وکلا

10 تا از بهترین وکیل بندر لنگه⚖️ + آدرس و شماره☎️️【سال1403】

هر فردی در طول زندگی ممکن است با مشکلات حقوقی مختلفی مواجه شود و برای پیگیری آن نیاز به مراجعه به دادگاه داشته باشد. در این زمینه نیاز است از یک وکیل خبره کمک گرفته شود تا به دفاع از حق و حقوق موکل در دادگاه بپردازد. گاها بسیاری از افراد ممکن است از همکاری با یک وکیل خوب چشم پوشی کنند. این مسئله موجب بروز خسارات مالی هنگفتی برای موکل می شود. در ادامه مقاله قصد داریم توضیحاتی درباره بهترین وکیل بندر لنگه در اختیارتان قرار دهیم، لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در وب سایت برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل بندر لنگه کیست؟

بهترین وکیل بندر لنگه کیست؟

منظور از بهترین وکیل بندر لنگه فرد حقوقدانی است که موظف نسبت به پرونده های حقوقی موکلین، حس مسئولیت پذیری بالایی داشته باشد و کار موکل را کار خود بداند و با دلسوزی به نحو احسن آن را انجام دهد. بهترین وکیل بندر لنگه باید به همان اندازه که موکل دغدغه انجام پرونده را دارد، او نیز به همان اندازه دغدغه موکل خود را داشته باشد.

دسترسی سریع و مشاوره آسان بابهترین وکیل بندرعباس

بهترین وکیل بندر لنگه در راستای انجام کار وکالت می بایست تمامی تلاش خود را برای رسیدن به حق موکل خود به کار گیرد و به هیچ عنوان نمی تواند نتیجه را ضمانت کند. چراکه دارای مسئولیت انتظامی خواهد بود. در نتیجه با تلاش خود در راستای احقاق حق موکل خود باید با داشتن تخصص و انجام کار حرفه ای در مقابل موکل خود پاسخگو باشد و این جریان معیار سنجش یک وکیل خوب و کاربلد خواهد بود.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل بندر لنگه بپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، ادامه مطلب را در سایت برترین وکیل دنبال کنید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل در بندر لنگه سال 1403

ابوذر ذاکری

ابوذر ذاکری

جناب آقای ابوذر ذاکری از وکلای موفق و شناخته شده در حوزه دعاوی حقوقی مختلف در بندر لنگه می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری هستند و در طول فعالیت خود، پرونده های طلاق بسیار زیادی را با موفقیت به اتمام رسانده است.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای نظم و انضباط کاری
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، نفقه، مهریه، ثبت اسناد و املاک، دعاوی ثبت احوال، دعاوی املاک، خرید و فروش اموال غیرمنقول، منابع طبیعی، حق کسب و پیشه، سرپرست و قیم و …

آدرس دفتر: بندر لنگه، چهارراه شهربانی، 400 دستگاه، جنب کلانتری 11

شماره تماس: 09122016146

مونا شکیبامنش

مونا شکیبامنش

سرکار خانم مونا شکیبامنش وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر بندر لنگه می باشند. ایشان دارای سوابق درخشان وکالت است و در این مدت با فن بیان قوی، امانت داری نسبت به پرونده موکلین، تسلط بر قوانین، توانسته است خود را میان بهترین وکلای بندر لنگه جای دهد.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • وکیل و مشاور حقوقی در حوزه های کاری مختلف
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، مهریه، طلاق، حضانت فرزند، دعاوی ملکی، دعاوی مالی و اقتصادی، دعاوی کیفری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دعاوی قرارداد، دعاوی پزشکی، دعاوی حمل و نقل، دعاوی رایانه ای، دعاوی سیاسی، دعاوی قاچاق، دعاوی مطبوعاتی، دعاوی نظام صنفی، دعاوی نظام مهندسی و …

آدرس دفتر: بندر لنگه، خ انقلاب، پاساژ مدنی، پلاک 9

شماره تماس: 09123255288

حسن ریاس

حسن ریاس

جناب آقای حسن ریاس وکیل پایه یک دادگستری می باشد و از شناخته ترین وکلای کاربلد شهر بندر لنگه محسوب می شود. ایشان تا به امروز توانسته اند اعتبار بسیاری را در بین موکلین بدست آورند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 10 سال سابقه کاری
 • ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، دعاوی ثبت احوال، اسناد رسمی و تجاری، تملک آپارتمان، عقود و معاملات، مطالبه وجه، مطالبه خسارت، اجراییات، موجر و مستاجر، شهرداری و …

آدرس دفتر: بندر لنگه، خ انقلاب، نرسیده به مسجد جامع، ساختمان صنعتی، ط 3، واحد 11

شماره تماس: 09173621374

زهرا آریش

زهرا آریش

سرکار خانم زهرا آریش وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر بندر لنگه هستند. ایشان سال ها تجربه وکالت موفق را در کارنامه خود دارا می باشند و تا به امروز موفق شده اند رضایت بسیاری از موکلین را جلب کنند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 8 سال سابقه وکالت
 • ارائه مشاوره های حقوقی کاربردی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات، طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه، استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان، اعسار، تملک اپارتمان ها، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: بندر لنگه، خ انقلاب، پاساژ مدنی

شماره تماس: 09124364727

فرشاد داد خدائی

فرشاد داد خدائی

جناب آقای فرشاد داد خدائی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر بندر لنگه می باشد. ایشان مشاوره های حقوقی در دعاوی مختلف را به صورت حضوری و غیر حضوری در اختیار موکلین قرار می دهند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 12 سال سابقه وکالت
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، دعاوی ثبت احوال، دعاوی ارث و میراث و …
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی مالی نظیر چک، قرارداد، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، فاکتور و …

آدرس دفتر: بندر لنگه، خ انقلاب، ط فوقانی پاساژ صدیقی قدیم، واحد اول

شماره تماس: 09177611783

بهترین وکیل بندر لنگه چه نوع خدماتی را ارائه می دهد؟

بهترین وکیل بندر لنگه خدمات مختلفی را در اختیار موکلین قرار می دهد که برخی از آنها عبارت است از:

تنظیم متن دفاعیه: اگر موکلی قصد داشته باشد که به تنهایی در دادگاه حاضر شود و در برابر قاضی پرونده از خود دفاع کند و متن دفاعیه را بخواند، ممکن است قاضی با توجه به سوابق و مجموعه تجربیاتی که طی سالیان طولانی بدست آورده است، دفاعیه او را نپذیرد. همچنین ممکن است منجر به متضرر شدن موکل از لحاظ زمانی و مالی شود. وقتی که فردی به سراغ بهترین وکیل بندر لنگه می رود و از او کمک می گیرید، یک متن دفاعیه خیلی خوب برای او نوشته می شود و آن را به نیابت از موکل در دادگاه می خواند.

قدرت بیان و تشخیص: شرایطی را تصور کنید که با فردی که از لحاظ قدرت بیان از شما قوی تر است، در دادگاه حاضر می شوید. این فرد حقوقدان با گفته های خود ممکن است جو دادگاه را به نفع شما تغییر دهد، در حالی که شما قادر به گفتن اصل مسئله و حقایق آن نیستید. در این صورت با توجه به میزان اضطراب و دغدغه ذهنی که شما دارید، نمی توانید از حق و حقوق خود دفاع کنید. وقتی که شما از بهترین وکیل حقوقی در بندرعباس کمک می گیرید، وکیل علاوه بر حقوق و وکالت با علوم دیگر اعم از جامعه شناسی یا روانشناسی آشناییت دارد و به راحتی می تواند تشخیص دهد و از حقوقتان دفاع کند.

بهترین وکیل بندر لنگه چه نوع خدماتی را ارائه می دهد؟

مشاوره: تمامی انسان ها در طول حیات خود، بارها با مشکلاتی مواجه می شوند که در برخی موارد ممکن است ترجیح بدهند که به دادگاه مراجعه کنند. اما همواره فرایند دادگاه انقدر دچار تغییر و تحول می شود که ممکن است از لحاظ زمانی و مالی برای موکل به صرفه نباشد که بخواهید با خطا و آزمون کارش را در دادگاه پیش ببرد. اما زمانی که از بهترین وکیل بندر لنگه کمک می گیرید که تا پایان پرونده شما را راهنمایی کند، به شما مشاوره های حقوقی لازم را ارائه می کند و راه های سریع پیشرفت کردن پرونده را برای شما شرح می دهد.

نوشتن قرار داد: هرگاه که شما از وکیل در پرونده های خود کمک نگیرید، برای نگارش یک قرارداد می بایست از افراد کاربلد اطراف تان بهره ببرید که ممکن است این افراد کاربلد با ماده و قوانین به شکل کامل آشناییت نداشته باشند و نوشتن یک قرارداد به جای آنکه منجر به سودآوری در آن قرارداد شود، موجب ضرر و زیان های مالی گزافی برای شما گردد. زمانی که از بهترین وکیل بندر لنگه کمک می گیرید، دیگر هیچگونه دغدغه ذهنی نخواهید داشت. چرا که یک وکیل پایه یک دادگستری مجرب و متخصص، بارها انواع قراردادهای حقوقی را تنظیم کرده است و با نکات آن آشنایی کافی را دارد.

انواع مختلف وکیل دادگستری

 • وکیل انتخابی : تمامی ساکنین بندر لنگه می توانند در صورت نیاز به بهترین وکیل بندر لنگه، وکیل خود را شخصاً انتخاب کنند و با تهیه و تنظیم قرارداد وکالت او را جهت دفاع و پیگیری از حقوق خود نایب قرار دهند که به آن اصطلاحا وکیل انتخابی گفته می شود. 
 • وکیل معاضدتی: هرگاه شخصی جهت دفاع از حق و حقوق خود در دادگاه نیازمند یک وکیل خوب و متخصص باشد، اما اگر توانایی مالی برای استخدام یک وکیل خوب را نداشته باشد، از سوی دادگاه یا تشخیص کمیسیون معاضدت کانون وکلا، وکیلی به شکل رایگان برای دفاع از حقوق او انتخاب می گردد که به عنوان وکیل معاضدتی محسوب می شود. 
 • وکیل تسخیری: در صورتی که فردی در دفاع از حقوق خود در دعاوی کیفری نظیر قاچاق مواد مخدر، سرقت یا آدم ربایی و … نیاز به یک وکیل خوب داشته باشد، اما توان مالی جهت کمک گرفتن از یک وکیل را نداشته باشد، دادگاه از میان وکلای پایه یک دادگستری، وکیلی را به صورت رایگان برای او انتخاب می کند که به او اصطلاحا وکیل تسخیری گفته می شود. 
 • وکیل اتفاقی: چنانچه فردی تحصیلات عالیه رشته حقوق را کسب کرده باشد، اما در واقع به شغل وکالت مشغول نباشد و بخواهد جهت حل مشکلات حقوقی یا کیفری یکی از بستگان یا آشنایان نزدیک خود، وکالت او را قبول کند، قادر است خارج از چرخه و آزمون‌ های کانون وکلای دادگستری، از کانون وکلا مخصوص همان پرونده، پروانه وکالت موردی دریافت کند و از طریق طی نمودن مراحل قانونی و پرداخت هزینه های لازم، می‌ تواند به این کار اقدام کند. به چنین وکیلی نیز وکیل اتفاقی گفته می شود. 

کلام آخر

بسیار سپاس گزارم از شما همراهان گرامی که تا این قسمت از مقاله ما را همراهی کردید. امیدوارم در مقاله بهترین وکیل بندر لنگه توانسته باشیم اطلاعات جامع و مفیدی را در اختیارتان قرار دهیم. لطفا نظرات و پیشنهادهای خود را برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا