ملکیوکیل

10 تا از بهترین وکیل ملکی در شمال تهران ⚖️【سال1402】

ممکن است افراد در هنگام خرید و فروش و یا اجاره ملک خود با مشکلاتی رو به رو شوند که حل آن ها جز با ارجاع به محاکم قضایی ممکن نیست. برای دفاع از حقوق خود در مراجع قضایی لازم است دانش حقوقی لازم را داشته باشید و از قوانین و مقررات مربوط به دعاوی ملکی آگاه باشید. استخدام یک وکیل می تواند نقش موثری در جبران ضعف حقوقی شما داشته باشد و رسیدن به هدف را برای شما ساده تر کند. در این مطلب سعی داریم شما را با بهترین وکیل ملکی در شمال تهران آشنا کنیم تا شما دغدغه ای از جانب انتخاب وکیل نداشته باشید.

بهترین وکیل ملکی در شمال تهران

بهترین وکیل ملکی در شمال تهران کیست؟

تعدد وکلا در شمال شهر تهران باعث شده است تا انتخاب وکیل مورد نظر قدری سخت و دشوار به نظر برسد. از سوی دیگر برای به دست آوردن نتایج مطلوب لازم است بهترین ها را استخدام کنیم. در صورتی که متر و معیاری مشخصی در اختیار نداشته باشیم، از دسترسی به وکلای خبره باز می مانیم. بهترین وکیل ملکی در شمال تهران دانش آموخته یکی از بهترین دانشگاه های کشور در رشته حقوق است. تحصیلات وکیل به او کمک می کند تا مجوز لازم برای قبول وکالت پرونده ها را به دست آورد.

بهترین وکیل شمال تهران از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی ملکی به طور کامل آگاه است و می تواند بهترین راهکار برای کسب موفقیت در پرونده را به موکل خود ارائه دهد. او همواره تغییرات قانون را تحت رصد قرار می دهد تا علم خود را به روز کند. بهترین وکیل ملکی در شمال تهران سال های زیادی از عمر خود را صرف رسیدگی به پرونده های ملکی کرده است و از این رو، توانسته تجربیات گران بهایی به دست بیاورد و همین تجربیات کلید پیروزی در دادگاه است.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی وکلای خبره در زمینه پرونده های ملکی در شمال تهران بپردازیم. برای اطلاعات بیشتر درخصوص آدرس دفتر و شماره تماس وکلای متخصص، در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید:

دلارام بصیرت

دلارام بصیرت

خانم دلارام بصیرت یکی از بهترین وکیل ملکی در شمال تهران می‌باشند. نامبرده وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای دادگستری تهران با 12 سال سابقه وکالت، می باشند. قبول دعاوی تخصصی در زمینه دعاوی ملکی، دعاوی حقوقی، دعاوی خانواده، دعاوی کیفری و … توسط ایشان انجام می شود و بهترین خدمات را به موکلین ارائه می نمایند.

وکالت در انواع دعاوی ملکی از جمله: خلع ید، الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به فک رهن، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، الزام به اخذ پایان کار، ابطال قرارداد، فسخ قرارداد، انفساخ قرارداد، مطالبه اجرت المثل ایام تصرف، ابطال سند رسمی، ابطال اجرائیه، توقف عملیات، الزام به ایفای تعهد و کلیه دعاوی مرتبط با ملک

جهت اعطای وکالت به خانم دلارام بصیرت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت ایشان، با شماره زیر تماس حاصل فرمایید:

شماره تماس: 09122490322
آدرس دفتر:
خیابان شریعتی، خیابان الهیه، انتهای بن بست دشتی، اول بن بست سپید، پلاک ۲، واحد ۴
(مراجعه با تعیین وقت قبلی)

دکتر روح اله کریمی

دکتر روح اله کریمی وکیل ملکی در شمال تهران

آقای دکتر روح اله کریمی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی در تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز، استاد دانشگاه و دارای دکترای تخصصی حقوق خصوصی می باشند. آقای دکتر روح اله کریمی یکی از بهترین وکیل ملکی در شمال تهران می باشند.

برخی سوابق حرفه ای آقای دکتر روح اله کریمی عبارتند از:

 • قريب دو دهه وکالت تخصصي انواع دعاوی حقوقي و كيفري در کلیه مراجع قضایی بدوی و تجدیدنظر، دیوان عالی کشور و دیوان عدالت اداری
 • وكيل و مشاور حقوقی شرکت های تجاری و صنعتي بزرگ كشور از سال ١٣٨٦ تا كنون
 • كسب آرای متعدد در انواع پرونده های حقوقی و كيفری به نفع موكل
 • تدریس دروس تخصصی حقوق در دانشگاه های استان تهران
 • مدرس كارگاه های آموزشي فنون دفاع در دادگاه و تكنيك های تنظيم دادخواست و شكواييه
 • نويسنده كتاب فنون سخنوری و دفاع در محاكم قضايی

برخی خدمات قابل ارائه در دفتر وکالت ایشان:

 • وکیل متخصص در پرونده های ملکی،ثبتي، مشاركت در ساخت، اراضي، زمين، ساختمان، آپارتمان
 • وكيل متخصص در پرونده هاي سرقفلی، حق کسب و پیشه وتجارت
 • وكيل متخصص در پرونده هاي تنظيم سند،ابطال سند، خلع يد،تحويل ملك،تخليه ملك تجاري و مسكوني،اجرت المثل و خسارات
 • وكيل متخصص در پرونده هاي ارث،تقسيم تركه و اختلاف بين وراث
 • وكالت پرونده هاي اختلاف با شهرداري،منابع طبيعي،جنگلها و مراتع، تغيير كاربري اراضي، اوقاف و ساير دعاوي ملكي
 • وكالت پرونده هاي فروش مال غير،جعل و كلاهبرداري،تصرف عدواني و ساير جرايم ملكي

در دفتر وکالت ایشان، تیمی مجرب از وکلای پایه یک دادگستری و مشاوران حقوقی نیز با هماهنگی و همکاری مستقیم دکتر روح اله کریمی، موکلین را در نیل به مقصود و احقاق حق یاری می کنند.

جهت اعطای وکالت و بهره‌مندی از مشاوره آقای دکتر روح اله کریمی می توانید با شماره های زیر با ایشان در ارتباط باشید.

شماره تماس: 09123300507 – 09909390217
آدرس دفتر وکالت: تهران، میدان ونک، بین چهارراه آفریقا و گاندی شمالی، پلاک 59، طبقه 4، واحد 17

موسسه حقیقت گستر

موسسه حقیقت گستر

موسسه حقیقت گستر از افرادی متبحر و باتجربه در زمینه‌های حقوقی، ملکی، ارث و کیفری تشکیل شده است. این افراد وکلای پایه یک دادگستری، دکترین حقوق و مشاورین و کارشناسان حرفه ای حقوق می‌باشند. در این موسسه ضمن انجام پرونده مراجعین و موکلین محترم توسط وکلای متخصص و حرفه ای، پیگیری پرونده توسط تیم های منظم و مجرب صورت میگیرد و یکی از ویژگی های مثبت موسسه ارائه گزارش مستمر به موکلین توسط واحد مستقل ارتباط با مراجعین (CRM) می باشد.

تمام اعضای مجموعه در تلاش هستند تا با رعایت مصلحت و غبطه موکل، روند پرونده با پیگیری منظم و مستمر و در چارچوب قانون به بهترین شکل انجام گردد. (با حقیقت گستر هوشمندانه پیروز شوید)

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات موسسه حقیقت گستر، با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

تلفن همراه: 09193756168 – 09193756169
تلفن ثابت: 02191300024 – 02191300023

آدرس موسسه: فلکه دوم تهرانپارس، خیابان فرجام شرقی، پلاک ۵۳، واحد ۱۸

دکتر محمد الماسی

آقای دکتر محمد الماسی مدرس و وکیل پایه یک دادگستری (کانون وکلا)، دارای دکترای حقوق خصوصی و بیش از 13 سال سابقه وکالت، تدریس و داوری می باشند. ایشان معاون قضایی سازمان حقوقدانان بدون مرز و متخصص در دعاوی حقوقی و کیفری مرتبط با قراردادها و تعهدات هستند.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت دکتر محمد الماسی، با شماره زیر در تماس باشید:

شماره تماس: 0912062309802128428052
آدرس دفتر:
پاسداران، میدان نو بنیاد، کوهستان پنجم، پلاک ۵، طبقه اول، واحد ۲

آرزو درویشوند

آرزو درویشوند بهترین وکیل ملکی در شمال تهران

خانم آرزو درویشوند وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در تهران میباشند. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه علم و فرهنگ و رتبه 20 اختبار کانون وکلای دادگستری مرکز هستند. دارای مدرک کسب و کار در دعاوی مالی و بورسی از دانشگاه خوارزمی و مرکز حقوقی بین المللی HCLA هلند و نیز دارای مدرک رسمی حقوقی از کانون وکلای دادگستری مرکز میباشند. همچنین ایشان دارای تالیفات و مقالات حقوقی هستند.

تخصص ایشان در زمینه پرونده های حقوقی، کیفری، خانواده، مواد مخدر، اداره کار و شهرداری ها میباشد، سابقه کاری درخشان وی و مهارت کافی با توجه به تعدد پرونده های مربوطه، از ویژگی های این وکیل متخصص به شمار می رود.

از تخصص های آرزو درویشوند و تیم حقوقی مجرب ایشان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دعاوی کیفری: کلاهبردای، جعل و استفاده از سند مجعول، انتقال مال غیر، رابطه نامشروع، قتل، سرقت دیه، جرایم رایانه ای، چک بلامحل، توهین، تهدید، افترا، رشا و ارتشا، اختلاس، خیانت در امانت، ضرب و جرح
 • دعاوی ملکی: شامل تنظیم سند، ابطال قرارداد، فسخ قرارداد، دعاوی مربوط به قولنامه و مبایعه نامه، تخلیه ملک تجاری مسکونی اداری، اختلافات پیمانکاری، خلع ید، رفع تصرف، مطالبه وجه، هبه، اجاره و …
 • دعاوی خانواده: شامل طلاق از ناحیه زوج، طلاق از ناحیه زوجه، طلاق توافقی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه زوجه، مطالبه نفقه فرزند، حضانت، ملاقات، ارث و وصیت و فرزندخواندگی و سرپرستی، انحصار وراثت و …
 • امور مربوط به شرکت های تجاری: دعاوی مرتبط با شرکت ها، قراردادهای پیمانی، ورشکستگی، مطالبه چک و سفته و …

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره خانم آرزو درویشوند، با شماره های زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09121722401 – 09216521694
آدرس دفتر:
 کوی نصر، کوچه 14، پلاک 20
آدرس دفتر: سعادت آباد، انتهای بلوار حق شناس، برج دنا، واحد 41

رضا انصاری

رضا انصاری بهترین وکیل ملکی در شمال تهران

آقای رضا انصاری وکیل پایه یک‌دادگستری ‌و مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی و دانش پژوه دکتری فقه و اصول هستند. ایشان سابقه درخشانی در به‌ ثمر نشاندن پرونده های مختلف حقوقی و‌ کیفری دارند. وکیل رضا انصاری سابقه تدریس دروس مختلف علمی فقهی و اصولی را دارند. ایشان سابقه تدریس در دانشگاه کانون‌ وکلا را دارا می‌ باشند. یکی‌ از شاخصه های آقای رضا انصاری تبحر‌ کافی در علم فقه است که در پرونده های مختلف کیفری و‌ حقوقی موجب تمایز ایشان گردیده است.

دفتر وکالت رضا انصاری با بهره گیری از وکلای متبحر در زمینه های ذیل، خدمات حقوقی ارائه می‌دهد:

 • وکالت در دعاوی ملکی شامل الزام به تنظیم سند رسمی، افراز و دستور فروش، خلع ید و دعاوی تصرف، دعاوی موجر و مستاجر و تخلیه و …
 • وکالت در دعاوی مالی و قراردادی شامل مطالبه وجه، اسناد تجاری، شرکت های تجاری و …
 • وکالت در پرونده های کیفری شامل کلاهبرداری، خیانت در امانت، سرقت، جعل، مزاحمت، قتل، قاچاق، مواد مخدر، مصرف مشروبات الکلی، جرایم منافی عفت و …
 • وکالت در دعاوی خانواده شامل دعوای طلاق، حضانت، نفقه، اجرت المثل، مهریه و …
 • داوری در قراردادهای داخلی
 • تنظیم قراردادها و ایجاد سازش

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای رضا انصاری، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09127032480
آدرس دفتر1: تهران، سعادت اباد، انتهای بلوار حق شناس، برج دنا، واحد ۴۱
آدرس دفتر2: تهران، خیابان شریعتی، نبش پل سیدخندان، ساختمان آفتاب، ط اول، واحد ۴

یوسف پاشایی

یوسف پاشایی وکیل ملکی در شمال تهران

آقای یوسف پاشایی وکیل پایه یک دادگستری در تهران هستند. ایشان سابقه بالایی در وکالت و به خصوص پیگیری دعاوی ملکی مختلف دارند. ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و تلفنی یکی از خدماتی است که توسط ایشان انجام می شود.

آدرس دفتر: میدان تجریش، خیابان فناخسرو، پلاک ٢١، طبقه دوم، زنگ سوم

شماره تماس: ٠٩١٢٣٤٥٧١٣٢

جمشید ابراهیمی رامندی

جمشید ابراهیمی رامندی وکیل ملکی در شمال تهران

آقای جمشید ابراهیمی رامندی وکیل پایه یک دادگستری در تهران هستند. ایشان سابقه وکالت بالایی در زمینه انواع دعاوی دارند و لذا می توانند به بهترین شکل ممکن از حقوق موکل خود در دادگاه دفاع کنند.

آدرس دفتر: میدان ونک، خیابان گاندی جنوبی، خیابان ۱۶، پلاک۱۴، واحد ۷، طبقه دو

شماره تملس: ۰۹۱۲۱۹۰۲۹۷۶

رضا عزیز محمدی

رضا عزیز محمدی وکیل ملکی در شمال تهران

آقای رضا عزیز محمدی وکیل پایه یک دادگستری در شمال تهران، مشاور حقوقی و وکیل حرفه ای در دعاوی ملکی هستند. سابقه وکالت بالایی در پرونده های ملکی، حقوقی، ثبتی و … دارند و می توانند به بهترین شکل ممکن از حقوق موکل خود در دادگاه دفاع کنند.

آدرس دفتر: جردن، بالاتر از پل میرداماد، نرسیده به تابان غربی، پلاک ۱۰۴، واحد ۱

شماره تماس: ۰۹۱۲۲۰۵۳۹۰۵

وحید کوروش

وحید کوروش وکیل ملکی در شمال تهران

آقای وحید کوروش وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، متخصص در پرونده های ملکی، کیفری، ثبتی، امور قراردادها و … می باشند. سابقه حقوقی بالا در امر وکالت دارند و به انواع دعاوی ملکی همچون تصرف عدوانی، خلع ید، فروش ملک مشاع، الزم به تنظیم سند رسمی و … رسیگی می نمایند.

آدرس دفتر: محله ونک، میدان شیخ بهایی، برج صدف، طبقه اول

شماره تماس: 09124330275

استخدام وکیل در شمال تهران برای انواع دعاوی ملکی

اختلافات ملکی ممکن است به هر دلیلی رخ دهد. گاهی ممکن است فرد در هنگام خرید ملک و انتقال سند دچار مشکلاتی شود. تنظیم سند ملکی از پیچیدگی های خاص خود برخوردار است و در صورت عدم دقت در آن ممکن است حق و حقوقی از شما ضایع شود. در صورت بروز مشکل در این زمینه بهترین کار این است که حل اختلاف به دادگاه سپرده شود. در این باره بهتر است پیش از هر گونه اقدام، با بهترین وکیل ملکی در تهران مشورت کنید.

در این بین ممکن است فرد متخلفی با فروش مال غیر به شما باعث اختلاف شود. به این صورت بدون اینکه مالک زمین یا ملکی باشد، در صدد انتقال آن ملک به شما اقدام کند. از نظر قانونی این تخلف جرم محسوب می شود و شما می توانید با طرح دعوا در محاکم قضایی حقوق از دست رفته خود را جبران نمایید. بهترین وکیل ملکی در شمال تهران می توانید تا تسلط به قوانین و مقررات از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری کرده و دفاع موثری از حقوق موکل خود در دادگاه داشته باشد.

یکی دیگر از جرایم پر تکرار در زمنه ملک و املاک، تصرف عدوانی است. تصرف عدوانی همان طور که از نام آن پیدا است زمانی رخ می دهد که فردی مال دیگری را بدون رضایت متصرف سابق و یا مجوز قانونی تصرف نماید. در واقع تصرف عدوانی با اعمال نوعی زور همراه است. تصرف عدوانی می تواند از جنبه حقوقی و کیفری مورد پیگیری قرار بگیرد. در تصرف عدوانی حقوقی بهترین وکیل ملکی در شمال تهران به دنبال رفع تصرف خواهد بود.

گذشته از این، در تصرف عدوانی کیفری، فردی که از او حقی ضایع شده است می تواند بر علیه متصرف عدوانی طرح شکایت نماید. تصرف عدوانی در قانون جرم شناخته شده است و فرد متشاکی در صورت اثبات ادعا در دادگاه به مجازات حبس و جزای نقدی محکوم می شود. به طور کلی می توان در تمامی دعاوی ملکی به وکیل مراجعه کرد و برای جبران حقوق از دست رفته تلاش نمود. بهترین وکیل ملکی در شمال تهران آماده است شما را در طرح دعوا و رسیدگی به پرونده ملکی یاری کند.

انواع دعاوی ملکی

ضرورت استفاده از وکیل متخصص در دعاوی ملکی

بهترین وکیل تهران می تواند عهده دار پرونده های مختلف باشد؛ اما لازم است برای کسب نتایج بهتر به دنبال وکلای متخصص باشیم. برای این کار لازم است ابتدا موضوع پرونده را در نظر گرفته و بر اساس آن وکیل انتخاب نمایید. تجربه نشان داده است که در صورت مراجعه به وکیل متخصص در زمینه ملک و املاک می توانید به کسب پیروزی امیدوار تر باشید. در بالا تخصص وکلا ذکر شده است. پیش از انتخاب می بایست این تخصص ها را با دقت مطالعه کنید.

بهترین وکیل ملکی در شمال تهران سال های زیادی از عمر خود را صرف رسیدگی به پرونده های مختلف کرده است؛ اما در مقطعی از سابقه کاری خود متوجه این نکته شده است که تسلطش در برخی از دعاوی بیشتر است و می تواند کارایی بیشتری در این زمینه ها داشته باشد. فرد می بایست تمام تلاش خود را به کار ببندد تا نتیجه رای دادگاه را از آن خود کند. یکی از راه های کسب موفقیت در دادگاه این است که از وکیل متخصص در زمینه های ملک و املاک استفاده نمایید.

دقت داشته باشید که یک وکیل ملکی با دعاوی نظیر تصرف عدوانی، مزاحمت ملکی، فروش مال غیر، فروش سرقفلی، ممانعت از حق و… سر و کار دارد و در طی سال ها توانسته است تسلط خاصی بر روی قوانین این حوزه به دست بیاورد. در مقابل وکیل متخصص در زمینه خانواده با موضوعاتی نظیر طلاق، مهریه، نفقه و… دست و پنجه نرم می کند. این دو کاملا متفاوت از یکدیگر هستند. بدیهی است که فرد به طور قطع در زمینه های ملکی می بایست به بهترین وکیل ملکی در شمال تهران اعتماد کند.

لزوم مراجعه به وکیل متخصص

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل ملکی در شمال تهران آشنا کنیم تا دغدغه ای از بابت انتخاب وکیل مجرب و کاربلد نداشته باشید. در ادامه تلاش کردیم شما را با انواع دعاوی ملکی آشنا کرده و نقش وکیل در حل و فصل این دعاوی را به طور کامل توضیح دهیم. در پایان نیز ضرورت استفاده از وکیل متخصص در زمینه ملک و املاک را گوشزد نمودیم تا شاید با این کار شانس شما برای کسب پیروزی در داگاه افزایش پیدا کند. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم، از شما دعوت می کنیم که نظرات و تجربیات خود در خصوص آن چیزی که در بالا گفته شد را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی و سیاسی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 13 =

دکمه بازگشت به بالا