وکیل

10 تا از بهترین وکیل همدان ⚖️【سال1402】

ما در این مقاله به موضوع بهترین وکیل همدان می پردازیم. شهر همدان چهاردهمین شهر بزرگ ایران می باشد. در این شهر معمولا افراد زیادی دچار مشکلات قضایی می شوند و برای حل مشکلات پرونده های کیفری و حقوقی خود، به دلیل آگاهی کم درباره ی این مسائل مجبور هستند، از یک وکیل کارکشته کمک بگیرند و او را نماینده ی خود برای انجام کارها قرار دهند. اگر به دنبال وکیل خوب در همدان هستید ما را در سایت برترین وکیل دنبال کنید.

بهترین وکیل همدان

اهمیت انتخاب بهترین وکیل همدان

معمولا هر وکیلی متخصص در زمینه ی مخصوص به خود می باشد و در آن زمینه بسیار متبحر و کاربلد است. برای پیدا کردن یک وکیل خوب باید ویژگی های او را به صورت جداگانه مورد بررسی قرار داد. برای پیروزی و موفقیت در پرونده خود، داشتن یک وکیل کاربلد و زبده از اهمیت بالایی برخوردار است. وکلا به کمک مهارت و تخصص خود در به کارگیری قوانین مختلف، می توانند در گرفتن حق تان به شما یاری دهند.

همان طور که می دانید هرچقدر مدت زمان پیگیری پرونده بالا برود، میزان پیچیدگی آن نیز بیشتر می شود. به همین دلیل است که سپردن پرونده ی خود به یک وکیل کارکشته و متخصص در زمینه ی پرونده تان بسیار از اهمیت بالایی برخوردار است. یک وکیل زبده و کارکشته علاوه بر متخصص بودن در حوزه ی کاری خود، شجاع بودن وکیل هم از اهمیت بالایی برخوردار است، زیرا در غیر این صورت نمی تواند دفاع قاطعانه و مناسب از شما در مقابل متهم داشته باشد.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل ایران

اهمیت انتخاب بهترین وکیل همدان

بهترین وکیل همدان کیست؟

در انتخاب بهترین وکیل باید بسیار دقت نمود زیرا موکل برای اثبات ادعایش باید تمام اسناد و مدارک خود را به وکیل ارائه دهد و گاهی نیز باید برخی از اسرارش را برای وکیل فاش کند. به همین دلیل اعتماد و اطمینان داشتن از وکیل امری ضروری است و از مهم ترین ویژگی های یک وکیل امانت دار و رازدار بودن وی می باشد. ما در ادامه ی مقاله سعی کردیم به معرفی 10 نفر از بهترین وکیل همدان بپردازیم، همراه ما باشید.

جناب آقای ستار عزیزی

جناب آقای ستار عزیزی

یکی از بهترین و متخصص ترین وکیل ها در همدان جناب آقای عزیزی هستند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و همچنین عضو کانون وکلای دادگستری می باشند. آقای عزیزی متخصص در پرونده های کیفری و حقوقی و عضو هیات علمی دانشگاه هستند.

آدرس دفتر: همدان، دانشگاه بوعلی سینا، دانشکده ادبیات و علوم انسانی

شماره تماس: ۰۹۱۸۸۳۱۷۳۱۸

جناب آقای محمد حسین خادمی آراسته

جناب آقای محمد حسین خادمی آراسته

آقای خادمی آراسته وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلا هستند. همچنین عضو هیات علمی دانشگاه و در وکالت دعاوی همچون حقوقی، خانواده، کیفری و ملکی بسیار خوشنام و متخصص هستند.

آدرس دفتر: همدان، اسدآباد، میدان شهید مطهری، ابتدای خیابان صاحب الزمان شرقی

شماره تماس: ۰۹۱۸۸۱۲۲۰۶۴

سرکار خانم خدیجه سالک قادری

سرکار خانم خدیجه سالک قادری

یکی دیگر از بهترین وکیل همدان سر‌کار خانم خدیجه سالک قادری هستند. یکی از بهترین وکیل های پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و همچنین عضو صندوق حمایت وکلا و کارگشایان دادگستری هستند. وی در دعاوی حقوقی، خانواده، کیفری و ملکی بسیار متبحر و متخصص می باشد.

آدرس دفتر: همدان، رزن، ضلع غربی، میدان شهدا

شماره تماس: ۰۹۱۸۳۱۹۶۰۹۶

سرکار خانم سیده زینب کمونه

سرکار خانم سیده زینب کمونه

سرکار خانم کمونه وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری است. زمینه ی کاری وی در وکالت پرونده های حقوقی و کیفری می باشد و در آن بسیار متخصص و کاربلد می باشد.

آدرس دفتر: همدان، اسئاباد، میدان امام خمینی، ضلع شرقی، طبقه ی اول، واحد یک

شماره تماس: ۰۹۱۸۳۱۳۲۳۰۶

سرکار خانم خدیجه جامه بزرگ

سرکار خانم خدیجه جامه بزرگ

یکی دیگر ازمتبحر ترین وکیل ها در همدان سرکار خانم جامه بزرگ هستند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و زمینه ی کاری ایشان در دعاوی حقوقی و کیفری است. همچنین وی عضو کانون وکلای دادگستری نیز می باشد.

آدرس دفتر: همدان، تویسرکان، خیابان انقلاب، روبروی شهرداری، بن بست حقیقت

شماره تماس: ۰۹۱۸۴۴۴۰۴۲۴

جناب آقای فریدون طاهری

جناب آقای فریدون طاهری

آقای طاهری دارای ۱۰ سال سابقه ی فعالیت حقوقی و یکی از بهترین وکیل های پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی همدان هستند. خدمات وکالتی آقای فریدون طاهری اعم از اخذ پرونده، قرارداد، مشاوره حضوری، مشاوره ی غیر حضوری، نوشتن اوراق قضایی و … می باشد.

آدرس دفتر: همدان، خیابان بوعلی، پاساژ محمدی، ساختمان آراد، طبقه ی دوم

شماره تماس: ۰۹۱۸۹۱۳۹۹۱۸

سرکار خانم فائزه حسنلو

سرکار خانم فائزه حسنلو

سرکار خانم فائزه حسنلو، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی همدان هستند. آخرین مدرک تحصیلی ایشان کارشناس ارشد حقوق خصوصی می باشد. دارای چندین سال سابقه درخشان وکالت در امور املاک و قرارداد، دعاوی مالی، چک و سفته، تمکین، مهریه و طلاق و اثبات نسب، جرائم کلاهبرداری و خیانت در امانت، دعاوی علیه دستگاه های دولتی به غیر علوم پزشکی، پیش فروش ساختمان، تصرف عدوانی، اجرت المثل و خلع ید و … می باشد.

آدرس دفتر: همدان، خیابان بوعلی، کوچه ی دادگستری، ساختمان شماره پنج

شماره تماس: ۰۹۱۸۸۱۰۱۴۴۶

سرکار خانم نادره فاتحی

سرکار خانم نادره فاتحی وکیل پایه یک دادگستری با بیش از یک دهه فعالیت موفقیت آمیز در همدان و سراسر کشور، وکالت و مشاوره در امور قراردادهای داخلی و بین المللی وکالت و مشاوره در امور ملکی و مالی وکالت و مشاوره در مسائل مربوط به قرارداد مشارکت در ساخت وکالت و مشاوره در امور کیفری وکالت و مشاوره در امور تصادفات و دیه وکالت در امور چک، سفقه و … وکالت در مشاوره و دعاوی خانواده، طلاق و مهریه تنظیم انواع دادخواست و لایحه به صورت تخصصی فعالیت می کنند.

آدرس دفتر: همدان، خیابان بوعلی سیزده خانه، روبروی برج آرین، ساختمان نگین، طبقه اول

شماره تماس: 09183070365

جناب آقای مصطفی ضیغمی

جناب آقای مصظفی ضیغمی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی همدان، آخرین مدرک تحصیلی ایشان کارشناس ارشد حقوق خصوصی می‌باشد. وکیل دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان همدان، مشاور و کارشناس حقوقی سابق دانشگاه علوم پزشکی از سال 1385 لغایت 1390، مسئول سابق واحد ارشاد و معاضدت قضایی مرکز امور وکلا، کارشناسان حقوقی قوه قضاییه همدان، وکیل پایه یک دانشگاه علوم پزشکی استان همدان من جمله سوابق کاری و شغلی این وکیل نمونه است.

دارای 17 سال سابقه درخشان وکالت در امور املاک و قراردادها دعاوی سرقفلی و اجاره، دعاوی مالی، چک و سفته، دعاوی خانواده، تمکین، مهریه و طلاق و اثبات نسب، دعاوی علیه دستگاه‌های دولتی به غیرعلوم پزشکی، شهرداری، زمین شهری، مسکن و شهرداری، اوقاف، پیش فروش ساختمان، تصرف عدوانی، اجرت المثل و خلع ید و غیر می‌باشد.

آدرس دفتر: همدان، خیابان بوعلی 13، خانه برج آریان، طبقه10، واحد 115

شماره تماس: 09183133570

جناب آقای حسن حبیبیان

وکیل در همدان

جناب آقای مصظفی ضیغمی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی همدان، آخرین مدرک تحصیلی ایشان کارشناس ارشد حقوق خصوصی می‌باشد. وکیل دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان همدان، مشاور و کارشناس حقوقی سابق دانشگاه علوم پزشکی از سال 1385 لغایت 1390، مسئول سابق واحد ارشاد ومعاضدت قضایی مرکز امور وکلا، کارشناسان حقوقی قوه قضاییه همدان، وکیل پایه یک دانشگاه علوم پزشکی استان همدان من جمله سوابق کاری و شغلی این وکیل نمونه است.

وی دارای 17 سال سابقه درخشان وکالت در امور املاک و قراردادها دعاوی سرقفلی و اجاره، دعاوی مالی، چک و سفته، دعاوی خانواده، تمکین، مهریه و طلاق و اثبات نسب، جرائم کلاهبرداری و خیانت در امانت و جرائم پرونده‌های قتل اجاره و سرقفلی، شهرداری، زمین شهری، مسکن و شهرداری، اوقاف، پیش فروش ساختمان، تصرف عدوانی، اجرت المثل و خلع ید و غیر می‌باشد.

آدرس دفتر: همدان، خیابان بوعلی13، خانه برج آریان، طبقه10، واحد115

شماره تماس: 09183133570

ویژگی های بهترین وکیل

همان طور که در بالا به آن اشاره کردیم، یکی از مهم‌ترین و حیاتی‌ترین ویژگی برای یک وکیل کارکشته، امانت‌داری و رازداری او می باشد. وکیل خوب باید محرم اسرار موکلش باشد و هرگز اطلاعات و اتفاقات موکل خود را پیش هیچ کس حتی بعد از اتمام کار پرونده فاش نکند.

یک وکیل کارکشته باید از گفتن جملات غلوآمیز و غیرممکن پرهیز کند. هرگز موکل را الکی امیدوار نکند بلکه با توضیحاتی کامل مسیر درست قانونی و طریقه ی سپری شدن مراحل رسیدگی پرونده را برای موکل خود شرح دهد. به هیچ عنوان از جملاتی تحت عنوان; من اطمینان صددرصد می دهم، سعی در فریب و صرفا گرفتن حق الوکاله را نداشته باشد.

یکی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل کارکشته، دقت و ریزبینی او است. یک وکیل خوب باید به جزئیات پرونده ی شما دقت کند تا بتواند برای حل آن به بهترین و ساده ترین روش اقدام کند. اگر یک وکیل از دقت بالایی بهره مند نباشد، ممکن است اطلاعات مهمی از پرونده را نادیده بگیرد و مانعی بر سر راه موفقیت پرونده شما ایجاد کند.

ویژگی های بهترین وکیل

یک وکیل خوب باید دارای یک یا چند تخصص باشد. با توجه به این که حوزه ی حقوق مانند بسیاری از حوزه های دیگر سختی و پیچیدگی های خاص خود را دارد، پس در نتیجه وکیل هایی که به صورت تخصصی در یک یا چند موضوع مشغول مشاوره و وکالت هستند از تجربه و تخصص بالایی نسبت به وکلایی که در همه ی حوزه ها فعالیت نمی کنند، برخوردار می باشند.

با گذر زمان شرایط زندگی افراد عوض می شود، در نتیجه قوانین نیز تغییر می کند. بنابراین اطلاعات قدیمی دیگر کاربرد چندانی ندارد. برای این که یک وکیل بتواند کار خود را به خوبی انجام دهد، باید اطلاعات خود را به روز نماید و از تبصره های جدید و تغییراتی که در قانون انجام گرفته آگاه باشد. زمانی که اطلاعات خود را به روز نکند و با اطلاعات قدیمی اقدام به انجام وکالت نماید، ممکن است در پرونده ی خود موفق عمل نکند.

یکی دیگر از ویژگی های بهترین وکیل این است که بعد از بررسی اسناد و مدارک ارائه شده و صحبت های لازم با موکل خود، برای حل مشکل ایجاد شده، بهترین، کم هزینه ترین و سریع ترین راه حل را به موکل خود پیشنهاد می کند.

یک وکیل کارکشته از تجربه ی دیگران برای حل موضوع کمک می گیرد و برای کشف حقیقت تمام تلاش و همکاری لازم را با قاضی انجام می دهد و هرگز از آن سوء استفاده نمی کند که این خلاف شان وکیل خوب است.

کلام آخر

بسیار از شما همراهان گرامی سپاس گزارم که تا این قسمت از مقاله همراه ما بودید. ما در مقاله ی بهترین وکیل همدان سعی کردیم اطلاعات مفید و جامعی را درباره ی ویژگی های بهترین وکیل و همچنین اهمیت انتخاب یک وکیل خوب را در اختیارتان قرار دهیم. لطفا نظرات و پیشنهاد های خود را جهت بهبود مقاله برای ما کامنت کنید.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا