وکیل

10 تا از بهترین وکیل همدان ⚖️【سال1403】

ما در این مقاله به موضوع بهترین وکیل همدان می پردازیم. شهر همدان چهاردهمین شهر بزرگ ایران می باشد. در این شهر معمولا افراد زیادی دچار مشکلات قضایی می شوند و برای حل مشکلات پرونده های کیفری و حقوقی خود، به دلیل آگاهی کم درباره ی این مسائل مجبور هستند، از یک وکیل کارکشته کمک بگیرند و او را نماینده ی خود برای انجام کارها قرار دهند. اگر به دنبال وکیل خوب در همدان هستید ما را در سایت برترین وکیل دنبال کنید.

بهترین وکیل همدان

اهمیت انتخاب بهترین وکیل همدان چیست؟

معمولا هر وکیلی متخصص در زمینه ی مخصوص به خود می باشد و در آن زمینه بسیار متبحر و کاربلد است. برای پیدا کردن وکیل خوب در همدان ، باید ویژگی های او را به صورت جداگانه مورد بررسی قرار داد. برای پیروزی و موفقیت در پرونده خود، داشتن یک وکیل کاربلد و زبده از اهمیت بالایی برخوردار است. وکلا به کمک مهارت و تخصص خود در به کارگیری قوانین مختلف، می توانند در گرفتن حق تان به شما یاری دهند.

همان طور که می دانید هرچقدر مدت زمان پیگیری پرونده بالا برود، میزان پیچیدگی آن نیز بیشتر می شود. به همین دلیل است که سپردن پرونده ی خود به یک وکیل کارکشته و متخصص در زمینه ی پرونده تان بسیار از اهمیت بالایی برخوردار است. یک وکیل زبده و کارکشته علاوه بر متخصص بودن در حوزه ی کاری خود، شجاع بودن وکیل هم از اهمیت بالایی برخوردار است، زیرا در غیر این صورت نمی تواند دفاع قاطعانه و مناسب از شما در مقابل متهم داشته باشد.

اهمیت انتخاب بهترین وکیل همدان

بهترین وکیل همدان کیست؟

در انتخاب بهترین وکیل باید بسیار دقت نمود زیرا موکل برای اثبات ادعایش باید تمام اسناد و مدارک خود را به وکیل ارائه دهد و گاهی نیز باید برخی از اسرارش را برای وکیل فاش کند. به همین دلیل اعتماد و اطمینان داشتن از وکیل امری ضروری است و از مهم ترین ویژگی های یک وکیل امانت دار و رازدار بودن وی می باشد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

به همین سبب در این مقاله سعی کرده ایم بهترین وکیل همدان را معرفی کنیم تا آشنایی کاملی با آن ها داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر در مورد وکلای همدان همراه ما باشید:

لیست 10 تا از بهترین وکیل همدان ⚖️ + آدرس و تلفن ☎️️

مصطفی ضیغمی

مصطفی ضیغمی بهترین وکیل همدان

آقای مصطفی ضیغمی، وکیل پایه یک دادگستری همدان، مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی و دارای بیش از 18 سال سابقه وکالت درخشان و پرتجربه می‌باشند. از نمونه سوابق کاری پرافتخار وکیل ضیغمی، وکیل اداره کل استاندارد همدان، وکیل دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی استان همدان، مشاور و کارشناس حقوقی سابق دانشگاه علوم پزشکی از سال 1385 لغایت 1390، مسئول سابق واحد ارشاد و معاضدت قضایی مرکز امور وکلا، کارشناسان حقوقی قوه قضاییه همدان، وکیل دانشگاه علوم پزشکی همدان و .. می توان به این چند مورد اشاره کرد.

برخی از تخصص ایشان وکالت در دعاوی:

  • حقوقی: قراردادها، چک، سفته، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا ابطال اسناد رسمی، دعاوی بانکی، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و …
  • کیفری:قتل، کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و …
  • خانواده: ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و …
  • ملکی: شهرداری، زمین شهری، مسکن و شهرداری، اراضی موات، اراضی ملی، الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، پیش فروش ساختمان، ابطال قرارداد، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فروش ملک مشاع، تخلیه ملک تجاری و …
  • وکالت در دعاوی علیه دستگاه‌های دولتی به غیر از علوم پزشکی

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت آقای مصطفی ضیغمی، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09183133570
آدرس دفتر:
همدان، خیابان بوعلی13، خانه برج آریان، طبقه10، واحد115
(حضور در دفتر با هماهنگی و رزرو وقت قبلی)


دکتر ستار عزیزی

ستار عزیزی بهترین وکیل همدان

آقای دکتر ستار عزیز وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و استاد تمام حقوق ( Professor of Law) با تکیه بر دانش حقوقی مکفی و چندین سال سابقه وکالت در تمامی امور حقوقی،کیفری، خانواده، ملکی و … به مراجعین مشاوره ارائه می دهد و آنان را از حق و حقوق خود مطلع می سازد. آقای عزیزی با جمع آوری ادله محکمه پسند و ارائه به موقع علاوه بر بهبود روند پرونده در هزینه موکل خود نیز صرفه جویی می کند. ایشان به صورت تخصصی و حرفه ای در حوزه دعاوی حقوقی، بانکی، اداری، تجاری بین المللی، داوری، خانوادگی و ..وکالت می پذیرد. از ویژگی های فردی ایشان می توان به 20 سال سابقه تدریس اشاره کرد.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت آقای دکتر ستار عزیزی، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09188317318
آدرس دفتر:
همدان، خیابان بوعلی ( سیزده خانه) برج آرین، طبقه ۶، واحد ۷
روزهای ملاقات: یکشنبه و سه شنبه ساعت ۱۷ الی ۱۹


محمد حسین خادمی آراسته

جناب آقای محمد حسین خادمی آراسته

آقای خادمی آراسته وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلا هستند. همچنین عضو هیات علمی دانشگاه و در وکالت دعاوی همچون حقوقی، خانواده، کیفری و ملکی بسیار خوشنام و متخصص هستند.

آدرس دفتر: همدان، اسدآباد، میدان شهید مطهری، ابتدای خیابان صاحب الزمان شرقی

شماره تماس: ۰۹۱۸۸۱۲۲۰۶۴

خدیجه سالک قادری

سرکار خانم خدیجه سالک قادری

یکی دیگر از بهترین وکیل همدان سر‌کار خانم خدیجه سالک قادری هستند. یکی از بهترین وکیل های پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و همچنین عضو صندوق حمایت وکلا و کارگشایان دادگستری هستند. وی در دعاوی حقوقی، خانواده، کیفری و ملکی بسیار متبحر و متخصص می باشد.

آدرس دفتر: همدان، رزن، ضلع غربی، میدان شهدا

شماره تماس: ۰۹۱۸۳۱۹۶۰۹۶

سیده زینب کمونه

سرکار خانم سیده زینب کمونه

سرکار خانم کمونه وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری است. زمینه ی کاری وی در وکالت پرونده های حقوقی و کیفری می باشد و در آن بسیار متخصص و کاربلد می باشد.

آدرس دفتر: همدان، اسئاباد، میدان امام خمینی، ضلع شرقی، طبقه ی اول، واحد یک

شماره تماس: ۰۹۱۸۳۱۳۲۳۰۶

فائزه حسنلو

سرکار خانم فائزه حسنلو

سرکار خانم فائزه حسنلو، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی همدان هستند. آخرین مدرک تحصیلی ایشان کارشناس ارشد حقوق خصوصی می باشد. دارای چندین سال سابقه درخشان وکالت در امور املاک و قرارداد، دعاوی مالی، چک و سفته، تمکین، مهریه و طلاق و اثبات نسب، جرائم کلاهبرداری و خیانت در امانت، دعاوی علیه دستگاه های دولتی به غیر علوم پزشکی، پیش فروش ساختمان، تصرف عدوانی، اجرت المثل و خلع ید و … می باشد.

آدرس دفتر: همدان، خیابان بوعلی، کوچه ی دادگستری، ساختمان شماره پنج

شماره تماس: ۰۹۱۸۸۱۰۱۴۴۶

علی زندیان

علی زندیان وکیل و مشاور پایه یک دادگستری همدان

آقای علی زندیان وکیل توانا و مشاور پایه یک دادگستری در همدان به صورت تخصصی و و با دانش حقوقی مکفی در حوزه های کیفری، حقوقی، خانواده و ملکی وکالت می پذیرد و به افراد بسته به پیچیدگی پروندشان مشاوره ارائه می دهد. از ویژگی های فردی ایشان می توان به امنت داری و بیان شیوا اشاره کرد. او با بیش از 11 سال سابقه وکالت و تحصیلات عالیه پرونده های موفق زیادی را در سابقه خود جای داده است.

آدرس: همدان، میدان دانشگاه(جهاد)، ابتدای خیابان میرزاده عشقی، مجتمع شهبازیان، واحد ۶

شماره تماس: 09183170348


ویژگی های بهترین وکیل همدان

همان طور که در بالا به آن اشاره کردیم، یکی از مهم‌ترین و حیاتی‌ترین ویژگی برای یک وکیل کارکشته، امانت‌داری و رازداری او می باشد. بهترین وکیل زن در همدان باید محرم اسرار موکلش باشد و هرگز اطلاعات و اتفاقات موکل خود را پیش هیچ کس حتی بعد از اتمام کار پرونده فاش نکند.

یک وکیل کار کشته باید از گفتن جملات غیرممکن پرهیز کند. هرگز موکل را الکی امیدوار نکند بلکه با توضیحاتی کامل مسیر درست قانونی و طریقه ی سپری شدن مراحل رسیدگی پرونده را برای موکل خود شرح دهد. به هیچ عنوان از جملاتی تحت عنوان; من اطمینان صد درصد می دهم، سعی در فریب و صرفا گرفتن حق الوکاله را نداشته باشد.

بهترین وکیل همدان باید دارای یک یا چند تخصص باشد. با توجه به این که حوزه ی حقوق مانند بسیاری از حوزه های دیگر سختی و پیچیدگی های خاص خود را دارد، پس در نتیجه وککلایی که به صورت تخصصی در یک یا چند موضوع مشغول مشاوره و وکالت هستند از تجربه و تخصص بالایی نسبت به وکلایی که در همه ی حوزه ها فعالیت نمی کنند، برخوردار می باشند.

ویژگی های بهترین وکیل

لزوم توجه به سابقه و تخصص وکیل همدان

در هنگام انتخاب بهترین وکیل همدان باید این موضوع را در نظر داشته باشید که هر وکیلی نمی تواند شما را به اهدافی که در نظرتان در خصوص پرونده مجسم کرده اید برساند. برای این کار لازم است تخصص و سابقه وکیل مورد نظر را به دقت مورد سنجش قرار دهید تا از میان انبوه وکلای مرد و زنی که در این حوزه مشغول به فعالیت حقوقی هستند، در نهایت شاخص ترین و مطرح ترین آن ها را به خدمت بگیرید. در این صورت است که نتایج مطلوب در انتظار شما است و به موفقیت نزدیک تر می شوید.

سابقه یک وکیل در واقع سال هایی است که او مشغول بررسی و رسیدگی پرونده های حقوقی و کیفری مختلف بوده و در این راه نیز تجربیات قابل اتکایی را به دست آورده است. از سوی دیگر باید توجه داشته باشید که علم حقوق بسیار گسترده است و همین موضوع می طلبد تا در ابتدا موضوع پرونده خود را در نظر داشته و سپس بر اساس آن به سراغ وکلای متخصص برویم. دقت داشته باشید که فضای فکری و کاری وکلای متخصص در زمینه دعاوی کیفری کاملا متفاوت از وکیل متخصص در زمینه دعاوی ملکی است.

کلام آخر

بسیار از شما همراهان گرامی سپاس گزارم که تا این قسمت از مقاله همراه ما بودید. ما در مقاله ی بهترین وکیل همدان سعی کردیم اطلاعات مفید و جامعی را درباره ی ویژگی های بهترین وکیل و همچنین اهمیت انتخاب یک وکیل خوب را در اختیارتان قرار دهیم. لطفا نظرات و پیشنهاد های خود را جهت بهبود مقاله برای ما کامنت کنید.

4.7/5 - (4 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 2 =

دکمه بازگشت به بالا