وکلا

10 تا از بهترین وکیل کیش ⚖️【سال1403】

مطمئنا تمامی افراد در طول زندگی خود با مشکلات حقوقی، خانوادگی و پرونده های قضایی روبه رو می شوند. چه بهتر است که در چنین مواقعی به وکیل متخصص مراجعه شود تا وکیل باتوجه به دانش و تجربه ای که در پرونده های پیشین کسب نموده، بهترین نتیجه را برای ما به دست آورد. کیش یکی از جزایر زیبای جنوب ایران است که جمعیتی بالغ بر 40 هزار نفر دارد. وکلای متخصص بسیار زیادی در این جزیره فعالیت می کنند. ما در ادامه اهتمام ورزیده ایم به معرفی تعدادی از بهترین وکیل کیش بپردازیم. لطفا در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل کیش کیست؟

بهترین وکیل کیش کیست؟

برای انتخاب وکیل در این جزیره زیبا قبل از هر اقدامی باید به ویژگی ها و میزان تجربه وکیل توجه کنیم. با انتخاب وکیل خبره و حاذق می توانیم پرونده خود را با خیال راحت به وکیل بسپاریم و نگرانی بابت آن نداشته باشیم چرا که وکیل آن را به بهترین شکل ممکن پیگیری خواهد کرد.

انتخاب بهترین وکیل کیش همچون انتخاب بهترین پزشک، سخت است، مخصوصا برای پرونده هایی همچون ملکی، کیفری، امور مالی و … که به تخصص و تجربه وکیل نیاز دارند. اگر وکیل مهارت و دانش کافی جهت حل دعاوی را نداشته باشد نمی تواند در دادگاه پیروز شود. حق موکل را پایمال می کند. وکیل خوب در کیش را نمی توان از روی پروانه وکالت مشخص کرد، زیرا بهترین وکیل بندرعباس علاوه بر مجوز و پروانه وکالت، باید مهارت، توانایی، اخلاق و شخصیت درستی داشته باشد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه به معرفی وکیل پایه یک جزیره کیش می پردازیم. جهت آشنایی بهتر شما وکلا را به همراه آدرس و شماره تماس معرفی می کنیم تا در صورت نیاز ذسترسی سریعی به آنها داشته باشید. در وبسایت برترین وکیل ما را همراهی بفرمایید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل کیش سال 1403!

مهدی محمود نسب

مهدی محمود نسب بهترین وکیل کیش

آقای مهدی محمود نسب، وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری با 14 سال سابقه وکالت و مشاوره حقوقی می باشد. صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین، ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی از خصوصیات ایشان می باشد.

ایشان سابقه درخشانی در قبول وکالت تخصصی در پرونده‌های بسیاری در زمینه انواع دعاوی حقوقی و کیفری نظیر:

  • دعاوی حقوقی ملکی، تنظیم انواع قرارداد ها، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال قرارداد، ابطال اسناد مالکیت، ابطال عملیات اجرایی، دعاوی ناشی از اختلاف در قرارداد پیمان، فسخ و انفساخ قرارداد، الزام به ایفاء تعهدات قراردادی، الزام به فک رهن، الزام به تحویل مبیع و اخذ صورت مجلس تفکیکی، سرقفلی، حق کسب و پیشه، دعاوی راجع به رای داوری، تخلیه، خلع ید، قلع و قمع، مطالبه اجرت المثل ایام تصرف و مطالبه اجور معوقه و غیره
  • دعاوی حقوقی مطالبه دیون و خسارات، مطالبه وجه سند عادی، اسناد تجاری (چک، سفته، برات )، مطالبه انواع خسارات قانونی و قراردادی، مطالبه سهم الشرکه، مطالبه‌ قدرالسهم، مطالبه ضرر و زیان ناشی از جرم، دعاوی اعسار و تقسیط و غیره
  • دعاوی کیفری، کلاهبرداری، فروش مال غیر، خیانت در امانت، جعل و استفاده از سند مجعول، تحصیل مال از طریق نامشروع، قاچاق کالا و ارز و کلیه جرائم علیه اموال و اشخاص، اعاده دارسی در دیوان عالی کشور در خصوص احکام قطعی محکومیت و غیره

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمت مشاوره آقای مهدی محمود نسب، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09124832383
(وکیل شرکت دریایی جوشن پارس کیش)
آدرس دفتر:
جزیره کیش، میدان سنایی، ساختمان تجاری اداری بیست، طبقه دوم واحد 202


دکتر محمد کاظم خانجانی

آقای محمدکاظم خانجانی وکیل کیش

دکتر خانجانی از وکلای خوب در جزیره کیش، عضو هیات علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و عضو دائم کانون بین المللی وکلا (IBA) هستند. ایشان پروانه وکالت پایه یک دادگستری دارند و دارای مدارک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی و دکترای حقوق خصوصی از دانشگاه تهران می باشند. آقای دکتر خانجانی بیش از 7 سال سابقه کار در نهادهای اجرایی کشور دارند و همچنین مشاور حقوقی بیش از 17 سازمان و شرکت تجاری هستند.

آدرس دفتر: کیش، برج صدف، طبقه 8، واحد 4

شماره تماس: 091235152275

مهری برجی

خانم مهری برجی وکیل کیش

خانم برجی از وکلای باسابقه جزیره کیش می باشند. ایشان پروانه وکالت پایه یک دادگستری دارند و در انواع دعاوی قبول وکالت می کنند. ایشان به عنوان وکیل خوب در کیش به پیگیری پرونده های ملکی (خلع ید، الزام به تنطیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، دعوای فک رهن و …)، پرونده های خانواده (مهریه، طلاق، حضانت فرزند، تمکین و …)، پرونده های مرتبط با جرایم کلاهبرداری، جرایم مربوط به چک، جرایم مالی، خیانت در امانت و … می پردازند.

آدرس دفتر: کیش، ساختمان بیست، طبقه اول، واحد 123

شماره تماس: 09122460237

محمد مهاجرین

آقای محمد مهاجرین وکیل جزیره کیش

آقای مهاجرین وکیل پایه یک دادگستری در جزیره زیبای کیش هستند. وکالت در دعاوی حقوقی داخلی و فراملی اعم از مالی و غیرمالی، دعاوی تجاری اعم از دعاوی تجار و شرکت های بازرگانی و اسناد تجار و ورشکستگی، دعاوی کیفری اعم از جرایم علیه اشخاص و جرایم علیه نظم و امنیت عمومی، دعاوی کار، دعاوی اداری، دعاوی ثبتی و … توسط جناب مهاجرین پذیرفته می شود.

آدرس دفتر: کیش، روبه روی دادسرای عمومی و انقلاب کیش، جنب دانشگاه علمی کاربردی، ساختمان میزان، طبقه 2، واحد 4

شماره تماس: 09122028227

معصومه غلامی

خانم معصومه غلامی وکیل کیش

خانم غلامی وکیل پایه یک دادگستری در جزیره کیش هستند. سابقه بالایی در حرفه وکالت دارند و از وکلای متخصص در دعاوی حقوقی، کیفری و خانوادگی محسوب می شوند. در حال تحصیل در رشته کارشناسی ارشد حقوق تجارت بین الملل از دانشگاه آزاد تهران هستند. دعاوی تجاری همچون قراردادها و دادو ستدهای بین المللی شرکت های سهام خاص و عام و مسئولیت محدود تضامنی و نسبی، دعاوی مربوط به سازمان های دولتی همچون گمرک، بیمه تامین اجتماعی و تعزیرات حکومتی توسط ایشان پذیرفته می شود.

آدرس دفتر: کیش، میدان سنایی، ساختمان 20، واحد 114، طبقه 1


هزینه وکیل در جزیره کیش

شرایط محاسبه دستمزد وکیل خوب در کیش، نحوه دریافت دستمزد و … از موضوعات مهمی است که برای طرفین دعوی اهمیت دارد. اما پاسخ این پرسش مهم چیست؟ وکلا چه مقدار باید دستمزد دریافت کنند؟ حق الوکاله یا هزینه وکالت، همان مبلغی است که وکیل برای بررسی و پیگیری پرونده موکل دریافت می کند. این مبلغ به عوامل مختلفی بستگی دارد. نحوه پرداخت حق الوکاله نیز به این شکل است که باید در ابتدا پرداخت شود اما ممکن است بین موکل و وکیل توافق شود که در زمان دیگری یا به صورت اقساطی پرداخت گردد.

هزینه وکیل خوب در جزیره کیش به نوع پرونده نیز بستگی دارد، بنابراین در پرونده های مالی همچون دعاوی ملکی، چک و … که ارزش مالی دارند، دستمزد وکیل نیز افزایش می یابد.

عامل دیگری که در هزینه استخدام وکیل در کیش موثر است، نوع پرونده می باشد. پرونده های پیچیده و زمان بر هزینه بیشتری برای وکیل به همراه دارند. همینطور میزان تجربه و دانش وکیل، عامل دیگری است که در میزان حق الوکاله تاثیرگذار است. وکلایی که تجربه بیشتری دارند، هزینه وکالت آنها نیز بیشتر است.

معرفی وکیل کارکشته در کیش

مهارت هایی که وکیل حرفه ای باید داشته باشد

وکیل آقا و یا وکیل خانم در کیش باید مهارت هایی در حل برخی مسائل داشته باشند، در ادامه به توضیح این مهارت های مهم می پردازیم:

قضاوت: قضاوت یکی از مهارت های مهمی است که وکیل متخصص و حرفه ای در کیش باید از آن برخوردار باشد. یک وکیل باید همانند یک قاضی به پرونده نگاه کند و کم و کاستی های پرونده را تقویت نماید.

ارتباط موثر: وکیل موفق باید در انواع ارتباطات کتبی و شفاهی مسلط بوده و توانایی خوب حرف زدن و خوب نوشتن را داشته باشد.

تحقیق و پژوهش: مهارت تحقیق و پژوهش به وکیل کمک می کند تا با روش شناسی علمی، چگونگی پاسخ به سوالات خود را در منابع قانونی چیدا کند.

مردم شناسی: مهارت مردم شناسی از مهارت های مهمی است که وکلای حرفع ای در کیش از آن برخوردارند. به این شکل که انواع مردم را از نظر خصوصیلت رفتاری شناسایی می کنند.

خلاقیت در حل پرونده: مهارت خلاقیت به وکیل کمک می کند تا شانس بیشتری در حل پرونده های پیچیده داشتشه باشد و در دادگاه پیروز شود.

وکیل خانم در کیش

کلام آخر

انتخاب وکیل همواره یکی از مراحل مهم در حل پرونده های حقوقی، کیفری، خانوادگی، ثبتی و … است. از این رو باید تمامی جوانب را بسنجیم و وکیلی را انتخاب کنیم که دانش و سابقه بالایی در حرفه وکالت داشته باشد. تجربه ای که وکیل در پرونده های پیشین به دست می آورد، موجب می شود تا پرونده های مسابه را به راحتی و در زمان کمی حل کند. در این مقاله به معرفی بهترین وکیل کیش پرداختیم تا در صورت نیاز به وکلای حرفه ای دسترسی راحتی داشته باشید. امیدوارم مطالب گفته شده مورد توجه تان قرار گرفته باشد. لطفا سوال و پیشنهادهایتان را برای ما کامنت کنید.

4/5 - (2 امتیاز)

زینب رحمانی

به عنوان یک طراح سایت و نویسنده، دائما در حال یادگیری هستم، همیشه تلاش کردم تا تمام توان خودم رو به کار بگیرم و مطالب حقوقی دقیقی رو در اختیار شما قرار بدم تا شاید بتونم به این شکل گره ای از مشکلات حقوقی شما باز کنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 5 =

دکمه بازگشت به بالا