقه پاریزی بهترین وکیل ملکی در سیرجان

سرکار خانم صدیقه پاریزی وکیل پایه یک دادگستری می باشد. ایشان در تمامی حوزه های خانواده ، کیفری، حقوقی و تجاری فعالیت داشته و پرونده قبول می کند. خانم پاریزی بصورت تخصصی در پرونده های ملکی فعال بوده و از بابت موفقیت هایی که کسب کرده از بهترین وکیل های ملکی سیرجان شناخته می شود.

آدرس: سیرجان، بلوار سید جمال الدین اسدآبادی، روبروی دادگستری

شماره تماس: ۰۹۱۳۳۴۵۹۰۷۷

ناصر تقی زاده شول

ناصر تقی زاده وکیل ملکی در سیرجان

جناب آقای ناصر تقی زاده شول از وکلای پایه یک و بهترین وکیل ملکی سیرجان می باشد. آقای تقی زاده در تمامی زمینه ها موفقیت های بسیاری را کسب کرده و رای مثبت اکثر پرونده های خود را اخذ کرده است. ایشان توانسته رضایت تمام موکلین خود را به لحاظ پیگیری پرونده و اخلاق نیکوی خود کسب کند. اگر تمایل به بهره مندی از تخصص و مهارت آقای تقی زاده دارید می توانید از مشاوره های حضوری و غیر حضوری ایشان برخوردار شوید.

آدرس: سیرجان، بلوار سیدجمال الدین اسدآبادی، روبروی دادگستری

شماره تماس: ۰۹۱۳۳۴۷۹۰۴۹

3 نمونه از مهارت های مهم وکیل ملکی در سیرجان

لازم است بهترین وکیل ملکی در سیرجان دارای مهارت های بسیاری باشد تا با استفاده از آن ها بتواند خواسته های موکل خود را برآورده کرده و پرونده را در مسیر درستی قرار بدهد. هر وکیلی نمی تواند شما را در رسیدن به اهداف تعیین شده یاری کند و باید از میان گزینه های مختلف در نهایت شاخص ترین و مطرح ترین آن ها را به خدمت بگیرید. در ادامه مقاله سعی داریم شما را با سه مورد از مهم ترین مهارت های لازم برای یک حقوقدان آشنا کنیم.

مهارت های ارتباطی با افراد درگیر در پرونده های ملکی: یکی از مهارت های مهم که وکیل ملکی می بایست تلاش ویژه ای برای کسب آن داشته باشد، قدرت ارتباط گرفتن با افراد درگیر در پرونده های قضایی است. باید وکیل و موکل برای کسب پیروزی و رسیدن به موفقیت های چشمگیر در خصوص پرونده های ملکی، شناخت کاملی از خواسته های یکدیگر داشته باشند و در تمام مسیر دادرسی با تعامل موثر با یکدیگر همکاری داشته باشند. وکیل می بایست راه برقراری ارتباط با موکل خود را بداند.

مهارت های حقوقی: دانش حقوقی و مهارت هایی که بهترین وکیل ملکی در سیرجان در اختیار دارد به طور مستقیم می تواند در نتیجه به دست آمده از دادگاه اثر داشته باشد. او به واسطه تحصیلات حقوقی خود به خوبی از قوانین و مقررات اطلاع پیدا کرده است و در مسیر دادرسی نیز می تواند با ارائه راهکارهای مطلوب، ضعف های حقوقی موکل خود را نیز برطرف کند. او راه های زیادی را برای نتیجه گرفتن در پرونده های ملکی دنبال خواهد کرد تا موفقیت حاصل گردد.

مهارت های کلامی: یکی دیگر از مهارت های مورد نیاز برای وکلای ملکی، فن بیان و قدرت نفوذ کلام می باشد. وکیل با استفاده از این مهارت می تواند دفاع موثری از موکل در جلسات دادگاه داشته باشد و برای اثبات ادعای موکل و یا رد ادعاهای طرف مقابل توضیحاتی را به دادگاه ارائه بدهد. دانش حقوقی و تجربیات یک وکیل زمانی کارساز واقع می شود که او بتواند با استفاده از کلام خود آن را بازگو کرده و قضات مربوط به پرونده های ملکی را برای رعایت حقوق فرد قانع کند.

بهترین وکیل ملکی در سیرجان

پس از انتخاب وکیل ملکی سیرجان چه باید کرد؟

اشاره داشتیم که در ابتدا لازم است با در نظر گرفتن معیارهایی مانند تخصص و سابقه، میزان مهارت و توانمندی بهترین وکیل ملکی در سیرجان را مورد سنجش قرار دهید تا به این شکل، اطلاعات شما در خصوص حقوقدان مورد نظر افزایش پیدا کرده و در نهایت تصمیم درستی را در این خصوص اتخاذ کنید. اکنون سوال پیش می آید که پس از انتخاب وکیل ملکی چه باید کرد؟ در ادامه به مجموعه ای از اقدامات مهم که باید پس از انتخاب وکیل انجام شود اشاره ای را خواهیم داشت.

برگزاری ملاقات حضوری: در جلسات ملاقات حضوری با وکیل مورد نظر می توانید سوالاتی که در خصوص پرونده های ملکی دارید را مطرح کرده و با وکیل در خصوص آن ها به تبادل نظر بپردازید. به هر اندازه که شناخت شما از توانایی های حقوقدان افزایش پیدا کند با آرامش خیال بیشتری می توانید تصمیم بگیرید و به نتایج درخشان تری نیز برسید. تنها با مطالعه چند سطر درباره وکیل شناخت شما از او کامل نمی شود. باید در ملاقات حضوری درباره وکیل و ویژگی هایش تحقیق کنید.

شناخت کامل از وکیل ملکی: در ابتدا لازم است شناخت خود را در جلسات ملاقات حضوری از وکیل افزایش دهید. برای این کار لازم است بر روی تمامی رفتارها و خلقیات بهترین وکیل ملکی در سیرجان تمرکز کرده تا برای شما در نهایت عیان شود که آیا این وکیل همان گزینه ای است که توقع داشتید وکالت پرونده های ملکی خود را به او بسپارید یا خیر. در این جلسات می توان تا حد زیادی زمان شناس بودن وکیل، فن بیان، رعایت اصول حرفه ای و… را مورد ارزیابی قرار داد.

امضای قرارداد: در این مرحله اگر احساس کردید که از توانایی های وکیل ملکی رضایت دارید لازم است با او قرارداد امضا کنید. امضای قرارداد با وکیل مورد نظر باعث می شود تا در آینده بر سر موضوعات مختلف دچار اختلافات و مشکلات جدی نشوید و به شیوه ای حرفه ای بتوانید اهداف تعیین شده را محقق کنید؛ اما پیش از امضای قرارداد لازم است دو طرف درباره تمامی جزئیات همکاری به توافق رسیده باشند و نقطه نظر مشترکی داشته باشند. یکی از این مسائل مهم حق الوکاله و شیوه پرداخت آن می باشد.

بهترین وکیل ملکی در سیرجان

کلام آخر

از اینکه تا اینجای مقاله در کنار ما بودید و ما را همراهی کردید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله سعی کردیم تا شما را با برخی از مهم ترین مشخصات و تخصص های بهترین وکیل ملکی در سیرجان آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید در خصوص آینده پرونده های قضایی خود تصمیم گیری کنید. در ادامه سه مهارت مهم که باید وکیل دارای آن باشد را بررسی کردیم و پس از آن نیز به اقدامات مهم پس از انتخاب وکیل پرداختیم. اکنون از شما درخواست می کنیم که اگر تجربه یا نظری دارید آن را در قسمت دیدگاه با مخاطبان برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =

دکمه بازگشت به بالا