ملکیوکلا

10 تا از بهترین وکیل ملکی جنوب تهران ⚖️【سال1403】

همه ما ممکن است حداقل یکبار در عمر خود با مشکلاتی در زمینه ملک و املاک رو به رو شده باشیم. گاهی این مشکلات پیش آمده به حدی بزرگ و پیچیده می شوند که ناچار هستیم که حل و فصل آن ها را به مراجع قضایی واگذار کنیم. برای حضور موفق در محاکم قضایی لازم است دانش حقوقی لازم را در اختیار داشته باشیم. استخدام یک وکیل به دلیل آگاهی که از قوانین حاکم بر دعاوی ملکی دارد، می تواند در این زمینه راهگشا باشد. در این مطلب سعی داریم شما را با بهترین وکیل ملکی جنوب تهران آشنا کنیم تا دیگر دغدغه ای از بابت انتخاب وکیل مجرب و کاربلد نداشته باشید.

بهترین وکیل جنوب تهران

بهترین وکیل ملکی جنوب تهران کیست؟

منطقه جنوب تهران دارای دفاتر و موسسات حقوقی بسیاری است که وکلای حاضر در آن ها می توانند وکالت پرونده های ملکی شما را قبول نمایند. اما لازم به ذکر است که برای دستیابی به نتایج مطلوب بهتر است به دنبال بهترین گزینه های موجود باشیم. بهترین وکیل ملکی جنوب تهران دانش آموخته رشته حقوق در یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور است. او از جسارت و جنگندگی بالایی در میدان دادگاه برخوردار است و می تواند از منافع موکل خود در محاکم قضایی دفاع نماید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره آسان از بهترین وکیل جنوب تهران  کلیک کنید!

بهترین وکیل ملکی جنوب تهران سال های متمادی از عمر خود را صرف رسیدگی به پرونده های ملکی کرده است و توانسته دانش و تجربه خود در این زمینه را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. او همچنین تغییرات قانون را مورد مطالعه قرار می دهد تا همواره به روز باشد و از رقبایش عقب نماند. بهترین وکیل ملکی جنوب تهران از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی ملکی آگاهی کامل دارد و می کوشد با استناد به دانش خود بهترین راهکار برای حل اختلافات پیش آمده را در اختیار موکل خود قرار دهد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی وکلای خبره در زمینه پرونده های ملکی در جنوب تهران بپردازیم. برای اطلاعات بیشتر درخصوص آدرس دفتر و شماره تماس وکلای متخصص، در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل ملکی جنوب تهران سال 1403!

علی سلمان زاده

علی سلمان زاده وکیل ملکی در جنوب تهران

آقای علی سلمان زاده وکیل پایه یک دادگستری، متخصص در انواع پرونده های ملکی، تنظیم سند و … هستند. ایشان عضو کانون وکلای مرکز بوده و سابقه وکالت بالایی در دعاوی مختلف دارند. ارائه خدمات در تمامی زمینه های حقوقی، کیفری، ملکی، ثبتی، تنظیم قرارداد، مشارکت در ساخت و … توسط ایشان انجام می پذیرد.

آدرس دفتر: خانی آباد نو، خیابان میثاق جنوبی، شهرک بوستان، کوچه محمد تقی قزوینیان، پلاک ۴۸، طبقه سوم

شماره تماس: ۰۹۱۲۱۵۹۶۳۷۴

سمیه اکرمی

سمیه اکرمی وکیل ملکی در جنوب تهران

خانم سمیه اکرمی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، عضو کانون وکلای مرکز و قبول وکالت در کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی و ارث انجام می شود. مشاوره حقوقی خانم اکرمی به سه روش حضوری، تلفنی و آنلاین به متقاضیان و موکلانی خویش ارائه می گردد.

آدرس دفتر: اسلامشهر، خیابان صیاد شیرازی، کوچه ثبت احوال، گروه وکلای پایه یک اسلامشهر

شماره تماس: 09121301947

زینب ملکی حاجی آقا

زینب ملکی حاجی آقا وکیل ملکی در جنوب تهران

خانم زینب ملکی از وکلای پایه یک دادگستری تهران و وکیل ملکی متخصص در جنوب تهران می باشند. ایشان از وکلای باسابقه هستند که به انواع پرونده های ملکی، امور مربوط به مهاجرت و خروج از کشور و سایر دعاوی رسیدگی می کنند. ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری از خدمات ایشان است که به متقاضیان ارائه می دهند.

آدرس دفتر: شهر ری، ابتدای جاده ورامین، میدان هادی ساعی، مجتمع صدف، بلوک a1، طبقه 4، واحد 13

شماره تماس: 09123844418

ناصر اژدری

ناصر اژدری وکیل ملکی جنوب تهران

آقای ناصر اژدری وکیل پایه یک دادگستری در جنوب تهران، عضو کانون وکلای مرکز، قاضی بازنشسته قوه قضاییه و وکیل ملکی متخصص در وکالت انواع دعاوی ملکی می باشند. دارای تحصیلات دکترای حقوق عمومی و دارای تجارب بالا در پرونده های ایشان مدرس دانشگاه، رئیس دادگاه خانواده و ریاست اسبق دادگاه های عمومی حقوقی، کیفری و بازرس دادسرای عمومی انقلاب تهران را در دست داشتند.

آدرس دفتر: تهران، کارگر شمالی، نرسیده به تقاطع فاطمی، پلاک ۱۲۵۸، واحد۲

شماره تماس: 02166906164


مهم ترین معیارها برای انتخاب وکیل ملکی در جنوب تهران

متعهد بودن وکیل ملکی: برای انتخاب بهترین وکیل ملکی جنوب تهران لازم است متر و معیاری در اختیار داشته باشیم تا با استفاده از آن بتوانیم توانایی و مهارت های وکلا را به دقت محک بزنیم و در پایان بهترین گزینه را انتخاب نماییم. یکی از معیارهای بسیار مهم در انتخاب بهترین وکیل ملکی جنوب تهران این است که به متن وکالت نامه متعهد باشد. در وکالت نامه، وکیل ملزم به رعایت تعهداتی شده است. موکل نیز در ازای این تعهدات به وکیل حق الوکاله پرداخت کرده است. لازم است وکیل با رفتار حرفه ای در زمینه رعایت این اصول کوشا باشد.

با تجربه بودن وکیل ملکی: تجربه یک وکیل می تواند نقش موثری در افزایش احتمال موفقیت در دعاوی ملکی دارد. دقت داشته باشید که دعاوی ملکی با پیچ و خم های بسیاری رو به رو است و لازم است برای حل و فصل این چنین اختلافاتی به دنبال وکلایی باشید که سابقه درخشانی دارند. در واقع وکیل با اتکا به تجربیات خود می تواند بهترین راهکار را در اختیار موکل قرار دهد و او را در رسیدن به مقصود یاری نماید. ترکیب تجربه و دانش حقوقی یک وکیل می تواند رمز پیروزی شما در دادگاه باشد.

کسب اطلاعات بیشتر از: بهترین وکیل ملکی در تهران

متخصص بودن وکیل ملکی: یکی دیگر از معیارهایی که لازم در انتخاب بهترین وکیل ملکی جنوب تهران به آن توجه ویژه ای داشته باشید، بحث تخصص وکیل است. تجربه نشان داده است که مراجعه به یک وکیل متخصص می تواند موکل را سریعتر به خواسته هایش برساند. در واقع وکیل ملکی در مقطعی از سابقه کاری خود به این نتیجه رسیده است که در برخی از دعاوی توانمندی بالاتری دارد و از این رو، ترجیح این وکلا در این است که وکالت پرونده های منطبق با تخصص خود را قبول کنند.

مشهور بودن وکیل ملکی: یکی از معیارهای قابل توجه در انتخاب بهترین وکیل ملکی جنوب تهران، شهرت او است. در واقع شهر یک وکیل از مهارت و توانمندی های او سر چشمه گرفته و حاصل سال ها کسب موفقیت در دادگاه های مختلف است. لازم است برای رسیدگی به پرونده های ملکی خود به دنبال وکلای مشهور باشید. دقت داشته باشید که شهرت یک وکیل کاملا متفاوت از تبلیغات پر رنگ و لعابی است که همه روزه در فضای مجازی از وکلای مختلف می بینیم. زیرا این تبلیغات فقط جنبه بازاریابی دارند.

معیارهای انتخاب وکیل ملکی

حق الوکاله وکیل ملکی در جنوب تهران چقدر است؟

وکالت جزو مشاغل آزاد محسوب می شود، بنابراین نمی توان رقم مشخصی را به عنوان میزان حق الوکاله وکلای ملکی در جنوب تهران در نظر گرفت. در واقع حق الوکاله میزان دستمزدی است که باید به یک وکیل برای انجام امور حقوقی توسط موکل پرداخت شود. اکثر مردم جامعه دانش حقوقی لازم برای حضور در دادگاه و انجام دفاعیات از حقوق خود را ندارند و از این رو، برای جبران ضعف خود در صدد استخدام یک وکیل ملکی بر می آیند که در عوض ملزم به پرداخت میزان دستمزد او هستند.

بیشتر بخوانید: بهترین وکیل تهران

دقت داشته باشید که حق الوکاله به صورت توافقی بین بهترین وکیل ملکی جنوب تهران و موکل تعیین می گردد. در ابتدا لازم است موکل برای انتخاب وکیل مورد نظر معیارهای مختلف را در نظر بگیرد. پس از انتخاب بهترین وکیل ملکی جنوب تهران لازم است جلسه ای برای انجام ملاقات حضوری با وکیل تدارک دیده شود. در این جلسه می بایست دغدغه های خود در خصوص پرونده را به وکیل منتقل کنید. در این جلسه وکیل از جوانب مختلف پرونده ملکی اطلاع حاصل می کند و در نهایت مبلغی را به عنوان حق الوکاله پیشنهاد می دهد.

دقت داشته باشید که موکل نیز می تواند در رقم پیشنهادی از سوی وکیل دخل و تصرف داشته باشد. وکیل و موکل در نهایت بر روی مبلغی واحد به توافق خواهند رسید. پس از توافق لازم است قراردادی بین دو طرف به امضا برسد و موضوعات مهمی نظیر تعهدات وکیل، مبلغ قابل پرداخت از سوی موکل، نحوه پرداخت و زمان انتقال وجه به وکیل به طور کامل در آن ذکر شود. عواملی نظیر زمان رسیدگی به پرونده و پیچیدگی دعاوی مطرح شده می تواند در میزان حق الوکاله وکیل ملکی تاثیرگذار باشد.

حق الوکاله وکیل ملکی

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما کمال تشکر را داریم! در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل ملکی جنوب تهران آشنا کنیم تا فرآیند انتخاب از سوی شما در زمان کمتری انجام شود. همچنین تلاش کردیم مهم ترین معیارهایی که برای انتخاب وکیل ملکی به آن ها نیاز دارید را تشریح نماییم. در پایان نیز نکاتی در خصوص حق الوکاله وکیل ملکی به شما ارائه دادیم تا اطلاعات شما در این خصوص افزایش پیدا کند. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما عزیزان دعوت می کنیم که تجربیات خود در خصوص استخدام وکیل را با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × پنج =

دکمه بازگشت به بالا