کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل مواد مخدر در کرج ⚖️【سال1403】

در حال حاضر یکی از رایج ترین پرونده های قضایی، پرونده مربوط به جرایم مواد مخدر می باشد. این مسئله افراد زیادی از جامعه را درگیر خود کرده است که در این بین نوجوانان و جوانان نسبت به دیگر اقشار بیشترین آسیب را دیده اند و موجب کشیده شدن پای جوانان به مراجع قضایی و دادگاه و همچنین تحمل مجازات های سنگین برای آنان شده است. در چنین موقعیتی بهترین وکیل مواد مخدر در کرج با داشتن تخصص و تجربه کافی می‌ تواند به عنوان یک شخص مورد اعتماد مشاوره های لازم را در اختیار موکلین قرار دهد و موجبات حل پرونده قضایی را فراهم آورد. داشتن یک وکیل متخصص می تواند کمک بسیار زیادی در اثبات بی گناهی حمل مواد مخدر به متقاضیان خدمات حقوقی کند. خواهشمندم تا پایان مقاله در برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل مواد مخدر در کرج کیست؟

بهترین وکیل مواد مخدر در کرج کیست؟

زمانی که حرف از اتهامات مربوط به مواد مخدر می شود، نیاز به یک وکیل مواد مخدر خوب و کاربلد جهت دفاع از موکل در دادگاه بسیار احساس می شود. پرونده های مواد مخدر در حوزه دعاوی کیفری بسیار پیچیده و سخت می باشند و عواقب محکومیت آنان کاملاً جدی است. برای انتخاب بهترین وکیل کیفری در کرج نیاز است از روش های مختلفی جهت کسب اطلاعات درباره رزومه وکیل مد نظر استفاده کرد تا وکیل بتواند در سیستم حقوقی کشور از موکل خود دفاع کند.

یک وکیل مواد مخدر پیش از تشکیل جلسه رسیدگی دادگاه موظف است تحقیقات مقدماتی خود را انجام دهد و می‌ تواند با مطالعه پرونده نکات مهم و اساسی را دریابد و به موکل بگوید که بهترین دفاع چگونه است؟ چرا که ممکن است عوامل مختلفی موجب سردرگمی موکل شود و این وظیفه وکیل است که از این روش های مفید استفاده کند.

مشاوره آسان با بهترین وکیل ملکی در کرج را از دست ندهید!

ویژگی های وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل مواد مخدر در کرج بپردازیم خواهشمندم جهت کسب اطلاعات بیشتر تا پایان مقاله همراه ما باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل مواد مخدر در کرج!

سیامک کرم زاده

سیامک کرم زاده وکیل مواد مخدر در کرج

جناب آقای سیامک کرم زاده یکی از وکلای متخصص و کاربلد در حوزه مواد مخدر در شهر کرج می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و پروانه وکالت خود را از سوی قوه قضائیه اخذ نموده اند. ایشان علاوه بر مواد مخدر، در دیگر حوزه های حقوقی نیز تخصص لازم را دارا می باشند. برخی از مشخصات کاری و تحصیلی ایشان عبارت است از:

 • دارای 18 سال سابقه وکالت
 • دارای مدرک تحصیلی دکترای حقوق
 • دارای 20 سال سابقه تدریس و پژوهش در دانشگاه
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه مواد مخدر اعم از قاچاق و مصرف مواد مخدر، قاچاق کالا و ارز، توزیع مواد مخدر و …
 • متخصص در حوزه حقوق بین الملل و مهاجرت اعم از اختلافات تجاری، قراردادهای بین المللی، حقوق دریاها و مهاجرت و …
 • متخصص در حوزه دعاوی مالی، تجاری، قرارداد اعم از چک، داوری، ، اختلافات مالی، سفته، قراردادها، مناقصات، برات، فاکتور، رسید عادی و …

آدرس دفتر: کرج، عظیمیه، بلوار شریعتی، نبش پامچال جنوبی، پلاک 98، واحد 5

شماره تماس: 09123274136

احمد دارابی

احمد دارابی وکیل مواد مخدر در کرج

جناب آقای احمد دارابی یکی دیگر از وکلای متخصص و کاربلد در حوزه مواد مخدر در شهر کرج می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و توانسته اند پرونده های بسیاری را با موفقیت به اتمام برسانند. ایشان علاوه بر مواد مخدر، در دیگر حوزه های حقوقی نیز تخصص لازم را دارا می باشند. برخی از مشخصات کاری ایشان عبارت است از:

 • وکیل دعاوی ملکی
 • وکیل امورات و دعاوی ثبتی
 • متخصص در تنظیم لایحه ودادخواست
 • وکیل ارائه خدمات ویژه به ایرانیان خارج از کشور
 • وکیل پیگیری ویژه دعاوی راجع به چک و سفته و سایر اسناد تجاری
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده نظیر طلاق، استرداد جهیزیه، طلاق توافقی، مهریه نفقه، حضانت فرزند
 • متخصص در حوزه دعاوی کیفری نظیر قتل، قاچاق مواد مخدر، سرقت، جعل، کلاهبرداری، درگیری، اسید پاشی، فروش مال غیر و …

آدرس دفتر: کرج، کوی مدرس، بلوار مطهری، بلوار ملاصدرا

شماره تماس: 02632508178

سهراب کلانتری

سهراب کلانتری وکیل مواد مخدر در کرج

جناب آقای سهراب کلانتری یکی از وکلای متخصص و متبحر در حوزه مواد مخدر در شهر کرج می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و پروانه وکالت خود را از سوی کانون وکلا اخذ نموده اند. ایشان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی هستند. برخی از مشخصات کاری و تحصیلی ایشان عبارت است از:

 • دارای 8 سال سابقه وکالت
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه مواد مخدر اعم از قاچاق و مصرف مواد مخدر، قاچاق کالا و ارز، توزیع مواد مخدر و …
 • متخصص در حوزه دعاوی مالی، تجاری، قرارداد اعم از چک، داوری، ، اختلافات مالی، سفته، قراردادها، مناقصات، برات، فاکتور، رسید عادی و …
 • متخصص در حوزه اعمال منافی عفت و اخلاق اعم از زنا، لواط، جرایم ضد عفت و اخلاق عمومی، شرب خمر، تجاوز، روابط نامشروع و …

آدرس دفتر: کرج، هشتگرد، خیابان امام، خیابان خوئینی، نبش خیابان شهید سیاوش کیان، پلاک 2

شماره تماس: 09120578277

خلیل ربیعی

خلیل ربیعی وکیل مواد مخدر در کرج

جناب آقای خلیل ربیعی یکی از وکلای وکلای کهنه کار و بسیار شناخته شده در شهر کرج هستند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند. آقای ربیعی متخصص پرونده های کیفری مربوط به قاچاق مواد مخدر می باشند و تا به امروز موفق شده پرونده های بسیاری را با موفقیت به اتمام برسانند. برخی دیگر از حوزه های تخصصی ایشان عبارت است از:

 • متخصص دعاوی ملکی
 • متخصص دعاوی کیفری
 • متخصص کلیه امورات و دعاوی ثبتی
 • متخصص در حوزه پیگیری ویژه دعاوی راجع به چک و سفته و سایر اسناد تجاری
 • متخصص در حوزه طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و …
 • متخصص در پرونده های کیفری اعم از قتل، سرقت، کلاهبرداری، جعل، درگیری، فروش مال غیر، اسیدپاشی، قاچاق مواد مخدر

آدرس دفتر: کرج، مهرشهر، بلوار امام خمینی، جنب پل سوم خرداد، ساختمان خورشید، طبقه 3، واحد 6

شماره تماس: 09121076430

دلایل مراجعه به وکیل در جرایم مواد مخدر

مسئله مهمی که می بایست در نظر داشت این است که بهترین وکیل مواد مخدر در تهران و کرج با داشتن آگاهی و علم جامع در حیطه کاری خود صلاحیت بررسی پرونده کیفری مواد مخدر را دارا می باشد. یک وکیل مواد مخدر وکالت شخص خوانده و شخص خواهان را بر عهده می گیرد، به دادگاه مراجعه می‌ کند و اقدامات لازم جهت دفاع از حقوق موکل خویش را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می دهد.

یک وکیل مواد مخدر باید پیش از تشکیل جلسه رسیدگی دادگاه با انجام تحقیقات اولیه و توجه کردن به جزئیات پرونده، تمامی نکات مهم را در یابد و همچنین وکیل مواد مخدر نکات مهم حقوقی را به موکل خود منتقل می کند و مهمترین نقش بهترین وکیل مواد مخدر در کرج دفاع از موکل در جلسات دادگاه است. جرایم مربوط به قاچاق و توزیع مواد مخدر آنقدر سخت و پیچیده هستند که در صورت هرگونه بی توجهی به قوانین و ساده فرض کردن مسئله، ممکن است ضرر و زیان های جانی و مالی بسیاری به افر اد وارد شود و دیگر هیچ راه جبرانی وجود ند اشته باشد.

دلایل مراجعه به وکیل در جرایم مواد مخدر

استعمال مواد مخدر در هر شکل و نوعی که انجام شود، به عنوان یک عارضه اجتماعی محسوب می‌ شود. این آسیب موجب عذاب روانی، روحی و اجتماعی فرد می شود. رایج شدن استعمال مواد مخدر در یک جامعه موجب فلج شدن روح و روان افراد آن جامعه و سست شدن بنیان های خانوادگی و اجتماعی می شود. با توجه به این مسئله که مواد مخدر مشکلات بسیار زیادی را در جامعه پدید می‌ آورد، شخص قانون گذار قوانین سخت و بسیار پیچیده‌ ای را در نظر گرفته است.

در نتیجه با درک این مسئله متوجه می‌ شویم که داشتن یک وکیل مواد مخدر متخصص و مجرب تا چه اندازه می‌ تواند مهم و تاثیرگذار باشد. بهترین وکیل مواد مخدر کرج می بایست خصوصیات خاصی را دارا باشد که این قبیل خصوصیات او را از دیگر وکلا متمایز می‌ سازد و عبارتند از:

 • اخذ حکم تعلیق و حکم مجازات
 • اثبات کردن جرم مشمول مرور زمان
 • اثبات عدم مجرمیت متهم مواد مخدر
 • تبدیل مجازات به جزای نقدی مانند دیه
 • صدور حکم آزادی مشروط در صورت وجود شرایط لازم
 • استفاده از عفو رهبری در صورتی که شامل متهم گردد
 • اقدام در جهت تعدیل مجازات موکل یا متهم جرم مواد مخدر
 • تبرئه نمودن متهم در مراحل تجدید نظر در یک سری موارد خاص
 • داشتن تخصص و مهارت کافی جهت وکالت و پیگیری پرونده مواد مخدر
 • اثبات بی گناهی شخص بدون سابقه و ارائه اسناد و مدارک مشخصه دادگاه
 • استفاده از اسناد حقوقی و مدارک معتبر جهت دفاع از متهم و کاهش مجازات او
 • تبرئه متهم در مرحله فرجام خواهی از طریق ارائه نمودن اسناد و مدارک محکم
 • موفقیت در دیوان عالی کشور در مرحله اعاده دادرسی با در اختیار داشتن ادله و مدارک قانونی

مجازات مصرف مواد مخدر

میزان و شدت مجازات در قوانین مربوط به مواد مخدر وابسته به چهار فاکتور مهم نوع مواد مخدر، مقدار مواد، نحوه ارتکاب جرم، تعداد دفعات ارتکاب جرم می باشد. افعال مادی مجرمانه مربوط به مواد مخدر طیف گسترده‌ ای از کارها نظیر وارد کردن مواد مخدربه کشور، صادر کردن، مبادرت به تولید، ارسال نمودن، توزیع و فروش، ساخت و … .

مجازات مصرف مواد مخدر

در نتیجه می‌ توان گفت هر کاری در ارتباط با مواد مخدر جرم است و از لحاظ قانونگذار واجب مجازات است. شخص قانونگذار هیچ فرقی میان کارهای مجرمانه از لحاظ میزان و مجازات قائل نمی شود . بدین شکل به نظر می رسد که از دید قانونگذار کار مجرمانه تولید مواد، توزیع و … به یک حد و میزان هستند.

مجازات مواد مخدر نیز طیفی گسترده از جرایمی اعم از شلاق، حبس، اعدام، مصادره اموال را شامل می شود که با رعایت تناسب با توجه به مقدار مواد مخدر و نوع مواد مخدر اعمال می گردد. در هر صورت مجازات موضوع قانون مبارزه با مواد مخدر به علت این دسته از جرایم، آثار و تبعات منفی و زیان بار آنها با هدف ایجاد بازدارندگی سنگین تصویب شده است.

کلام آخر

مواد مخدر یکی از پرونده های رایجی است که باید به صورت قانونی و اصولی پیگیری شود. افرادی که در کرج به هر دلیلی درگیر پرونده های مواد مخدر اند و به دنبال بهترین وکیل مواد مخدر در کرج می باشند تا بتوانند از حقوق خود دفاع کنند.، می توانند در این مقاله وکلای مجرب و متخصص مواد مخدر را بشناسند. امیدوارم که مطالب مقاله برای شما مفید باشد. اگر سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 14 =

دکمه بازگشت به بالا