وکیل

10 تا از بهترین وکیل یزد ⚖️【سال1402】

ما در این مقاله به موضوع بهترین وکیل یزد می پردازیم لطفا همراه ما باشید. همان طور که می دانید در شهرهای پرجمعیت مانند یزد، به دلیل ازدحام جمعیت، مطمعناً مشکلات حقوقی هم زیاد می شود و هرکس سعی می کند تا کارش را به متخصص در این زمینه بسپارد زیرا کسی که در کارش متخصص است می تواند با استفاده از بعضی راهکارها در کوتاه ترین زمان ممکن راهگشا در این امور باشد. اگر به دنبال بهترین وکیل در یزد هستید ما را در سایت برترین وکیل همراهی کنید.

بهترین وکیل یزد

وکیل پایه یک و پایه دو دادگستری در یزد

یکی از زمینه های مشترک برای وکیل پایه یک و پایه دو دادگستری این است که می توانند هر دو در امور حقوقی فالیت نمایند و در بیشتر امور با هم متفاوت هستند. وکیل پایه یک می تواند بدون هیچ محدودیتی در تمام محکمه های حقوقی و کیفری کل کشور به فعالیت خود ادامه می دهد. اما وکیل پایه دو در دسته هایی از محاکم می تواند شرکت کند که به جرایم تعزیری حبس کمتر از ده سال، شلاق و جزای نقدی و همچنین در محاکم حقوقی پرونده های مالی کمتر از دویست و پنجاه میلیون تومان و خواسته های غیر مالی به غیر از نکاح، طلاق و اثبات نسب و نفی نسب را دارد.

وکلایی که از کانون وکلای دادگستری پروانه اخذ می کنند باید به مدت دو سال کارآموزی را بگذرانند و در طی این مدت می توانند تحت نظر وکیل سرپرست به دفاع از حقوق موکل اقدام کند. بعد از گذر دو سال و همچنین تایید صلاحیت علمی و گزینش های مربوطه، موفق به گرفتن پروانه ی وکالت پایه یک می شوند.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل تهران

وکیل پایه یک و پایه دو دادگستری دریزد

بهترین وکیل یزد کیست؟

یک وکیل کار کشته در یزد زمانی بهترین می باشد که خود را به جای موکلش قرار دهد و شرایطش را درک کند. در کنار دانش وکالتی یک روانشناس خوب هم باشد. یک وکیل خوب باید با پیچیدگی های پرونده های حقوقی آشناییت کامل داشته باشد و دارای عزت نفس و همچنین اعتماد به نفس بالایی باشد. در این مقاله به معرفی 10 مورد از وکیل کارکشته در یزد می پردازیم .

سرکار خانم معصومه قلیج

سرکار خانم معصومه قلیج

یکی از وکیل های پایه یک دادگستری در شهر یزد سرکار خانم معصومه قلیج می باشد. دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی و عضو کانون وکلا هستند. با دوازده سال سابقه در این حوزه، دانش خود را در زمینه حقوقی به موکلین خود به اثبات رسانده است.

شماره تماس: 09134520800

جناب آقای سعید دهقانی فیروز آبادی

جناب آقای سعید دهقانی فیروز آبادی

جناب آقای سعید دهقانی فیروز آبادی دارای سابقه ی پروانه وکالت از کانون وکلا و دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی می باشد. متخصص در پرونده های دعاوی خانواده و هویت قانونی، جرایم علیه اموال و اسناد و دعاوی املاک و … می باشند.

آدرس دفتر: یزد، بلوار شهید عابدی، روبروی مسجد الرسول

جناب آقای علی زارعشاهی

جناب آقای علی زارعشاهی

یکی از وکیل کارشته در یزد جناب آقای زارعشاهی می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و همچنین عضو کانون وکلا هستند. زمینه ی کاری جناب آقای زارعشاهی در پرونده های دعاوی حقوقی و کیفری می باشد.

آدرس دفتر: یزد، شهر میبد، یخان، کوی نیلوفر 51

شماره تماس: 09131536239

جناب آقای حسن قاسمی مقدم

جناب آقای حسن قاسمی مقدم

جناب آقای حسن قاسمی مقدم عضو هیئت علمی دانشگاه هستند. آقای قاسمی مقدم برای پرونده های دعاوی حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده بسیار تلاش و در نتیجه بسیار خوش درخشیده است.

آدرس دفتر: یزد، صفائیه، چهار راه پژوهش ختدن یک، پلاک 310

شماره تماس: 09122976397

جناب آقای سید جعفر هاشمی باجگانی

جناب آقای سید جعفر هاشمی باجگانی

جناب آقای سید جعفر هاشمی باجگانی یکی دیگر از وکیل کارکشته یزد می باشد، وکیل پایه یک دادگستری و همچنین عضو کانون وکلا دادگستری هستند. ایشان در پرونده های دعاوی حقوقی و کیفری بسیار متبحر و متخصص هستند.

آدرس دفتر: یزد، بلوار طالقانی، نبش پارکینگ دادگستری، مجتمع تجاری شهاب، واحد شماره ی دو

شماره تماس: 09133518852

جناب آقای امیرمحمد صدیقیان

جناب آقای امیرمحمد صدیقیان

آقای صدیقیان یکی از وکیل های پایه یک دادگستری در یزد می باشد. یکی از اعضاء هیئت علمی دانشگاه جناب آقای امیر محمد صدیقیان می باشد. ایشان در پرونده های دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی بسیار متبحر هستند.

آدرس دفتر: یزد، میبد، خیابان رجایی، کوچه ی گلریز

شماره تماس: 09133554261

جناب آقای حسن رحیم زاده میبدی

جناب آقای حسن رحیم زاده میبدی

جناب آقای حسن رحیم زاده میبدی مشاور حقوقی در یزد می باشد و یکی از وکیل های پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلا دادگستری هستند.ایشان در پرونده های دعاوی حقوقی و کیفری توانسته رضایت موکل های خود را جلب کند.

آدرس دفتر: یزد، خیابان فرخی، مجتمع شقایق، طبقه ی چهارم

شماره تماس: 091335224009

سرکار خانم بهاره حلوانی

سرکار خانم بهاره حلوانی، وکیل پایه یک دادگستری یزد و مشاور حقوقی، با 11 سال سابقه وکالت، دانشجوی دکتری حقوق خصوصی، و فارغ التحصیل کارشناسی و کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه دولتی اصفهان با رتبه ممتاز می‌باشد. وی دارای 5 سال سابقه در امور حقوقی بانک و دعاوی مربوط به آن بوده، و در حال حاضر مشاور حقوقی شرکت سهامی بیمه ایران، بیمه دی و شرکت پترو پالایش نیک واقع در شهرک صنعتی یزد است و با استفاده از دانش و تجربه، در مدت وکالتش توانسته نتیجه مطلوبی را برای پرونده‌های موکلین بدست بیاورد.

آدرس دفتر: یزد، بلوار پاک‌نژاد، سه راه آبنما، ابتدای خیابان هزار درخت، مجتمع اداری نیما، طبقه 2

شماره تماس: 09131949574

جناب آقای علی آدینه

جناب آقای علی آدینه، وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای یزد، دارای پروانه وکالت صادره از سوی کانون وکلای دادگستری و دارای سابقه درخشان چندین ساله در زمینه وکالت و مشاوره می‌ باشد که براساس آگاهی خویش توانسته پرونده‌های بسیاری را به نتیجه عالی و مورد تایید موکل برساند. دعاوی خانواده (طلاق، طلاق توافقی، استرداد جهیزیه، نفقه، مهریه، و …)

هویت قانونی شامل دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی اموال منقول شامل خودرو، ماشین آلات، دعاوی املاک شامل اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، سرقفلی، حق کسب و پیشه، تخلیه، دعاوی ملکی، حقوقی و کیفری خلاصه از دعاویی است که توسط آقای آدینه قبول وکالت شده است.

آدرس دفتر: یزد، خیابان فرخی، مجتمع تجاری و اداری شقایق، طبقه4، واحد13

شماره تماس: 09153154598

سرکار خانم فاطمه دهقانی

سرکار خانم فاطمه دهقانی یکی از بهترین وکیل در یزد می باشد. ایشان باتلاش و کوشش خود، موفق شده است تا موجب رضایت موکلین واقع شود و با مشاوره های تخصصی خود، به موکلینش کمک شایانی کند. خانم فاطمه دهقانی به عنوان بهترین وکیل در یزد مشغول به فعالیت کلیه دعاوی حقوقی مانند خانوادگی، طلاق، کیفری، ثبتی ملکی و غیره می باشد. همچنین ایشان به عنوان بهترین وکیل در یزد معرفی شده است.

آدرس دفتر: یزد، میدان مهدیه، ابندای بلوار منتظر قائم، دفتر وکالت امیرحسین کاظمی

شماره تماس: 09133539578

ویژگی های وکیل یزد

یک وکیل خوب قبل از پذیرفتن پرونده، ابتدا جلسه ای را تشکل می دهد تا با موکل در رابطه با پرونده صحبت کند و تمامی اسناد و مدارک ارائه شده توسط موکل را جزء به جزء بررسی می کند و نتایج احتمالی که در آینده اتفاق خواهد افتاد را با او در میان می گذارد. بعد از بررسی های انجام شده نسبت به پرونده یک شروع قدرتمند را آغاز 111111 می کند و برای رسیدن به موفقیت در پرونده تلاش می کند. یک وکیل خوب چند ویژگی بارز دارد که به آن اشاره می کنیم.

یک وکیل کارکشته باید اطلاعات به روز و آپدیت شده داشته باشد. با توجه به تغییراتی که در قوانین و مقررات اتفاق می افتد، لازم است یک وکیل خوب اطلاعات خود را از قوانین و مقررات جدید به روز نگه دارد و فقط به دانش چند سال اخیر خود اکتفا نکند.

یکی دیگر از مهم ترین ویژگی یک وکیل کارکشته دقت بالای اوست. یک وکیل به جزئیات پرونده ی شما بسیار دقت می کند تا بتواند راه حل مناسبی پیدا کند. اگر یک وکیل دقت بالا نداشته باشد ممکن است اطلاعات مهمی را نادیده بگیرد و مانعی سر راه موفقیت پرونده ایجاد کند.

یک وکیل باید امین و امانت دار باشد و محرم اصرار موکلش باشد و هیچ وقت اطلاعات و اتفاقات موکل خود را حتی بعد از به اتمام رسیدن پرونده پیش هیچ شخصی افشا نکند.

ویژگی دیگر یک وکیل خوب این است که وی باید روابط اجتماعی خوب و شنونده و گوینده ی عالی باشد. زمانی که موکل درباره ی پرونده ی خود صحبت می کند به حرف های او گوش دهد تا جزئیات مهم را پیدا کند. بعضی مواقع موکل از گفتن بعضی از جزئیات خودداری می کند، یک وکیل کارکشته با روابط اجتماعی بالا و فن بیان قوی خود می تواند به موکل خود این اطمینان را بدهد تا درباره ی جزئیات صحبت کند. علاوه بر این موارد یک وکیل خوب با فن بیان خود چه با وکیل طرف مقابل چه با قاضی، می تواند نتیجه ی دادگاه را به طور کل تغییر دهد.

یک وکیل هرگز موکل خود را بیهوده امیدوار نمی کند بلکه با توضیحاتی مسیر درست و قانونی و طریقه ی سپری شدن مراحل رسیدگی به پرونده را برای موکل شفاف سازی کند و هیچ وقت با گفتن جملاتی همچون من اطمینان صددرصد می دهم، موکل خود را جهت گرفتن حق الوکاله فریب نمی دهد.

کلام آخر

بسیار سپاسگزارم از شما همراهان گرامی که تا این قسمت از مقاله همراه ما بودید. ما در این مقاله تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا اطلاعات جامعی را درباره بهترین وکیل یزد و ویژگی های یک وکیل کارکشته و انواع وکیل را در اختیارتان قرار دهیم. لطفا نظرات و پیشنهادهای خود را در قالب کامنت برای ما ارسال کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا