وکلا

10 تا از بهترین وکیل قشم ⚖️ + آدرس و شماره☎️【سال1403】

تمامی افراد یک جامعه ممکن است در زندگی خود با مشکلات حقوقی و یا کیفری مواجه شده باشند. گاهی این مشکلات به حدی عمیق و پیچیده می شوند که حل و فصل آن ها جز با مراجعه به محاکم قضایی امکان پذیر نیست. رسیدگی به پرونده های مربوط به دعاوی حقوقی و کیفری در دادگاه مستلزم بهره مندی از دانش حقوقی است. در صورتی که به قوانین و مقررات مربوط به پرونده آگاه نباشیم ممکن است با خساراتی مواجه شده از دستیابی به حقوق خود باز بمانیم. استخدام یک وکیل در این زمینه می تواند راهگشا باشد. در این مطلب سعی داریم شما را با بهترین وکیل قشم آشنا کنیم تا با بررسی مهارت های لازم بتوانید بهترین گزینه را برای رسیدگی به پرونده انتخاب نمایید.

بهترین وکیل قشم

بهترین وکیل قشم کیست؟

حتی در جزیره ای مانند قشم نیز با انبوه وکلایی مواجه هستیم که آمادگی لازم برای قبول پرونده های مربوط به دعاوی مختلف را در اختیار دارند. اما همواره باید این نکته را مد نظر قرار دهیم که کسب نتایج مطلوب در دادگاه در گرو انتخاب مطرح ترین گزینه ها است. برای جستجوی وکلای شاخص به متر و معیاری نیاز داریم که با استفاده از آن بتوانید مهارت حقوقدانان را محک بزنید. بهترین وکیل قشم دانش آموخته رشته حقوق است. او تحصیلات خود را در یکی از مطرح ترین و معتبرترین دانشگاه های کشور به پایان رسانده است.

بیشتر بخوانید: ۱۰ تا از بهترین وکیل کیش

بهترین وکیل قشم به عنوان وکیل پایه یک دادگستری تسلط بالایی بر قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی حقوقی و کیفری دارد و می تواند با اتکا به دانش حقوقی خود بهترین راهکار را در اختیار موکل خود قرار دهد. بهترین وکیل قشم همواره تغییرات قوانین را تحت رصد قرار می دهد تا با به روز نگه داشتن خود بتواند پاسخگوی نیازهای مراجعه کنندگان باشد. بهترین وکیل قشم سال های زیادی از سابقه کاری خود را صرف رسیدگی به پرونده های مختلف کرده است و در این راه توانسته تجربیات قابل اتکایی را جمع آوری کند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای حقوقی و کیفری در شهر قشم به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از آن ها بهترین تصمیم را برای استخدام هر یک از آن ها داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل در قشم سال 1403!

فرزانه بزله

فرزانه بزله بهترین وکیل قشم

فرزانه بزله وکیل پایه یک داگستری و مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق بين الملل، با ١٠ سال سابقه وکالت موفق در زمینه دعاوی حقوقی و کیفری می باشد. ایشان همچنین با توجه به تجارب موفقشان به عنوان یکی از وکلای موفق قشم بشمار می آیند. از دیگر ویژگی وکیل فرزانه بزله که ویژگی بارز یک وکیل موفق می باشد می بایست به هوش بالای حقوقی و پیگیری مستمر پرونده موکلانش اشاره کرد . ایشان بسته به موضوع پرونده شما با تحقیق و بررسی کامل و همچنین مشاوره های حقوقی موکلان را از نتیجه پرونده آگاه ساخته و درصورت هرگونه ابهام و شک و شبه شمارا در جریان پرونده قرار می دهد.

تخصص های وکیل:

  • دعاوی کیفری
  • دعاوی حقوقی
  • دعاوی ملکی
  • دعاوی ثبتی
  • دادگاه انقلاب
  • موادمخدر
  • دعاوی مربط به گمرک
  • دعاوی مرتبط با تعزیزات

شماره تماس: ۰۹۱۷۲۰۹۳۳۴۵
آدرس:
قشم، روبروی تاپ ایلند، برج داماس، طبقه دوم، واحد ۲۱۲


آرش ابوطالبی زنوزی

آرش ابوطالبی زنوزی وکیل قشم

آقای آرش ابوطالبی زنوزی وکیل پایه یک دادگستری در قشم، مشاور حقوقی، وکیل متخصص در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی و … هستند. ایشان سابقه وکالت بالا در زمینه وکالت دارند و در انواع محاکم قضایی از موکلینی که داشته اند دفاع نموده اند، لذا می توانیم بگوییم که تجارب ارزشمندی را در این سال ها کسب نموده اند.

آدرس دفتر: قشم، کووه ای، به سمت درگهان، اولین جاده آسفالت، روبروی زمین فوتبال ١٧ شهریور، ملک شخصی علی صالحی کووه ای

شماره تماس: ٠٩١٢٣٣٤١٦٣٤

کتایون احمدی جوزانی

کتایون احمدی جوزانی وکیل قشم

خانم کتایون احمدی وکیل پایه یک دادگستری در قشم، مشاور حقوقی، متخصص در پرونده های حقوقی و کیفری و خانواده هستند. سابقه بالایی در حرفه وکالت دارند و تلاش می کنند بهترین نتیجه را برای پرونده موکلین خود به دست آورند.

آدرس دفتر: قشم، میدان طالقانی، خیابان پژوهش، برج اداری،رتجاری داماس، واحد ٢١٢

شماره تماس: ٠٩١٢٢٧٧٤٣٠٣

ابوالفضل افروزی

ابوالفضل افروزی

آقای افروزی از دیگر وکلای متخصص در جزیره قشم می باشند. ایشان وکالت پایه یک دادگستری دارند و مشاور حقوقی میباشند. وکالت در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده، ثبتی، تجاری و … توسط ایشان پذیرفته می شود. ارائه مشاوره به صورت حضوری، تلفنی و غیرحضوری توسط ایشان انجام می پذیرد.

آدرس دفتر: قشم، روبه روی دادسر، کوچه هتل سناتور (عرفان)، پلاک١٤، واحد A

شماره تماس: ٠٩١٢٠٤٣٠٣٨٠

فرزانه بزله

فرزانه بزله وکیل قشم

خانم فرزانه بزله وکیل پایه یک دادگستری در قشم، متخصص در پرونده های حقوقی و کیفری، دارای سابقه حقوقی بالا در انواع دعاوی می باشند. ایشان یکی از وکلای خانم متخصص در جزیره قشم هستند که به صورت تخصصی به وکالت در پرونده های خانواده، طلاق، مهریه، نفقه، حضانت فرزند و … می پردازند.

آدرس دفتر: قشم، روبروی تاپ ایلند، برج داماس، طبقه دوم، واحد ۲۱۲

شماره تماس: ٠٩١٧٢٠٩٣٣٤٥

فریبا اردشیری لاجیمی

فریبا اردشیری لاجیمی وکیل قشم

خانم فریبا اردشیری لاجیمی یکی دیگر از وکلای زن در قشم هستند، ایشان وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، متخصص در پرونده های حقوقی و کیفری و خانواده هستند. سابقه بالایی در حرفه وکالت دارند و تلاش می کنند بهترین نتیجه را برای پرونده موکلین خود به دست آورند.

آدرس دفتر: قشم، بلوار ولیعصر، نبش خیابان تربیت، ساختمان تابش، طبقه دوم، واحد ٦

شماره تماس: ٠٩١٢٧١٩٥٠٧٥

سیده سمیرا موسوی

سرکار خانم سیده سمیرا موسوی با تحصیلات عالیه و چند سال سابقه، وکیل پایه یک دادگستری می باشد. ایشان در تمامی حوزه های کیفری، خانواده، حقوقی، کیفری، تجاری، ثبتی و … پرونده قبول می کند و چه بسا آراء مثبتی که در کارنامه ی خود ثبت کرده است. همچنین شما می توانید مشاوره های بسیار کارآمدی در سطح تخصصی برای تمامی حوزه ها از ایشان دریافت کنید.

آدرس: قشم، میدان شهدای گمنام، جنب حوزه علمیه امام صادق (ع)

شماره تماس: ۰۹۱۷۹۰۳۱۶۴۰

هما اسدی

سرکار خانم هما اسدی وکیل پایه یک دادگستری می باشد. او بصورت تخصصی در حوزه های حقوقی و کیفری و خانواده فعالیت داشته و پرونده قبول می کند. خانم اسدی در تمام زمینه ها بصورت حضوری و غیر حضوری مشاوره ارائه می دهد و با پیگیری های منظم و دقت عمل بالا سابقه ی بسیار درخشانی از خود به جا گذاشته است.

آدرس: بازار قدیم، لاین نیلوفر، پلاک ٧١٤

شماره تماس: ٠٩١٢٢٨٠٣٢٢٤

مهم ترین وظایف وکیل مجرب در قشم

ارائه مشاوره حقوقی: یکی از مهم ترین وظایف بهترین وکیل قشم، ارائه مشاوره حقوقی در زمینه های مختلف به متقاضیان است. در واقع وکیل با استفاده از دانش و تسلط بالایی که بر قوانین دارد می تواند بهترین راهکار را به افراد برای حل اختلافات پیشنهاد دهد و آن ها را برای رسیدن به مقصود یاری کند. امروزه علاوه بر روش های سنتی نظیر مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی حضوری، وکلا از طریق روش های آنلاین نیز به ارائه مشاوره حقوقی می پردازند و افراد بسته به تمایل خود می توانند از این امکانات بهره مند شوند.

تنظیم اظهارنامه قضایی: یکی از مهم ترین وظایف وکیل، تنظیم اظهارنامه قضایی است. در واقع اظهارنامه قضایی یک نامه حقوقی است که از سمت اظهار کننده به مقصد اظهار شونده ارسال می شود. هدف از ارسال اظهار نامه این است فرد آخرین هشدار پیش از کشیده شدن پرونده به دادگاه را به فرد متخلف بدهد. از نظر قانونی پاسخگویی به اظهارنامه قضایی الزامی نیست. در تنظیم اظهارنامه قضایی می بایست تمامی اصول نگارشی و قواعد حقوقی رعایت شود. پس بهتر است این کار به وکیل سپرده شود.

تنظیم لایحه دفاعیه: گاهی لازم است در واکنش به اظهارات طرف مقابل در دادگاه، متنی حقوقی را تحریر نمود و به قاضی مربوطه تحویل داد. در واقع لایحه قضایی سعی دارد تا دفاعیات وکیل را به صورت مکتوب در اختیار دادگاه قرار دهد. بهترین وکیل قشم می بایست تمامی تخصص خود را در تنظیم لایحه دفاعیه به کار بگیرد تا در نهایت این متن حقوقی بتواند بر روی قضات مربوطه تاثیر گذاشته و نتیجه پرونده را به نفع موکل باز گرداند و او را در رسیدن به اهدافش یاری کند.

جمع آوری ادله و مستندات: نیاز است که وکیل برای اثبات ادعاهای خود در دادگاه، ادله و مستنداتی را به قضات ارائه دهد تا دفاعیات او موثق قلمداد شده و بیشترین تاثیر را داشته باشد. لازم است وکیل هر آن چیزی را که لازم است به عنوان ادله و مستندات له دادگاه ارائه دهد را از قبل جمع آوری و دسته بندی کرده باشد. او باید به مدارکی دست پیدا کند که از نظر قانونی معتبر به شمار آیند و بتواند نتیجه دادگاه را به نفع موکل تغییر دهد. همچنین وکیل می بایست موکل را در جریان تمامی امور قرار دهد.

بهترین وکیل قشم

ضرورت مشاوره حقوقی با وکیل خبره در قشم

بسیاری از افراد از همان ابتدای رو به رو شدن با اختلافات حقوقی و کیفری، وکالت پرونده خود را به بهترین وکیل قشم می سپارند و با تکیه به دانش وکیل قدم های مثبتی را برای به دست آوردن حقوق پایمال شده خود بر می دارند. اما گاهی نیز اتفاق می افتد که افراد بنا به دلایلی، برای استخدام وکیل ابراز تمایل نمی کنند. ممکن است فرد دانش حقوقی مختصری در اختیار داشته باشد و روال قانونی برای رسیدگی به پرونده را بشناسد. او ترجیح می دهد در چنین شرایطی با دریافت مشاوره حقوقی ضعف های حقوقی خود را جبران نماید.

گاهی نیز ممکن است افراد تمکن مالی مناسبی برای استخدام بهترین وکیل قشم در اختیار نداشته باشند. در چنین مواقعی ترجیح این افراد بر این است که با صرف هزینه ای کمتر، مشاوره حقوقی دریافت کرده و یک قدم به حل اختلافات پیش آمده نزدیک تر شوند. دلیل دریافت مشاوره حقوقی هر چیز که هست باید به این نکته توجه ویژه ای داشت که مشورت با وکیل در زمینه های مختلف می تواند از بروز تصمیمان غلط و احساسی در زمینه دعاوی مطرح شده جلوگیری کرده و دقت رسیدگی به پرونده را افزایش دهد.

امروزه دریافت مشاوره حقوقی به سه روش حضوری، تلفنی و آنلاین در دسترس عموم است. هزینه دریافت مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین در مقایسه با مشاوره حقوقی حضوری کمتر است. اما باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که نتیجه به دست آمده از روش های تلفنی و آنلاین چندان قابل اتکا نیست. زیرا در این روش ها امکان بررسی پرونده و مدارک مورد نظر توسط بهترین وکیل قشم وجود ندارد و وکیل ناچار است در خصوص مشکل پیش آمده کلی گویی نماید.

بهترین وکیل قشم

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل قشم آشنا کنیم تا دیگر دغدغه ای از بابت دسترسی به وکلای شاخص نداشته باشید. همچنین در ادامه مطلب تلاش کردیم تا مهم ترین وظایف یک وکیل خبره و مجرب را مورد ارزیابی قرار دهیم. در انتهای مقاله نیز ضرورت دریافت مشاوره حقوقی در زمینه های مختلف را گوشزد نمودیم. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما درخواست می کنیم تا نظرات و تجربیات خود در خصوص مطالب ذکر شده را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت حقوقی برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 18 =

دکمه بازگشت به بالا