وکیل

10 تا از بهترین وکیل سیریک ⚖️【سال1402】

گاهی مشکلات و اختلافات پیش آمده بین افراد یک جامعه به حدی عمیق می شود که حل و فصل آن جز با مراجعه به محاکم قضایی امکان پذیر نیست؛ اما باید این نکته را نیز مدنظر قرار دهیم که دفاع از حق و حقوق در محاکم قضایی نیازمند دانش حقوقی و تجربیات لازم است. در صورت عدم آشنایی با قوانین و مقررات در دعاوی مختلف ممکن فرد با خسارات جبران ناپذیری مواجه شود. مراجعه به یک وکیل باتجربه و ماهر می تواند تا حد زیادی از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری کرده و نتیجه مطلوب را حاصل نماید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل سیریک آشنا کنیم تا فرآیند انتخاب برای شما آسان تر شده و بتوانید با خیالی آسوده در مراجع قضایی حضور پیدا کنید.

بهترین وکیل سیریک

بهترین وکیل سیریک کیست؟

امروزه تعداد زیادی از وکلا در شهر سیریک حضور دارند که می توانند وکالت پرونده شما را بر عهده بگیرند؛ اما برای کسب نتیجه مطلوب و موفقیت در دادگاه لازم است به سراغ بهترین ها بروید. بهترین وکیل سیریک دانش حقوقی لازم برای رسیدگی به پرونده را در اختیار دارد. او با قوانین و مقررات آشنا است و همواره تغییرات قانونی را مطالعه می کند. او می تواند با اتکا به مهارت های خود بهترین راهکار را در اختیار شما قرار دهد تا با با به کارگیری آن ها بتوانید دعاوی مربوطه را مطرح و حل نمایید.

بهترین وکیل سیریک سال های زیادی از عمر خود را صرف کسب دانش در بهترین دانشگاه های کشور کرده است. او توانسته تجربیات زیادی با حضور در محاکم قضایی کسب کند و همین تجربیات می تواند راهگشای موفقیت در پرونده شما باشد. بهترین وکیل سیریک از فن بیان بالایی برخوردار است و با اتکا به همین توانایی می تواند قاضی را مجاب کند تا به نفع شما رای را صادر نماید. او همواره در مواجهه با اسرار موکل جانب امانت داری را حفظ می کند و از دادن قول های غیرواقعی اجتناب می کند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی وکلای خبره در زمینه پرونده های مختلف در سیریک بپردازیم. برای اطلاعات بیشتر درخصوص آدرس دفتر و شماره تماس وکلای متخصص، در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل سیرک سال 1402

وحید زراعی

وحید زراعی وکیل سیریک

آقای زراعی یکی از بهترین وکلای سیریک در پرونده های حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی و … هستند. ایشان وکالت پایه یک دادگستری دارند و در انواع دعاوی قبول وکالت می نمایند تلاش ایشان بر این است تا نتایج مثبت و مورد قبول موکلین را در دادگاه به دست آورند. انواع مشاوره به صورت حضوری و غیرحضوری ارائه می دهند.

آدرس دفتر: سیریک، بخش بمانی روستای بمانی، جنب مدرسه علی بن ابی طالب

شماره تماس: ۰۹۳۹۴۶۰۸۷۶۷

سمانه سالاری

سمانه سالاری وکیل

خانم سالاری وکیل پایه یک دادگستری در ساری و یکی از وکلای زن در هرمزگان هستند. ایشان سابقه بالایی در حرفه وکالت دارند و به انواع دعاویی حقوقی و کیفری و خانوادگی رسیدگی می کنند. ارائه مشاوره به صورت حضوری و تلفنی توسط خانم سالاری انجام می شود.

آدرس دفتر: هرمزگان، بندرعباس، چهاراره دانشگاه به سمت چهارراه نخل، روبروی هتل فروغ ساختمان زکریا، طبقه هفتم، بالای داروخانه دکتر گودرزی

شماره تماس: ۰۹۱۷۳۵۸۴۱۸۶

لیلا شریفی

لیلا شریفی وکیل هرمزگان

خانم لیلا شریفی وکیل پایه یک دادگستری در هرمزگان، مشاور حقوقی و یکی از وکلای متخصص در دعاوی حقوقی و کیفری هستند. ایشان یکی از وکلای متخصص هستند که انواع خدمات وکالتی و مشاوره به صورت حضوری و تلفنی را به متقاضیان ارائه می کنند.

آدرس دفتر: هرمزگان، بندرعباس، چهارراه فاطمیه جنب لوازم تحریر کاتبی ساختمان سپیدار، طبقه سوم، واحد ۷

شماره تماس: ۰۹۱۷۷۶۹۳۱۰۳

ابراهیم استواری

ابراهیم استواری

آقای استواری وکیل پایه یک دادگستری در هرمزگان، دارای بیش از 10 سال سابقه، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری هستند. قبول وکالت در پرونده های مختلف حقوقی، کیفری، خانواده، ثبتی و به خصوص مواد مخدر توسط ایشان پذیرفته می شود.

شماره تماس: 09136873451

مسعود کاظمی

مسعود کاظمی

جناب آقای مسعود کاظمی، وکیل پایه یک دادگستری در شهر بندرعباس می باشند. ایشان با مدرک کارشناسی رشته حقوق قضایی و کارشناسی ارشد حقوق بین الملل دارای بیش از 6 سال سابقه درخشان در حوزه وکالت هستند. بر اساس تجربیات ارزنده ایشان، طی مشاوره در حوزه های مختلف حقوقی از جمله خانواده، می توان ایشان را به عنوان وکیل خانواده خبره در بندرعباس شناخت.

آدرس دفتر: بندرعباس، چهارراه دانشگاه، ساختمان پاسارگاد، طبقه 3، واحد 301

شماره تماس: 09177978363

چرا باید از یک وکیل متخصص استفاده کنیم؟

معمولا وکلا با رسیدگی به پرونده های مختلف می توانند توانایی های خود را به درستی محک بزنند و پس از گذشت مدتی به این نتیجه برسند که در کدام یک از دعاوی حقوقی و کیفری تبحر بیشتری دارند. هر گاه وکیلی در یک حوزه خاص متخصص باشد، می تواند شانس شما را برای کسب موفقیت در پرونده بالا ببرد؛ زیرا او با چند و چون کار آشنایی کامل دارد و تجربیات او در پرونده های قبلی می تواند در مسیر حل پرونده به شما کند.

لازم است در انتخاب بهترین وکیل سیریک دقت بالایی داشته باشید. ابتدا لازم است موضوع پرونده خود را در نظر بگیرید و سپس از وکیل متخصص در آن حوزه برای رسیدگی به دعاوی مطرح شده کمک بگیرید. یک وکیل متخصص در حوزه مربوطه به تبحر رسیده است. او بارها با پرونده های مشابه با پرونده شما رو به رو شده است و می تواند شما را در حل و فصل پرونده یاری نماید. همچنین باید دقت داشته باشید که توانایی های وکیل مربوطه در حوزه تخصصی اش بالاتر خواهد بود.

همواره در دادگاه دعاوی مختلفی مطرح می شود که از نظر ماهیتی شباهت چندانی به هم ندارند. برای مثال دعاوی خانواده کاملا متفاوت از دعاوی کیفری است. در دعاوی خانواده، بهترین وکیل سیریک با موضوعاتی نظیر طلاق، نشوز، تمکین، نفقه، اجرت المثل و حضانت فرزندان دست و پنجه نرم می کند، حال آنکه یک وکیل کیفری همواره دانش خود را در حل و فصل دعاوی نظیر قتل، تجاوز، سرقت، توهین و… به کار می گیرد. پس طبیعی است که در هر نوع دعوا باید به وکیل متخصص آن حوزه مراجعه کرد.

دقت داشته باشید که دادگاه میدان برد و باخت است. یک طرف پیروز می شود و طرف دیگر شکست می خورد و در صورت محق بودن از حق و حقوق خود باز می ماند و ممکن است همین شکست خساراتی را برای او به همراه داشته باشد. از این رو، باید از تمامی امکاناتی که منجر به پیروزی در یک پرونده می شود به بهترین شکل بهره برد. یکی از این عوامل استفاده از یک وکیل متخصص است. لازم است در انتخاب بهترین وکیل سیریک تخصص آن ها را با دقت مرور کرده و سپس تصمیم بگیرید.

لزوم استفاده از وکیل متخصص

اهمیت مشاوره با بهترین وکیل سیریک

لازم است در انتخاب بهترین وکیل سیریک همواره متر و معیاری در اختیار داشته باشید تا با استناد به آن ها بتوانید میزان توانایی و مهارت وکیل مورد نظر را ارزیابی کنید. شناخت وکیل مورد نظر تنها از طریق ملاقات حضوری با او ممکن است. لازم است در جلسات مشاوره با وکیل خواسته ها و دغدغه های خود در خصوص پرونده را به صورت واضح مطرح کنید تا اهداف شما برای وکیل معین گردد.

باید در ملاقات حضوری و مشاوره هایی که با بهترین وکیل سیریک دارید همواره گفته ها و رفتارهای او را مورد سنجش قرار دهید تا در نهایت برای شما مشخص شود که آیا این فرد همان وکیلی است که به دنبال او بوده اید؟ در این جلسات مشاوره تا حدود زیادی مهارت های بیانی و رفتار حرفه ای وکیل برای شما مشخص می گردد. از طرفی شما می توانید حسن اخلاق وکیل انتخابی خود و نیز زمان شناس بودن او را نیز مورد ارزیابی قرار دهید تا در نهایت با چشمان بازتری برای سپردن پرونده به وی تصمیم بگیرید.

در جلسات مشاوره تا حد زیادی می توانید صبر و حوصله و نیز انرژی وکیل انتخابی تان را مورد آزمایش قرار دهید. همچنین لازم است بهترین وکیل سیریک توانایی بالایی در ارتباط گرفتن با موکل خود داشته باشد؛ زیرا فقط در این صورت است که می تواند از تمامی جوانب پرونده مطلع شود. ممکن است در جلسات مشاوره راهکاری از سوی وکیل جلوی روی شما قرار گیرد که در حل پرونده موثر باشد و چه بسا با همین راهکار بتوانید یک قدم به حل پرونده و گرفتن حق خود نزدیک تر شوید.

مشاوره با بهترین وکیل سیریک

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل سیریک آشنا کنیم تا فرآیند انتخاب قدری ساده تر از قبل به نظر برسد. همچنین تلاش ما بر این بود تا ضرورت استفاده از یک وکیل متخصص برای رسیدگی به پرونده را به شما گوشزد کنیم تا از این طریق احتمال موفقیت در دعاوی مطرح شده برای شما افزایش یابد. در پایان نیز به ضرورت مشاوره با وکیل مورد نظر اشاره ای داشتیم و مشخص کردیم که چنین جلساتی می تواند در شناخت وکیل موثر باشد. اکنون از شما عزیزان دعوت می کنیم که اگر نظر یا تجربه ای در این زمینه دارید آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا